Iščete delo, delavca?

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.
Moderator: ekipa portala mojaZaposlitev.si
29 letni fant,z 5.stopnjo izobrazbe, 10 let delovne dobe iščem službo. 7 let delal sem v kovinarski industriji na cnc obdelovalnih strojih, potem sem bil nekaj časa osebni šofer, poskusil z dostavo robe strankam, sedaj pa delam v tapetništvu(tapiciranje sedežnih garnitur). poprimem za vsako delo lahko umsko ali ročno. delo iščem na področju gorenjske ali ljubljanski konec. sem zanesliv in natančen
lp
Pozdravljen.

Redno zaposlimo delavca v trgovini z gradbenim materialom v Ljubljani.

če še rabite delo pokličite na 041 616 994
Sem Nataša, stara 33 let s 5.stopnjo izobrazbe (gradbeni tehnik).Ponujam vam pomoč pri projektiranju v arhitekturi (pgd, pzi,pid), popisu gradbenih in obrtniških del.Vso delo lahko opravljam doma, tako da lokacija ni ovira.
Sem natančna in imam izkušnje na tem področju.
ŠE VEDNO IŠČEM DELO !!! TEL: 031/352-512 Matjaz
Lep pozdrav.mam eno vprasanje pa me zanima ce bi mi lahko gdorkoli
kako pomagal ali svetoval.
Mam fanta ki je moral prad kratkim zapustit drzavo,ker ninasel
delodajalca ki bi mu podaljšala vizo.Pred tem (cca 2leti) je delal
kot zidar v podjetju sct.
zanima me ce gdorkoli pozna kaksno firmo ki bi mu bila pripravljena
zrihtat paperje.
hvala za odgovor...
"zaposlimo več zidarjev, tesarjev, strojnikov lahke gradbene mehanizacije, za delo na področju nizkih in visokih gradenj, možnost pridobitve delovnega dovoljenja in delovne vize.", ...
http://www.salomon.si/oglasnik.aspx/29/01
"Zaposlimo več zidarjev, tesarjev, strojnikov lahke gradbene mehanizacije, za delo na področju nizkih in visokih gradenj, možnost pridobitve delovnega dovoljenja in delovne vize."
Tel.:041*62-81-40; Cestogradnik d.o.o., Središka 4, Ljubljana
@#$%&b9l3hl
Zidar dobi delo
@#$%&cqvhdf

iscem delo

13.03.09 18:21

iscem delo ukolikor gdo ve za kakrsnkoli delo bi prosl da mi sporoci
imam poklicnu (strojnu)
grem delat karkoli (kriza)!!!!!!
dvomim, da bo kdo dešifriral tvoj oglas :)))))
Tudi jaz iščem delo .Imam opravljeno 5. stopnjo izobrazbe trgovski poslovodja.Lahko kakšna pomoč v računovoskem servisu,opremljanje blaga z deklaracijami, izdaja in prevzem blaga...skratka kar je povezano s trgovino,po možnosti v dopoldanskem času... redno ali honorarno.Stara sem 37 let, imam 17 delavne dobe.
Že vrsto let opravljam poklic voznika kamiona. Opravljen imam vozniški izpit iz B, C in E kategorije. V Ljubljani sem opravil tudi NPK i ADR izpit.
ROJEN SEM 27.05.1979. Izkušnje imam z vožnjo po celi Evropi, razen Angliji, tako da mi je delo v mednarodni špediciji dobro poznano.
[email protected]

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!! IŠČEM DELO !!!!!!!!!!!!!!!

06.04.09 17:06

Že vrsto let opravljam poklic voznika kamiona. Opravljen imam vozniški izpit iz B, C in E kategorije. V Ljubljani sem opravil tudi NPK i ADR izpit.
ROJEN SEM 27.05.1979. Izkušnje imam z vožnjo po celi Evropi, razen Angliji, tako da mi je delo v mednarodni špediciji dobro poznano.
Sem prodajalka z 26 leti delovnih izkušenj v trgovini, opravljen imam tudi poslovodski izpit.Pokličite na 040 586 608
Iščem službo v računovodskem servisu v Celju ali Mariboru ter okolica. Sem bila zaposlena dve leti na DURS-u in mi zaradi zmanjšanja obsega dela žal niso podaljšali. Stara bom 28 let.

Pišite na e-mail.

Petra
Moja izobrazba: aranžerska tehnica, inženirka grafične tehnike. Iščem pripravništvo, sem pa iz okolice Kranja.
lp

sem dijak ekonomske šole. končal sem 2. letnik in iščem delo prek "študenta" na dolenjskem področju. Zainteresirani naj me kontaktirajo na email: strmole.samo@gmail.com

p.s. smer dela ni važen
lp
star sem 23 in iscem kaksno sezonsko delo v gostinstvu ter v tujini.imam tudi solo bolnicar negovalec,opravljen izpit za c kategorijo ter opravljen npk.sem z primorske.tel031 879 243.
objavite življenjepis

06.07.09 09:24

Spoštovani!

Vsem svetujem, da brezplačno oddate življenjepis na portalu MojeDelo.com - http://aff.mojedelo.com/addclick.aspx?bannerID=43ec517d68b6edd3015b3edc9a11367b&userID=2b845cac9b6be438c34989a46761c88f , poleg tega se lahko vpišete na mailing listo za brezplačno prejemanje obvestila o prostih delovnih mestih. Vpišete se na tej povezavi: http://aff.mojedelo.com/addclick.aspx?bannerID=f033ab37c30201f73f142449d037028d&userID=2b845cac9b6be438c34989a46761c88f
Oglejte si tudi članke in ostalo na tem portalu: http://ucinkovita-prosnja.com
et 

IŠČEM DELO !!

14.08.09 14:14

hodil sem na gimnazijo , kasneje doštudiral glasbo ( jazz in pop ) , ter opravljal razna priložnostna dela ( festivali , radi , tv idr.)

sem iz maribora
Nekdo je nekje omenil portal ucinkovita.prosnja.com ... naj povem, da je to ravno toliko efikasno, kot če popijete kozarec vode.
Čudim se kako si nekateri dovolijo zavajati pošteno delo iskajoče množice v stilu prerokovanja iz kart. Pa pri tem seveda mislijo, kako so naredili dobro delo. Prava beda.
E*bejba

!!!IŠČEM DELO!!!

13.09.09 15:17

LP! Stara sem 30 let in delam začasno v podjetju v Škofji Loki za usposabljanje.Zelo rada bi dobila,če se da,v Železnikih delo,kot natakarica in tudi delo v OŠ Železniki,da bi delala za pomočnico v kuhinji.Takoooo.
Stara sem 31 let.Iščem redno delo.Trenutno pa še lahko pomagam na domu,čiščenje .pomoč starejši osebi in podobno.Imam svoj prevoz tako ,da lahko tudi to koristimo.
Sem pa iz Maribora.
Stara sem 20 let. Imam končano 5.stopnjo smeri Hortikulturnega tehnika. Imam delavne izkušnje na področju: strežba, proizvodnja. Delala sem prek Študentskega servisa. Iščem kakršno koli delo na Goriškem območju. Imam vozniško dovoljenje B kategorije in svoje lastno vozilo.
Zainteresirani me lahko kontaktirate na e-mail: maja.susmelj@gmail.com.
Zdravo.
Sem Marko, imam opravljeno 4 letno poklicno računalniško šolo.
Iščem delo, lahko računalniške stroke, lahko tudi kaj drugega. Plačilo tam nekje 200-500e na mesec maximalno. Delal bi ob študiju, po možnosti lahko delam od doma(prek računalnika).
Sem mlad, priden in marljiv študent, ki je pripravljen poprijeti za marsikatero delo, ne samo delo prek računalnika. Po možnosti plačilo na roke, oz z nakazili na bančno kartico.
Vsi zainteresirani, pišete na mail: marko1988@mail386.com

po možnosti delo v ljubljani....
Zdravo.
Iščem delo v Prekmurju.
Imam 16 let delovnih izkušenj kot šivilja,
imam lasten prevoz.
Poleg šiviljsta lahko tudi čistim ali pospravljam.

