Materialna pomoč

Forum je namenjen informiranju o pogojih za prejemanje (izredne) denarne socialne pomoči (DSP - Center za socialno delo) in pomoči drugih institucij - občine, Zavod RS za zaposlovanje (ZRSZ) in Ministrstvo za delo, družino in socialne zadeve (MDDSZ). Kako je s postopki, pritožbami, obrazložitev pravic in dolžnosti strank ter državnih organov. Skratka forum o DSP, IDSP, CSD, ZRSZ, ZPIZ, MDDSZ in ZUP.
Moderatorka: Tina Kovač, dipl. socialna delavka

podariš-podarim

23.10.05 22:31

zanima me če ima katera mamica polno škatlo otroških oblačil,ki jih več ne rabi in ji delajo samo gužvo,jaz bi z veseljem vzela to škatlo,saj ne da nimamo kaj za obleč,ampak če nekdo ne rabi stvari zakaj jih potem ne bi podaril nekomu,ki mu pridejo prav,tudi sama delam tako,vsako leto pregledam garderobo in kar je odveč jo razdam tistim ki jim to pride prav,tako moja kot otroška oblačila,predvsem bi rabila otroška oblačila za dva do tri leta-fant.Že vnaprej se vsem zahvaljujem in lep dan ali noč alenka

Re: podariš-podarim

17.11.05 15:17

Rada bi vaš e-naslov, da vam pošljem premajhne obleke.

LP,

Klavdija
andi  

20.11.05 17:59

Gospa Kaja,je vaša ponudba še aktualna ali pa ste že vse oddali?
Andreja
milan 

08.11.08 08:38

Rabim samohodno rotacijsko ročno kosilnico,ki je uporabna in deluje, moči 5km.Če je kdo ne potrebuje pa bi jo podaril naj se oglasi, za prevoz poskrbim sam.Milan
Goran

03.02.10 15:58

Prosim če mi gdo podari staro rabljeno motorno kosilnico

[email protected][/u]

Popravljeno 1-krat. Zadnjič popravljal TINA KOVAČ-CSD ob 03.02.10 18:25.
gusti

03.02.10 19:50

Prosim,če ima kdo za podarit kakršenkoli delujoč avto radio.
V naprej hvala
gusti

03.02.10 19:52

Prosim če ia kdo za podarit kakršenkoli delujoč avto radio.
V naprej hvala.
ag.tssp@hotmail.com
ZmajčekFerdo

04.02.10 09:06

Imamo dve deklici. Ena gre jeseni v šolo. Z veseljem bi sprejeli zanju oblačila velikosti 116,122,128. Vnaprej se zahvaljujemo in vam želimo vse dobro!
skorpy 

04.02.10 19:33

imam 6 mesečnega dojenčka z veseljem bi sprejela oblačila v št.74,80 ker nama jih premanjkuje. Mogoče pa bi našla katera kaj za zamenjavo. Za vse se vam že v naprej zahvaljujem.
skorpy 

04.02.10 19:35

prosim tudi če ima katera viška oblačil 42 44 si jih ne morem privoščiti.
Hvala
imaa kateraa za podarit

18.02.10 22:00

Prosim,če ima katera za podarit žensko bundo,38,kakšen pulover,kavbojke.
velika sem 158,50kg.
za fanta 14 let bi rabila smučarski konbinizon.
imam pa nekaj oblačil,za punco 10let.ki jih prerasla.
Mija_

11.03.10 12:49

Zmajček Ferdo,

mislim, da bi se pri nas našlo,kar je sestra prerastla, bi se dalo dobit vaš mail ali številko?

Lep pozdrav!
avto radio = luksuz

11.03.10 17:38

Vse bi bilo lepo in prav, če se ne bi tukaj, na forumu materialna pomoč, podarjalo oz. prosilo tudi za luksuz. Vsaj zame je avto radio luksuz - ne potrebujem ga za preživetje, avto lahko vozim z ugasnjenim radiom (celo bolj zbrano kot, če je prižgan)...
gusti

12.03.10 07:34

Avto radio luksuz,verjetno že drži,vendar si tega luksuza ne morem privoščiti,ker prioritetno porabim denar za življenske potrebe,če pa vi vozite z ugašnjenim radiom,je pa seveda stvar vsakega posameznika.
avto radio = luksuz

13.03.10 13:11

Saj te razumem, toda jaz nimam avto radia. Žal. Imam samo avto, brez avto radia.
silvanao

13.03.10 19:30

Osebno se mi zdijo te komentrji res malo odveč.
Od kdaj je pa avto radio luksuz.
Prosim vas nehajte no s takimi.
Če želite pomagajte,če ne pa,bolje da napišete kako vzpodbudno besedo,
ne pa take neumnosti.da je avto radio luksus.
Saj star avto radio dobiš že za 30 evr.pa je čisto v redu,sam zame.
A si gospod niti takega avto radia ne more privoščit.
napisal verjeto zato,
mogoče bi se pa kaka dobra duša dobila in darovala tak avto radio.
Raje energijo usmerite v dobroto,in povprašajte znance,prijatelje,
mogoče pa ima kdo avto radio,rabljen,in ga ne rabi,in bi ga podaril.
črna mačka

23.03.10 12:40

Tudi meni se vedno bolj zdi, da tu prosijo taki ki ne rabijo tako nujno kot pišejo.
In ja, avtoradio JE luksuz. To je zadnja stvar na svetu, ki jo rabiš.
gusti

24.03.10 08:36

spoštovana g.Črna mačka.
sami ste omenili da je luksuz in tega luksuza si ne morem priviščiti,zato sem tudi prosil,če ima kdo kašen avtoradio ki ga ne potrebuje več.
Tanja71

19.05.10 10:32

Pa kaj vam ni jasn?Tle je tema podariš-podarim.Pa če en išče hišo pa naj napiše.Pa če en podarja cigarete-naj da ponudbo.In če ima kdo avtoradijo naj ga mu da.Upam da si ga dobil.
Tudi jaz bom kmalu v materjalni stiski,če bo šlo tako naprej.In če je avtoradijo luxus naj ga vržem vn iz avta??Saj je avto tud luxus.Kaj pa 2 avta v družini?Ga naj prodam?Kaj pa če jutri dobim službo?
Eni naj se raje malo zadržijo in naj ne berejo teh postov,ker se dobesedno naslajate na račun revnih.

Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 4 plus 12?
To je moderiran forum. Vaše sporočilo bo ostalo skrito, dokler ga ne odobri moderator ali administrator.