Življenje, ah to življenje

So trenutki, ko smo srečni, ure, ko smo zadovoljni in dnevi, ki jih moramo preživeti. Vprašajmo, svetujmo in poklepetajmo o stvareh, ki se nam zdijo pomembne.
Svetovalec na forumu: Boštjan Topovšek, NLP Mojster Coach, PEAT procesor.
Za njegov nasvet v naslov teme dopišite "Boštjan"
Lipa**

hodža

24.11.09 13:54

Spoštovani!

Zanima me, če je že kdo bil v Novem mestu pri Mujkič Hodži? Ne napoveduje prihodnosti, temveč ti pove določena dejstva in ti da talisman, katerega imaš pri sebi 21 dni...nanj napiše tvoje negativne stvari, ki naj bi se spremenile v pozitivne. Mi lahko kdo kaj pove v zvezi s tem? Ima to kakšno povezavo s črno magijo?
Namreč razmišljam, da grem k njemu

Hvala in LP

Re: hodža

24.11.09 14:04

no ja, ne napoveduje prihodnosti to je prvo kar je, tko da morda ga prej pokličeš, da ti razloži kako in kaj

24.11.09 14:06

Navedeno
aleksandra

no ja, ne napoveduje prihodnosti to je prvo kar je, tko da morda ga prej pokličeš, da ti razloži kako in kaj

ups, slabo prebrala :))

poznam eno k je bla - pomagal pri njenem problemu, s črno magijo pa nima nobene veze

pejt k njemu, ja
Ditka38

24.11.09 20:15

Tudi jaz sem bila pri njemu. bila sem v totalni življenjski krizi, ni bilo poti več ven.

Naredil mi je talisman, isto kot opisujete zgoraj.

Zdaj je eno leto kar sem bila prvič pri njemu. Po po pol leta sem šla ponovno nazaj. Rekel mi je, da dobro, da sem prišla. In mi je ponovno dal svojo energjo ... Mesec dni nazaj sem šla tretjič. Rekel mi je, da sem na konju in da se ne boji več zame. Zanimivo je to, da ko sem odšla, da sem ponovno padla v hudo stisko, imam hude težave in v bistvu se borim za obstanek za tej obli. Imam sovražnika ob sebi, to je na delovnem mestu, čutim energijo in to da me spodrine. Službo imam dobro in razmišljam ves čas, da mi je rekel, da sem na konju. Ne razumem zakaj so se mi stvari poslabšale. Zato razmišljam za ponovni obisk pri njemu in to čimprej.

Pišite še drugi, ki imate kakršne koli izkušnje s tem človekom. Jaz sem bila prepričana da pomaga, vendar zdaj kar naenkrat izgubljam moč nad življenjem. Pišite, prosim...
Bivša

25.11.09 00:16

Bolj kot boste hodile k takim čarovnikom, bolj boste izgubljale oblast nad svojim življenjem. Ne morejo vam trajno pomagati. Morda začasno, a cena je visoka. To se odraža po tem, da ste čedalje bolj zmešane. Čedalje bolj boste odvisne od tega čarovnika, ali pa od katerega drugega. To, s čimer se taki tiči ukvarjajo, je seveda magija in magija je ZLO. Pa nima tukaj veze črna, bela, rumena, rdeča... Vsaka magija je pod vplivom demonov. Otresite se teh neumnosti in zaživite. Ti, ki bluziš, da imaš sovražnico na delovnem mestu, pa vedi da še zdaleč nisi edina. Danes je pač tako, da imamo vsi ljudje na delovnem mestu kako cvetko, ki nam nagaja. Pa zato še ne rabimo hodit jokcat h hodžam. Raje poprimi sama svoje življenje v roke, razmišljaj pozitivno in ne biti skoz neki prestrašena, pa se tudi tvoja namišljena sovražnica morda spremeni v zaveznico.

Aja, sicer pa znam jaz super napovedovati prihodnost! Kar vprašajte me, takoj vam napovem, točno do kdaj boste živele. Samo... A si upate ;)?

25.11.09 08:22

Navedeno
Bivša

Bolj kot boste hodile k takim čarovnikom, bolj boste izgubljale oblast nad svojim življenjem. Ne morejo vam trajno pomagati. Morda začasno, a cena je visoka. To se odraža po tem, da ste čedalje bolj zmešane. Čedalje bolj boste odvisne od tega čarovnika, ali pa od katerega drugega. To, s čimer se taki tiči ukvarjajo, je seveda magija in magija je ZLO. Pa nima tukaj veze črna, bela, rumena, rdeča... Vsaka magija je pod vplivom demonov. Otresite se teh neumnosti in zaživite. Ti, ki bluziš, da imaš sovražnico na delovnem mestu, pa vedi da še zdaleč nisi edina. Danes je pač tako, da imamo vsi ljudje na delovnem mestu kako cvetko, ki nam nagaja. Pa zato še ne rabimo hodit jokcat h hodžam. Raje poprimi sama svoje življenje v roke, razmišljaj pozitivno in ne biti skoz neki prestrašena, pa se tudi tvoja namišljena sovražnica morda spremeni v zaveznico.

Aja, sicer pa znam jaz super napovedovati prihodnost! Kar vprašajte me, takoj vam napovem, točno do kdaj boste živele. Samo... A si upate ;)?

živele bojo do smrti a ne :))

in tudi najbolj fajn je, če pišeš o stvareh in ljudeh, ki jih poznaš in njihovo delo al kokerkol že temu rečeš

ni pa tuki problem v njih, ampak v tistih, ki iščejo pomoč: eni rabijo nekoga, da jim pomaga porinit voz, eni berglo za cel lajf

včasih ljudje rabijo nekoga, za katerega ni nujno, da ima diplomo iz medicine, pa lahko pomaga, ali celo reši življenje

na forum psihiatrija je pisal moški, ki je bil zelo obupan in se je imel namen ubiti. ker ni bilo odgovora psihiatrinje, sem se odločila, da mu napišem par stavkov. povedal mi je, da sem edina, ki me je pritegnilo njegovo pisanje, da se je obrnil na astrologinjo in da zdaj vidi naprej.

kr se mene osebno tiče se ne bi obrnila na nobeno astrologinjo, kr se tega primera tiče, je pa dejstvo, da ga na forumu ni upošteval nihče, oz da so mu svetovali obisk pri osebnem zdravniku... (itak, da si v takih situacijah vsi želijo osebnih zdravnikov in antidepresivov....) - človek si je našel svoj način kako ga nekdo posluša in mu na nek način s tem pomaga takoj. brez napotnic in čakalnih dob, ki jih marsikateri ne dočaka. življenje je zanj dobila svetlejšo plat in smisel, kar je bilo v tistem momentu najpomembnejše in verjamem, da se je postavil nazaj na svoje noge. pa popolnoma vseeno kaj in kako ga je obsijalo, da se je to zgodilo. dva otroka imata še vedno očeta in verjemite, da je vsaj njima to zelo pomembno.

omenjeni gospod (hodža) je popolnoma neškodljiv, tako kot človek, kot tudi s finančne plati, je izjemno inteligenten in ne posliljuje ljudi z vero ali čim podobnim, kar osebno zelo cenim in zato sem ga lipi tudi priporočila.
Ditka38

25.11.09 16:20

Aleksandra, zdaj pa moj mail preberi in mi svetuj. misliš, dabi morala še enkrat nazaj?

26.11.09 07:57

Navedeno
Ditka38

Aleksandra, zdaj pa moj mail preberi in mi svetuj. misliš, dabi morala še enkrat nazaj?

ljudje smo različni in univerzalni nasveti ne obstajajo, zato ti lahko napišem samo kako bi se jaz lotila tega.

-če si šla k njemu, to pomeni da naj bi mu zaupala in iz tega sledi, da če ti je rekel, da si na konju, potem si to nekako vbij v glavo in se tako tudi obnašaj.
-na tej opbli boš zagotovo obstala, ker če tisti, ki so brez hrane in vode, potem se tut zate ni za bat :) je treba pa mal brcat, brez tega ne gre...
-praviš, da imaš dobro službo, to je več kot ima ene 500.000 slovencev, ali pa še kakšen več

ne poznam tvoje situacije, ampak ne bodi ogrožena vrsta, ženske smo hudo trpežna bitja, samo neki se sama sebi smilit in vidit strahove tam kjer jih ni.

delaj dobro, misli pozitivno in rezultati sigurno pridejo.
največji sovražnik žensk je prosti čas - zaposli se, pa ti "neumnosti" ne bojo šle po glavi

vse bo fajn

papa
POZOR BODITE PAZLJIVI!!

24.12.09 03:45

na forumih berem kritike na račun Hođe iz Novega Mesta, eni ga celo hvalite. Zaupal vam bom primer mene in mojega prijatelja zelo ugledni meščana, ki ga je ta Hođa zafural in mu naredil celo preklectvo in še hujše zlo. Da pa še to nebi bilo dovolj je prijatelja ko mu je to povedal da mu njegov talisman v obliki trikotnika zašit v prešvicane cunje zelo škoduje in mu povzroča dodane težave, ki so nevzdržne ga je odslovil z besedami, ki ne sodijo v njegovo poslanstvo duhovništva in sicer citiram njegove besede. ˝Boli mene @#$%& jaz sem bosanec in imaš srečo da te nisem ven fuknil iz bajte˝!!! Takšnih in podobnih kletvic pa je bilo v Bosanščini še kar nekaj!!!

Ko sem malo prebrskal po Bosanskih straneh kjer zelo podrobno opisujejo delo Hođe, kaj je koran, zakaj se ga uporablja in še veliko tega, kjer opisujejo tudi kaj pomeni takšen talisman ki sem ga obil jaz in še marsikdo v obliki trikotnika, kateri kliče DŽINA-SAITANA... IN sicer samo dve vrsti Hođ obstajata ena ki počne talismane na podlagi rojstnih podatkov sorodnikov in se posložujejo še ostalih premetenih ukan in jih v Bosni imenujeno SHARIBAZI druga vrsta Hođe ki so pravi pa so tisti ki berejo iz korana. Torej dogovor je takšen več obiskov več denarja, zakaj nebi nekoga zamagirali in nam bi nesel zlata jajca na dolgirok...!!!

Resnično vas opozarjam POZOR izognite se Hođe iz Novega Mesta na 100Km, če vam je živlenje milo, še prej si pšreberite kakšen članek iz Bosanskih strani da vam bo bolj jasno o čem je govora!!!!!

24.12.09 08:37

nalepi prosim kak link
POZOR BODITE PAZLJIVI!!

24.12.09 13:01

Draga aleksandra, sem mislil da te bodo zanimale predvsem podrobnosti glede Hođe iz Novega Mesta, saj menda se gre tukaj za naša živlenja, le kdo se ima pravico igrati z našimi živlenji.

A HOĐA???

http://www.google.si/
Ditka38

24.12.09 17:49

Nikoli ne verjamem, da je Hodža kaj tako slabega storil tvojemu prijatelju. In nikoli ne verjamem, da je ta Hodža iz Novega mesta preklinjal.... Nikoli. Bila sem pri njemu dvakrat, trikrat. Poznam ga. Njegov glas, objem, njegova energija da samo dobre občutke. Mene je reševal. In zdaj, ko se sicer res večkrat slabo počutim, in ko ugotovim, da se mi je končno rešilo ponovno rešiti iz hudih težav, vem, da je zadaj Hodža in talisman. Vem in čutim. Tu so pomembne odločitve, včasih sem tik pred padcem, in vem... imam talisman...

Zato, ne verjamem...
Duhovnik

25.12.09 15:41

Božja previdnost, ne pa neverniki!

Koliko denarja vam neki pobere?

Duhovnik
POZOR BODITE PAZLJIVI!!

26.12.09 02:01

res je duhovnik...

vendar kot pravijo tudi božja mast ni vedno efikasna:-) Treba je poseči po radikalnih ukrepih, kjer večkrat tudi medicina zataji. Vsak cigan pa itak svojo robo hvali pa če tudi je škart, pa naj si bo to cerkev, islam, alternativa!! Nekaj je tudi vrhunskih in svetovno zanih zdravilcev, vendar morja in morja šarlatanov ki kradejo denar širni populaciji nesrečnih ljudi z polnimi denarnicami, ki si ne znajo pomagati. Vse to štima dokler je pomoč vzajemna in je pomoč tudi strokovno uspešna, vendar ko pride do prevar ljudje nekako obmolknejo in se bojijo povedati, tukaj je prava priložnost. Povejte iskreno kdo od zdravilcev je dober in kdo je šarlatan??

Primer;

Nek zdravilec iz Velenja imena ne bom komentiral, takšnih cvetk pa je po naši prelepi deželici nebroj je imel namen pomagati mladi punci iz okoliškega kraja ker je imela velike težave v živlenju, katere pa so se samo še kopičile. In glej ga zlomka, gospodiču zdravilcu je prešinila ideja da pa bi mogoče bila punca tudi uporabna, zato jo je pričel zdraviti na njemu zelo uspešen naćin z tipanjem po intimnih delih telesa. Ker pa je bilo to početje za zdravilca precej blagodejno jo je pričel ustrahovati, da se mora na terapijah slačiti. Kar pa je punca najprej zavračala, vendar so bile navzoče zopet grožnje da bo samo še slabše. Ko se je punca v obupu vdala v usodo pa je bilo že prepozno, zdravilec se je uigral v vlogo, pričel jo je zbadati z iglami, večkrat ji je vtikal z penitracijo v nožnico določene predmete in tudi prste. Ker je bila punca že popolnoma obupana saj se je predala uspeha pa nikjer na vidiku je kazensko ovadila zdravilca policistom.

