Iščete delo, delavca?

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.
Moderator: ekipa portala mojaZaposlitev.si

delo na domu

30.01.08 11:49

Zanima me delo na domu, karkoli- sestavljanje, pakiranje...

Re: delo na domu

30.01.08 12:05

takega dela ni!!
jelka*

30.01.08 12:20

Ena moja znanka je nekaj časa, dokler ni dobila službe, sestavljala kemične svinčnike na domu. Dobiš pakete različnih delov in potem, ko je sestavljeno, pokličeš onega, ki ti je pripeljal robo in ti jo tudi odpelje. Moral si pa naresti v enem tednu, kar ti je vzelo kar precej ur na dan. In tudi plačilo je bilo pošteno.
Samo jaz zdaj nimam več stikov z njo, tako da težko kakorkoli pomagam.

04.02.08 16:31

in kaj si našla?

meni ni uspelo nič najti,razen nateg.

05.02.08 18:39

razgrajaca zakaj si pesimist?

06.02.08 16:11

oooo,hvala za odgovor.

odgovor na tvoje vprašanje:pač ne živim na pravem območju ali pa nimam sreče
Trodatka

10.02.08 21:42

Jaz imam pa namen v prihodnosti nekaj začet delat & razvijat in bom (upam) takrat iskala ljudi ravno za delo na domu. Ne bo pa to neka masovna proizvodnja, bo nekaj ustvarjalnega in lahkega kar lahko počne skoraj vsak, ki ima malo smisla za estetiko in natančnost.

Ne razumem zakaj bi bilo delo na domu nekaj čudnega. Razgrajaca pojdi razgrajat drugam!

11.02.08 09:22

Ne razumem zakaj bi bilo delo na domu nekaj čudnega. Razgrajaca pojdi razgrajat drugam![/quote]

hallo,kaj je pa tebe pičilo?kje sem napisala,da je to delo čudno??in niti malo ne razgrajam in niti nimam namena!

ko boš nekajkrat naplahtana,boš drugače razmišljala.

sem pa vesela za tiste,ki najdejo delo na domu in so za to tudi plačani.jaz ga pač nisem še našla(poštenega dela).
slikica

13.02.08 08:39

No, trodatka, se priporočam....
galja1 

20.02.08 13:59

Trodatka, priporočam se tudi jaz. A že veš, kdaj boš imela delo?

Pozdravček
Sem resna kandidatka za delo na domu.Če boš potrebovala delavce,sem natančna,zaupljiva,komunikativna,mi piši.
lep pozdrav

12.09.08 13:33

Lep pozdrav!

No ali je kaksno delo na domu da ni potegavscina??

23.11.08 10:53

Delam kot receptor in imam čas za dodaten zaslužek preko interneta.. sem ekonomist,,, ,... če se kaj najde bi bilo super.
sašo
bell 

04.03.09 23:15

oj me zanima tole delo

05.03.09 06:15

Priporočam se tudi jaz
Lila2

09.03.09 16:59

Tudi mene zanima delo na domu!
kr edn 

21.03.09 20:45

Jaz se tudi priporočam.
Če ima pa kdo informacije glede skladanja kemičnih svinčnikov na domu, pa naj mi javi.
Hvala.

22.03.09 14:42

tut men.

02.04.09 13:09

tudi mene zanima delo na domu,sem mati samohranilka in bi mi to delo zelo veliko pomenilo
Tavcar 

05.05.09 08:48

Tudi jaz in mož iščeva delo na domu, on je elektonik in ima precej izkušenj jaz pa šivilja, ki trenutno delam z elektroniko 8 spajkam, programiram, testiram. Ni pomemebno kaj bi delala, samo, da bi lahko dodatno popoldne še kaj zaslužila.
Hvala
Bernarda

05.05.09 08:51

tudi mene zanima delo na domu.hvala rosanda
Tudi jaz bi želela delati doma če ima gdo kakšno delo ,ročnih spretnosti sem se navadila v podjtju kjer sem delala kot sestavljalka,toda žal je šlo v stečaj.

02.09.09 19:59

hej sem iz mb in tudi mene zanima honorarno delo na domu.že v naprej se zahvaljujem za prijaznost in poštenost
fajfar

13.10.09 16:48

Sem iz Bohinja in tudi mene zanima delo na domu,če gdo kaj ve naj mi to prosim sporoči.
tomshic

14.10.09 21:19

ZA VSE KI BI ZELELI SLUZITI KAR OD DOMA!!!!!!!!!!

preverjeno deluje iz moje roke...
samo se registrirate in kliknete na oglas.vse kar rabite je 5 min vsak dan in ze sluzite

http://www.clixsense.com/?2968887

lp
Rossa

24.10.09 16:27

Zdravo!

Trenutno sem študentka določene VSŠ, ker štipendije nimam, si moram denar prislužiti z delom. Delo je sevda koristno. Rada delam, karkoli, ne glede na to za kaj se trenutno izobražujem, saj če bi iskala delo za to smer, verjetno nebi dobila dela...ker je delo za kakršnega se izobražujem kar odgovorno.
Sem delavna, zanseljiva, točna, dosledno natančna, ter prilagodljiva.

Delo na domu bi mi zelo ustrezalo, lahko čistim stanovanje, pazim otroke, rada tudi kuham...

Delala bi karkoli, saj potrebujem denar,da bi lažje doštudirala.

Za kakršno koli pomoč pri iskanju dela, se zahvaljujem že v naprej.
S...

24.10.09 19:07

Jaz bi potrebovala študentko ali kogarkoli, ki bi mi pretipkal nekaj... Po možnosti, da je iz okolice Žalca, Celja... Ker imam tako vrsto zaposlitve, kjer je veliko nepomembne pisarije, za katero mi velikokrat zmanjka časa, bi z veseljem to prepustila komu, ki po možnosti obvlada desetprstno tipkanje. Tako, da sem večkrat v situaciji, ko potrebujem nekoga.

Zaenkrat je to en daljši tekst okrog 80 strani, po dve strani imata okrog 3000 znakov s presledki.
pialili

25.10.09 13:03

lp

jaz pretipkam vse, kar je potrebno, nisem pa z vašega konca.

lpialili@gmail.com

lp

26.10.09 07:20

Pozdravljeni!

