Računalništvo, telefonija, internet in televizija

Televizijski programi, različni operaterji, infrastruktura, mobilni telefoni, paketi, tarife, nastavitve telefona, računalniki, programska oprema, e-naprave in povezave (optika, koaksialni kabel, parica, MMDS), hitrost interneta, wifi, cene klicev preko digitalne telefonije, digitalni sprejemniki.
Imate težavo in bi radi vprašali strokovnjaka? Povprašajte Med.Over.Net strokovnjake in delite izkušnje in mnenja z ostalimi udeleženci na forumu.

ne vem natančno

Re: Kako se polni Tuš mobil minute

03.11.10 20:47
Mislim, da sem morala prvič dobiti na blagajni neko kodo, s katero sem potem aktivirala, zdaj pa mi vsak prvi dan v mesecu naložijo minute preteklega meseca.
Lucipin

10.11.10 17:33
Navedeno
Tušmobil
Nikjer ne najdem navodil. Ali mi lahko kdo pomaga?

Hvala

evo tukaj ti vse lepo piše.. http://www.tusmobil.si/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=4
Karletto2

10.11.10 17:49
Prosim poročaj, kako ti je uspelo.
Ko jaz vpišem kodo, mi izpiše "Connection ended by the network" in račun ni napolnjen. Prepričan sem, da kodo pravilno vpisujem. Na Tušu se vedno nekaj izmišljujejo. Enkrat, da mam premal na računu. Drugič, da moram počakati nekaj ur..
NATEGUNI.
Lucipin

10.11.10 21:20
Zdej pa je tušmobil kriv če ti ne znaš polnit računa...
Karletto2

11.11.10 07:28
ja, in ti si full cool

Avtor:

Naslov teme:

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 9 krat 6?