Ker sem sam preizkusil skoraj vse zdravilce v Sloveniji vam lahko iz prve roke zaupam kateri so po domače BARABE in vas bodo slekli do gole kože brez uspeha, katerih se obvezno bojte ker vam lahko škodujejo. Ter tista drobna peščica ki so vredni vašega zadnjega denarja in bodo saj deloma uspešni. Ker roko na srce 100% uspešnih zdravilcev ni na tem svetu, so zdravilci in so ZDRAVILCI. Sami se morate odločiti katerim boste zaupali svoje težko prigarane EU!!!

Če koga karkoli zanima mi lahko piše tudi na mail,sam sem še vedno v veliki živlenjski nevarnosti, moja zgodba ni za ta ali kateri koli forum na spletu, ker je precej grozljiva in ne za vsakeršna ušesa in še vedno vztraja na zelo okruten način kot v ZF filmu ki je le bleda senca tega kar doživljam. Vendar kot spoznavam sami smo kreatorji svojega živlenja tudi zdravilci niso bogovi le malo nas pomirijo kar pa je uspeh je v nas samih in tisti je najslaši, če nam uspe dokler smo živi..
bemti

26.12.09 18:11

ja in eden in edini si ti-vsemogočni !!!
a je tko ?
Ditka38

27.12.09 11:37

Javite se še tisti, ki ste tudi bili pri Hodži. Pišite, ker me zanimajo vaše izkušnje.
POZOR BODITE PAZLJIVI!!

27.12.09 23:59

draga ditka38 ti si eno tako nežno in ob enem tako zelo naivno bitje da ti zavidam tvoj svet ki deluje skoraj neomadeževano naivno in te z lahkoto navijajo takšni in drugačni mojstri svojega zanata:-) O Hođi iz NM sem slišal marsikaj in skusl tudi na svoji koži kar sem napisal slišal sem tudi kar drži kot pribito da je zelo velik ženskar, zato ti nasploh verjamem da te je objemal in mogoče celo poljubljal:-)

ŠE ENKRAT BREZ ZAJEBANCIJE PAZITE SE TAKŠN IH HOĐ KOT JE MUJKIČ, KDOR SE BO OPEKEL NAJ SI SAM PRIPIŠE...!!!
Uzdaj se use i u svoje kljuse

28.12.09 01:02

Vsak, ki verjame v čudodelništvo, se bolj ali manj opeče. Manj tisti, ki hitro pogruntajo, da gre pretežno za goljufe. Bolj pa tisti, ki jih slaba izkušnja ne izuči, ampak strastno iščejo nove in nove, ki jih bodo nategnili. Če prav razumem, tudi ti "POZOR BODITE PAZLJIVI!! " sodiš med slednje.

28.12.09 07:45

Navedeno
"POZOR BODITE PAZLJIVI!!"

Draga aleksandra, sem mislil da te bodo zanimale predvsem podrobnosti glede Hođe iz Novega Mesta, saj menda se gre tukaj za naša živlenja, le kdo se ima pravico igrati z našimi živlenji.

A HOĐA???

[www.google.si]

mene zanima velik stvari. seveda pa si ti tlele mal v prednosti, ker za njega točno vemo kdo je, ti pa si anonimen, tvoje pisanje pa precej konkretno.......
takole mislim

28.12.09 19:56

Takole bom rekla. Pomaga tistemu, ki verjame v te zadeve. Hodže so vsi po vrsti izvrstni psihoterapevti, neformalni seveda. Človeka znajo prebrati oziroma pripraviti do tega, da jim pripovedujejo svoje težave in seveda potem oni znajo človeka usmerit kako mora in kaj mora narediti, da se bo bolje počutil. Človek od njega odide v upanju, da mu bo kmalu bolje, za podporo dobi še talisman kateremu pripisuje nadnaravno moč. In tako optimističen človek večinoma res lažje zadiha.
Kot prvo, ker je o svojih težavah spregovoril na glas in jih brez olepšav in zavor stresel iz sebe.
Kot drugo, ker si je nekdo neobremenjen/neprizadet vzel čas in ga poslušal.
Kot tretje, ker ga je ta neobremenjen oziroma čustveno (ali kako drugače) nevpleten neodvisno svetoval, ga pripravil, da se soči s težavami, ga usmeril...
In kot četrto, kot psihično podporo dobi talisman, ki ga bo čuval pred________.

In na takšen način pomaga. In ta človek misli, da ima hodža in njegovo branje nekaj vmes. In, ko se težave spet začnejo prebujati je potreben nov obisk. In zopet ga nekdo posluša, svetuje, usmerja... in človek zopet lažje zadiha. In tako je krog sklenjen.

Tudi sam sam bila pri hoži in poznam kup ljudi, ki so rešitve za svoje težave iskali pri hodžah. Večini so obiski pri njih pomagali. A iz lastnih izkušenj in pripovedovanja sem prišla do spoznanja, da nudijo tolažbo, poslušajo, usmerjajo, da so pač tam, ko vse drugo zataji, ko vsi drugi odidejo ali omagajo, da te enostavno prislijo, da pogledaš vase/okoli sebe, da se soočiš sam s seboj in svojimi težavami. In to na zgoraj opisan način. Vsekakor tu ni nobene magije ali česa nadravnega.

Ne zanikam pa, da obstajajo tudi takšni, ki res imajo neke sposobnosti, sam takih hodž v Sloveniji ni.
Ditka38

28.12.09 20:38

Jaz sem bila pri Hodži.

Če ne bi bila, ne vem kako bi šla skozi krizo.

Ko se mi je šlo za obstoj krize, sem držala talisman v svojih rokah in upala, da me bo rešil.In prepričana sem, da me je, zadnji trenutek me je rešil. In moč se prepisovala talismanu.

Dogajale so se mi stvari, ki so bile tik pred polomom, in zadnji hip se je rešilo. Meni JE pomagal talisman.

Ko sem bila prvič pri njemu, mi je prebral življenjsko zgodbo od rojstva dalje. In prebral je vse kar je bilo res, mene je treslo po celem telesu, ker nisem mogla verjet, da on to bere, ker je bilo res. Prebral mi je stvari, ki so bile zadetek v polno. Bilo mi je žal, da nisem posnela na mobitel in bi prijateljem, ki so mi stali ob strani, to predvajala, ali žal mi je bilo tudi to, da niso bili ob meni in sami slišali. Točno mi je povedal, kdo me je imel rad, kdo me ni imel, kdo mi hoče slabo in kdo mi noče, kaj se dogaja, vse.

Ko sem odhajala, me je objel, poglejte, prijateljsko, vendar tisti objem je bil energijski, saj sem čutila energijo pozitivno po celem telesu. Ven sem odvihrala tako srečna, da ne znam tega opisat.

Zgodilo se mi je, da sem čez pol leta ponovno padla v krizo. Odšla sem nazaj. Prvo me je vprašal ZAKAJ sem prišla, in da če ne verjamem v talisman, ki me ščiti, da potem nimam kaj iskati pri njemu. Bila sem razočarana nad temi besedami. Povedala sem mu, da verjamem, vendar se mi dogajajo stvari, ki me bolijo in se bojim določenih situacij in da sem zato ponovno spet pri njemu. Ponovno je začel brati, sklepam da od tam, kjer je pred pol leta nehal. In na koncu je rekel, hvala bogu, da si prišla. Ponovno me je objel, stisnil k sebi in rekel, da si zaslužim samo srečno.

Potem sem čez pol leta ponovno odšla k njemu. Ni mi imel več kaj povedati, v bistvu sem šla k njemu zato, da mu povem, da mi je bolje, da pa še vedno se bojim nečesa, še sama ne vem česa. Ponovno je bral in rekel, da ne vidi nič slabega več in da sem na konju. Rekel mi je, da se nima kaj več bati zame.

Mi je pa zanimiva ena stvar. Povedal mi je, da se moj sin ne razume z mojo mamo, (kar nisem ravno dajala nikoli v ospredje, sem pa zaznavala vsa leta) in da bo zato 5.tega januarja 2010 zažgal list, ki ga je spisal, ko sem bila pri njemu, zato da med njima ne bo več negativne energije. Povedal mi je tudi, da me boli desna noga in da bo zato tudi tu nekaj naredil. Nisem vedela, da me boli desna noga. Čez čas sem zaznala bolečino v desni nogi in res je. Nikoli prej je nisem zaznala. To mi je zanimivo.

Povedal mi je stvari, ki so me res prepričale. Ne more moja zgodba pisati nekje, saj tega tudi sama ne razumem, ampak piše....

Pravijo tudi, da tisti ljudje, ki so pokvarjeni, pri njemu NE dobijo talismana, ker on jih začuti in se znjimi nima kaj ukvarjati.

Poglejte, jaz nikogar ne silim v to, da gre h Hodži. Jaz vem le to, da zame je resničen. Povedal mi je, da sem izredno dobro dekle in da tega ljudje niti najožji ne opazijo.

In še to. Imela sem krizo v družini. Mož in otroci so bili energijsko stran od mene. Ko sem prvo noč zaspala s talismanom ob sebi, je z mene kar naenkrat šel led na hrbtenici. Poleg mene pa je ležal mlajši sin... nenadoma sem čutila neko povezavo med nama in vedela takoj, da je to učinek talismana. Mož je v neobičajni situaciji v parih urah našel neverjeten kontak z menoj, razumevanje, ki ga dolgo nisem bila deležna.

Skrivoma sem vedela, da je to.

Tako, to je moja izkušnja, mislim,da bom še šla k njemu. Denarja mu daš kolikor hočeš, tudi 5 evrov je dovolj, saj on zate stori vse in ne ve koliko mu boš dal.

To je moje skromno mnenje. Veliko denarja zapravimo za brezvezne stvari in če damo tam 10 ali 20 evrov, zato da si pomorimo dušo in gremo lažje naprej, hvala bogu.

Kaj pa vsa vrsta antidepresivov, pomirjeval in vsega, česar se poslužujejo ljudje? Kaj pa to? Naivnost in norost nas, ki gremo k njemu je za moje pojme neutemeljena. Vsak počne kar čuti da je zanj in za njegovo dušo najbolje.

Jaz sem se prepričala. Baje pa pokvarjeni ljudje pri njemu opravijo samo en obisk.

Upam, da je bila moja izkušnja komu v razmislek mojega primera. Srečno!

Pa pišite še, naj še kdo poda svoje mnenje, bom vesela.
suzzy*

08.01.10 19:19

js bom pa tak rekla,tist k ne vrjame v to je bolje,da sploh ne gre se v take stvari spuscat...v to mores vrjet...hođa ti pa lahko pomaga samo ce ti nisi komu storiu kej zla ce si ti nekoga prekleu ti on bo tezko pomagau...zato ce cutis da bi sla v novo mesto k hođatu pol pejd...sam mores vedet da to traja to se ne zgodi kar cez noc zna se zavlecit po ceu mesec...moras sodelovati z njem da lahko on tebi pomaga...tak da naredi kakor ti cutis,in kakor ti narekuje srce

lep dan
BODITE PAZLJIVI!!

26.01.10 02:11

ditka38 ti si res nadangelsko bitje, niso vsi pokvarjeni, zdaleč od tega pa so kljub temu naplahtani. No mogoče pri nekaterih celo pomaga, vendar a si prepričana da nisi mogoče ti tista ki ves čas sama sebi pomagaš?? Mogoče tega niti nisi opazila, rabila si le en odriv da ti nekdo poskuša prisluhniti te pravilno usmeriti vse ostalo si naredila sama, vendar to pripisala Hođi. Ne rečem da Hođe ne pomagajo, ampak ta pravi mojstri duhovno usmerjeni živijo v Bosni, tam so res prave Hođe.

Imel sem priliko spoznati enega in opisal vam ga bom skozi čas ko spoznam njegovo pravo moč. Prispevek o njem je bil celo na HRV1 in prispevek govori o enem največjih duhovnih zdravilcev Hođ na tleh bivše Jugoslavije.

Pač le toliko...
Ditka38

27.01.10 21:09

Bodite pazljivi, strinjam se s teboj. Sem veliko že tudi v tej smeri razmišljala kot mi ti pišeš in prišla do takih spoznanj. bodi lepo.
polulana

28.01.10 17:23

Ditka, bolela te je noga zato, ker je on tako rekel, brez da bi ti to čutila??? Halo?? In potem, ko ti je on rekel, da te boli, te je res bolela oz. si začutila bolečino??
Zanimivo, res. hahahahah
BODITE PAZLJIVI!!

28.01.10 23:53

še vedno pa upam da se kdo opogumi in napiše kakšno o izkušnjah z alternativnim zdravilstvom v Sloveniji v to mejno področje se uvrščajo tudi Hođe, menda ji v naši maloštevilni deželici ni ravno malo...

Lahko tudi po imensko, brez ovinkarjenja!