Sem iz Maribora in dobro obvladam desetprstno tipkanje. Lahko vam pretipkam tekst.

Kontakt: kocevdar@gmail.com

L.p.

Darja
barika 

27.10.09 14:08

pozdravljeni,

Sem iz Celja in vam lahko pretipkam tekst.

mishka22@gmail.com

lep pozdrav, Barbara
VeronikaS

27.10.09 18:38

Pozdravljeni!

Tudi sama vam lahko pomagam pri pretipkavanju teksta, če še morda vedno potrebujete pomoč!

Kontakt: veronikas25s@gmail.com

Lep pozdrav!
melita123

28.10.09 09:37

031835923 sestavljanje kulijev.dobro plačano delo.
[email protected]

10.11.09 19:56

Lep pozdrav sem Irena iz Hrastnika in me zanima delo na domu tudi sestavljanje kulijev.Zanima me kako kaj to poteka in ali se rabite ljudi za delat.lp
svetlanaraj

10.11.09 20:03

Navedeno
melita123

031835923 sestavljanje kulijev.dobro plačano delo.

Prosim lahko več informacij na mail od kot ste kako se tole dela?

svetlanaraj0@gmail.com
lubenicka

10.11.09 20:44

delo je že oddano..sem klicala danes zjutraj
emil

15.12.09 16:54

prosim za delo na domu če imate kak kontakt da mi to uspe dobiti me kontaktirajte na
rubin_man@hotmail.com
hana22

27.12.09 07:27

Navedeno
tomshic

samo se registrirate in kliknete na oglas.vse kar rabite je 5 min vsak dan in ze sluzite

[www.clixsense.com]

lp

kaj je to? zakaj se gre? da ni to ena vrsta goljufije, ko ljudje prebirajo maile in se jim kao nabira denar, pol naj bi si to nakazali na paypal, ko kao zberejo določeno vsoto, valda te pol zbrišejo al pa ti neki zablokirajo, tako da dejansko nč ne dobiš.
bostjan12

27.12.09 22:39

Navedeno
hana22

Navedeno
tomshic

[www.clixsense.com]

lp

kaj je to? zakaj se gre? da ni to ena vrsta goljufije, ko ljudje prebirajo maile in se jim kao nabira denar, pol naj bi si to nakazali na paypal, ko kao zberejo določeno vsoto, valda te pol zbrišejo al pa ti neki zablokirajo, tako da dejansko nč ne dobiš.

Ja to je to. Pred neka meseci je moj brat naletel na to. Dobil ni nič samo virus , ki mu je uničil računalnik!
LadyAnion

09.01.10 11:34

Lep pozdrav.
Za vse vas imam rešitev.
delo - mrežni marketing, kre za širjenje izdelka ki ga vse ženske potrebujemo-vložke) izdelek je izoblikovala znanstvenica na Kitajskem. Ta izdelek vsebuje anione, ki uničujejo bakterije ki se nabirajo. Ostali vložki imajo spodnjo plast sestavljeno iz plastike kar je najslabše. Enako kot bi si dale polivinilasto vrečko na njo malo vate ali gela in bombaža potem pa še malo plastike in bi to uporabljale?
Izdelek je dober in se dobesedno prodaja sam od sebe. Preprečuje vnetja, beli tok, srbenje, vlažnost (ker upije) in s tem tudi vse bakterije., raka na materničnem vratu, neplodnost.
Nažalost je dejstvo da ima veliko žensk veliko težav ravno zaradi teh vložkov ki jih uporabljamo. Umetno, plastično in vse bakterije gredo v vašo nožnico. Smrdi, srbi, mokro je. Zveni znano kajne?
Ob majhnem trudu lahko napolnimo svoje denarnice z še eno dodatno plačo.
Zakaj je ta mrežni marketing poseben? gre v širino in globino mi pa smo od vsake plačani. Nič točk, popustov, in nategovanja... vse se šteje v eurih.
Ne bo vam žal.
Če koga zanima mi lahko piše na ladyanion123@gmail.com ali pokliče na 041851335

Pa zagrabimo, da bomo lahko malo boljše živeli. Lp
trzika60

11.01.10 08:37

Iščem kakršno koli delo na domu.V takšni situaciji kot sem sedaj še nisem bila nikoli.Živimo 3 z 280e mesečno kar ne zadostuje niti za položnice kaj še le za preživetje.Sem iz Ormoža.Grem tudi delat na kmetijo v hlev ali kar koli samo da je nek dinar....
IP

15.01.10 08:32

Imam čas, prostor in voljo za delo.
Kontaktirajte me na e-mail: irma_pirc@yahoo.com

Lp
bostjan12

15.01.10 17:07

Navedeno
trzika60

Iščem kakršno koli delo na domu.V takšni situaciji kot sem sedaj še nisem bila nikoli.Živimo 3 z 280e mesečno kar ne zadostuje niti za položnice kaj še le za preživetje.Sem iz Ormoža.Grem tudi delat na kmetijo v hlev ali kar koli samo da je nek dinar....

Spoštovani !

Vem kako je to ko nimaš niti toliko, da bi si nekaj privoščil. Midva z ženo sva ostala samo z 450 € na mesec tako, da sva si poiskala dodatno delo. Ne vem kje ste delali lahko pa vam ponudim dodatno delo kot ga delava midva z ženo. Če vas zanima me pokličite in prideva vam predstavim delo ali pa me pokličite na tel. 070 228 787.