Če imate delo zame mi pišite na gmail:[email protected]
NA DOLENJSKEM IŠČEM DEKLE ZA DELO V STREŽBI REDNA ZAPOSLITEV MOŽNOST STANOVANJA
TEL. 031-330-741
NA DOLENJSKEM ZAPOSLIM DEKLE ZA DELO V GOSTINSKEM LOKALU REDNA ZAPOSLITEV MOŽNOST STANOVANJA
TEL 031-330-741
priložnost za vaš dodaten zaslužek: http://www.makingmoney.100webspace.net/
meni osebno je uspelo, upam da bo tudi vam, če boste seveda probali to zadevo.
Pozdravljeni,

sem predmetna učiteljica angleščine in nemščine z aktivnim znanjem italijanščine. Oglasijo naj se vsi, ki bi se radi naučili omenjene jezike . Delam pri vas na domu. Doma sem v Kranju in imam
lasten prevoz. Pokličite na 040 657 785 ali pišite na e mail kssenija.s@gmail.com. Splača se.
Si želite zaslužiti toliko kot ste vredni in pomagati ljudem do bolj zdravega in aktivnega načina življenja? Delo na področju wellnessa za OSNOVNI ali HONORARNI zaslužek. Iščemo resne osebe, starejše od 18 let.
Za več informacij pokličite: 051 369 301
Katarina V.

Kdor išče ta najde..

03.11.09 11:11

Pozdravljeni!

Kdor išče kakršnokoli delo, naj mi piše na e-mail: katarina.jaklic@hotmail.com!!

Lep pozdrav, Katarina
No upam da si našel primerno delo če ne ,pa se mi javi, saj ti ponujam delo katero bi te morda zanimalo glede na tvojo izobrazbo.......

Lahko se mi javiš na e-mail

zobovic.branka@siol.net
Išem sodelavce na področju cele slovenije...........

Prosim zainteresirane da me kontaktirajo na e-mai

zobovic.branka@siol.net
Navedeno
BrANKA

No upam da si našel primerno delo če ne ,pa se mi javi, saj ti ponujam delo katero bi te morda zanimalo glede na tvojo izobrazbo.......

[email protected]

To je spet neko nategovanje ljudi.
Navedeno
Brani

[email protected]

Sem vam poslal mail gospa Branka.
Poslovna priložnost!

Ste samostojni, dinamični, odločni, neodvisni, vredni zaupanja, naravnani k ciljem, dober organizator, človek akcije, perfekcionist, vztrajni in natančni, resni in odločni?

Želite postati finančno neodvisni?

Ali se to nanaša na vas:

Ste že naveličani vsakdanje borbe za preživetje,

si želite dinamičnega in kreativnega dela,

bi želeli postati finančno neodvisni,

si želite nenehnega osebnostnega, poklicnega in strokovnega razvoja,

se želite pridružiti skupini ljudi, ki verjamejo v lepšo prihodnost,

bi želeli delati v močnem in uspešnem podjetju?

PONUDI SI PRILOŽNOST!

Za več info. poklici na 040 438 94
Navedeno
Marko35

Navedeno
Brani

[email protected]

Sem vam poslal mail gospa Branka.

Sem ti odgovorila a mi je bilo vrnjeno.....ti bom poslala še enkrat
Navedeno
nategovanje

Navedeno
BrANKA

[email protected]

To je spet neko nategovanje ljudi.

No če tako misliš........ne vem kaj pomeni zate nategovanje ljudi.......
Navedeno
rumenko

29 letni fant,z 5.stopnjo izobrazbe, 10 let delovne dobe iščem službo. 7 let delal sem v kovinarski industriji na cnc obdelovalnih strojih, potem sem bil nekaj časa osebni šofer, poskusil z dostavo robe strankam, sedaj pa delam v tapetništvu(tapiciranje sedežnih garnitur). poprimem za vsako delo lahko umsko ali ročno. delo iščem na področju gorenjske ali ljubljanski konec. sem zanesliv in natančen
lp

Če si resnično zainteresiran se javi na borisumek58@gmail.com ali na 041466179 po 10.12.09, do takrat sem v tujini
Lep pozdrav Boris
polagam laminat ugodno 040-863-943
Zaposlimo dispečerja / dispečerko nujno!

Prošnje na info@taxi-intertours.si

031774333
gradbeništvo, storitve in trgovina

01.01.10 18:40

GP JAKUPI TEAM DOO IŠČEM DELO ČE KDO RABI gradbeništvo, storitve in trgovina

TEL:031800377
grafik

Re: !!!!!!!!! IŠČEM DELO !!!!

02.01.10 22:27

sitotiskar išče delo-samo resne ponudbe-podravje.
Iščem delo kot keramičar,nudim adaptacije kopalnic,stanovanj,suhomontažni sistemi,razna druga opravila...
Lep pozdrav
Če si še vedno zainteresiran za pošteno delo in pošten zaslužek pokliči na 041 466179, da se dogovorimo za osebni pogovor
Lep pozdrav Boris
Lp, če si zainteresiran za delo mi pusti številko ali me pokliči 031674897
Lep pozdrav!
Mislim, da ni ravno velik problem reševanje papirjev za delo in bivanje, če je fant resen in delaven,pokličite na tel o41 466179 pa bomo stvari urediliMalovečpodatkov bi pa vseeno lahko napisala.
Če kdo išče delo v strežbi (Grosuplje z okolico) naj me za več informacij kontaktira na e-mail: gale.katarina@gmail.com
Pozdravljeni!
Sem izredna študentka ekonomske šole in iščem delo preko študentskega servisa v okolici Zasavja. Kontaktirate me lahko na apolonia@snupko.com
Pripravljena sem postoriti vse, saj se hitro učim.
Pozdravljena!
Če je oglas še aktualen in iščete honorarno delo,dobbro plačano in pošteno,me pokličite na 041 466179 da se dogovoriva za termin za osebni pogovor.Priložnost je enkratna,.O vsemu podrobneje na osebnem pogovoru
Lep pozdrav Boris
iščem delo kot voznik kombija, tovornjaka lahko tudi priklopnik (za dostavo ali kiper)
narejen b,c,e,f,g,npk-voznik
izkušnje na kombiju,malo kamion+prkolica
delal sem tudi že na rovokopaču in valjarju ter traktorju
območje od laškega do ljubljane in novega mesta
doma iz okolice trebnjega 031-267-144
PETER

PONUJAMO DELO

16.03.10 00:04

IŠČEM POMOČ ZA ČIŠČENJE KONJSKEGA HLEVA IN KRMLJENJU KONJ. V LJUBLJANI. 041 681 502
Zidar z vec letnimi izkusnjami isce delo na Gorenjskem. tel; 040-719 338
Mitja Šibila

PONUJAMO DELO

17.03.10 20:51

DELO DOBI ČEBELAR IZ OKOLICE PTUJA OZ DELAVEC, KI GA VESELI DELO Z ČEBELAMI. ZA DODATNE INFORMACIJE POKLIČITE NA 031 792 932 OZ PIŠITE NA E-MAIL milan.sibila@telemach.net
Spoštovani!