29.01.10 08:25

pa ne da res verjamete v carovnijo..carati zna samo bog in dvomim da je dal nekomu vpogled v svojo carovnijo..ce ste verni -jaz nisem v taki obliki,da bi hodla k masi itd..se raje obrnite na boga in ne na duhovnike,ce imas problem v podjetju vedno stopi do direktorja.bog tajnice nima,sprejema vse in vedno!
sjanek 

29.01.10 10:05

zanimivo brati vaše izkušnje...tudi jaz sem bila pri hodži...ne bom govorila o podrobnostih bi vas pa prosila za vaše mnenje, ker jaz si ne znam, mogoče tudi ne upam razložiti :)
po tednu od obiska hodže je prišla na obisk tašča za par dni. Po samo nekaj urah njene prisotnosti se je iz sten v spalnici "pocedili" zeleni fleki, to se je nadaljevalo na moževo omaro in taščino. Fleki so izgledali kot da bi se nekomu iz čopiča cedilo. Ko sem brisala omare sem probala tudi ugotoviti vonj tega madeža,...brez vonja...čudno.
Jaz pravim, da je povezava s taščino slabo energijo...kaj vi pravite?
botox

29.01.10 18:18

Navedeno
sjanek

zanimivo brati vaše izkušnje...tudi jaz sem bila pri hodži...ne bom govorila o podrobnostih bi vas pa prosila za vaše mnenje, ker jaz si ne znam, mogoče tudi ne upam razložiti :)
po tednu od obiska hodže je prišla na obisk tašča za par dni. Po samo nekaj urah njene prisotnosti se je iz sten v spalnici "pocedili" zeleni fleki, to se je nadaljevalo na moževo omaro in taščino. Fleki so izgledali kot da bi se nekomu iz čopiča cedilo. Ko sem brisala omare sem probala tudi ugotoviti vonj tega madeža,...brez vonja...čudno.
Jaz pravim, da je povezava s taščino slabo energijo...kaj vi pravite?

jao jao, uboga tašča
BODITE PAZLJIVI!!

31.01.10 01:27

sjanek zanimiva izkušnja z taščo ali lahko opišeš kaj več o njej in o tvojih problemih, mogoče ti lahko celo pomagamo ali kakorkoli drugače svetujemo, seveda če so problemi težjega značaja. Zgodbe o taščah znajo biti včasih kar zapletene, nekaj jih poznam iz pripovedovanja ljudi, sam na srečo nisem imel takšne smole. Si pa ta trenutek sam rešujem življenje, ki visi na nitki in se držim samo še bilke, ta grozljivo mistična energija sliši na ime VOODOO MAGIJA. Njena energijska moč se lahko primerja le z pikom kobre, posledice so srhljivo usodne,vedno in zagotovo pa smrtonosne. Po besedah Hođe z katerim imam sedaj stik in je iz Bosne pravi takole ˝ljubi Bog, pa vi bi morali biti več odavno mrtvi, sam Bog vas čuva, da ste još živi˝. Ta trenutek rešujem samo še golo telo, ostalo je popolnoma uničeno, vsa lastnina, imetje,avto,pohištvo,obleke.... Skratka ostalo mi je le še življenje, na imetje sem že zdavnaj pozabil ker ko ti ostane le golo telo ni časa razmišljati kaj boš reševal. To je identična primerjava z požarom, ko zagori hiša nikakor ne boš odvihral nazaj v gorečo hišo med plamene da bi rešil vredne slike, zlatnino, prelep klavir, svilene srajce ali kitajski porcelan. Ampak boš v supergah pri -25°C odvihral ven in pač čakal da pogori. Kasneje pač ti ostane le Rdeči križ in Karitas kjer sem zaradi grozljive energije pristal tudi sam brez vsega, in nekajkrat na urgentnem oddelku saj sem že tudi skoraj umrl, preživel pa kot pravi Hođa po Božjem čudežu. Več za enkrat nebi, ko se umirijo sile, bom napisal tudi knjigo saj takšno stanje traja že tri leta in več, vendar za to nisem vedel dokler nisem pristal na urgenci in brez imetja.

Eno zelo zanimivo zgodbo o taščah in magiji lahko preberete tukaj;

http://www.skrivnostno.si/tabla/index.php?showtopic=293
sjanek 

09.02.10 12:30

Tako, zadeva je še hujša kot sem mislila...2 uroka, 4 ljudje. Kaj groznega sem jim storila?!

Ditka38, kako je s teboj? Koliko časa je preteklo predno si poiskala pomoč?

Mogoče še en dober link http://www.belamagija.net/
Ditka38

09.02.10 19:32

JA, sjanek, pusti mi prosim svoj mail...
sjanek 

09.02.10 21:10

Evo Ditka... sjanek@volja.net

12.02.10 17:55

jaz sem bila pri Hodži....... nimam negativne izkušnje
BODITE PAZLJIVI!!

13.02.10 01:15

sjanek; tale stran je brez admina, nima upravitelja strani...

Mogoče še en dober link [www.belamagija.net]

ni nujno imeti negativne izkušnje pri Hođi, lahko so na prvi otip ali verbalni dialog zelo pristno iskrene in bolj točne kot pri kateri koli vedeževalki v Sloveniji. Tukaj gre za čisto drugi problem, ne samo Hođ na splošno vseh zdravilcev. Ali kdo razmišlja kakšno energijsko informacijo dobimo, ko obiščemo zdravilca ali v tem primeru Hođo. Smo sigurni da je ta res njegova. Na dan ima do deset strank na koncu dneva se aura toliko poškoduje in je nasploh njegovo psihofizično stanje zelo dvomljivo, ko sprejme zadnjega pacijenta. To ni isto kot biti mesar, trgovec tukaj imamo opravka z energijami, ki so lahko pozitivne in blagodejne ali pa negativno destruktivne in pogubne. Ali je mogoče kdo podvomil v trikotni zapis, sploh kdo ve kaj piše tam notri, namreč besednjak je v arabščini prepis iz korana. Je že kdo slišal za SHIRK...

“Shirk je svako djelo putem koga se čovjek približava šejtanu i kojim se traži njegova usluga.”

“Ko potrga zapis sa neke osobe ima nagradu kao da je oslobodio jednog roba˝.

“Ko objesi zapis učinio je širk Allahu˝
V dvomih

03.03.10 15:43

Imam velike življenske težave. Priporočili so mi obisk, srečanje s hodžo. Razloženo mi je, da pride iz Zagreba v Slovenijo, je zelo zaseden. Stane 100 evrov.
Sedaj prebiram ta vaša razmišljanja in izkušnje z njim, Govorite o enem iz NM,kar pa ne poznam.
Tudi o magiji skoraj ne vem nič, niti v to ne verjamem.Vendar po vsem tem, kar sem prebrala sedaj o tem tukaj, sem pričela malce bolj razmišljati.
Prosim za nasvet ali usmeritev kje naj še o tem zvem kaj več. Odločiti se moram čimprej za obisk. Prosim svetujte mi.
botox

03.03.10 18:48

Navedeno
"V dvomih"

Imam velike življenske težave. Priporočili so mi obisk, srečanje s hodžo. Razloženo mi je, da pride iz Zagreba v Slovenijo, je zelo zaseden. Stane 100 evrov.
Sedaj prebiram ta vaša razmišljanja in izkušnje z njim, Govorite o enem iz NM,kar pa ne poznam.
Tudi o magiji skoraj ne vem nič, niti v to ne verjamem.Vendar po vsem tem, kar sem prebrala sedaj o tem tukaj, sem pričela malce bolj razmišljati.
Prosim za nasvet ali usmeritev kje naj še o tem zvem kaj več. Odločiti se moram čimprej za obisk. Prosim svetujte mi.

škoda denarja, verjemi. pojma oni nimajo. To je samo in čisto nakladanje. Raje si kupi oblekco za ta denar in pojdi z prijateljico na pijačko v kakšen lokal.
V dvomih

03.03.10 23:45

Hvala za odgovor. Naj mi napiše še kdo kaj v tej povezavi. Po pravici povem, da nimam denarja in mi bi tole pomenilo kar velik izdatek in malo krize, pa vendar, če bi bila pomoč pozitivna,bi tudi to nekako prebrodila, saj bi se potem stanje izboljšalo, če bi se, seveda.
Naj mi prosim še kdo kaj svetuje in naj bo pošten pri tem.
Hvala za vse.
andaluzija

04.07.10 13:48

živjo, mene pa zanima če je to ta gospod, ki je prej bil v medvodah in je zdaj v NM. ali mu je ime Emir? Mi lahko posredujete njegovo številko na: adry.bouha@gmail.com ?
Leia:)

21.07.10 01:40

Lep pozdrav vsem skupaj!

Vsaka rana ima svoj čas celjenja, kje se postopka neda pohitriti in neda upočasniti. Tak življenjski nazor bi lahko ljudje privzeli na mnogih področjih življenja. Velika mera potrpežljivosti je potrebna.
Življenje samo je pa kot lep utrinek iluzije in labirint, kjer se veliko preveč ljudi izgubi ob vsakdanjih življenskih problemih in ne gledajo izven okvira, ter živijo samo v eni duševni dimenziji.

No, bom prenehala z filozofijo :)
Kot muslimanka čutim dolžnost do soljudi da se oglasim, da razsjasnim tele laži in blamaže. Kot prvo nesoglasje da razjasnim, da neki človek v kolikor nima ustrezne strokovne izobrazbe nemore biti hodja (tako kot tudi duhovnik ne more biti nekdo brez teološke fakultete). Kot drugo, tudi če ima izobrazbo je treba znati razlikovati plevel od cvetja. Hodja ima funkcijo izobraževanja ljudi v islamu (recimo je na voljo za posvet o kakšni stvari) in vodi molitev. Nikakor in pa nikoli ne bo posrednik med človeškim bitjem in Bogom. Muslimani morajo zvesto sledeti samo zapovedim v Koranu in ne načelom hodje. Kdor pozna pravila kaj hitro zna razlikovati plevel od cvetja. In tlele pridemo do perečega problema v tej temi.

Citirala bi citate iz Korana, ki opredeljujejo tematiko raznih zdravilcev (znanih kot sihirbazov na balkanu), vendar ne bi želela da kdo dobi občutek po vsiljevanju kakršnegakoli mišljenja (po želji pa lahko tudi citiram). Tole kar vi opisujete je magija po defaultu. Islam sam priznava obstoj paralelnega sveta in džinnov, (Satan, hudič...itd) ki imajo neposreden vpliv na človeka.
Nekateri ljudje so bolj dojemljivi za njegovo delovanje (se počutijo slabo, padajo v psihološke krize itd.) drugi pa ne toliko. Stvar je taka, da imajo sihirbazi kot magi pod svojo kontrolo džinne. Ker imate vi očitno probleme z njimi, njemu ni problem v obliki talismana nate vezati nove, ki so mu zvesti in potem bojujejo bitko s temi, ki tebi povzročajo probleme. Ker jih je kot ljudi na tisoče, in večinoma njihovo delovanje se prepozna po toploti (npr. iz zdravilčevih rok), takojšnjemu boljšemu občutku v resnici pa slabosti nikoli ne odidejo.
Po stavu islama so vsi ljudje, ki se s temi stvarmi ukvarjajo najhujša oblika kriminalcev. Musliman, ki pa poišče zavetje pri takem človeku je odtrgan od milosti Boga. Ker zavetje nudi le Bog.

Zavedam se, da je človek v problemih sposoben marsičesa v iskanju poboljšanja.
Zdaj pa pozabi na zgornji odstavek in se več ne zamaraj s problematiko duhovnega sveta.
Vprašaj se kaj si sam storil, da bi odpravil svoj problem? Kakšen človek si do drugih?
Kot je že nekdo zgoraj svetoval, pojdi s kolegico na kavo in odmisli te težave. Moč misli je neverjetna. Raje nahrani kakšna lačna usta s tem denarjem, kot da ga mečeš stran in ostajaš v začaranem krogu. Druži se z ljudmi, pogovarjaj se in probaj se čim manj koncetrirati na te probleme.
Vsak pravi hodja bi ti to svetoval. Da je rešitev v tvoji glavi in iskrenem obračanju Bogu. Vsak človek se bojuje s svojimi demoni (problemi).

Ali si verna? Ni tu veroizpoved pomembna, ker pred Bogom smo vsi enaki, razlikujemo se le v dejanjih (slabih-dobrih). Če si kristjanka, pojdi v cerkev in se poveži s svojo skupnostjo. Duhovnikom tudi niso tuji taki problemi in zadevo rešujejo z eksorzicmom (molitvijo), ki pa tudi ni neki bav,bav. Isto je v islamu, edini priznani način verskega zdravljenja je molitev iz Korana (katere pa ne izvaja vsak, le ljudje ki so duhovno in versko zelo močni). Brez zapisov in talismanov. Pojdi v cerkev in moli, poglej izven okvirjev in prepusti se ljubezni. Ker to je smisel vsake religije. Brezmejna ljubezen do ljudi, prerokov, človeštva, narave in milost do drugih. Vsaka psihološka kriza je le opozorilo da moramo spucati svoje podstrešje in prešaltati na optimizem, veselje in LJUBEZEN (ki je smisel obstoja). 90% je v vaših rokah, le vajeti življenja je treba prijeti. Pa vso srečo!