Lp
cenejše nakupovanje - NOVO

18.01.10 13:30

BI CENEJE NAKUPOVALI, TANKALI TER IMELI DODATNI PRIHODEK??
Ustanovljeno je bilo podjetje, ki ljudem v Avstriji in Nemčiji omogoča, da lahko v najboljših trgovskih verigah in bencinskih črpalkah kupujejo 10-15% ceneje(Hofer, Hofer reisen, Mpreis, DM, Rewe, Spar, Eurospar, Interspar, Spar 2000, Hervis Sport, OMV, Shell, JET, BP, Agip, AVANTI,..). Vse kar je potrebno narediti je to, da si preko interneta naročijo vrednostne bone in odidejo nakupovat!
S temi vrednostnimi boni vsaka stranka prihrani gotovino pri vsakodnevnih nakupih. Prihranijo tudi do 15% na nakup, kar pa ni malo. Pri nakupu za 100€ dobijo 15€ popusta!
Kmalu bomo to možnost začeli koristiti tudi v Sloveniji. Vse kar je potrebno storiti je to, da se brezplačno registrirate na povabilo. Ob registraciji dobite svojo spletno pisarno preko katere naročite vrednostne bone in jih potem dobite na dom ter odidete nakupovati ceneje.
Verjetno se sprašujete kako je to mogoče? Odgovor je preprost: ker je vedno več članov podjetja, se lahko lastnik izbori za takšne popuste, saj podjetjem kateri dajejo popuste omogoča večji promet in si to lahko privoščijo.
Vsak ki bi želeli to možnost koristiti, naj mi piše na E-mail: ***[email protected]*** in bo dobil vse potrebne informacije. Za vse, ki boste postali brezplačni člani podjetja, pa tudi dodatni zaslužek in še nekaj zelo lepih popustov, ki jih že lahko koristimo v Sloveniji!!
KONTAKT: cenejse.nakupovanje@gmail.com

Lep pozdrav
Tjaša_88

18.01.10 18:53

Pozdravljeni!

Sem študentka in (kot večina) iščem honorarno delo na domu. Ker študiram slovenščino, bi bila zelo vesela, če bi našla katero od naslednjih del: pretipkavanje in urejanje besedil, lektoriranje, inštrukcije (slovenščine, osnov italijanščine in angleščine)! Sprejela pa bi tudi dela, kot so leplenje, sestavljanje, izdelovanje vizitk in podobna ročna dela (štikanje, pletenje ...)!!

Delo res nujno potrebujem!!!!!

Kontakt: tenera@email.si ali durn.tjasa@gmail.com
gregor grozdek

21.01.10 12:50

zanima me delo na domu
gregor grozdek

21.01.10 12:56

iščem delo na domu pakiranje in druge stvari tel 031809210
B.ana

Delo na domu

28.01.10 21:40

Nujno iščem kakršno koli delo na domu, saj imam dve študentki v Ljubljani. Sprejmem resnično vse, samo da jima lahko omogočim študij.
Sem iz Bele krajine.
NANA

01.02.10 19:11

alo še nudijo to delo sestavo kemičnih svinčnikov??
Me zanima ker bi rada delala
NANA

01.02.10 19:49

POZDRAVLJENI!
Ali bi lahko opisali to delo.Ali je sestava ali prodaja?
HVALA ZA ODGOVOR
bostjan12

Re: Delo na domu

02.02.10 23:51

Navedeno
B.ana

Nujno iščem kakršno koli delo na domu, saj imam dve študentki v Ljubljani. Sprejmem resnično vse, samo da jima lahko omogočim študij.
Sem iz Bele krajine.

Spoštovani !

Ali bi vas zanimalo delo za mednarodno podjetje? Delo z ljudmi in zaslužek v višini do 1300 €? Pogoji so samo ambicioznost in veselje ter jasni cilji. Če vas zanima pokličite na tel. 070 228 787 in se bomo dogovorili za srečanje in predstavitev dela.

Lp,
aaffna

19.02.10 12:01

iššem delo na domu kakršnokoli sam da je delo sem iz okolice celja
kontakt na email ciril.plot@hotmail.com
dejan85

04.03.10 14:07

ker nimam v popoldanskem času kaj počet bi prosil če kdo ve za kako delo da bi delal doma? prostora imam dovolj tako kod tudi volje. sem pa iz škofje loke. zanimam se predusem za sestavljanje ali kaj podobnega! 051/214-982
hvala
Jože

09.03.10 18:39

Spoštovani!

PONUJAM VAM RESNO DELO.

Pošiljam vam ponudbo super priložnost, ali jo boste izkoristili, mi smo jo.
Pošiljam vam malo opisa od kje prihaja denar in kaj se dela v naši organizaciji, če vas bo zanimalo kaj več, mi pišite na: zlatiorel@gmail.com, da se bomo dogovorili za informativni sestanek, KAJTI TO JE EDINI SISTEM DO SEDAJ, KI SEM GA JAZ SPOZNAL V SVOJH 30 LETIH SLUŽBOVANJA, KJER SI RESNIČNO PLAČAN PO UČINKU, TO POMENI DA ČLOVEK DOBI DOBRO PLAČILO ZA DELO KI GA OPRAVI, NEDELO TUKAJ NI PLAČANO

Upam, da ste reseni iskalci dela in da boste tole prebrali v celoti, ker vam ponujam priložnost, ki je povsem legalna zadeva in je odobrena od Gospodarske zbornice Slovenjije leta 1995. Verjetno se strinjate, da je danes vse težji in večji problem poiskati varno službo, zato vam priporočam, da natančno prečitate sporočilo, ki ga vam pošiljam, dobro premislite in se oglasite glede dogovora za sestanek.
To ni samo zanimivo ampak je tudi življenjskega pomena.

KAJ LAHKO VI PRIDOBITE?

V 1.FAZI PROFITIRATE - POCENITE VAŠ ŽIVLJENJSKI STROŠEK

V 2.FAZI LAHKO DOBRO ZASLUŽITE

IČEMO LJUDI, KI ŽELIJO DOSEČI V ŽIVLJENJU NEKAJ VEČ

Ne ponujam vam FINANČNIH IGER

Tisti ljudje, ki so si dovolili pogledati in preveriti so danes veseli, sproščeni in zelo navdušeni nad možnostjo, ki jo nam vsem nudi ekonomija nove dobe.

Strah je odveč, ker: - NI INVESTICIJE(ni tveganja ni finančna igra)

- NI AKVIZITERSTVO (ker ne prodajamo izdelkov od vrat do vrat)

- KDO ŽE SODELUJE Z NAMI? Vse strukture ljudi: dr., ing., profesorji, PRAVNIKI, podjetniki,politiki, študentje, upokojenci, ....... saj si vsi ljudje želimo več časa in več denarja, pri nas lahko dosežete oboje. NE VERJAMETE - PREVERITE, saj vas nič ne stane, če boste preveril.

