Turistične agencije

Agencij je veliko, vaših mnenj pa gotovo še veliko več ...

Agencija Sonček

24.01.05 12:36

Je kdo od vas potoval z agencijo SONČEK,zaupajte mi kako je bilo?
Prav z agencijo Sonček še ne, sem pa že 2x pri njih rezervirala potovanje z nemško agencijo in vedno sem bila zadovoljna. Nikoli ni bilo nobenih problemov.
Mi smo lani z njimi letovali na Cresu-prav mesto Cres (mislim da je bil hotel Kimen ali nekaj takega). Bili smo navdušeni, ker so nas vsak dan peljali brezplačno na 1 izlet po otoku (vsak s svojim avtom). Vsak dan je bil za otroke tudi mini klub. Edini minus je bil, da ko smo prišli v hotel, niso nikjer našli naše rezervacije, čeprav je ženska, zaposlena na agenciji Sonček, vpričo nas rezervirala naš dopust po telefonu. Ves čas je bil v hotelu tudi predstavnik agencije, tako da se mi je zdelo kar v redu vse skupaj.
Kristian

Re: Agencija Sonček

16.06.10 06:05

Mi smo z Sončkom kar nekaj čez dali.
Lani, recimo, ni bilo treba doplačila za otroško posteljico (ki je 6€ na dan, bili smo pa 7 dni ! )
Vse smo dogovorili preko telefona in e-pošte in vse je bilo OK.
Letos nas vleče na Cres in verjetno bo kar Sonček tu zraven. ;)
pika+ 

16.06.10 18:35

mi potujemo že 7 leto in sem zmeraj zadovoljna
slaufvaga

15.01.11 20:46

soncek je ze kar stalnica jaz sem potovala veckrat in je bilo super.
Sonček10

19.09.12 11:01

Agencija Sonček - najboljša!!
Xena

19.09.12 11:02

Pri njih sem tudi rezervirala potovanje z nemško agencijo FTI, Vard, ITS, ... (Kuba, Maldivi, Tajska, Šrilanka, Egipt,.....) in vedno sem bila prezadovoljna!!!! Preko druge agencije sploh ne gremo več!!!
Ta je najboljša!
Lionel2012

07.01.13 10:30

TA Sonček NE HVALA! Potoval sem z njimi na Majorko. Zgubili so nam prtljago in se za nas niso niti najmanj potrudili. Prtljago po 8 mesecih nismo dobili nazaj, sedaj moramo urejat odškodninski zahtevek z letalsko službo. Sonček nas je le zavajal in obljubljal, naredil ni nič! Torej če se vam zgubi prtljaga, vedite da vas bo TA SONČEK pustila na cedilu. TOREJ TA SONČEK? NE HVALA!!!!!
SONČEK BUUUU

03.06.13 17:18

Pozdravljeni,

Tudi jaz se pridružujem Lionelu2012. AGENCIJA SONČEK JE ZANIČ. Nikdar več v življenju ne grem z njimi. Kot je napisal ne zmenijo se za tebe. Njihovi agenti v poslovalnicah so neizkušeni in ne znajo svetovati nekomu, ki bo potoval prvič. ZATO AGENCIJE SONČEK NE PRIPOROČAM NIKOMUR, IZOGIBAJTE SE JE, ČE BI RADI SPLOH ODŠLI NA DOPUST, KI STE GA PLAČALI.
Sonček 10

07.11.13 14:31

Kaj pa ima TA Sonček z izgubo prtljage??? Halloo?? To še letalska družba nima, ampak letalsko osebje na letališču.
Če je že kdo neizkušen, niso v Sončku, ampak agenti na FTI, ITS, itd,...ampak so izkušeni ful!!!
Mogoče pa i niste znali tujega jezika in ga niste razumeli, pa mislite da so oni neizkušeni??

TUI Sonček - zakon nad zakonom, taboljši so!!!
Tudi jaz sem že potoval z njimi in lahko jih samo pohvalim (y)

Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 2 krat 7?