Kot dodatek svojem pisanju, dodajam linke:
http://www.ljekovitamockurana.com/index.php?option=com_content&view=article&id=62&Itemid=75 o raznih sumljivih hodjah in njihovem delovanju (v bosanščini)

http://www.islam-qa.com/en/ref/73412 v ang, s citati iz Koranu o tej tematiki
http://www.black-magic-rescue.com/jinns.html
jasna38

25.08.10 16:57

lep pozdrav
zanimiva tema ni kaj,...povedala vam bom svojo zgodbo...sem bila pri hođi a mi žal je pomagal samo na kratek rok ...nekako 3 mesece je pomagalo a potem neveč......
in spet ponovno tja ...in kaj spet 3 mesece.....žal, ne misliti da ne znam razmišljat z svojo glavo znam...a mi nekako ni mogel pomagat......
dokler mi ni kolegica posredovala tel. številke od zoffy....ja ne boste verjeli je že 2 leti kar sem bila pri njej in je vse tako kot je rekla in živim življenje brez straha polna energije .....
in sem jaz jaz.....samo z enim obiskom pri njej sem spremenila vse ...vem da se sliši kot da zoffy dela čudeže a ne ...ko sem po mesecu dni malo padla ven iz moje smeri sem jo poklicala in si je vzela čas zame ...po 10 minutah pogovora sem bila zopet nazaj na pravem tiru.....in padla če tako rečem sem samo še enkrat......uživam in živim življenje..lp

če jo kdo želi poklicat....041-280-604
Hodzzza

25.08.10 19:55

Navedeno
Lipa**

Spoštovani!

Zanima me, če je že kdo bil v Novem mestu pri Mujkič Hodži? Ne napoveduje prihodnosti, temveč ti pove določena dejstva in ti da talisman, katerega imaš pri sebi 21 dni...nanj napiše tvoje negativne stvari, ki naj bi se spremenile v pozitivne. Mi lahko kdo kaj pove v zvezi s tem? Ima to kakšno povezavo s črno magijo?

Hvala in LP

Vse bolj razmišljam, da bi odprl s.p. v stilu Hodže :-)

Khm, pa začnimo: Kaj o tvoji prihodnosti te zanima?

Najpej pa mi moraš seveda podrobneje izdati tvoje podatke, priorno GSM sekvenco...
sjanek 

06.09.10 07:58

Leia:) se strinjam s teboj, da se je potrebno tudi isreno vprašati ali smo res VSE storili za dosego nekega cilja, boljšega življenja oz. ali smo res VSE storili za odpravo naših težav. Potrebno je zdravit vzrok. In včasih ne vidimo vzroka, včasih je enostavno preveč čudnih situacij, ko človek ne zmore niti razumsko razmišljat, ko človek ne najde razumske razlage zakaj je nekaj tako in kje vraga je kiksnil. Meni osebno se je v 4 letih ogromno "dogajalo" in seveda, za določene odločitve in situacije sem sama odgovorna, so bile pač slabe. Vendar ko je pa tega to much, potem se pa res vprašam, ali je bog pozabil name? Iskreno povem, da si nisem znala več razložit, kje sem zaj..., saj to ni več normalno...kot bi nekdo hotel, da nam gre vse narobe. Sem naredila, to in ono, prijazna do tega in onega...kaj delam narobe? Zakaj mi višja sila daje take preizkušnje, resnično težke in toliko let? .
Odgovore sem želela odkriti s pomočjo hodže...želim vedet kaj delam narobe in tako sem šla v NM. Od takrat do danes sem se veliko naučila in sem mu hvaležna. Odločitev je izklučno na nas. Svetujem pa vsem, prvo se vprašajte ali ste res VSE storili da premagate problem, ali verjamete v dobro, iščete dobro, mislite pozitivno, delate v skladu z vašimi cilji?
Pa srečno vsem skupaj!
tomaž

07.09.10 12:23

Pozdravljeni,
mi lahko kdo pošlje naslov od hodže v NM.
tomaz.lan@gmail.com

Lp
Opozorilo vsem

14.09.10 20:06

Pozdrav.
Torej ali je ta hodža dober, slab Allah dž.š. najbolje ve. Ve se pa zagotovo, da je takšen način "zdravljenja" strogo prepovedan po Islamu, v državah, kjer vlada šeriatsko pravo se takšen zločin kaznuje s smrtjo.

Torej jaz verjamem, da vas večina razume bosansko. Ni velik problem to razumeti. Način, katerega ta tip "zdravi" je kot je že en povedal preko šejtanov oz. džinov oz. po slovensko preko hudiča. Da bi to razumeli, vam je potrebno malce več prebrati o tem.

Pravilni način je zdravljenje s Kur'anom, kjer oseba, ki poetično recitira ajete izganja hudiča iz človeškega telesa. Po takšni terapiji, se "pacientom" svetuje vera v Boga in opravljanje molitve. To muslimani širom sveta opravljamo.

Tudi sam sem šel skozi ta proces in sem s tem postal tudi musliman-prej bil nevernik. Naredil napako šel k podobnim ljudem in dobil talismane-hamajlijo po bosansko. Evo Vzvišeni Allah dž.š. me je usmeril na pravo pot, sprejel Islam, začel brati Kur'an, začel opravljati postopoma 1x na dan molitev, zdaj že več kot eno leto 5x na dan, torej posvetil sem se veri.

Nekaj youtube linkov:

1. Primer zdravljenja z rukjo-učenje iz Kor'ana
http://www.youtube.com/watch?v=KpIbo4yKBCU&feature=related

2. Varka sihirbaza-čarovnika-v tem primeru te hodže
http://www.youtube.com/watch?v=RdiohFU5Qxg

3.Zdravljenje s Kor'anom
http://www.lijecenje-kuranom.com/
Na tem linku, si lahko več preberete o vsem, kar sem vam napisal.

Torej ljudje moji, vsi smo od Boga in vsi se k njemu vračamo. Ne zapravite življenja z verovanjem v talismane in podobne reči. Verujte, da vam edino Bog lahko pomaga.

Dosti jih pravi, pa saj mi je pomagalo. Seveda je. Kdo pa je tukaj pomagal. Talisman, hodža? Ste se kdaj vprašali kaj pa je na tem talismanu tazga, da vam to pomaga? Samo Bog vam pomaga. Niti ta ki zdravi s Kor'anom vam nemore pomagati, vse je od Boga.

Zakaj je način, ki ga preferira hodža prepovedan tako s Kur'anom kot Sunnetom našega Muhammeda s.a.v.s. Zato, ker te odvrača od Boga, in človek verjame samo v talisman in verjame, da ga bo to rešilo pred mukami.

Če ima kdo kakšna vprašanja, pa naj kar vpraša.
budalo eno

20.12.10 22:35

Zanimiva tema.Tudi jaz sem bila pri hodžu ,ko je delal v Medvodah.Kriza zakona in pričakovala sem takoj en čudež.Ker ga ni bilo in sem moledovala prek telefona,da ni nobene spremembe,je ta isti hodža,ki zdaj dela v Novem mestu meni zabil in rekel preko telefona,da če bi bil on moj mož,da bi skočil čez okno,da se me reši.
Tako,da o njem nimam nobenih pozitivnih izkušenj,pa še "zaščito"sem uničla.Bile bale,ker ni strokoven.Tisti objemi in muckanje so bolj prijetni od koga drugega ,kot od njega.Saj ne morete ženske biti tako neumne,da če vas en tujec objame in stisne,ki vam prej pobere denar,pomeni več kot nekdo,ki ga imate res rade.
Proč od takišnih.

Poiščite si rajši angelsko vodstvo!
Resnica

05.06.11 01:59

Pozdravljeni!

PAZITE SE TEGA TIPA!!!

Tukaj je z islamskega stalisca pojasnjeno, da to kar pocne ni pravilno in je v vecini primerov pogubno:
http://www.resnica-haq.com/novice/obavestila/399-hodza-muslimanski-duhovnik-sihirbaz-vrac.html

Tukaj pa je se en s podobno izkusnjo:
http://www.resnica-haq.com/vprasanja-in-odgovori/408-kako-uniciti-hamajlijo-talisman-amulet-obesek-za-sreco.html
se da?

05.06.11 19:07

bila pri njemu pred 10 leti,ko so me še lahko nekatere prepričale,da kao deluje. Tip pojma nima pa še šlatal bi rad???? grrrrr
manivažn

05.06.11 20:58

No, kar je bilo, je bilo. Poizkusili ste, znebili ste se težko prisluženega denarja, medtem ko vas je pošiljal v pm.

Vsak potrebuje objem in ljubezen, vendar to ne gre na silo. Objamemo lahko starše, prijatelje, lahko se tudi zjokamo.

In vsa božja varianta mora biti brezplačna, da deluje.

Zato pa so forumi, da poveš problem in ti ga večina pametnih, ki tu je, razsvetli, te še kaj vpraša, razjasni pojme in ti svetuje. Bolje, da nakažete za kakšne inkubatorje ali aparate za otroke z rakom ali jim kupite knjigice in igračke, kot pa plačujete nekomu, ki vas v mislih...
Niki2174

14.08.11 15:30

Lep pozdrav vsem,
Mene zanima a ima kdo naslov ali tel.st. od te hođe in N.M??
A je on živel kdaj v Črnučah??
Če je ta iz Črnuč,moram povedat,da je super,da pove vse kot je za nazaj in naprej in ti res pomaga.
Prosim,če ima kdo njegov kontakt,nujno ga potrebujem.

Moj mail je : niki2174@gmail.com

HVALA!!!!
Niki2174

14.08.11 15:48

Lepo prosim Ditko38,da mi pusti svoj mail.Tudi meni se je isto zgodilo.Prosim tudi Sjanek ,če ima mail od Ditke38,če mi ga lahko posreduje bi bila zelo hvaležna.Lp Petra
moj mail je: niki2174@gmail.com

14.08.11 17:47

Navedeno

največji sovražnik žensk je prosti čas - zaposli se, pa ti "neumnosti" ne bojo šle po glavi
Prosti čas ni noben sovražnik, ampak je lahko balzam za dušo.
In čas, ko se lahko človek posveti sebi in razmisli o svojem življenju.
Gmajna frdamana

16.08.11 20:32

Navedeno
manivažn
No, kar je bilo, je bilo. Poizkusili ste, znebili ste se težko prisluženega denarja, medtem ko vas je pošiljal v pm.

Vsak potrebuje objem in ljubezen, vendar to ne gre na silo. Objamemo lahko starše, prijatelje, lahko se tudi zjokamo.

In vsa božja varianta mora biti brezplačna, da deluje.

Zato pa so forumi, da poveš problem in ti ga večina pametnih, ki tu je, razsvetli, te še kaj vpraša, razjasni pojme in ti svetuje. Bolje, da nakažete za kakšne inkubatorje ali aparate za otroke z rakom ali jim kupite knjigice in igračke, kot pa plačujete nekomu, ki vas v mislih...

Hja, enih nič ne izuči. Še manj prosvetli, da je njihov lajf samo in izključno njihov lajf. In potem, nekega dne, ko jih ne bo več...
Yo_ 

24.08.11 11:54

Hodža ni nič drugega kot naziv za tistega, ki je romal v Meko.
A če grem, boste tudi k meni metale keš?
zala73 

25.08.11 10:02

Navedeno
Lipa**
Spoštovani!

Hvala in LP

ne ,nisem vedla da obstaja in ne bom šla..raje grem v shopping
dolgo nazaj....

29.08.11 17:41

OJ!
Sm brala kakšne izkušnje imate...naj vam povem še svojo,čeprav mi mnogi ne boste vrjeli.

Imela sem prijateljico,ki se je preselila iz Bosne v SLo,takrat je imela 17 let.Ko je prišla je bilo vse ok,potem pa je kar naenkrat začela omedlevati in čutiti slabosti.Trikrat so jo odpeljali v KC in vzeli kri ,ampak je bilo vedno vse dobro.Nazadnje je zdravnik rekel,da jo odpeljemo k psihiatru.

Njen oče se je odločil,da jo odpelje k vedeževalki.Ta ji je v kartah najdla neko črno magijo in jo napotila k hodži.

Res smo je odpeljali v Bosno k hodži.Tudi on ji je povedal enako.Njenim staršem je rekel,da naj v njenih oblekah poiščejo nek predmed na katerega je narejena črna magija in ga zažgejo,njej pa je naredil nek zapis in to se je dalo v vodo in je pila vsako noč.
Ko smo se vrnili v LJ,ni mogla vstopiti v stanovanje,vedno je padla v nezavest,preselila se je k meni.Njeni starši so pa res našli ta predmet v njenih oblekah in ga zažgali.Ona je vsako noč popila kozarec te vodein vsako noč je omedlela po tej vodi za eno uro in sanjala tega hodžu.Hoda je poklical in rekel,da morajo priti nazaj k njemu vsak dan,da je preveč magije na njej.