PONUJAM VAM RESNO DELO.

Pošiljam vam ponudbo super priložnost, ali jo boste izkoristili, mi smo jo.
Pošiljam vam malo opisa od kje prihaja denar in kaj se dela v naši organizaciji, če vas bo zanimalo kaj več, mi pišite na:
zlatiorel@gmail.com
da se bomo dogovorili za informativni sestanek, KAJTI TO JE EDINI SISTEM DO SEDAJ, KI SEM GA JAZ SPOZNAL V SVOJH 30 LETIH SLUŽBOVANJA, KJER SI RESNIČNO PLAČAN PO UČINKU, TO POMENI DA ČLOVEK DOBI DOBRO PLAČILO ZA DELO KI GA OPRAVI, NEDELO TUKAJ NI PLAČANO

Upam, da ste reseni iskalci dela in da boste tole prebrali v celoti, ker vam ponujam priložnost, ki je povsem legalna zadeva in je odobrena od Gospodarske zbornice Slovenjije leta 1995. Verjetno se strinjate, da je danes vse težji in večji problem poiskati varno službo, zato vam priporočam, da natančno prečitate sporočilo, ki ga vam pošiljam, dobro premislite in se oglasite glede dogovora za sestanek.
To ni samo zanimivo ampak je tudi življenjskega pomena.

KAJ LAHKO VI PRIDOBITE?

V 1.FAZI PROFITIRATE - POCENITE VAŠ ŽIVLJENJSKI STROŠEK

V 2.FAZI LAHKO DOBRO ZASLUŽITE

IČEMO LJUDI, KI ŽELIJO DOSEČI V ŽIVLJENJU NEKAJ VEČ

Ne ponujam vam FINANČNIH IGER

Tisti ljudje, ki so si dovolili pogledati in preveriti so danes veseli, sproščeni in zelo navdušeni nad možnostjo, ki jo nam vsem nudi ekonomija nove dobe.

Strah je odveč, ker: - NI INVESTICIJE(ni tveganja ni finančna igra)

- NI AKVIZITERSTVO (ker ne prodajamo izdelkov od vrat do vrat)

- KDO ŽE SODELUJE Z NAMI? Vse strukture ljudi: dr., ing., profesorji, PRAVNIKI, podjetniki,politiki, študentje, upokojenci, ....... saj si vsi ljudje želimo več časa in več denarja, pri nas lahko dosežete oboje. NE VERJAMETE - PREVERITE, saj vas nič ne stane, če boste preveril.

Z vsem spoštovanjem

Jože
SEM POLAGALEC KERAMIKE IN IMAM SVOJO FIRMO IN IŠČEM DELO,ZA VSAK POSEL NUDIM PROVIZIJO.TEL:070 836 072
Pozdravljeni!

Če še vedno iščete delo, me lahko pokličete, pa se dogovorimo o podrobnostih! Gre za pošteno in zelo dobro plačano delo za resne osebe. 031 886 688

Lp Jasmina
Po izobrazbi sem prodajalec, ekonomski tehnik in dipl. inženirka zootehnike: Iščem delo- področje živinoreje, oskrbik živali, delo v trgovini za male živali, ipd. Lahko polovični delovnik, ni važno.
katja.tija@gmail.com
Priložnost za vas!
Naši strokovnjaki niso imeli nobenih predhodnih izkušenj in tudi vi jih ne potrebujete. Pridite in preverite, ali imate smisel za denar. Če ga imate, vas bomo povabili, da izpolnite vlogo za zaposlitev v svetovalnem oddelku našega podjetja. Še danes nam pišite in povejte nam kaj o sebi.
Če se zanimate za svet finac: plemenitenje denarja, pokojninska problematika, novosti na finančnem trgu, če znate gospodarit z svojim denarjem, potem lahko to postane vaš poklic.
Pridružite se nam, temeljito vas bomo izurili, postali boste vrhunski finančni svetovalec.
Za več informacij pokličite na tel. št. 031/582-282, kontaktna oseba Smolej Primož,ali nam pišite na smolej.primoz@safe-invest.org
iščem delo jasmina pokliči 040-217-847
Iščete dodatno delo, ali povsem novo zaposlitev?
Želite redno ali honorarno delo?
Kakšen dohodek si želite, da bi bili na svojem delovnem mestu zadovoljni?
Kaj ste pripravljeni storiti da bi danes zaslužili 1 sam € več kot zaslužite sedaj?
Kaj pa 100 - 200, morda 500 €?
Kako visoko ali nisko se cenite?
Kaj si sploh želite doseči v bodočnosti, kakšni so vaši cilji, želje, vaše sanje.
Kaj ste pripravljeni narediti za ispolnitev svojih ciljev, san, želj?
Zakaj sprašujem vse to?
Zato ker sem takšna vprašanja zasledil na tem in mnogih drugih forumih med napisanimi vrsticami, ter ker vam lahko ponudim informacije kako doseči VEČ.
Večji dohodek, več prostega časa, več časa za družino in prijatelje.
Seveda pa potrebujete za vašo odločitev INFORMACIJO kako vam lahko vse to omogočimo
Ali ste pripravljeni takšno informacijo sprejeti, ali ste pripravljeni za takšno informacijo porabiti svoj prosti čas.
Če ste in ste dovolj samozavestni, vztrajni in resnično odločeni da nekaj spremenite v svojem življenju, potem imamo za vas tel.:070 215 220, na katero nas lahko pokličete, da se dogovorimo za povsem zastonj informativno predstavitev.
Lep pozdrav.
Pozdravljeni!
Ne želim nikogar prepričevati v karkoli, ker je preveč "nateg.." v tej Sloveniji. Po 10 letih iskanja priložnosti in izgube denarja v raznih mrežnih marketingih po Sloveniji sem končno našel pravi posel, ki mi prinaša resnični denar.

!To pomeni, da lahko že zdaj priskrbite sebi varno mesto, in začnete graditi vaš posel BREZPLAČNO. Ne zamudite priložnosti. Bodite tudi VI del več milijardnega posla stoletja.Oglejte si spletno stran http://manduraimperial.mandurarep.com
Ne pozabite, da Mandura v Evropi šele na začetku trženja in v Slovenijo pride junija in s tem priložnost, da pravočasno pristavite svoj lonček k uspehu in zdravju.
kmalu www.mandura.si
Pozdrav,

če te zanima delo preko interneta ali offline iščemo svetovalce in svetovačke za vodje ekipe v vsaki regiji po Sloveniji.

