Računalništvo, telefonija, internet in televizija

Televizijski programi, različni operaterji, infrastruktura, mobilni telefoni, paketi, tarife, nastavitve telefona, računalniki, programska oprema, e-naprave in povezave (optika, koaksialni kabel, parica, MMDS), hitrost interneta, wifi, cene klicev preko digitalne telefonije, digitalni sprejemniki.
Imate težavo in bi radi vprašali strokovnjaka? Povprašajte Med.Over.Net strokovnjake in delite izkušnje in mnenja z ostalimi udeleženci na forumu.
reklamica

T-2, časovni zamik - BARABE

21.07.12 07:53
Mi imamo časovni zamik na T2 (6 programov), pa se ne da več gledat A kanala in POP tv. Verjetno jim gre na živce, da reklame prevrtimo naprej. Skratka, tisti ki vidite recimo 50 programov, koliko od teh se ne da več gledat na časovni zamik.
to je povsod!

Re: T-2, časovni zamik - BARABE

21.07.12 08:25
Ni kriv T-2 (ker tudi pri nobenem drugem ponudniku ni več tega) ampak Pro Plus, ki je ukinil časovni zamik za Kanal A in Pop TV. Zakaj - si sama pravilno ugotovila, seveda reklame. Sem se odločila, da teh 2 kanalov niti pod razno ne gledam več in sem jih na programski shemi lepo prebukirala na nekaj čez 200, kamor niti po pomoti ne morem prestavit. Saj ne, da bom kaj zamujala, razen Policijske akademije ali Gole pištole.
Ne verjamem, da zaradi reklam, ampak ker ne želijo, da njihove oddaje, filme,... gledaš kasneje, ampak da kupiš voyo in gledaš na internetu (in seveda tudi plačaš).
Mlada mami

21.07.12 10:37
Navedeno
Briana
Ne verjamem, da zaradi reklam, ampak ker ne želijo, da njihove oddaje, filme,... gledaš kasneje, ampak da kupiš voyo in gledaš na internetu (in seveda tudi plačaš).

Točno tako. Voyo ne gre v prodajo in to je razlog. Jaz ga zdaj iz inata ne bi kupila! In ga niti ne bom...
pro plus barabe

21.07.12 10:41
Zanima me, če je še za kakšen program ukinjen časovni zamik.
Zahvali se proplusu.
Na Amisu še vedno je zamik za oba programa.
hercul

08.08.12 11:35
...tudi na Tušu še zamik..izgleda, da se je "pokakal" le T2....

Avtor:

Naslov teme:

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, označite pravilni odgovor.
Hvala, ker ste delili vaše mnenje z nami. Saj so to besede, s katerim ste želeli sporočit i vaše stališče, kajne?
Ne.    Nisem prepričan.    Bom še popravil.    Da.   

Med.Over.Net pravi: Da.