Njen oče to ni pustil in so šli k drugemu hodži,takrat je ta bil na obisku v LJ.On jo je dobesedno uspaval in nekaj govoril nad njo.Nato pa ji je rekel,da bosta komunicirala z njeno roko,če bo odgovor na njegovo vprašanje DA naj 2x tapkne,za NE pa 1x..Ona je pa kar naprej spala.
In res,spraševal jo je o (oni pravijo džini),koliko jih je,če jih je več kot 20,kje vse so in ona mu je kar odgovarjala,tako kot sta se zmenila.
Spominjam se,čeprav je že 10 let od tega,da jih je najprej izterjal iz maternice in jajčnikov,naj bi ji magija bila narejena,da nima otrok,nato ji je pa z iglico prst piknil iz 2x je bruhala nekaj črnega...grozno je bilo,kot v filmu....vem čudno tudi jaz nebi verjela če bi mi kdo govoril.

Ta hodža ji je pomagal,šla je nazaj v sanovanje.Čez par mesecev je bila na morju in spet omedlela,takrat so ji slikali glavo in našli neko žilo preveč razširjeno v glavi...
Ni hotela več ne k zdravniku,ne k hodži...danes je ok..

Vsak ima pravico da vrjame v kar želi,ampak nekaj je tudi v tem

LP

25.10.11 10:56

jasna38

25.08.10 16:57
lep pozdrav
zanimiva tema ni kaj,...povedala vam bom svojo zgodbo...sem bila pri hođi a mi žal je pomagal samo na kratek rok ...nekako 3 mesece je pomagalo a potem neveč......
in spet ponovno tja ...in kaj spet 3 mesece.....žal, ne misliti da ne znam razmišljat z svojo glavo znam...a mi nekako ni mogel pomagat......
dokler mi ni kolegica posredovala tel. številke od zoffy....ja ne boste verjeli je že 2 leti kar sem bila pri njej in je vse tako kot je rekla in živim življenje brez straha polna energije .....
in sem jaz jaz.....samo z enim obiskom pri njej sem spremenila vse ...vem da se sliši kot da zoffy dela čudeže a ne ...ko sem po mesecu dni malo padla ven iz moje smeri sem jo poklicala in si je vzela čas zame ...po 10 minutah pogovora sem bila zopet nazaj na pravem tiru.....in padla če tako rečem sem samo še enkrat......uživam in živim življenje..lp

če jo kdo želi poklicat....041-280-604

JASNA, a bi lahko kaj vec povedala o tej zoffy?

27.10.11 18:11

Živjo!

Sama sem imela probleme z depresijo, slabo samopodobo, strahovi, neuspehom... Počasi so ti problemi popolnoma ohromili moje življenje. Iz včasih nasmejanega dekleta, polnega optimizma in volje, do življenja je ostala samo še navzven nasmejana lupina. Zaradi težav me je takratna šolska psihologinja napotila, k splošnemu psihologu. Na koncu sem obiskala kar nekaj svetovalcev, psihologov in podobnih delavcev, a mi žal noben ni znal pomagati. Meni, prijateljem, družini in partnerju se je zdelo, da me vsi ti ljudje delajo le še bolj noro. Od takrat je minilo kar nekaj let. Težave pa bile včasih bolj, včasih manj izrazite, a nekako sem životarila z njimi. Letos sem se odločila, da tem svojim dolgoletnim težavam naredim konec za zmeraj. Ker je pri meni "uradna" pomoč odpovedala, sem se odločila, da se zatečem k alternativi. Preko spleta in poznanstev sem pričela iskati raznorazne zdravilce, a so me skoraj vsi razočarali, ker za svojo "pomoč" zaračunavajo bajne vsote denarja! Sama sem mnenja, da pravi zdravilci svoje "duhovne" pomoči ne zaračunavajo. Plačilo, je notranje zadovoljstvo posameznika, da je opravil dobro delo in pomagal osebi, ki je bila pomoči potrebna, to pa ga mora hraniti z novo energijo! Hođa, ki sem ga obiskala, je človek, ki me je videl prvič v življenju in me prebral kot odprto knjigo, (česar mojim psihologom, ni uspelo narediti v vseh teh letih). Hođa mi je pomagal, moje življenje se po njegovem obisku drastično spreminja. Vse to se dogaja počasi, in le kako se ne bi, ko pa je uničevanje trajalo leta in leta. Je pa s temi stvarmi tako; navsezadnje je tudi on samo človek, in nima čarobne paličice s katero zamahne, in je po tem, vse dobro. Da ti nasvet, sooči z dejstvi, ki si jih včasih človek težko prizna. Pomaga ti spregledati samega sebe in ti za popotnico pusti talisman in mir v srcu. Na vsakem posamezniku pa je, da na to v sebi najde moč, voljo in željo, da si pomaga sam in brodi skozi življenje z bolj pozitivnim pogledom. Znan rek pravi: "Pomagaj si sam in "bog" ti bo pomagal". Gospod je umirjen, poduhovljen, dober človek, a žal je le "ČLOVEK".
Sandx

07.12.11 10:09

Ali mi lahko kdo pošlje kontakt št. od hođe in NM. Res bi bil hvaležen!

sandi.keserica@yahoo.com
gordanacvele

11.12.11 11:40

pozdravljena

zelo sem vesela zate, da ti je pomagal. Tudi sama potrebujem pomoč zato te naprošam za njegov naslov ali telefonsko številko

lep pozdravček in hvala
ŽALOSTINKA

11.12.11 14:58

HVALA ZA ŠTEVILKO....BOM POSKUSILA POKLICATI IN JAVIM REZULTAT

L.P.
Robert39

25.12.11 15:37

Jaz nisem bil pri tem hodži, sem bil pa v konktatu z Rabijo Bajrami. Ker pač nisem verjel v vso to magijo in razne pravljice, da vse 100 % deluje, sem slučajno našel njeno spletno stran in med drugim prebral, da pa ona ne more garantirat, da bo vse skupaj delovalo. Če ne nič drugega, se mi je vsaj to zdelo zanimivo, da končno nekdo ne laže, da bo njena pomoč, pa recimo temu urok, kot pravi ona, delovala. Pri mnogih magih sem namreč videl, da obljubljajo čudeže, ki 100 % delujejo, potem pa ljudje na forumih pišejo, kako so jih ti nasrali za denar. Pri tej gospe Rabiji Bajrami sem imel neki dober občutek, glede na to, da je vsaj iskrena glede učinkovanja in da pač nikogar v nič ne sili, da se vsak sam odloči za njeno pomoč. In ker sem imel ravno sam ene poslovne probleme, sem se odločil, da ji pišem. To je bilo nekje v začetku novembra in mi je rekla, da šele začenja poklicno sodelovanje z eno firmo iz Slovenije in da mi, če potrebujem njeno pomoč, za njo ne bi računala nič, ker je bila firma še v procesu priglasitve te dejavnosti in je šele postavila spletno stran. Skratka, ni želela delati na črno. To je bil pa še drugi dejavnik, ki se mi je zdel pošten. Tak da sem ji napisal po mailu, v kakšni situaciji sem se znašel. Rekla mi je, da mi lahko pomaga s poslovnim urokom, vendar se moram zavedati, da to vedno ne deluje točno tako, kot si zamislimo, da pa bo dala vse od sebe in mi poslala z energijo nabit talisman, ki ga potem nosim s sabo. Dala pa mi je tudi ena navodila, kako postopati, da se zacnem vse resevati. Sam sem na to pristal, še posebej, ker mi je to takrat ponudila brezplačno. In pol je izvedla neki ritual in mi vse poslala kot obljubljeno. Ko sem dobil ta kristal (ki je bil mimogrede prav lep) in ga razpakiral iz platna, sem čutil nekaj, kar sicer ne morem opisat. Dobil sem toliko neke energije samo s tem, da sem ga prijel. Kr nekak sem postal optimističen in dobre volje in se smejal, da so me vsi cudno gledali. In to vedno, ko sem ga vzel v roke. Potem sem ene 14 dni delal na tem, da sem začel reševat poslovne zadeve tak, kot mi je priporočala. V celoti sem spremenil pristop do strank in dobil precej naročil. In do danes sem se skoraj v celoti izkopal iz dolga, ki me je blazno skrbel. Gospe Rabiji Bajrami sem se lepo zahvalil in jo želel nagraditi za njeno pomoč, pa še kar ni želela, čeprav je rekla, da bi mi firma zdaj že lahko izdala račun. Rekla mi je samo, naj bom hvaležen za vse, kar se mi je zgodilo, in v bodoče bolj cenim, kar imam in ustvarim in z denarjem, ki sem ga hotel dati njej, osrečim svoja dva otroka. To sem tudi naredil in se ob tem končno enkrat počutil, kot da sem sposoben, da zmorem tudi za otroka dobro poskrbeti.

Jaz sicer še vedno pravim, da je treba biti pri vseh teh hodžah itd. pazljiv, sploh ko obljubljajo 100 % čudeže. Ker tud sam mislim, da magija in podobno ne more na vse vplivat in točno tako, kot želimo. Zato je še vedno najbolj pomembno, da se, preden se kdor koli odloči za kaj takšnega, pozanima, kako in kaj in da v naprej ve, da ni nič sigurno. In pošteno bi bilo, da bi vsi kot Rabija na spletni strani napisali, da ni garancije za uspeh in da se pač mora vsak zavedati, za kakšno stvar plača in kakšne so možnosti, da se želeno uresniči.

Previdno!

Robert
pejkica

16.07.12 18:50

Ali mi lahko da kdo njegovo telefonsko številko
pejki

04.08.12 12:27

Tudi sama sem se znašla v čudnih razmerah in sedaj iščem pomoč, naročila sem se v NM vendar bom na vrsti šele septembra.
Kot otrok sem bila vedno nasmejana in ljudje so me imeli zelo radi v sebi pa sem čutila depresije slabo počutje. To je bilo kar zmerno, vendar pa sem se pred 6 leti inicirala v REIKI. Prvi dve leti sem živela kot ptiček na veji vse je bilo lepo posel je šel s partnerjem odlična ljubezenska zveza. Po dveh letih se je začelo dogajati marsikaj in moja energija je zopet pristala tam kot je bila pred dvemi leti depresija, slabo počutje poleg tega sem se začela zelo zapirati vase lahko povem da nimam več prijateljic čeprav sem jih imela ogormno. Lansko leto v jan. sem imela spontani splav in takrat so se začele zelo velike težave. S partnerjem sva v maju kupila stanovanje in dan ko sva se vselila je imel hudo prometno nesrečo, imamo družinsko podjetje kjer vse kar z rokami postavim se na koncu uniči. Od lanskega leta ne morem več zanosit čeprav sva oba s partnerjem zdrava in specialisti se čudijo ker sem bila že prej noseča vendar sem sam prekinila nosečnost. V mesecu decembru sva z mojim partnerjem skoraj bankrotirala dogaja se vsak mesec nekaj zelo hudega. Naprimer vsako obleko ki sem si jo kupila v letošnjem letu se strga na nerazumljiv način npr. kupim natikače katere si kupi tudi moja prijateljica moji se razpadejo, krilo se mi strga, majice imam naluknjane majhne luknjice..... Vedno so majhne luknjice na majicah na istih mestih pa si kupim majico v isti trgovini kot moj partner na moji so luknjice. No pa temu sploh nisem posvečala svoje pozornosti. V zadnjem mesecu pa se dogajajo nenormalne stvari, moj partner je imel trikrat prometno nesrečo dolžan je čez noč 25000 eur sodišče moji starši ne govorijo več z njim, skoraj sva se razšla pa kljub temu da se 6 let skoraj nikoli ne skregava..... Vsak dan ko gre v službo se nekaj zgodi. Ne vem več občutek imam da je nekaj nad nama. Ne vem več komaj čakam da greva v NM in se zadeve razjasnijo. Če pa je kdo tukaj na forumu da mi lahko da normalno razlago bom zelo vesela. Pa tudi sama sem prebrala in pregledala veliko dokumentarcev na temo The secret ampak se mi zdi da to ni več normalno.
Sabrrina

04.08.12 23:02

Pejki, sama se precej z ezoteriko ukvarjam in sem v temu recimo da že od rojstva da sem se rodila že aktivirana.

To kar doživljaš ni nobena čira čara, ne verjamem da je nekaj nad tabo, tvojo firmo ali tvojim partnerjem. Mislim da mogoče svoje misli preveč usmerjaš v negativo ker to je res veš da se zemlja pomika v višjo dimenzijo in sedaj se vse naše želje uresničujejo, torej vse misli, želje, tudi strahovi, bolezni se manifestirajo. Zato moramo biti previdni kaj mislimo ker se vse uresničuje zelo zelo hitro kot tudi sama opažaš. In tebe je strah, sedaj si vpeta v misel da je nekaj nad tabo neko zlo in to tudi privlačiš verjemi, kar se ti dogaja je chain reaction ena slaba stvar ti pripelje še drugo zakaj? Zato ker v to verjameš pa še strah te je zaradi vsega in kot vemo strah paralizira, nekako si ujeta v ta krog negative, ki ga moraš prekiniti.

No da ne bom dolgotvezila o tem saj sama poznaš zakon karme in zakon misli in vse to kar je povzano z The Secret, to ni nič novega to je univerzalno znanje, ki obstaja že od kar se je formiralo Vesolje. Ti sevetujem da se začneš povezovati z angeli. Meni so angeli veliko pomagali se še sedaj redno z njimi povezujem in res pomagajo. Prvo kot prvo se znebi negativnih misli in tega da si vpeta v neko zlo, ker to si si sama napletla v glavi. Pa res ti angele priporočam malo pogooglaj kako se z njimi povezovati itd..