Več na http://www.mandura.si
Lep pozdrav
Če je oglas še vedno aktualen in si želite dodatnega dobrega zaslužka,imate delovno etiko , me prosim pokličite na 041 466179 da se dogovoriva
Lep pozdrav Boris
iscem delo kot monter imam izkusnje saj sem delal ze v tujini lahko me poklicete na 040 491 322

Iščem strojnika

26.05.10 05:38

Strojnika z izkušnjami za samostojno delo na minibagru do 8T iščem. Možni dve lokaciji: okolica Ljubljane ali Pomurje.

pokličite 041547271
ZIDAR Z VEC LETNIMI IZKUSNJAMI ISCE DELO NA GORENJSKEM
TEL. 040 719 338
srednjeveška kovnica

28.06.10 17:40

če vas zanima me kontaktirajte
IŠČEMO HONORARNEG SODELAVCA ZA IZDELAVO IN PRODAJO
TURISTIČNIH SPOMINKOV – KOVANCEV
Na Prešernovem trgu stoji "preša" za izdelavo kovancev, ki obiskovalcem omogoča, da si odtisnejo kovanec z značilnim ljubljanskim motivom. Prisoten je srednjeveško oblečen "pomočnik", ki obiskovalcem pomaga ali odtisne kovanec namesto njih.
ZAHTEVA:DA NIMATE PREDSOTKOV PRED DELOM NA JAVNEM MESTU!
OBDOBJE DELA: do sredi oktobra (po dogovoru)
DELOVNI ČAS: po dogovoru
OBSEG DELA: postavitev in shranjevanje preše, izdelava kovancev, pomoč obiskovalcem, izdaja računov, vodenje evidence o prodaji
PLAČILO: 3 EUR na uro + 0,50 EUR za prodani kovanec
NAČIN PLAČILA: preko študentske napotnice ali po avtorski pogodbi
KONTAKT: Lučka Rihar, 041/826 340, kovnica@siol.net

Spletna stran: [freeweb.siol.net]
wellness svetovalka

09.08.10 18:48

Pozdravljeni!

Iščemo nove sodelavce na področju wellness svetovanja. Predznanje ni potrebno, saj vas vsega naučimo mi. Če želite zaslužiti 100, 300, 500, 1000 ali več €, me kontaktirajte na telefon 031-392-370 ali na mail teta.ana@gmail.com
ISCEM POSREDNIKA ZA ZIDARSKA DELA.
( NOTRANJI OMETI --- VSE VRSTE FASADE )

tel; 040-719-338 g.dzoko@gmail.com
Če je še tale zadeva aktualna, še tu gor sporočam za eno razgibano delo - delo s strankami in zdravim načinom življenja.
Interesenti se mi lahko javite na: zdravje1a@mail386.com

Lepo vas pozdravlja mami 2 otročkov!
gradnje veladzic

22.08.10 16:20

sem bez dela in mam firmo fakticki delam ko koperant in po uri ,ili se tko zmenemo.,, gradbene storitve zidarja urjenje dvorisca.... omet in slicno, GRADNJE.VELADZIC@GMAIL.COM al pa telefonska 051,898,412..... lj, okolica, pozzzzzz....
Sem brez zaposlitve in iščem delo na domu ali kot varuška za vašega otroka in raznorazno delo na vašem domu v okolici Ormoža in Ljutomera,
pokličite na 051319979
Lep pozdrav
Zasledil sem vaš oglas že pred nekaj časa in sem vam poslal ponudbo,no, ker včasih tudi tehnika zataji bom stvar ponovil.Upam, da boste tokrat ponudbo dobili na svoj naslov.Za začetek vam ponujam honorarno pošteno delo in tudi pošteno plačano.Časovno si lahko delo prilagajate svojim razmeram in potrebam.O podrobnostih dela bi se pogovorila na osebnem pogovoru.Delo samo zahteva poštenost, delovno etiko in malce učljivosti.Če ste zainteresirani,me prosim pokličite na 041 466179 da se dogovoriva za osebni sestanek.
Do takrat lep pozdrav Boris
Lep pozdrav

Iščem zidarsko delo in imam svojo firmo Nuri : imam bogate izkušnje z delom:zidanje,fasade,keramika..skratka vse znam saj sem v gradbeništvu že 30let.Prosimo pokličite me na 041596767 ali pa 070745726.
Do takrat lep pozdrav.
Išče kdo čistilko?! Delo opravljam hitro, natančno in korektno...Z čiščenjem imam izkušnje! Če me kdo potrebuje naj me kontaktira na 030 347 443!
Navedeno
Sanela!

Išče kdo čistilko?! Delo opravljam hitro, natančno in korektno...Z čiščenjem imam izkušnje! Če me kdo potrebuje naj me kontaktira na 030 347 443!
Živjo ime mi je tilen iščem službo med vikendi trenutno se šolam za lesnega tehnika v škofji loki sem star 15 let in sem pripravljen delati karkoli.Živim pri Kranju kontaktirate me lahko na
email: tilko.hajsi@hotmail.com in na telefonsko številko 041261062
Spoštovani,

Prihajam iz Maribora in prav tako iščem redno zaposlitev. Končala sem srednjo ekonomsko šolo in kasneje uspešno opravila tudi diplomo v turizmu. Sem pridna, odgovorna, zanesljiva, hitra, ustvarjalna, samozavestna, sposobna ter prilagodljiva. Delovne izkušnje imam iz področja trgovine, gostinstva in turizma, pisarniška dela... trenutno pa sem brez zaposlitve. Želim si delo predvsem v dopoldanskem času, oz. lahko tudi dvoizmesnsko delo (najdalje do 20h).

Vesela in hvaležna bom vsake informacije in dela, ki mi ga boste ponudili.

Lep pozdrav,
S.
iščem honorarno delo (sem upokojenec) : pomoč v kuhinji (sem tudi odličen kuhar), delo v skladišču, inkasantska dela, raznašanje propagandnega materiala, ...
strojnikk

delo - strojnik

07.10.10 15:18

Ve kdo za kakšno mesto za strojnega tehnika - po možnosti kje na krasu (ni pa nujno - sem nomadski tip človeka :-)....)
Iščem redno ali honorarno delo prevajalke za italijanski, nemški in angleški jezik v podjetju. Lahko je v Kranju in okolici ali v Ljubljani. Sem natančna in zanesljiva. Moj telefon je 040 657 785.
Sem 49 let star,upokojen pri dobrem zdravju iščem karšnokoli delo.
Zidar z vec letnimi izkusnjami isce
delo ( Primorska regija )
tel. 040/ 719-338
Iščem redno delo, star sem 28 let in imam izkušnje v tiskarstvu(sitotisk,tampotisk).
Vozil sem tudi kombi, ter delal kot soboslikar.
Poprimem za vsako delo, ljubljanska regija.Sem zanesljiv in natančen.
Tel:040656632 Luka
Si želite
Dodaten dohodek
Finančna neodvisnost
Imeti svoj posel
Več prostega časa
Osebni razvoj
Pomoč drugim
Spoznavanje novih ljudi
Upokojitev
Zapustiti dediščino

Stopite korak k Vašemu uspehu in pišite na naredinekajzase10@gmail.com!
Pozdravljeni,

ponujam honorarno delo osebi, ki bi imela svoje stroje za razrez lesa (čelilno žago, tračno žago, vbodno žago) ter čas in voljo do dela. Delo ni zahtevno je pa natančno.

Za vse RESNE , ki bi jih tako delo zanimalo in bi to lahko opravljali redno ali popoldansko pišite na lestomail@gmail.com ali pokličite na 064 115 357.

Ne gre za nateg ampak za čisto resno delo !!! Plačilo po izdelanih kosih. Z resnimi kandidati se pogovorim o vseh detaljih in poteku dela.

Tomaž
Zivjo!

Sem 19-letna punca iz okolice Murska sobota.
Iscem delo.....
Imam srednjo poklicno izobrazbo(administrator).

Delala bi kot: Pomoč(na domu, ostarelim,otrokom...), kot varuska, kot čistilka, trgovka,...