Z vsem spoštovanjem

Jože
klara 05

19.03.10 21:11

melita 123 tudi mene zanima sestava kulijev .
Lepo prosim za naslov ali pa posredovanje podatkov na moj telefon 070 300 959. Bom zelo hvaležna! Lp
spageta

22.03.10 11:56

tudi mene zanima delo na domu...
KOzina-koper
bievro 

22.03.10 19:48

Najprej mi naj prosim vsi oprostijo na morebitni žaljivki ki jih bom zapisal:
Delati iz domačega fotelja z daljincem v roki pač ne gre. Potrebno se je dvigniti.
Nekateri se dnevno vozijo na delo tudi do 350 km, mi bi pa radi delo imeli doma. HALO, aja samo to gre delat doma, a je treba tudi plačate račun za to.
Za vse tiste ki pa ne želite delati DOMA in ste samozavestni, imate voljo in vztrajnost, ste pripravljeni na nove izive, nova znanja in predvsem želite doseči nekaj več ponujam na razpolago svoj zaseben predal za sporočila, oziroma odpiram tel.:070 215 220 za dodatne informacije.
Informacija in znanje so vodilo, vaša odločitev pa je ali si dejansko informacije tudi želite.
babykatja

24.03.10 23:09

tudi mene zanima delo na domu...po moznosti kaksno varstvo otrok... babykatja@gmail.com
mapa.72

26.03.10 18:28

Iščem delo na domu do 4ure dnevno dop. oziroma pop.,po dogovoru.
Kontakt: mateja.p72@hotmail.com
jani

26.03.10 19:03

Bievro, mar delo doma ni delo? Ga podcenjujete, očitno .Nekateri imajo doma obveznosti zaradi katerih ne morejo biti vse dni z doma.Nekateri delajo doma popoldan, ker imajo dopoldan redno vendar slabo plačano službo. Nekateri, ki so brezposelni pa si ne morejo privoščiti vozit se 350 km, ne znese ne finančno, ne časovno, razen če zapustijo svoje otroke, svoje družine.Samo nekaj primerov, ko ne gre drugače, kot delo doma. Lahko to razumeš? Najbrž ne.
SUZANA

27.03.10 00:27

Trenutno smo v slabi situciji in delo na domu bi nam prav prišlo. Pa kaj vam je folk. Ali živite v pravljici? Hja tudi jaz bi kaj počela zraven redne zaposlitve s plačilom dovolj za položnice!?! Toda komu verjeti???? Mislim, da zaupanja v tej državi že dolgo ni več!
bievro 

27.03.10 21:03

Nikogar ne podcenjuje. Napisal sem takole:
Najprej mi naj prosim vsi oprostijo na morebitni žaljivki ki jih bom zapisal:
Delati iz domačega fotelja z daljincem v roki pač ne gre. Potrebno se je dvigniti.
Nato pa nadaljeval s stavkom:
Za vse tiste ki pa ne želite delati DOMA in ste samozavestni, imate voljo in vztrajnost, ste pripravljeni na nove izive, nova znanja in predvsem želite doseči nekaj več ponujam na razpolago svoj zaseben predal za sporočila, oziroma odpiram tel.:070 215 220 za dodatne informacije.
Informacija in znanje so vodilo, vaša odločitev pa je ali si dejansko informacije tudi želite.
Tako to je. Tisti ki želi delati doma, si uredi poslovni prostor in odpre s.p. ali d.o.o. in dela lahko doma, lahko ureja svoj delovni čas kot mu to ustreza. Vsi ostali pa, ja treba pač nekaj delati če želimo ali želite kaj zaslužiti.
Ali žalim? Za tste ki menijo da sem jih užalil, jim lahko takoj podpišem da v življenju nikoli ne bodo uspeli saj vedno pričakujejo da bodo drugi nekaj naredili namesto njih.
Za vsako službo je potrebno nekaj narediti. V prvi vrsti je potrebno oditi na razgovor, pridobiti informacije kaj, kje in koliko boste delali, tudi izveste kolikšna bo vaša plača.
Pred dnevi me je poklical negdo iz K... in hotel izvedeti za kakšno delo gre.
Vprašal sem ga: Kaj bi pa vi želeli?
Delo, mi je odgovoril na kratko.
V redu, potem pa boste vi delali zame, jaz bom pa kasiral, sem mu odgovoril.
Možakar je odložil slušalko.
Res so težki časi, toda nikakor ne razumem, da nekateri ljudje ne dojamejo da dejansko prodajajo sami sebe, torej delajo za denar.
Ko vam ponudim informacije, vam dejansko ponudim informacije. Informacije kako urediti svoje življenje tako v finančnem kakor v družbenem nivoju. A je teško razumeti.
Če vam je to teško razumeti kako bi se šele znašli če bi vam napisal zakaj se sploh gre?
Zato je pač potrebno informacijo pridobiti tako vizualno kakor pisno.
Pa še to. Ne ni veriga, ni prodaja od vrat do vrat.
Je vaša osebna odločitev kje želite biti jutri. Je informacija kako doseči to kar si želimo.
In kaj si želimo? Večji dohodek, več prostega časa, več časa za družino, več ...
Torej želite VEČ. potem nekaj tudi storite. Morda je prvi korah do več ravno na tel.:070 215 220.
Lep pozdrav in začnite verjeti, verjeti najprej sebi, ker kdo ne verjame vase, ne verjame v nikogar.
jstbitudevro

29.03.10 22:06

Delati iz domačega fotelja z daljincem v roki pač ne gre....zatorej ljudje dvignimo svoje lene riti, vzemimo telefone v roke in pokličimo bievra, kajti če hočemo lepo dostojno živeti moramo pač delati....širiti informacije, pridobivati informacije, bla, bla, bla. Me res zanima koliko ljudi dejansko pokliče, oz. se odloči za opravljanje takega dela... (dela o katerem se ne morete iskreno razpisati na tem forumu). Kaj pa bi potem moral človek, ki vas pokliče povedati?? Kaj želi od vas? Ja porka madonca a ne iščemo vsi isto...pošteno delo. Pa dajmo drugače, pa bomo mi kasirali, vi pa delajte.Dokler pa ne boste pošteno napisali za katero delo gre, bolj malo verjamem, da boste navadnega delavskega človečka pripravili na to, da dvigne svojo leno rit in zavrti vašo tel. številko...v upanju, da bo dobil tisti VEČ.
bievro 