Še to bi dodala, zakaj ne moreš zanositi, kljub temu da vama zdravniki govorijo, da sta telesno čisto zdrava in plodna? Ne moreš zanositi zato ker si trenutno v slabi koži in duša se ti ne bo reinkarnirala v maternico ker ni varno zavetje trenutno. Je precej zgodb žensk ki so bile popolnoma plodne in niso mogle zanositi ko so se pa res umirile se je pa dušica lahko inkarnirala ker maternica mora biti varna za dušo a veš. Tako da ti se lepo umiri, nič ni nad tabo vse je v redu pa začni se z angeli povezovati. Pa ne hodi k raznim hodžejem in podobnim ti odsvetujem sama si dovolj močna da urediš stvari. Veliko je šarlatanov in veliko je ljudi ki imajo sicer dobre namene vendar nimajo pojma o stvareh kot so kanaliziranje, svetlobnih bitij itd..tako da še enkrat sama raziskuj stvari, poveži se z angeli zaprosi jih da naj ti pomagajo.

Vso srečo ti želim.
NASVET

08.08.12 18:34

Navedeno
Yo_
Hodža ni nič drugega kot naziv za tistega, ki je romal v Meko.
A če grem, boste tudi k meni metale keš?

Hodža se imenuje samo tisti, ki je končal Medreso - oziroma se izučil za poklic Hodže.
Tisti, ki obišče Mekko, muslimansko svetišče, pa se imenuje Hadžija. Hadžija ni usposobljen in nikoli ne more opravljati poklica Hodže - se pravi bogoslužje, voditi skupne molitve v džamiji, obrede ob različnih priložnostih, pokope, itd.

Nekdo je že omenil, da obstajata dve vrsti Hodž, kar popolnoma drži. V Bosni rečejo, da se ob zaključku študija vsak mora odločiti ali bo Hodža ali Nadrihodža. Če se odloči, da bo Hodža potem mu je prepovedano kakršnokoli prerokovanje, izdelava talismanov, zdravljenje ljudi, branje usod iz Korana ipd. Če se odloči da bo Nadrihodža- potem lahko dela vse prej omenjene stvari. To pravilo je bilo zapisano pred nekaj stoletji, žal se že dolgo ne upošteva niti spoštuje, ne v islamski skupnosti in ne v muslimanskem svetu nasploh. In to je škoda. Ker je potem Nadrihodžam dovoljeno opravljati poklic Hodže, tako kot tistim pravim Hodžam, ki so se popolnoma posvetili svojemu poklicu in ga častno opravljajo.

No, toliko o razlikah in pomenu določenih besed in pojmov. Se pravi, Hodža, ki ne služi v Džamiji oziroma ni zaposlen kot Hodža v Džamiji, je po vsej verjetnosti Nadrihodža in se preživlja s čirula-čarulami. Srečali boste lahko tudi Hodže, uradno zaposlene v Džamiji ki se na skrivaj ukvarjajo s čirula-čarulami. Žal zaradi nespoštovanja prej opisanih pravil.

Ok. Zdaj pa o pomenu teh talismanov, ki se v Bosni imenujejo ˝zapisi˝ ter obsegu in uspešnosti zdravljenja.

DRAGI LJUDJE zapomnite si samo eno stvar: nobeden hodža, bioenergetik, vidovnjak, vedeževalec, prerok, itd. Vam NE MORE pomagati in rešiti vaših problemov. REŠITE SE LAHKO LE SAMI. Molite - vendar na pravih mestih. Molite pri tistem Bogu v katerega verjamete. Ne zapravljajte denarja na neumnosti ker boste tako le še obubožali, pa ne samo materialno ampak tudi Psihično, kar je še najhuje. Skoraj vsi (da ne bo kdo užaljen), ki se ukvarjajo s čem podobnim vam bodo pobrali denar in nudili TRENUTNO pomoč. Tisti trenutek, ko oddidete od svojih rešiteljev, ste polni energije, elana, zanosa, volje in upanja - vendar še vedno z vsemi težavami s katerimi ste prišli k njim. To je resnica in tako je tudi prav. Svoje težave mora vsak sam rešiti. Zato imamo moč, svojo notranjo, ki nas vodi in nam pomaga v najhujših trenutkih. Imamo ljudi okoli sebe - nismo sami, pa to tako z veseljm pozabljamo.

Odkar obstaja ta svet in planet, in ljudje na njemu, so bila obdobja sreče in nesreče, bogastva in revščine, zdravja in bolezni, itn. Ljudje, poskusite dojeti da to kar doživljamo in čas v katerem živimo je le prehodno obdobje. Potrpite! Edino razumevanje in potrpljenje nas bo pripeljalo nazaj na pravo pot. Ne iščite bližnjic, ne poskušajte pretentati kogarkoli - najmanj pa sebe. Vsak posameznik mora doživeti slabe in dobre stvari v svojem življenju, okusiti srečo in žalost, revščino in bogastvo. TO JE ŽIVLJENJE. Življenje ni to kar nam poskušajo na vsak način vsiliti in prodati: da si lahko srečen vsak dan, brez skrbi, brez bolezni, v bogastvu in vedno nasmejan, da je lahko vsak kar si zaželi. To je pravljica v kateri smo vsi zlahka začeli živeti - ker je lepa in neumen bi bil tisti ki si ne bi želel takšnega življenja. Pa žal ne gre tako. Vsakemu posamezniku je vnaprej določena vloga in slediti je treba svojemu srcu, ne izsiljevati od življenja nekaj drugega. Globalna kriza, ne samo gospodarska tudi moralna, nas opozarja, da smo šli predaleč. ČAS JE DA SE STREZNIMO.

LJUDJE, NE SLEPITE SE VEČ. Za nami je desetletje čirul-čarul pa smo kot ljudje in država, in svet in planet, na slabšem kot smo bili. VSAK SI LAHKO SAM POMAGA. KO ZAČUTITE DA NE ZMORETE VEČ - SI POIŠČITE STROKOVNO POMOČ. LE TO JE PRAVA POT IN PRAVI (DOLGOROČNI) NAČIN ZA VSE LJUDI IN ZA ŽIVLJENJE!

DRUGE REŠITVE KOT ZDRAVNIKI, PSIHOTERAPEVTI, PSIHOLOGI, PSIHIATRI NI! Za težave v kakršnih se celotna populacija srečuje danes so le ti ljudje pravi naslov. Samo z njihovo pomočjo se lahko vsak postavi nazaj na noge in najde pravo pot.

Pomagati si moramo med sabo. ODPRITE SE. POGOVARJAJTE SE O SVOJIH TEŽAVAH - NAJ VAS NE BO SRAM. VSI SMO SAMO LJUDJE IN VSI IMAMO TEŽAVE. Povejte na glas kaj vas mori, tišči, vam jemlje tek, voljo do življenja. ODREŠILNI IN ISKRENI pogovor, včasih tudi z neznancem, ZELO POMAGA. Če nobnemu ne zaupate, vas je slučajno strah ali sram, PIŠITE DNEVNIK. Vanj zapišite vse, prav vse kar vam hodi po glavi. POMAGA. Samo ne tiščite vsega v sebi. In zapomnite si: VSI SMO SAMO LJUDJE, vsi smo krvavi pod kožo, vi enako čutimo veselje (nasmeh) in bolečino (solze). ODPRITE SE. NIMATE SE ČESA BATI ALI SRAMOVATI. Tiste, ki vašega obnašanja ali reakcij ne morejo razumeti ali sprejeti: blagoslovite, objemite. Ne ozirajte se na njih in ne ukvarjajte se z njimi. SAMO VI STE ENA IN EDINA POMEMBNA OSEBA V SVOJEM ŽIVLJENJU in SAMO ENO ŽIVLJENJE IMATE! Ne dovolite da vam drugi narekujejo življenje. Storite to kar vi, nobeden drug, ampak VI želite in zmorete - brez čirul-čarul, ker STE VSI TOLIKO MOČNI! Odkrijte svojo notranjo moč! Skrajnji čas je, da jo odkrijete in začnete uporabljati!

Srečno!
kr ena1

02.09.12 23:56

tudi jaz sem bila pri hodži, v smolenji vasi, že kar nekajkrat, veliko svojim prijateljem in znancem sem ga priporočala, vsak imam samo pozitivno izkušnjo z njim. enim mojim prijateljem on sam ni mogle pomagati, zato jima je priporočal obisk hodže v bosni. prijatelja sta s pomočjo hodže prišla ven iz takega dreka, da vam ne morem povedati. mogla bi napisat cel roman. kdor da kaj na to, naj gre do hodže, čisto nič slabega ne bo tam dobil, kvečjemu dobrega. tip je ful prijazen, umirjen, tako da ni panike. in še vedno grem rada k njemu, samo problem je le to, da je treba dolgo čakat.
Enaaaa

03.09.12 13:21

Končno sem brala kaj ste vse napisali, nisem vse podrobnosti prebrala, ker je preveč. Iskreno vam napišem mojo izpoved. Osebno jaz sem hodila od Hođe, do Hođe celo sem se peljala v Srebrenico, Tuzla, Doboj Prijedor in še in še bi vam lahko naštevala. Celo sem bila tudi tukaj v Sloveniji pri dveh Hođah, tudi pri tem v Novem Mestu in eden iz Ljubljane. Iskreno vam povem, da vse te Hođe so me še bolj uničile kot bi mi lahko pomagali. Naj bolj me je uničil Hođa iz Ljubljane, da nisem več imela volje, do življenja, sem pričela hujšati, sem bila depresivna, ni se mi dalo delati, sedela bi kot kup dreka in še in še bi vam lahko naštevala. No, končno sem ugotovila za enega jasnovidca, ki ti vse pove od A do Ž in ti pomaga, da ti očisti črno magijo, da zaživiš. Verjemite mi, da sem zelo zadovoljna z tem človekom, ki se kliče Srđan Miladinović, ki tudi pride v Slovenijo, ob sredah je v Celju, ob četrtkih je v Mariboru in vsak drugi petek je v Ljubljani. On ni človek, ki bi te izkoriščal in samo denar pobiral, ampak on želi, da človeku pomaga. Če koga zanima, mu lahko napišem mobi. št. njegove tajnice in se lahko naročite. Ne bo vam žal, če vam jaz osebno tako povem, ker z Hođami sem imela zeloooo negativne izkušnje. Nekateri Hođe, ti naredio "kao, da ti je dobro 1. mesec in zopet moraš teči k njemu po pomoč, da zopet samo služi"........ Javno se upam povedati za Hođo iz Ljubljane kaj sem vse podoživljala in kaj je delal. Lahko izpostavim njegovo ime in priimek.
lp,
astoria

25.09.12 19:35

Ali lahko poveš ime oz, priimek hodže iz Ljubljane, ki ti je škodoval in kaj je počel..
Zlorabljena

10.10.12 13:51

Lep pozdrav vsem skupaj!

Izkušnja, ki sem jo doživela pri hodži v Novem mestu, me je življenjsko zaznamovala. Bom zelo kratka. Prvo sva se pogovarjala o težavah zaradi katerih sem prišla, nato je na podlagi pridobljenih podatkov sestavil talisma, ki naj bi ga nosila v stiku s kožo in ga bognedaj pokazala drugim.
Sledila je kot on pravi terapija s katero me bo očistil negativnih energij in z njo tudi v prihodnje preprečil, da se mi karkoli slabega približa.
Vlegla sem se na mizo in začelo se je sprva nedolžno dotikanje in izgovarjanje čudnih besed. Nakar se me je med vračanjem po nogi proti trebuhu dotanil po mednožju. Bila sem tiho in sem mislila, da je bilo slučajno, ker je vmes bral koran. Nato se je to še enkrat ponovilo in sem se takoj predramila, nakar me je takoj hitel miriti, da je glavni izvor med mojimi nogami in da naj se sprostim ter prepustim njegovim dotikom.
Naslednja poteza je bila, da je hotel z roko seči pod moje hlače, takrat sem ga odločno ustavila, se ustala in mu par krepkih napeljala. Vmes me je zmerjal, govoril da z menoj itak ne bo nič bolje itn. Pobrala sem svoje stvari in odšla.
Kasneje sem od par prijateljic izvedela, da sem jim je zgodila ista zadeva ali pa še hujša. Bile so prestrašene in kljub mojim prošnjam, da ga ovadimo niso bile za. Velilko se jih je balo da se javno izpostavijo, veliko jih hodi brez znanja partnerjev tja in to tudi on izkorišča - prisiljeno molčečnost.
Upam si trditi, da te ki pišete tukaj gor ste tudi bile po vsej verjetnosti vsaj ena ali dve izmed vas tako zlorabljene. Samo ko si boste priznale vam bo življenje bistveno lažje.
Pomagate si lahko same z branjem pozitivnih knjig ipd. Obiskom psihoterapevta, ki vam realno pove na podlagi analize vašega življenja iz kje vaše težave izvirajo in kako jih lahko odpravite. Nekako vam sestavi vašo sliko življenja. Najbolj priznan in učinkovit je Zoran Milivojevič, ki je tudi napisal veliko knjig na različne teme, v kateri se boste definitvno našle.
Luis hay ima tudi odlične knjige, obstjajo tečaji čustvene inteligence in še par dni nazaj je bilo vabilo na brezplačne tečaje po Sloveniji.
Težav vam ne bo drug vzel, sami jih morate razrešiti in se z njimi soočiti.
Omenjate vedeževalke ipd. Dejte no mir. Ne dopuščajte da vam določajo smernice življenja, vas delajo skeptične ipd. Same pa nimajo urejenega življenja in še nobena ni zadela lota :-)
Sama sem šla enkrat na tak tečaj in vam povem sramota. Največ je nekih starih mam, ki ne vejo kaj bi delali, ostali so pa sami brezdelneži, ki niso in nikoli nebi želeli prijeti za trdno delo, ampak imajo en sam cilj - nategovati ljudi in pobirati denar. Vmes vas dajo tudi v predal za minuto ali dve. Med seboj pa se pogovarjajo o vaših problemih in se norčujejo iz vas kaj vse so vam natvezili.