Če imate podobno delo zame me prosim kontaktirajte na gmail: sale871@gmail.com
ali pa na tel. st.: 025252084

čimprej, hvala in Lp
VI potrebujete ZASLUŽEK,MI iščemo SODELAVCE
za direktno-kataloško prodajo kozmetičnih izdelkov.Izdelke dobite takoj,plačate najkasneje čez 14 dni.
Dober zaslužek-ni pogojena izobrazba

Tomaž 041/443-132
zanimivo in donosno delo na internetu.....
http://www.paybox.me/r/pepekp
Pozdrav,

nudimo delo vsem, ki želite dodatno zaslužiti. Ne obljubljamo nič (za razliko od neakterih), ker je odvisno od posameznika, koliko želi zaslužiti na mesec. Lahko uporabite tudi kalkulator zaslužka na naši spletni strani.

Imamo odlične produkte, odlično podporo, izplačila vsak petek !!!

več na www.mandura.si

Vaša izbira !
[www.paybox.me]

Gre za novo ustanovljeno spletno stran podobno stranem kot so pay pal in podobne strani. Ko bo stran dokončana( trenutno je še v fazi izdelave), bo omogočala spletno plačilo izdelkov iz katere koli strani( Amazon,..), denar, ki ga boste zaslužili na tej strani si boste lahko nakazali na vaš bančni račun in še nekaj drugih funkcij. In kako to deluje? Ko se registriraš( seveda zastonj) ti dajo že na samem začetku 25$ začetnega bonusa. Potem pa se enostavno vsak dan prijaviš na stran rešiš dnevno anketo in ostale tedenske in druge ankete, ter glasuješ za najlepše oblikovane kreditne kartice. In, ker boste člani še preden bo stran dokončno zagnana imeli status Early-Bird userja( nekakšen privilegij), boste z vsakodnevno prijavo na stran dobili tudi različno vsoto bonusa, tako da boste na dan lahko zaslužili tudi do 30$. In za vsakega novega člana, ki se bo registriral pod vašim linkom, ki ga boste imeli napisanega v vašem profilu( na primer [www.paybox.me]) boste prejeli 10$ bonusa. Je za poskusiti, izgubiti ne morete nič, saj ni potreben lasten vložek. Jaz osebno imam po 4 dneh uporabe na svojem računu 155$. brez težav.
Iščem Resne ljudi ki jih znima delo v tujini in v MB !
iščem monterje, ključavničarje...

Resni pokličite na 051 664 800
Dober dan.

Sem Tomaž Slana. Živim v mali vasici blizu Vrhnike. Iščem vsakeršno delo, ki bi potekalo nekje blizu mojega kraja, zgolj zarad tega ker nimam svojega osebnega prevoza. Drugače sem star 18 let in sem zaključil 3-letno poklicno šolo v smeri grafični operater. Šola se imenuje Srednja medijska in grafična šola Ljubljana. Kontaktirate me lahko na telefonsko številko 051/332-790.

Lep pozdrav.
arnel BIH

iščem delo kuharja

27.12.10 21:15

Iščem delo kuharja. narejeno imam solo za kuharja z diplomo in certifikatom EU. Star sem 24 let iz BIH. prišel sem v Slovenijo, da si najdem službo. Znam dobro kuhati, peči potice, torte in znam dobro peči na roštilju. Imam kar nekaj izkušenj. V Sloveniji sem delal v nekaj lokalih za kuharja in vsi so bili zadovoljni z menoj. Moja vrlina je točnost, čistoča, dobro in okusno kuhanje in poštenost. V kolikor me boste zaposlili. se vam v naprej zahvaljujem pa srečno novo leto 2011. pokličite me na telefon 070656302 pozdravlja vas Arnel iz BIH SREČNO
Pozdravljeni,

če še vedno iščete delo, me kontaktirajte na tel. št. 040199883,

lp, simona
Pozdravljeni,

če še vedno iščete delo, me kontaktirajte ne tel. št. 040199883,

lp, simona
Iščem študenta za dalj časa, velenjski konec do 20 ur na teden. Delo polnjenje polic po večjih trgovskih centrih, postavljanje stojal. Obvezno status študenta in lasten prevoz.
Pošljite kratek življenjepis in kontakt na:
bostjanslo@gmail.com

Lp,
Boštjan
sem 22 letni fant iz okolice celja imam lastem prevoz in iščem delo mizarja ali slikopleskarja. šolo imam pomičnik mizarja, slikopleskarja sem pa priučen. sem resen natančen in zvest pri delu. tudi kero drugo fizično delo je vredu. za kontakt mi pišite ciril.plot@hotmail.com
Bodite med prvimi distributerji v Sloveniji in Evropi!

Na področju celotne Slovenije iščemo nove sodelavce

na področju distribucije izdelkov HealthyCoffee.

Kontakt:
irenasel@gmail.com
23-letna vzgojiteljica predšolskih otrok iz okolice Ptuja, išče delo!

Izkušnje:
- praksa v vrtcih (samostojni nastopi), varstvo otrok po domovih
- blagajničarka v živilski trgovini
- delavka na stroju
- sobarica

tadeja87@gmail.com
lp.zbiram stari papir in železo pridem na vse konce slovenije ponj..030282390
Nudim stimulativno plačano delo wellness svetovalca - smer prehrana. Zaradi možnosti osebnih kontaktov zaželjena Ljubljana z okolico. Več informacij na 041 481 378.
Sem Nafi Qazimi
Gradbenistvo S,P

Iscem delo za gradbenistvo ,zidarstvo fasaderstvo, zunanje ureditve (klakovce,rubnik,...).
Delam kvalitetno. Delam na normativo in rezijske ure.
Ce ste interesirani za delavce lahko kontaktirate na E-postni naslov:[email protected] ali na tel st.031/496-457 ali 051/728-063.

Lep pozdrav
Nudim možnost dodatnega dela. Več informacij na: luka_weiss@yahoo.com
]
GP JAKUPI TEAM DOO

IŠČEM Dela Zidar in Fasader

tel 031-800-377
Krajn
Pozdravljeni,

iščem ljudi ki jih zanima mrežni marketing.
Zainterisirani mi lahko pišejo na e mail vda1@windowslive.com

lp
Pozdravljeni,

sem 22 letni mladenič s 4.stopnjo izobrazbe (trgovec), trenutno na zavodu za zaposlovanje. Nujno iščem katero koli možno zaposlitev ali občasno delo. Do sedaj sem opravljal različna dela, v skladišču, trgovini, darsu, taxi prevozi, razne dostave, vojska.... Sem univerzalen in se hitro prilagodim. Prihajam iz Medvod.

Kontaktirajte me:
040 599 611
groznik.rok@gmail.com
Voznik C in E kat dobi redno zaspolitev. Pogoj stanovanje v Ljubljani zaradi dežurstev!
041 62 62 20
Trenutno že delam štiri ure dnevno, vendar bi
si rada pridobila računovodska znanja, ker vem da mi bodo pri moji prvi zaposlitvi še kako prišla prav :), zato iščem delo v tej smeri za največ 20 ur na teden preko študentskega servisa v Mariboru ali bližnji okolici.

Kontaktirajte me na: mz7443382@gmail.com

Hvala
Iščem štiri skladiščnike in poslovodjo za delo v skladišču na Jesenicah. Delo poteka v dveh izmenah za znano nemško podjetje.

skladiščnik: potreben izpit za viličarja, 2. leti del. izkušenj, znanje nemškega jezika.
poslovodja: tehnična izobrazba (VI stopnja), 3 leta del. izkušenj, znanje nemškega in angleškega jezika.

Prošnjo oziroma CV lahko naslovite na: a.supuk@gmx.com

Hvala
Če vas zanima delo preko honorarne pogodbe, z rednimi plačili po učinku, si poglejte spletno stran DELO ter oddajte svoj zahtevek na email. Če vas zanima več in na spletni strani niste našli odgovora mi lahko to sporočite.