30.03.10 07:17

Čisti primer sociakizma, ali komunizma.
Najprej daj pol pa bom jaz delal.
Halo, teh časov ni več.
Ničkolikokrat sem zapisal. Ponujam vam roko. Ponovno bom zapisal. Ponujam vam roko.
Roko pomoči, roko ki vam lahko omogoči to kar si želite, le nekaj je potrebno narediti. Biti dovolj samozavesten, ter radoveden, z željo po novih informacijah in znanju.
Želite več potem morate biti pripravljeni narediti nekaj več in drugače kot ste delali do sedaj.
Lahko pa ostanete tam kjer ste v toplem zavetju domače peči v novi fotelji pred TV z daljincem v roki.
Vsakemu od teh podpišem, da bojo tam tudi čez deset, dvajset ali več let, z istimi ali celo večjimi težavami kot danes in spet bodo krivili druge zato ker oni nimajo nič, ker oni niso nič dosegli, ker oni morajo prositi za pomoč državo ki za njih noče nič narediti.
Toliko o tem kdo mora kaj narediti.
Želite spremeniti tok svojega življenja, želite VEČ, več denarja, več prostega časa, več dopusta, večje stanovanje, večjo rento, več ..., ja drage dame, gospe, gospodje, potrebno je v prvi vrsti spremeniti nekaj v življenju, Zato pa potrebujete informacijo in znanje.
Lahko bi napisal tukaj cele strani kako in kaj, tudi zakaj. toda verjemite mi 99% ljudi nebi dojelo kaj želim povedati.
Zakaj?
Vse je preveč obsežno, vsak je posameznik zase in vsak z svojimi težavami, zato obstajajo informacije, kjer vidite celoto, izluščite opa del ki je za Vas primeren in zanimiv.
Vrata so odprta vsem. Tistim za in tistim proti. Informacije pa so zastonj.
Torej kaj lahko izgubite? Samo vaš prosti čas. Lahko pa da bo ravno ta čas vaša najboljša investicija v življenju?
Res pa je da vse ni za vse. Toda vse se da naučiti. A je gno že znal hoditi ob rojstvu, je znal voziti kolo, avto, speči kruh, zdraviti ljudi. Vsi so se to morali naučiti in pridobivati takšne in drugačne informacije.
Torej kaj boste storili.
Še naprej kritizirali moje in podobna pisanja, ter ostali tam kjer ste, ali ba postali radovedni in svoj prosti čas podarili nam zato da izveste neka več.
Odločitev je vaša, mi smo ta korak že naredili, mi smo svojo usodo vzeli v svoje roke.
Lep pozdrav vsem,
OMG

30.03.10 12:42

Navedeno
bievro

Čisti primer sociakizma, ali komunizma.
Najprej daj pol pa bom jaz delal.
Halo, teh časov ni več.
Ničkolikokrat sem zapisal. Ponujam vam roko. Ponovno bom zapisal. Ponujam vam roko.
Roko pomoči, roko ki vam lahko omogoči to kar si želite, le nekaj je potrebno narediti. Biti dovolj samozavesten, ter radoveden, z željo po novih informacijah in znanju.
Želite več potem morate biti pripravljeni narediti nekaj več in drugače kot ste delali do sedaj.
Lahko pa ostanete tam kjer ste v toplem zavetju domače peči v novi fotelji pred TV z daljincem v roki.
Vsakemu od teh podpišem, da bojo tam tudi čez deset, dvajset ali več let, z istimi ali celo večjimi težavami kot danes in spet bodo krivili druge zato ker oni nimajo nič, ker oni niso nič dosegli, ker oni morajo prositi za pomoč državo ki za njih noče nič narediti.
Toliko o tem kdo mora kaj narediti.
Želite spremeniti tok svojega življenja, želite VEČ, več denarja, več prostega časa, več dopusta, večje stanovanje, večjo rento, več ..., ja drage dame, gospe, gospodje, potrebno je v prvi vrsti spremeniti nekaj v življenju, Zato pa potrebujete informacijo in znanje.
Lahko bi napisal tukaj cele strani kako in kaj, tudi zakaj. toda verjemite mi 99% ljudi nebi dojelo kaj želim povedati.
Zakaj?
Vse je preveč obsežno, vsak je posameznik zase in vsak z svojimi težavami, zato obstajajo informacije, kjer vidite celoto, izluščite opa del ki je za Vas primeren in zanimiv.
Vrata so odprta vsem. Tistim za in tistim proti. Informacije pa so zastonj.
Torej kaj lahko izgubite? Samo vaš prosti čas. Lahko pa da bo ravno ta čas vaša najboljša investicija v življenju?
Res pa je da vse ni za vse. Toda vse se da naučiti. A je gno že znal hoditi ob rojstvu, je znal voziti kolo, avto, speči kruh, zdraviti ljudi. Vsi so se to morali naučiti in pridobivati takšne in drugačne informacije.
Torej kaj boste storili.
Še naprej kritizirali moje in podobna pisanja, ter ostali tam kjer ste, ali ba postali radovedni in svoj prosti čas podarili nam zato da izveste neka več.
Odločitev je vaša, mi smo ta korak že naredili, mi smo svojo usodo vzeli v svoje roke.
Lep pozdrav vsem,

Kera nakladancija ...... :))))) Pa ne mi rečt, da kdo še pade na te fore........
bievro 

30.03.10 22:11

Res je malo jih verjame v napisano, ne tajim. Toda ti ki so verjeli, danes uspešno rešujejo svoje težave.
Moj namen ni, da mi vsi verjamejo in sledijo. Nisem Jezus, Mohamed, Hitler ali Tito.
Moje zadovoljstvo je da tisti ki nam je zaupal dejansko danes žanje uspehe.
In kje si ti? Kje boš čez tri, pet, deset let.
Enis

31.03.10 13:57

Kot prvo se pridružujem Bievru,da z delom iz fotelja ni nič

Kot drugo pa nekomu gor,ki je napisal naj nam bievro pojasni javno kakšen posel je in seveda katero podjetje.