Vzemite svoje življenje v roke, pogovarjajte se s partnerjem in uživajte vsak sleherni dan.

S pozitivnimi pozdravi

12.10.12 10:31

Navedeno
Zlorabljena
Lep pozdrav vsem skupaj!

Izkušnja, ki sem jo doživela pri hodži v Novem mestu, me je življenjsko zaznamovala. Bom zelo kratka. Prvo sva se pogovarjala o težavah zaradi katerih sem prišla, nato je na podlagi pridobljenih podatkov sestavil talisma, ki naj bi ga nosila v stiku s kožo in ga bognedaj pokazala drugim.
Sledila je kot on pravi terapija s katero me bo očistil negativnih energij in z njo tudi v prihodnje preprečil, da se mi karkoli slabega približa.
Vlegla sem se na mizo in začelo se je sprva nedolžno dotikanje in izgovarjanje čudnih besed. Nakar se me je med vračanjem po nogi proti trebuhu dotanil po mednožju. Bila sem tiho in sem mislila, da je bilo slučajno, ker je vmes bral koran. Nato se je to še enkrat ponovilo in sem se takoj predramila, nakar me je takoj hitel miriti, da je glavni izvor med mojimi nogami in da naj se sprostim ter prepustim njegovim dotikom.
Naslednja poteza je bila, da je hotel z roko seči pod moje hlače, takrat sem ga odločno ustavila, se ustala in mu par krepkih napeljala. Vmes me je zmerjal, govoril da z menoj itak ne bo nič bolje itn. Pobrala sem svoje stvari in odšla.
Kasneje sem od par prijateljic izvedela, da sem jim je zgodila ista zadeva ali pa še hujša. Bile so prestrašene in kljub mojim prošnjam, da ga ovadimo niso bile za. Velilko se jih je balo da se javno izpostavijo, veliko jih hodi brez znanja partnerjev tja in to tudi on izkorišča - prisiljeno molčečnost.
Upam si trditi, da te ki pišete tukaj gor ste tudi bile po vsej verjetnosti vsaj ena ali dve izmed vas tako zlorabljene. Samo ko si boste priznale vam bo življenje bistveno lažje.
Pomagate si lahko same z branjem pozitivnih knjig ipd. Obiskom psihoterapevta, ki vam realno pove na podlagi analize vašega življenja iz kje vaše težave izvirajo in kako jih lahko odpravite. Nekako vam sestavi vašo sliko življenja. Najbolj priznan in učinkovit je Zoran Milivojevič, ki je tudi napisal veliko knjig na različne teme, v kateri se boste definitvno našle.
Luis hay ima tudi odlične knjige, obstjajo tečaji čustvene inteligence in še par dni nazaj je bilo vabilo na brezplačne tečaje po Sloveniji.
Težav vam ne bo drug vzel, sami jih morate razrešiti in se z njimi soočiti.
Omenjate vedeževalke ipd. Dejte no mir. Ne dopuščajte da vam določajo smernice življenja, vas delajo skeptične ipd. Same pa nimajo urejenega življenja in še nobena ni zadela lota :-)
Sama sem šla enkrat na tak tečaj in vam povem sramota. Največ je nekih starih mam, ki ne vejo kaj bi delali, ostali so pa sami brezdelneži, ki niso in nikoli nebi želeli prijeti za trdno delo, ampak imajo en sam cilj - nategovati ljudi in pobirati denar. Vmes vas dajo tudi v predal za minuto ali dve. Med seboj pa se pogovarjajo o vaših problemih in se norčujejo iz vas kaj vse so vam natvezili.

Vzemite svoje življenje v roke, pogovarjajte se s partnerjem in uživajte vsak sleherni dan.

S pozitivnimi pozdravi

Vem, da je težko, ampak iz napisanega je razvidno, da je potrebno ukrepati - prijaviti na Policijo. Vzpodbujam vas, da to naredite, saj gre v tem primeru spolno nasilje. Če potrebujete pri tem pomoč, se lahko obrnete tudi na kakšno izmed nevladnih organizacij: http://med.over.net/clanek/materinski-dom-krizni-centri-varne-hise/#.UHfVX1Huy9U
Tanja66

15.10.12 08:56

Pozdravljeni!

Tudi jaz imam izkušnje od hodže iz Novega mesta in sicer izpred pribl. 19-imi leti.
Takrat je spoštovani gospod živel še v Medvodah.
Imela sem resne zdravstvene težave (zdravniki mi niso mogli pomagati), šla sem k njemu, povedala svoj in možev rojstni datum in to je bilo z moje strani vse, vse ostalo mi je povedal On. In vse je bilo res!.
Naredil je zapis in dal navodila. Po 21 dneh sem bila kot prerojena. Nisem imela vč zdravstvenih težav, nasprotno, tega otroka sem celo donosila in šla še čez rok,žal, prejšnjemu ni bilo usojeno.
Vzrok mojih težav je bila moževa bivša žena, ki se je ukvarjala z črno magijo.
Zaradi teh izkušnje menim, da je gospod spoštovanja vreden. Hvala gospod Mujkić. In ker imam trenutno težave, ki niso povezane z zdravjem, ga bom sigruno obiskala.
Lp
mija2012

15.10.12 09:29

Živjo!
Prosim pošljite mi številko hodže Nedžada Mujkića iz Novega mesta, ker bi ga rada, zaradi težav, ki jih imam, obiskala. moj e-naslov: tairtjmi@gmail.com
Hvala.

06.11.12 01:51

Navedeno
Enaaaa
Končno sem brala kaj ste vse napisali, nisem vse podrobnosti prebrala, ker je preveč. Iskreno vam napišem mojo izpoved. Osebno jaz sem hodila od Hođe, do Hođe celo sem se peljala v Srebrenico, Tuzla, Doboj Prijedor in še in še bi vam lahko naštevala. Celo sem bila tudi tukaj v Sloveniji pri dveh Hođah, tudi pri tem v Novem Mestu in eden iz Ljubljane. Iskreno vam povem, da vse te Hođe so me še bolj uničile kot bi mi lahko pomagali. Naj bolj me je uničil Hođa iz Ljubljane, da nisem več imela volje, do življenja, sem pričela hujšati, sem bila depresivna, ni se mi dalo delati, sedela bi kot kup dreka in še in še bi vam lahko naštevala. No, končno sem ugotovila za enega jasnovidca, ki ti vse pove od A do Ž in ti pomaga, da ti očisti črno magijo, da zaživiš. Verjemite mi, da sem zelo zadovoljna z tem človekom, ki se kliče Srđan Miladinović, ki tudi pride v Slovenijo, ob sredah je v Celju, ob četrtkih je v Mariboru in vsak drugi petek je v Ljubljani. On ni človek, ki bi te izkoriščal in samo denar pobiral, ampak on želi, da človeku pomaga. Če koga zanima, mu lahko napišem mobi. št. njegove tajnice in se lahko naročite. Ne bo vam žal, če vam jaz osebno tako povem, ker z Hođami sem imela zeloooo negativne izkušnje. Nekateri Hođe, ti naredio "kao, da ti je dobro 1. mesec in zopet moraš teči k njemu po pomoč, da zopet samo služi"........ Javno se upam povedati za Hođo iz Ljubljane kaj sem vse podoživljala in kaj je delal. Lahko izpostavim njegovo ime in priimek.
lp,

Prosim, pošlji cifro od S. Miladinovića na ZS! Hvala! Lp
pomiri se

19.02.13 02:31

hej.
vse ki vam ni pomagalo: to je zato ker ne more pomagati! kako naj vzame kontrolo nad vašim življenjem? bi sploh to hotele? verjamem v energije in neka ženska mi je s tem nekoč zelo pomagala... vendar pa kar vsakemu ne gre za zaupati.
Mujo

19.02.13 08:54

Navedeno
Lipa**
Spoštovani!

Hvala in LP

Pride Mujo k odlični jasnovidki Fati, da bi mu napovedala prihodnost in da bi dobil talisman, na katerega bi napisal vse svoje negativne lastnosti, ki bi se mu nato čudežno spremenile v pozitivne lastnosti.

Potrka na vrata in od znotraj glasno vpraša Fata; Ko je?!?
Odgovori Mujo; Pa, Mujo!!, jebem te ja vidovitu!

Lahkovernost ljudi je resnično brezmejna.
IGOR MILJKOVIC

19.03.13 16:57

Prosim za tel. st. hodze v NOVEM MESTU...HVALA
LJUBLJANCAN

19.03.13 17:44

HAAALOOOO, A TOLE SPLOH KDO bere...????prosim za tel. st. hodze V NOVEM MESTU....moj e mail naslov je rikirile1@gmail.com HVALA.....
asdfasdfa

19.03.13 18:42

Pozdravljeni

Dva kolega sta mi zaupala svoji izkusnji (eden vceraj)..Oba sta bila pri hodzi v Cazinu.

Prvi: V odnosu s svojo punco je bil nemogoc, na kratko svega i svacega. Spomnim se, da je njegova punca poklicala hodzo in je na zvocniku sam slisal kako, kaj in zakaj. Poteka nadaljenjga zdravljenja v Cazinu se ne spomnim, zato ne bom klobasal v 3 krasne.

Drugi (vceraj):
Podobno kot prvi v odnosu z drugimi ljudmi nemogoc (vedno je imel on prav, nihce mu ni smel ugovarjati itd..) Pravi, da se je ponoci zbujal in se po 2,3 ure pogovarjal s sogovornikom. To je vse opazila zena in se zacela zaklepati...Omenil je se, da ga je enkrat ponoci(med sluzbo) poklicala zena in povedala, da v kuhinji nekaj razbija. Odgovor sevada aroganten..punca popokala sredi noci h mami. Ko je prisel domov je zaspal, se prebudil in slisal v kuhinji bobnenje (pravi, da je tolklo nenormalno..)

Pristal je na pomirjevalih itd..
V Cazinu mu je hodza eno uro bral iz korana in iz njega izgnal DZINA. Posnetek bom videl danes zvecer...Pravi, da ce nebi bilo njega bi bil danes sigurno v psihiatricni bolnisnici.

Vam porocam o posnetku .

Lp
LJUBLJANCAN

19.03.13 19:38

ja......sej verjamem,sam res rabim tel. st. tega tipa v n. m.....A MA KDOOO???
kranjcan

20.03.13 17:47

Halo v upanju ,glede na to da took ljudi komentira tega Hodzo v Novem mestu,prosim za telefonsko st. tega gospoda.Bil ze pr njemu,a pomotoma zbrisal telefonsko stevilko,tako da naprosam ce ima kdorkoli kontanktno st. naj mi jo poslje na rikirile1@gmail.com HVALA,res bi mi naredil USLUGO!!!!
JACK 

31.03.13 10:44

Ja groza koliko psihičev, naivnih ljudi, bog se usmili svete preproščine, vi rabite dobrega psihiatra, čudi me pa da temu hodži ne stopijo na prste, tisti, ki bi to morali storiti?
jasna77

03.05.13 13:17

Navedeno
Enaaaa
Osebno jaz sem hodila od Hođe, do Hođe celo sem se peljala v Srebrenico, Tuzla, Doboj Prijedor in še in še bi vam lahko naštevala. Celo sem bila tudi tukaj v Sloveniji pri dveh Hođah, tudi pri tem v Novem Mestu in eden iz Ljubljane. Iskreno vam povem, da vse te Hođe so me še bolj uničile kot bi mi lahko pomagali. Naj bolj me je uničil Hođa iz Ljubljane, da nisem več imela volje, do življenja, sem pričela hujšati, sem bila depresivna, ni se mi dalo delati, sedela bi kot kup dreka in še in še bi vam lahko naštevala. Javno se upam povedati za Hođo iz Ljubljane kaj sem vse podoživljala in kaj je delal. Lahko izpostavim njegovo ime in priimek.
lp,

Opozarjam, da obstaja na Hodževem starem naslovu v Medvodah prevarant, ki se izdaja za pravega Hodžo. Je lahko zelo škodljiv, ker nima pojma kaj počne, pa mastno zaračuna.

Pravi hodža nima cene, daš kolikor pač zmoreš in se ti zdi vredno.
lenka67

03.05.13 13:26

Hodža lahko le odstrani razne negativne blokade, ki jih imajo ljudje in moli za vas. Če sami ljudje ne kažejo resnične volje za napredek, potem slednjega ni, ali pa je zelo slab.

