Glavobol in bolečina

Nasveti, e-svetovanje in odgovori na vprašanja, povezana z glavobolom ali ostalimi bolečinami.
Moderator: David, dr. med.,
LEP POZDRAV!
Stara sem 29let.Imam težavo ki se že vleče 1mesec neprestano.Včasih sem imela tu pa tam zvonenje v ušesih,ki se je nadeljevalo v glavo.Potem se je to dogajalo vsak dan ko sem šla spat mi je zvonilo v glavi in piskalo v ušesih.Zdaj že imam vsak dan neprestano dokler ne zaspim trdno,po celi glavi zvonenje,pritisk v celi glavi,mi gre nabruhanje(slabost)tako da včasih bi najraje sama načela bruhanje če bi pomagalo,ampak se zaenkrat obvladam.Imam tudi omotico,če negrem počivati malo manjka da ne padem skupaj to mi pomaga za kakšne 2urci.Nato sem zelo živčna in zmedena,pozabljiva nevem za 5minut nazaj kam sem dala kakšno stvar.Včasih tu pa tam ko govorim imam tak občutek da imam jezik,nevem kako bi to opisala,je mehek tako da se mi pri pogovoru zatika.Neve ali ima to kaj veze z glavo?Ko pride čas za spat in ko se uležem,je najslabše predem zaspim,mi začne piskat v obeh ušesih in boneti,tako da si vzglavnik dam čez glavo.Pa še to,občasno me rahlo zaboli levo uho,Čisto malo,tako kot bi si s palčko preveč potisnila v uho.Bila sem pri zdravniku,ki je rekel da imam vnete sinuse.Zato imam tablete Sinupret ki jih jemljem 3X2tabl.na dan in razpršilo v nos Nasonex 2Xna dan.Sam jaz mislim da to ni krivo,ker nisem imela prej težave s sinosim.To se mi je začelo dogajati prej.Prosim da mi razložite kaj bi to lahko bilo in mi svetujete kako naprej,ker mi že gre grozno na živce.
NAJLEPŠA VAM HVALA!

Nimate dovoljenja za pisanje v tem forumu.