sam sem začel delati za ameriško podjetje Agel Enterprises( http://www.agel.com),in sem prvi v Sloveniji. po večih mesecih raziskav o poslu od doma,sem končno našel podjetej ki je dostojno te besede. naj vam povem da sem sam delal pri Amway-u,Herbalife-u, GNLD-u , ampak nikjer nisem uspel. sprva sem bil kot večina na tem forumu,in se mislil da je vse to en velik nateg. ampak ko sem malo bolje razmislil,dela sem v enem podjetju,pa v drugem,pa v tretjem sem se vprašal: mogoče pa ni napaka v podjetjih,ali sem jaz nekaj narobe delal,ali pa so me mentorji narobe učili. in potem sem začel raziskovati in primerjati vsa podjetja,njihove načrte nagrajevanja,njihove izdelke,njihov sistem,vodstvo. vse dokler nisem našel nekaj unikatnega,AGEL. pregledal sem njihov načrt,in me je presenetilo koliko imajo nižje kriterije za visoka izplačila,potem izdelki-podjetje je kreator povsem nove kategorije izdelkov izdelki pa so zelo dobri ( več na spletni strani). potem vodstvo,z njimi so Randy Gage, Eric Worre, Craig Bradley, vse velike glave mrežnega marketinga. vtipkajte v google eno od teh imen in videli boste.
in kar je najpomembneje podpora,saj imam 24 urno podporo od njih,prejemam klice iz ZDA vsak dan,vsak teden imam online konferenco in treninge (brezplačno),dejansko so ob meni celo pot.

in kar me je največ privleklo,je pa to da sploh ni treba prodajati od vrat do vrat,kot pri vseh ostalih podjetjih,in to je to zaradi česa nisem uspel v prejšnjih poslih,JAZ NISEM PRODAJALEC. tukaj je cel posel baziran na osebni uporabi izdelkov,služim denar ko uporabljam izdelke,in ne morem uspeti dokler ne uspe član ki ga sponzoriram,in to mi je zelo všeč,ni natega,saj ne morem uspeti če vam ne pomagam uspeti.
kaj je potem moja naloga? moja naloga je da reklamiram izdelke in pomagam ljudem izvedeti za Agel,in pomagati njim narediti isto. Brez pritiska,brez drame,zvijanja z rokami.čisto preprosto.

vsi govorimo o nategih,jaz sem spremenil svoje mišljenje,zdaj ste vi na vrsti. meni nitreba verjeti,saj imate dovolj prostega čsa kot sem ga jaz imel,in raziščete po netu,google dela čuda.informirajte se preden svoje mišljenje izjavite.

JAZ SE NE KRIJEM,IN NE KRIJEM INFORMACIJE O POSLU,INFORMACIJE SO JAVNE ZA TO SI LAHKO VSAKDO POGLEDA

Moje ime je Enis Lulic in jaz sem Agel

http://www.thegelmaster.com
http://www.agel.com
Vilma G

07.04.10 11:14

Gospod Jože,

zaradi bolezni v družini in poslednično finančne stiske vas vljudno prosim za kontakt, če resnično obstaja možnost kaj zaslužiti. Ne bojim se dela, kakršnegakoli.

Lepo pozdravljeni,

Vilma
bievro 

07.04.10 15:32

Spoštovani!
Z vsemi vami se strinjam. Ok.
Moj odgovor na vse nejeverne tomaže:
Vsako delo ki se ponuja tukaj na teh in drugih forumih je čisti nateg. Seveda saj je zanj potrebno delati in zakaj bi delal, če me pa država lepo podpira in obljublja visoko pokojnino (300 -500 €) po doživetju starostne dobe za upokojitev (po 65 oziroma ko boste šli bo to že 72 ali morda celo 75 let).
Tukaj sem ponudil delo in možnost zasluška ljudem ki si to želijo, očitno sem se motil, ali pač. Ne želite delati.
Sam se ukvarjam z zaključnimi deli v gradbeništvu, z visoko gradnjo, čisčenjem poslovnih objektov, imam še podjetje ki se ukvarja z računalništvom in računalniškimi sistemi, ter servis računalnikov in opreme, ter programiranjem. Posredno pa se ukvarjam tudi z financami. V vse te svere dela smo vpeti vsi v družini. V spisku mojih in ostalih družinskih poslih je cilka 60 različnih dejavnosti (tisti ki imajo podjetja ali s.p. vedo kaj to pomeni)
In vi bi radi da vam opišem s čim se ukvarjam, kako vam lahko pomagam?
Halo.
Ponudil sem vam roko. Jo želite? Potem sem vam pripravljen pomagati, svetovati, ponuditi delo. Če mislite obrekovati, obrekujte.
Mi smo dosegli stopnjo samostojnost, tako finančne kakor družbene, kdaj jo boste tisti ki tukaj vidite samo piramide.
Kot sem zapisal že nekaj krat. Pokažite mi delo ki ni povezano z piramido?
Ga ni, prav tako kot ni dela brez mrežnega marketinga.
Razlika je samo v tem, kako to kdo pojmuje.
Vsakemu kritiku ki se kritično odzove na vse kar se tukaj ponudi garantiram in podpišem uverjeno pri notarju če hoče, da nikoli ne bo nič dosegel dokler bo razmišljal tako kot razmišlja v svojih kritikah sedaj. Še več, upam si trditi, da bo njegova pot šla samo še navzdol.
Vsi ostali pa. gospod Gantar je nekoč zapisal:,,Osko gledanje, ozek uspeh."
Jaz dodajam:,,Molk je zlato, informacija je lahko dijamant."
Lep pozdrav, vsem skupaj.
avli

07.04.10 16:15

Pokličeš,bievro 070215220
in se ti oglasi mms tajnica,po pisku pustite sporočilo.
jstbitudevro