Zna pa obisk biti nekoliko neprijeten, posebno če gre za zakonski par, ker iz knjige prebere določene detajle, in če mož/žena ne ve za njih, ni ravno luštno ... (npr. nezakonski otrok - hodža omeni le število otrok, ki se v tem primeru seveda ne sklada s številom zakonskih otrok).

Pa obvezno bodite točni, saj ne tolerira zamud in vas pošlje domov (razen če gre za res izjemne okoliščine).

In, ko je rekla že jasna77, pazite na prevaranta iz Medvod
bila tam

10.05.13 15:56

Nikoli več ne bi šla k njemu.Pred več leti v Medvode 2x in 1x v NM.
Prvič je rekel,da če bi bil moj mož,da skoči pred mano iz najvišjega okna v globino in to samo zato,ker me je takrat varal mož in sem bila sesuta in sem ga malo preveč spraševala kako se bo to rešilo in kdaj.
Videti mu je da je eno kurbeše,bi šlatu....talisman v obliki trikotnika sem dla tam kot je rekel in ga odstranila,ko sem opazila,da ni več pravega napredka.Potem so se stvari uredile same kot so se morale.

Škoda časa,denarja in poti za k njemu.

Ne verjemite takšnim manipulatorjem,ker vas naredijo samo odvisne od njih.To je njihov vir zaslužka.Nekaj časa bolje,potem pa še veliko slabše.
Sami ste kreatorji svojega življenja in ne dopuščajte,da se nekdo poigrava z vašimi življenji,ki so dragocena.
vedno sonček

13.06.13 13:04

Ko sva bile z mamo pri hodži, naju je zelo lepo sprejel in ne verjamem, da bi lahko komurkoli naredil kaj žalega ali pa karkoli grdega rekel. On svojih storitev ne računa ampak če mu želiš ali če mu lahko kaj daš bo sprejel darilo, če ne ti pa pomaga tudi zastonj. Njemu je važno da človeku pomaga, tako da ga ne morete primerjati z našteto ostalimi prevaranti ki pa jih danes ni malo!!!! In temu človeku verjamem tudi zato, ker naju je takrat prvič v življenju videl in nikoli še ni za naju slišal ampak je znal do potankosti povedati kaj se je komu v naši drružini dogajalo skozi življenje!!! to razni kao duhovni pomagači ne zmorejo!!! aja in vsak ki se ukvarja z magijo zna obe belo in črno to pač gre eno z drugim!!!
smsmsm

27.06.13 23:36

Hodža Novo Mesto tel: 07/33 80 715

08.07.13 17:14

Navedeno
Lipa**
Spoštovani!
pozdravljena
bila sem pri hodzi v novemu mest in mi ni pomagal nič. pomagal pa mi je en gospod (hodza iz hrvaške)
okrog neplodnosti lahko vam dam njegov email hodza.hodza111@gmail.com vam vse pošlje po pošti če ne morete finančno da bi šli do njega lično. naplača okrog 150 eur ampak zavedno reši vaš problem. lp

Hvala in LP
Fomza

17.07.13 19:44

Pridte kmen , boste odšle zelo zelo dobro raspoložene. Sam pr men je terapija vsaj enkrat tedensko , lahko se pa potem zdravite tudi doma , z svojim terapevtom..
ZAUPANJE

05.08.13 16:55

Bravo!

Zelo podobna je tudi moja izkušnja! On je bil moj zadnji izhod, ko so vsi zdravniki dvignili roke... Živim drugo življenje! Prvo je bilo življenje preden sem šla k njemu, to drugo je resnično življenje cca 11 let, ko lahko pišem lasten scenarij, brez nepotrebnih muk.

Kdor je dober v srcu, lahko gre k hođi po pomoč. Brez skrbi, ni nobenih pasti!!!!
Ditka 38

17.09.13 17:15

In še izkušnje s Hodžo ? Dobre izkušnje?
BLANKA0000

18.09.13 20:17

danes sem kupila revijo Misteriji.
in v njej je članek Hodža preganja črno magijo.
preberite, zanimivo.
ha ha ha

19.09.13 00:21

Vi/ve ste najboljši/še, vse vam lahko prodamo, vi/ve pa nam plačujete :D
Ti hudir!

19.09.13 11:13

Navedeno
BLANKA0000
danes sem kupila revijo Misteriji.
in v njej je članek Hodža preganja črno magijo.
preberite, zanimivo.

Nima nobenga pametnejšega dela?
citiram - IN KJE JE STRPNOST MED LJUDMI?

20.09.13 07:44

Navedeno
vedno sonček
Ko sva bile z mamo pri hodži, naju je zelo lepo sprejel in ne verjamem, da bi lahko komurkoli naredil kaj žalega ali pa karkoli grdega rekel. On svojih storitev ne računa ampak če mu želiš ali če mu lahko kaj daš bo sprejel darilo, če ne ti pa pomaga tudi zastonj. Njemu je važno da človeku pomaga, tako da ga ne morete primerjati z našteto ostalimi prevaranti ki pa jih danes ni malo!!!! In temu človeku verjamem tudi zato, ker naju je takrat prvič v življenju videl in nikoli še ni za naju slišal ampak je znal do potankosti povedati kaj se je komu v naši drružini dogajalo skozi življenje!!! to razni kao duhovni pomagači ne zmorejo!!! aja in vsak ki se ukvarja z magijo zna obe belo in črno to pač gre eno z drugim!!!

TISTI, KI VAS TO NE ZANIMA, UMAKNITE SE, BERITE KAR VAM ODGOVARJA IN NE BODITE NESTRPNI DO TISTIH, KI BEREJO MISTERIJ ALI RAZMIŠLJAJO O HODŽI...
kdo je kdo

20.09.13 10:25

Navedeno
Navedeno
vedno sonček

TISTI, KI VAS TO NE ZANIMA, UMAKNITE SE, BERITE KAR VAM ODGOVARJA IN NE BODITE NESTRPNI DO TISTIH, KI BEREJO MISTERIJ ALI RAZMIŠLJAJO O HODŽI...

Tisti pa, ki seganjate iz te teme ostale, ki si mislijo o predmetni tematiki nekaj čisto drugega, kot vi in istočasno pridigate o strpnosti med ljudmi na način, da nanje kričite, kar pisanje z velikimi črkami dobesedno pomeni, berite mirno dalje misterij in razmišljjajte o hodži. Ostale pa pustite, da povedo svoje mnenje o njemu, črni magiji, misterijih in o vas. Pa brez kričanja in razburjanja, prosim.

20.09.13 11:43

Z velikim črkami je pisano zato, da se loči od citiranega.

To ni bilo kričanje.

Dalje.

Zakaj žalitve?

Zakaj žalite s stavkom, da kupujemo-jejo revije, na drugi strani pa služijo.

Zakaj žalitve s stavkom, da tisti, ki bere Misterij, nima drugega primernega dela?

Zakaj?

In verjemite mi - če mene nekaj ne zanima, ne berem. In tudi če bi brala, ne bi nikogar žalila.

IN zdaj vprašam - ZAKAJ ŽALITVE?

Sicer pa, ne splača se.

Jaz bi želel-a slišati karkoli, le žalitev ne.
Tudi jaz ne žalim drugih.
kdo je kdo

20.09.13 11:56

Navedeno
Z velikim črkami je pisano zato, da se loči od citiranega.

To ni bilo kričanje.

Lahko da ne, a zapis bi se ločil od citiranega tudi, če bi bil pisan z malimi črkami. Zapis z velikimi črkami je kričanje v smislu komuciranja na forumih.

Dalje.

Zakaj žalitve?

Zakaj žalite s stavkom, da kupujemo-jejo revije, na drugi strani pa služijo.

Stavek, da kupujete-jo revije, s katerimi drugi služijo, je resnica. Gotovo je ne izdajajo, ker so dobrodelneži. Če to razumeš kot žalitev, je nekaj narobe s tvojim razumevanjem zapisanega ali pa s tvojim vrednotenjem prepričanja, ki ga iz teh revij pobiraš, le da si tega na glas ne priznaš.

Zakaj žalitve s stavkom, da tisti, ki bere Misterij, nima drugega primernega dela?

Zakaj?

Hudo te je prizadelo, zakaj, vzrok ni znan, ampak tisti, ki bere misterij, zagotovo takrat nima pametnejšega dela.

In verjemite mi - če mene nekaj ne zanima, ne berem. In tudi če bi brala, ne bi nikogar žalila.

IN zdaj vprašam - ZAKAJ ŽALITVE?

Lepo si vzgojen-a, ni kaj. Zato, zakaj spet kričiš? Iz navade? Nezavedno? Ali, da se loči od citiranega?

Sicer pa, ne splača se.

Jaz bi želel-a slišati karkoli, le žalitev ne.
Tudi jaz ne žalim drugih.

Slišiš vedno tisto, kar hočeš slišati.
shmn

30.09.13 09:59

lepo pozdravljeni ...
zelela sem vam povedati da pravi hodza ne dela teh stvari se najmanj pa za denar.
pamet u glavu !

naj vsakemu napise cek pa bo pomagal vsem.
shmn

30.09.13 10:01

lepo pozdravljeni ...
zelela sem vam povedati da pravi hodza ne dela teh stvari se najmanj pa za denar.
pamet u glavu !

naj vsakemu napise cek pa bo pomagal vsem.
ga najde, ki bil ji je kos.si

30.09.13 15:49

Hođaljubci si lahko preberejo odlično debato in razumljivo podano mnenje o svoji omiljeni problematiki, vključno z vključenimi vsemi možnimi uroki, tule;

http://med.over.net/forum5/read.php?181,6908353

kjer lahko nadaljujejo svojo strokovno diskusijo, če si upajo, z nekom, ki jim je kos.:-)

13.05.14 13:03

Pozdravljeni,

a bi mi lahko kdo od Vas, ki ste bili v Bosni ali na Hrvaškem pri kakšnem Hodži in ki Vam je pomagal, poslali kontakt(e)? Bi bil zelo hvaležen.
Hvala vnaprej
Kodtja123345

24.08.14 20:17

Prosim za kontakt hodze ki sigurno ve kako stvari pomagati. Baje je iz Nm vredu?... Hvala! Kodtja@gmail.com
xcxcxc

01.09.14 10:21

Ta hodza iz nm ni vredu.pazite se ga.jaz imam probleme z magijo ze nekaj let to sem zvedela pred nekaj meseci.bila sem namenjena k temu hodzi nakar ugotovim da mi je ravno on naredil razdor druzine.seveda mu je to narocila zenska ki se je zaljubila v mojega moza.zato stran od tega naivneza.jaz sem si dobila pravega zdravilca.ta hodza in oseba bo ta vsekakor dobila svoje kar si zasluzita.kako je clovek lahko tako pokvarjen.spostovana R.R.dobila bos svoje brezskrbi.rekla sem ti da se bom borila za svojo druzino.se tvojega moza bom resla iz tvojih zlobnih dejanj.
Ostalo b.p.

01.09.14 13:14

Paranoja,naivnost,nerealnost,odsotnost trezne presoje.
...***

02.09.14 21:29

hodža iz Novega mesta je topla oseba, ki ti poskuša pomagati s svojim znanjem in te rešiti skrbi..
meni je pomagal, resnično mi je....ne vem kako to, da imate z njim slabe izkušnje, jaz imam same dobre...

če rabi kdo njegovo tel. naj javi

08.09.14 15:09

Pozdravljeni,

tudi sama sem se znašla v taki situaciji, da bi rada šlo h kakemu hodži, ki uniči črno magijo.
Ali so dobri tudi v Sloveniji, razen tega v N m ,ki ga mnogi kritizirate.

za Enaaa: kje lahko dobim kontakt g. Srđan Miladinovič, ki prihaja občasno v Slovenijo?

Šla bi tudi v Bosno, ampak sem trenutno tudi v finančni stiski, pa nimam toliko denarja za pot.

Hvala vsem za informacije, resnično bi potrebovala čimprej.

lp.

08.09.14 15:10

Pozabila sem mail: obalatisicvet@gmail.com ali zs.
danisa

21.09.14 22:35

Pozdravljrni tudi sama sem obisala hodža v nm bila sem zelo skoncentrirana čurila nisem nobenega straha zato ker sem si tako želela izvedeti kaj mi bo povedav naj povem da sem bila prvič pri njemu povedav mi je use tisto kar je res in kaj use se mi je zgodilo tako da sem že pri njemu notri jokala listen mi je položiv na prsi nato sem ga jas prijela nato pa mi je on polagav roke po zgornjem delu telesa o talismanu mi je povedav vse kako in kaj za konec je želev da ga objamem ne znam vam povedati drugače kot to da jw biv ta objem tako iskren in napovnjen z energijo počutim se kod da bi trajav večno tako iskrenega objema do sedaj nisem doživela ne z materjo ne z bivšim partnerjem oziroma z nikomer do sedaj eaten z njem potem sva se poslovila in zaupav mi je da mi ne bo več treba priti k njemu od njega sem iz hiše odšla neizmetno vesela tako da so me kolegice dovgo časa opazovale nato pa izrazile željo da jima zaupam kaj mi je povedav tako to je moja dobra izkušnja.
Inn@

22.10.14 20:18

Pozdravljena!

Me zanima če imate številko ali naslov Hodže iz NM prosim da mi napišete, ker nujno rabim pomoč...
Hvala.

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc,
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 15 plus 25?