Lep pozdrav..

ECG partner
Tomaž Vrtar
gsm:040/433-455
email: tomaz.vrtar@gmail.com
Zidar z vec letnimi izkusnjami isce delo na Gorenjskem.

tel. 040 719 338
IŠČEMO NATAKARICO

Za delo v ljubljanski gostilni od ponedeljka do petka. Obvezne izkušnje s hrano in znanje vsaj angleškega jezika.

Za več informacij pokličite: 030-667-841 ( od pon do pet med 09.00 in 16.00 )
IŠČEM ZIDARJA , ENEGA ALI VEČ, KI BI MI POLOŽILI BETONSKE PLOŠČE OKOLI HIŠE. STANOVANJE V GARSONJERI.DOGOVOR. TEL. O1 5281 981 ALI 051 336 837
iscem honorarno ali redno delo poceli sloveniji ali v tujini delam suhomontazna in slikopleskarska dela imam vecletne iskusnje.sem pridan in zanesljiv spoznam se na nacrte in pd.govorim nemsko tekoce in anglesko ,klicite prosim samo resni.sem iz ljubljane in kontakt stevilka je 064 123 931 hvala vnaprej.
H2o

NUDIM DELO

30.05.11 14:43

Zaposlimo delavca z izkušnjami za strojne omete.
Zaposlimo samostojnega zidarja z več letnimi izkušnjami.
Zelo dobro plačilo, stimulacija, socialno varstvo.
Željeno, da si iz Posavja in da imaš na razpolago lastnem prevoz.
Prošnje na andrej.vodopivec@venteh.si
Tel.: 040-661-797
Sem iz Maribora in iščem bilo kakšno delo... Sem brezposelna in prijavljena na Zavodu za zaposlovanje. Ve kdo za kaj?
Jaz pa iščem delo v Kranju oz. okolici. Sem mlada, z visoko izobrazbo, a sem (vsaj začasno) pripravljena opravljati kakršno koli delo (administracija, prevajanje iz angl., strežba, varstvo otrok...), razen kaka prodaja od vrat do vrat ne pride v poštev. Največ izkušenj imam z delom na administrativnem področju. Ponudbe na: kranj.delo@gmail.com
Pozdravljeni,

sem studentka stara 22 let in iscem delo preko studentskega servisa ali pa pogodbeno. Sem iz Kranja in obiskujem 2. Letnik VSŠ B&B v Kranju. Delala bi karkoli samo degustacij ne! Nujnoo potrebujem sluzbo! Ce imate kaj zame mi pisite na mail: k-a-t-e-89@hotmail.com.

LP
Pozdravljeni!

Jaz vam lahko povem za trenutno najboljši mrežni marketing v Sloveniji in po svetu ruši vse rekorde po vpisovanju in po direktni prodaji. Če ima kdo interes me lahko kontaktira.

Kontakt: denis@sitetalkmail.com

Lep pozdrav!
Denis
Zidar z vec letnimi izkusnjami isce delo na Gorenjskem,,,
najraje fasade,notranje(klasicne)omete.

tel. 040/719-338
Stara sem 33 let in iščem delo prodajalke, asistentke, administratorke v Novem mestu. Imam dolgoletne in kvalitetne izkušnje na teh področjih. Sem prijavljena na Zavodu za zaposlovanje.
iščem terensko delo, imam 2,5 let delovnih izkušenj preko študentskega servisa, po poklicu sem strojni tehnik, iščem za redno, po možnosti enoizmensko.
Najraje bi delal v skladišču ali terensko delo, kakršnekoli montaže ipd.

040855751 Luka
Vam zmanjka časa za likanje? Z veseljem to delo opravim namesto vas! Če ste iz okolice Ljubljane pišite na email janja0nesanja@gmail,com
Strojni tehnik/komercialist iščem delo v Medvodah ali bližnji okolici kontakt fancy155@hotmail.com 031/416-668
iscem delo pomoc na domu.hvala.041 962 466
iščem delo..honorarno..sem iz obale doma.
Končujem fakulteto - imam še tri izpite ter diplomo, delo pa iščem že zdaj. Imam 38 let in sem brezposelna. Po diplomi bom dipl. ekonomistka.LP
zala73 pustite kakšen kontakt ali pišite na mail
petra.77@hotmail.com
js bi vas rabla v savinski ....
a je tu ki kak zidar
Pozdravljeni,

iščem kozmetičarko za delo v salonu ali študentko v mariboru.Možnost redne zaposlitve.Delo poteka samostojno.
javite se na ivancic.matejka@gmail.com ali 040 589160
NUJNO!!!!!!!!! Iščem štiri tesarje- Slovence za delo v Nemčiji-Avstriji. piši: info@bebinatura.si
Končujem fakulteto - imam še tri izpite ter diplomo, delo pa iščem že zdaj. Imam 38 let in sem brezposelna. Po diplomi bom dipl. ekonomistka.LP
Bogastvo Zdravja

Nudim delo

28.07.11 22:34

Si želite ustvarjati v mladem in dinamičnem timu? V svoje vrste vabimo tržnike (m/ž), ki s svežimi idejami in samozavestnim nastopom tkejo čvrste poslovne niti.
CV pošljite na bogastvo.zdravja@gmail.com. Toplo vabljeni! :)
Sandi P

Re: ponujam posel

08.08.11 14:48

ČE VAS ZANIMA DODATEN ZASLUŽEK V ZAVAROVALNO-FINANČNI BRANŽI ME KONTAKTIRAJTE NA 031 238 883,ZA VELIKO VEČ INFORMACIJ DOBITE NAKNADNO.
NISMO VEZANI NA NOBENO ZAVAROVALNICO,SICER PA SODELUJEMO Z 10. V SLOVENIJI.
Kdo pa še verjame tem trikom in zbiranje strank po telefonu in domovih .
sandi p, si iz agencije mori, kajne? sem malo pobrskal, pa sem videl, da oni delajo z desetimi zavarovalnicami
Mene pa zanima če kdo ve ali daš lahko odpoved v službi če si na porodniški. Ali moraš počakat da se ti porodniška zaključi šele potem daš lahko odpoved.
Iščem monterje, ključavničarje in električarje, ki jih znima delo v tujini!
za več informacij pokličite na tel. številko: 070 538 112 Matjaž
Isceva izkusenega zidarja za pomoc pri obnovi stare hise. Ponudiva delo za dobo 2 mesecev. Delo v tujini (Nemcija). Znanje tujega jezika in potrebno.

Resni, poklicite na 00352 621 401 222
Če ste zaposleni z delom in nimate časa za hišna opravila vam nudim pomoč pri čiščenju stanovanj, hiš. Sem zelo natančna, zanesljiva ter poštena.