09.04.10 00:05

Bievro,

sem zainteresirana za delo v vašem podjetju, ki se ukvarja z računalništvom, saj se zelo spoznam na računalništvo, tudi programiranje....o gradbeništvu ne vem praktično ničesar, tudi čiščenje mi gre dobro od rok, saj vsako soboto temeljito počistim svojo hišo...ki je...beri: ni majhna. O financah vem toliko, kolikor pač moram vedeti, da preživim...ne vlagam prigaranega denarja, ker ga je pač premalo za vlaganje in tudi v bodoče ne mislim vlagat, dokler bodo povprečne slovenske plače tako majhne. Ne sedim doma na kavču in čakam. Sem pridna, delavna.. se hitro učim... Sedaj pa vprašanje: Ali je možno z vami kontaktirat preko telefona, ne da bi puščali sporočilo po različnih piskih? Ali lahko pridem na razgovor, glede na to, da že nekaj časa nudite ogrooomno informacij o nekem delu. V tem primeru me zelo zanima računalništvo.Ali se lahko srečava iz oči v oči, reciva na vašem domu, oz. sedežu podjetja. Nam zaupate ime vaše opevane firme...oz. sklop firm, ki jih imate. Ker cirka 60 dejavnosti, ki jih opisujete zgoraj ni mačji kašelj...in bi mi, ki resno iščemo dodatno delo in smo pripravljeni delat lahko še kako pripomogli vašim dejavnostim. Zato vas lepo prosim, pustite tel. št. na katero vas bomo lahko osebno poklicali in tudi osebno pokramljali, ali pa še bolje se osebno srečali.

Hvala!
bievro 

09.04.10 23:58

070 215 220
Ray

26.04.10 23:18

Pozdrav,

če vas zanima delo preko interneta ali offline iščemo svetovalce in svetovalke za vodje ekipe v vsaki regiji po Sloveniji. Mandura Slovenija začne poslovati junija.

Več na http://www.mandura.si[/url
mysana

05.05.10 22:45

Olla, za vse tiste, ki vas zanima delo na domu. Oglejte si bogato ponudbo online zaposlitev na www.mysanablog.com
saby7 

11.05.10 11:36

Če koga zanima delo za podjetje Calivita, kjer se da kar dobro zaslužiti, naj me kontaktira na mail: saby87@gmail.com

Če vložiš malo truda in se lotiš resne prodaje, lahko tudi preko spletne strani, saj calivita nudi možnost da si ustvariš spletno stran, na kateri prodajaš njihove izdelke. In lahko dosti več zaslužiš. Tako, da je to delo tudi za tiste, ki jim prodaja ne gre ravno dobro od rok ( kot meni ) in se mu enostavno ne ljubi prepričevat ljudi. Zato prodajaš izdelke tudi preko spleta.

Kontaktirajte me, pomagala vam bom pri včlanitvi. Začetni vložek je 30 eurov, oz. nakup izdelkov za 30 eurov-skupni znesek. Tako, da vaš vložek ne gre v nič, ampak kupite nekaj zase, tako peizkusite kakovost izdelkov. ( za hujšanje, celulit, vitamini, minerali, razstrupljanje telesa,....)

LP
daffy

13.05.10 14:01

Navedeno
bievro

Spoštovani!
Z vsemi vami se strinjam. Ok.
Moj odgovor na vse nejeverne tomaže:
Vsako delo ki se ponuja tukaj na teh in drugih forumih je čisti nateg. Seveda saj je zanj potrebno delati in zakaj bi delal, če me pa država lepo podpira in obljublja visoko pokojnino (300 -500 €) po doživetju starostne dobe za upokojitev (po 65 oziroma ko boste šli bo to že 72 ali morda celo 75 let).
Tukaj sem ponudil delo in možnost zasluška ljudem ki si to želijo, očitno sem se motil, ali pač. Ne želite delati.
Sam se ukvarjam z zaključnimi deli v gradbeništvu, z visoko gradnjo, čisčenjem poslovnih objektov, imam še podjetje ki se ukvarja z računalništvom in računalniškimi sistemi, ter servis računalnikov in opreme, ter programiranjem. Posredno pa se ukvarjam tudi z financami. V vse te svere dela smo vpeti vsi v družini. V spisku mojih in ostalih družinskih poslih je cilka 60 različnih dejavnosti (tisti ki imajo podjetja ali s.p. vedo kaj to pomeni) bievro zanima me kaj vse ponujate moj meil daffy979@gmail.com
In vi bi radi da vam opišem s čim se ukvarjam, kako vam lahko pomagam?
Halo.
Ponudil sem vam roko. Jo želite? Potem sem vam pripravljen pomagati, svetovati, ponuditi delo. Če mislite obrekovati, obrekujte.
Mi smo dosegli stopnjo samostojnost, tako finančne kakor družbene, kdaj jo boste tisti ki tukaj vidite samo piramide.
Kot sem zapisal že nekaj krat. Pokažite mi delo ki ni povezano z piramido?
Ga ni, prav tako kot ni dela brez mrežnega marketinga.
Razlika je samo v tem, kako to kdo pojmuje.
Vsakemu kritiku ki se kritično odzove na vse kar se tukaj ponudi garantiram in podpišem uverjeno pri notarju če hoče, da nikoli ne bo nič dosegel dokler bo razmišljal tako kot razmišlja v svojih kritikah sedaj. Še več, upam si trditi, da bo njegova pot šla samo še navzdol.
Vsi ostali pa. gospod Gantar je nekoč zapisal:,,Osko gledanje, ozek uspeh."
Jaz dodajam:,,Molk je zlato, informacija je lahko dijamant."
Lep pozdrav, vsem skupaj.
bievro mene zanima kaj vse ponujate za delo moj meil daffy979@gmail.com
zabonka

07.09.10 18:44

Če koga zanima delo na domu, naj piše e-mail zabonka@partis.si. Nudim delo in dodaten zaslužek iz okolice dolenjske.
¸zabonka

08.09.10 19:48

spoštovani sem sicer iz ormoža in me zanima če bi tudi jaz in partner lahko delala pri vas.Prevoz imama PROSIM če me pokličete na tel:051844373LP
vilček

09.09.10 10:02

gospod bievro! če še je delo aktualno vas prosim če mi pišete na e-pošto 2atdani@gmail.com poprijela bi za vsako delo,ki bi mi ga nudili saj živimo 3člani z 290e LP zdenka
milan777

22.09.10 15:55

iščem delo na domu, imam delavnico prostor, čas...sestavljal bi kaj ali kaj podobnega. Ce imate delo zame, me kontaktirajte na tel.031818129
LP Milan
žabonka

16.10.10 18:11

Navedeno
zabonka

Če koga zanima delo na domu, naj piše e-mail zabonka@partis.si. Nudim delo in dodaten zaslužek iz okolice dolenjske.