Lahko me kontaktirate na telefonsko številko: 070 367 530.
Samo Celje ali okolica.
Bogastvo zdravja

Nudim delo

18.08.11 10:06

Si želite ustvarjati v mladem in dinamičnem timu? Zaradi povečanega obsega dela v svoje vrste vabimo več tržnikov (m/ž), ki znajo s svežimi idejami in samozavestnim nastopom tkati čvrste poslovne niti.
Stara sem 27 let po poklicu ekonomski tehnik. Imam več let izkušenj na področju marketinga, komerciale in prodaje ter trženja. Sem komunikativna, zanesljiva, natančna, delo s strankami mi je v veselje. Ičem kakršno koli delo na območju Štajerske in Pomurja!
nejci07@hotmail.com
21 let, v formi iščem delo na področju malarije
pravkar sem se vrnil iz 20 mesečnega dela v avstriji, nujno bi rabil kakšno delo na črno
kontaktirajte 041 932 495 hvala
iščem delo

če si bil 20 mesecev gor si vrjetno kaj zaslužil.Če si pa hodil za jurja gor garat cel mesec pa še plačevat stroške hrane si si pa sam kriv.V bistvu si pomoje verjel v lažno plačilo razni slovenski posredniki ki jih je treba sam na gobe-c.
Imam nekaj pisarniškega dela, printanje in podobno, nekajkrat na mesec včasih tudi nekajkarat na teden. Delo je v Vevčah Ljubljana. Če koga zanima naj pošlje mail match123@volja.net
Iščem ponudbe za službo, imam veliko različnih delovnih izkušen predvsem na področju klicanja: prodaja - trije različni delodajalci ( od iskanja investitorjev do direktnega marketinga)
svetovanje - podpora strankam za MS izdelke
Izkušnje tudi na področju fizične prodaje in pa druge izkušnje( končna kontrola, predstavnik...), delal tudi že v tujini, imel sem s.p. registrirano; podjetniško svetovanje. Za več informacij in ponudb mi pošljite mail na: mytheos82@gmail.com
Bogastvo zdravja

30.08.11 14:26

Si želite ustvarjati v mladem in dinamičnem timu? Zaradi povečanega obsega dela v svoje vrste vabimo več tržnikov (m/ž), ki znajo s svežimi idejami in samozavestnim nastopom tkati čvrste poslovne niti.
Izkušenemu zidarju in pomočniku ponujam honorarno delo, trajanje vsaj 6 mesecev, obnova starejše hiše, urejanje okolja. Ponudbe s kontaktom na el.pošto: Nejc35@gmail.com
želim si delati

01.09.11 06:38

Zaradi požrešnosti delodajalca, sem pristala na cesti. Ker ne morem samo sedeti doma si iščem kakršnokoli delo- čiščenje, varstvo otrok, sprehajanje psov.....na relaciji Ljubljana- Grosuplje. Kontaktirate me lahko na mail: vojko.jozi@gmail.com
ej pametnjakovič in dešifriranje če je možak priden in rabi selo kakršnokoli bi mu rajši pomagal namesto da serješ kdo bo dešifriral njegovo besedilo .

Mogoče je bolj inteligenten od tebe .

Onemu iz strojno šolo pa želim da čimpreje dobi delo ker pridne natančne ljudi bi potrebovalo vsako podjetje ne pa takih ki na vsakem koraku lovijo krivine
delo-zaposlitev zagreb

05.09.11 10:50

Končujem diplomo na Visoki poslovni šoli v Ljubljani. Zelim se preseliti v Zagreb ( sem državljanka RS). Iščem kakršnokoli delo v Zagrebu!!!!!! Tel: 040 273616
Iščem delo v Ljubljani sem 32letna lahko pomivalka,čiščenje poslovnih prostorov itd.Sem resna bodite tudi vi!!!! Kontaktirate me lahko na polona27@gmail.com
s.l.a.v.i. v katerem kraju pa živiš?
Za delo nudim : živim v LJ. Lp
Če ste vsaj malo pri pameti, se tega posla nikakor ne boste lotili!
Pozdravljeni!

Sem tujka z urejenim delovnim dovoljenjem.
Končano imam osnovno šolo in 1 letnik za pridobitev izobrazbe elektrotehnika.
Septembra pričnem šolanje za logistika. Imam vozniški izpit B in C kategorije.
Sem zanesljiva, vztrajna, komunikativna, hitro učljiva.
Govorim rusko, poljsko in seveda slovensko...
Iščem pa kakršnokoli zaposlitev.
Če koga zanima mi prosim pišete na mail:
v.gawinowska@gmail.com

Lp.
Neznan_neznan, se ti ne zdi da lahko ljudje sami presodijo kaj je pametno in kaj ne? Zaradi takih komentarjev marsikdo izpusti morda življenjsko priložnost (vem iz izkušenj!)... Ludvik.t, hvala za info! Gremo pogledat...:)
Končujem fakulteto - imam še tri izpite ter diplomo, delo pa iščem že zdaj. Imam 39 let in sem brezposelna. Po diplomi bom dipl. ekonomistka.LP
Pošli mi konakt in ti pošljem kaj ponujam... Delo

prepreč[email protected]

Srečno
Imate izkušnje ali pa si jih želite pridobiti v multi level marketingu (MLM) in iščete podjetje, ki ima odličen marketing plan ter proizvode?
Res odlična priložnost, saj je podjetje popolna novost na našem trgu.
Tudi, če ste skeptični, ni prav nič slabega v tem, taki smo pač vsi Slovenci.
Še toliko bolje, saj boste toliko bolj preverili podjetje in proizvode, ki so pomembni za naše zdravje.

Za vse resne in zainteresirane; pišite na
kyani.si.ID353185@gmail.com
Pozdravljeni!
Iščem kakršno koli delo na območju Ormoža, Ljutomera ali Ptuja, stara sem 28 let!
( pomoč na domu, varstvo otrok, čiščenje,.....) imam lasten pravoz.
Hvala!
lauracimerman@gmail.com
Iščem delo na območju Kranja ali Ljubljane. Obvladam aktivno angleščino, nemščino in italijanščino. Pripravljena sem pomagati pri gospodinjskih opravilih, pomoč starejšim na domu.
Lahko tudi nudim inštrukcije na domu. Pokličite na 040 657 785.
Nudimo delo:

gradbeni inženir M/Ž

Znanje tujega jezika: ANG ali NEM

DELO POTEKA V TUJINI (IZVEN EVROPE)

VSE INF: 040373882
Iščemo več zastopnikov za trženje naših izdelkov - pobiranje naročil za pakete mladega govejega mesa, imamo svojo blagovno znamko,ki je že uveljavljena v okolici LJ, plačilo je tedensko na podlagi realizacije.

Smo kmetija iz Kostela ki se ukvarja z govedorejo, proizvajamo vrhunsko meso mlade govedi, ki ga sami dostavimo končnim strankam po cenah ki so konkurenčne trgovinam, le da je naše meso vrhunske kvalitete. Za pospešitev dejavnosti iščemo več sodelavcev , ki se nam bodo pridružili pri prodaji v Ljubljani z okolico. Nudimo zelo stimulativen način nagrajevanja in zelo fleksibilen delovnik. Za več informacij nas prosim pokličite ali nam pošljite e pošto na delo@kmetija-lisac.si oziroma 051730410.

Delo je za nedoločen čas oziroma po dogovoru možnosti sodelovanja sp, d.n.o., redna zaposlitev
Ljubljana z okolico

10.10.11 14:13

IŠČEM: pomoč in nega na domu, gospodinjstvo: čiščenje likanje, pomoč starejšim, invalidnim ali drugim osebam pri vsakodnevnih hišnih opravilih, sem poštena, prijazna s priporočili. 041 480 688, Ljubljana z okolico.
IŠČEM ; kakršnokoli delo v prodaji, skladišče,proizvodjna v okolici Ljubjane 041 351-587,
lahko tudi pomoč starejšim osebam, pogovor sprehodi, domača opravila.
Sem iz Rogaske, stara 21let, imam veliko prostega casaa in iscem delo..
IŠČEM ; kakršnokoli delo v skladišče, pakiranju , likanju, v okolici ROGASKI SLATINI!