Žal, je že vse zapolnjeno, v primeru povečanja dela, vas kontaktiram.
Hvala
vanesa000

23.10.10 14:49

iššem delo na domu kakršnokoli sam da je delo sem iz Lj.
kontakt na email vesnica26@gmail.com
toniii

02.11.10 12:03

zdravo sem moški star 49 let in po poškodbi hrbtenice se mi je vse porušlo:(
zelo rad bi nekaj delav. znam poprijeti za vsa dela saj sem prej delav na turnih križe, na domu žlebe, strelovode, za streho razne figure recimo peteline,... zdaj pa ko sem doma in nevem kaj bi počel pa me zanima če je katero delo za delati na domu če ve kdo mi naj pove.primem se vsakega dela!

03.11.10 17:29

Tudi jaz bi bil vesel vsakega dodatnega evra...naj mi piše na moj mail zorec.tadej@gmail.com kdorkoli,ki ve za kakšno možnost dodatnega zaslužka.Hvala že vnaprej.
trzniki

04.11.10 13:08

Pozdravljeni,

če koga zanima trženje oglasnega prostora na različnih projektih (po začetnem uvajanju lahko tudi delo od doma), se javite na trzniki@gmail.com. Gre za dobro plačano delo dopoldan med tednom.

LP

05.11.10 17:37

Toni sočustvujem s teboj, čeprav imam šele 24 let, se že nekaj časa mučim zaradi hudih bolečin v hrbtenici. Že skoraj pozabila kako je živeti... pa taka mladost :(

Se priporočam za kakšno delo na računalniku, od doma... (marketing odpade).

Lep pozdrav in veliko uspeha vsem!
emandura

22.08.11 14:28

Hello

Krasne novice imam za vas. V mojem poslu Mandura se mi je pravkar odprlo mesto, ki ima 3,604,008 Team Volume (TV). Prosimo, kliknite na spodnjo povezavo, da si boste zagotovili ta položaj, dokler je še na voljo.

Vpišite se tukaj
https://www.mandurabackoffice.com/distributorSignup.php?sponsorId=100917242

V letu 2008 je Mandura prišla z določitvijo, da povrne družbi. Združili so inteligentne in zelo izkušene posameznike, skupaj združeni v dobro ekipo, so ugotovili, da z uporabo znanja in sposobnosti vsakega člana, bi slednji lahko razvili podjetje, ki bi koristilo za prehransko in finančno blaginjo drugih.

Mandura™ je bila ustanovljena s ciljem, da pomagajo posameznikom in družinam:
•Da spremenijo njihovo celotno zdravstveno stanje.
•Da spremenijo svoje celotno finančno stanje.
•Da svoje življenjske dolgove in kredite izplačajo in živijo naprej brez njih.
•Da vsem, ki jih skrbi njihova pokojnina, imajo izbiro, kdaj in kako naj se upokojijo.

Vpišite se tukaj
https://www.mandurabackoffice.com/distributorSignup.php?sponsorId=100917242

Več informacij o produktih in poslovanjih kliknite tukaj
www.e.mandurarep.com
Nika00

22.08.11 16:12

Živjo,

Tudi mene zanima delo na domu, imam smisel za estetiko in oblikovanje, sem pa natančna in zanesljiva.

031 858 949
Barbara_R

22.08.11 17:22

Mene pa zanima če je kdo že slišal za podjetje Galanterija Harc? Delaš doma. Vnaprej plačaš 80.00 €. Ali kdo kaj ve o tem?
neznan_neznan

23.08.11 00:01

Sicer za to podjetje še nisem nikoli slišala, vam pa predlagam, da se ne lotevate posla, za katerega že vnaprej OD VAS zahtevajo 80€!! Bodite no pametni... !!! :)
Barbara_R

23.08.11 00:17

Hvala vam za informacije. Sem dosti prebrala tako da ne bo nič iz tega dela. Hvala še enkrat.
ilonna

23.08.11 06:23

Navedeno
Barbara_R
Mene pa zanima če je kdo že slišal za podjetje Galanterija Harc? Delaš doma. Vnaprej plačaš 80.00 €. Ali kdo kaj ve o tem?

Zanima me, kaj pri nas dela tržna inšpekcija, policija ali kakšni drugi organi, da tega Harca niso preiskali??? Kako je mogoče, da je prinesel okrog že toliko ljudi, pa še kar objavlja svoje oglase in nadaljuje s svojimi nečednimi posli???
s

25.08.11 13:15

Navedeno
S...
Jaz bi potrebovala študentko ali kogarkoli, ki bi mi pretipkal nekaj... Po možnosti, da je iz okolice Žalca, Celja... Ker imam tako vrsto zaposlitve, kjer je veliko nepomembne pisarije, za katero mi velikokrat zmanjka časa, bi z veseljem to prepustila komu, ki po možnosti obvlada desetprstno tipkanje. Tako, da sem večkrat v situaciji, ko potrebujem nekoga.

Zaenkrat je to en daljši tekst okrog 80 strani, po dve strani imata okrog 3000 znakov s presledki.

Sem pri tipkanju zelo hitra. Sem pa iz Ljubljane. Če ste zaineresirani, me pokličite na tel. 070-864-394. Vse ostalo se lahko dogovoriva po telefonu.

Lep pozdrav

M.
neznan_neznan

25.08.11 15:12

Samo dobronamerno opozarjam na pasti pri "delu na domu":

http://med.over.net/forum5/read.php?59,1680314
tiatia

12.08.12 21:02

kje je kakšen oglas?sem se registrirala pa ne znam naprej
Marjan Lekšan

13.11.12 07:55

Tud sam iščem kako delo na domu,sestavljanje,lepljenje.... Sem v invalidskem pokoju in z malo penzijo težko živim.
Imam velik prostor!
marjan.leksan@siol.net
031408878
Marjan
sonchy9

12.12.12 14:08

pozdravljeni. zanima me delo na domu kot je sestavljanje, etiketiranje ali prepisovanje teksta obvladam desetprstno slepo tipkanje. za več informacij ,mi pišite na sonchy9@gmail.com
lp

Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 17 minus 15?