L.P
Iščem natačnega pomočnika za pomoč pri slikopleskarskih, suhomontažnih delih, polaganju talnih oblog (pvc parket laminat)

Za več informacij www.domus-ing.si; info@domus-ing.si; 041 565 401 Gregor
Delo v tujini.
Iščemo Ključavničarje, cevarje, varilce, monterje klima namprav in idustriske klime ter ogrevalne tehnike. Zaželjeno znanje tujega jezika! Odlična stimulacija. Tel.: 070 281 898 od 10:00 do 16:00
Tudi sama iščem zaposlitev. Sem iz Velenje.
Sem 31 let star. Ima 7 let delavne dobe iz tujine.
Do konec studija mi manjka le 1 izpit + diploma. "računovodstvo"
18 let sem živela in tudi obiškovala OŠ in gimnazijo v Avstraliji, da zelo dobro obvladam angleščino.
V Sloveniji sem že 8 let in močno upam, da se bom bolj redno zaposlila.
Delala sem v firmi, ki tiskajo denarno valuto in potni listi (NOTE PRINTING AUSRTALIA). V Cetisu sem tudi delala za določen čas v istim področju. Imam tudi iškušnje v tajništvo (Kulturni Dom Velenje)
Sem tudi mama (3,5 leto staro hčerko in skoraj 2 letnimu sinu), da sem že ustvarila svojo družino.
Ponube na nafta12@gmail.com

Hvala in lep pozdav
Iščem zaposlitev na doma,ker mam dojencka. Sem iz Velenje.
Hvala in lep pozdrav
NUJNO IŠČEMO DELAVCA OZ. VARILCA (MIG)

Iščemo varilca kateri obvlada varjenje po postopku MIG.
Zaželeni a-testi
Državljan RS ali s stalnim prebivališčem v Sloveniji
Osnovno znanje nemškega jezika
Dobro plačilo!

Kličite samo resni!

Hvala

040-555-407
Navedeno
danyyy
Iščem zaposlitev na doma,ker mam dojencka. Sem iz Velenje.
Hvala in lep pozdrav

Ponujamo možnost dela na domu.
040239201
33letni fant,isce delo kot tiskar sem samostojen imam 5let delovnih iskusen na podrocju tiskanja na majice vsi zainterisirani pisite mi na mail glavca007@hotmail.com
Lp.
Fant 26 let star, išče kakšno koli delo. Imam iskušnje z montažo klim, solarnih panelov,servisirjanjem bele tehnike, elektroinštalacijami, različna gradbena dela. Tuji sam državljan in nimam osebnega delovnega dovoljenja.
Kontakti: samin.kukic@gmail.com in tel. ševilka 0038761645216
Iščem zanesljivega in natančnega delavca iz okolice Kranja za pomoč v gradbeništvu (slikopleskarstvo, fasaderstvo, suhomontaža...) Zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas. Za informacije pokličite na tel 041 775 478, Drejc
NUJNO

OSEBO ZA NEGO

02.11.11 16:12

Iščemo osebo za nego delno pokretne mame, vsak dan v tednu med 10. in 19. uro v Goriških brdih. Tel.: 05 30 41131 (po 15. uri).
(S)TEGMANN / Personal.at / Austria

03.11.11 19:21

!! (S)TEGMANN Personal / Austria !!

IŠČEM DELAVCE / PERSONAL ZA REDNO ZAPOSLITEV V AVSTRIJI

Samo resni odgovori pridejo v postev !!

Pomembno:

Koncana izobrazba, vecletna praksa, znanje nemskega jezika(saj osnova) !!

!! PROSIM ZA ODGOVORE DO KONCA NOVEMBRA !!

CNC - tehnik / programer / stružničar / tehnolog,

Voznik žerjava (voznisko dov. mora biti veljavno tudi v avstriji) !!

Strojni tehnik / Ključavničar / Varilec,

Tesar / Mizar,

Električar, Vodovodar itn...

Auto mehanikar, Auto klepar,

Gradbeni delavec / Zidar / Krovec / Klepar

itn.

lp Bernard Del Bianchi (ex-mariborcan)
(Sales Manager Austria)

(S)TEGMANN Personaldienste GmbH / Austria )
Blütenstraße 2
4040 Linz
Web: [www.stegmann-personal.at]

Prosim poklicite /- oziroma pisite na:
Tel.: +4369912675677 (v nemskem /slovenskem jeziku)
Mail: delbianchi@gmx.at (v nemskem /slovenskem jeziku)
Simpatična punca

06.11.11 19:07

Pozdravljeni!

Sem Mojca, stara 29 let, doma iz Šk. Loke. Sem diplomirana ekonomistka (VPŠ) z delovnimi izkušnjami na področju administracije. Trenutno sem brezposelna in prijavljena na Uradu za delo in lahko pričnem z delom takoj. Veseli me delo na področju administracije, računovodstva, financ, kadrovska služba, ...., nikakor pa ne trženje po telefonu ali pordajo od vrat do vrat. Kljub diplomi bi z veseljem opravljala tudi delo, ki ga opravljajo zaposleni s V. stopnjo, saj vedno pravim: počasi v hrib. Kontakt: mojca.falnoga@gmail.com

Lep in uspešen dan!
Smo podjetje z 15 zaposlenimi ki se ukvarja z proizvodnjo stavbnega pohištva, za področje komercijale in priprave dela iščemo zanesljive in natančne sodelavce na območju Kranja oziroma Gorenjske...

Vsi zainteresirani, prosim pošljite prosšnjo za zaposlitev lahko preko emaila:

info@element-okna.si po prejetju vas bomo povabili na razgovor...

L.p.
Zanima me, če kdo ve za kakšno delo na domu. zanima me lepljenje, sestavljanje, pakiranje,...(okolica koroške) za vse informacije se najlepše zahvaljujem.
Iščem zaposlitev v gradbeni stroki na področju projektiranja, statike, konstruiranja ali vodenja gradbišč v Sloveniji ali izven nje. Okolica Mb. Izobrazba Dipl.inž.grad.

kontakt: staping.doo@hotmail.com
stara sem 22 let...imam končano V stopnjo izobrazbe.....delala sem samo preko študentskega
servisa

sedaj pa si iščem kakršnokoli redno zaposlitev v dopoldanskem času...delala bi karkoli v Ljubljani...

email: karmen.bizjak@gmail.com
Iščem delo v gradbeništvu na področju štajerske ali v tujini Avstrija..Dela za peto šesto in sedmo stopnjo izobrazbe gradbene smeri. Projektiranje, statika, armaturni načrti, vodenje del...

Kontakt: staping.doo@hotmail.com
iščem delo na domu.
lp marvil
29 letni fant, iščem delo kot sitotiskar(tampotisk) ,imam 7let izkušenj z tiskom, sem priden in vesten, imam tudi lastni prevoz sem iz Ljubljane. Pokličite na GSM:040/656-632
!!!!!!!!!!!! iščem delo !!!!!!!!!!!1

kakršno koli delo na domu - lepljenje sestavljanje pakiranje,.itd
kličite na tel: 040 567 795
Iščem delo v dopoldanskem času obala 070380535
Iscem DELO v gospodinjstvu. Ciscenje likanje pomoc starejsim osebam. Sem Resna gospa brez sluzbe stara 54.let.DELO jemljem resno posteno in natancno. Tel. 040 238-836.
Navedeno
Janek

Če koga zanima dobro plačano delo v tujini, si naj pogleda spletno stran www.delovtujini.info

ma daj spelji se - kva je tvoja stran, da si tolk dosadan, daj povej kdo je že dobil službo prek te stani.....
Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 6 krat 5?