Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?
Berna berna

Poceni hoteli

03.06.11 18:02

Sem upokojenka z majhno pokojnino, a vendar bi šla rada na morje. Ali morda veste, kje je kakšen poceni hotel? Potrebujem posteljo, sobico, lahko pol penzion, nič posebnega in razkošnega, le cenovno meni dostopno.
poceni ni nič

Re: Poceni hoteli

03.06.11 18:48

Kot veš, na morju ni nič poceni, še posebej, če ne greš v dvoposteljno sobo, je potem še dražje. Bo treba malo več denarja nameniti za to.
Berna berna

03.06.11 19:11

Navedeno
poceni ni nič
Kot veš, na morju ni nič poceni, še posebej, če ne greš v dvoposteljno sobo, je potem še dražje. Bo treba malo več denarja nameniti za to.

Ničesar ne iščem zastonj, vem pa, da so ljudje, ki več počitnikujejo, hodijo okoli in morda vedo za kakšen cenejši hotel.
Toliko sem tudi razgledana, da vem, da so hoteli za bogataše in hoteli za skromnejše.
In na te sem se obrnila.
Še nikoli nisem živela na tuj račun in tega niti ne pričakujem.

Lep dan vam želim.
jona.

03.06.11 19:32

Sem prepričana, da se najde tudi ugodne variante. Imate datum kdaj bi šli in kam približno.

03.06.11 21:36

Mogoče je res najboljše da predlagate konkreten datum, pa skupaj kaj poiščemo.

Obstajajo hosteli, ki so cenovno ugodnejši, a je cena sobe za enega dejansko primerljiva hotelski.
Mogoče bi bilo dobro pogledati pred in po-sezonsko ponudbo? Med glavno sezono so cene strahotne - sploh pri nas v našem predragem Portorožu,..... Drugače pa je najbolje obiskati kakšno agencijo in povprašati za ugodnimi ponudbami. Tudi na internetu se kaj najde. Če kuhanje ni problem, je mogoče boljša varianta aparthotel oz. apartmajski "blok"- imaš svoj apartmajček v večjem kompleksu apartmajev, kuhaš sam,... Svakinja je pohvalila nek hotel v Strunjanu,....mi pa bolj hodimo k sosedom - dobiš precej več (tudi prijaznosti) za nižjo ceno,.....
Berna berna

04.06.11 08:53

Nimam datuma in grem lahko kadarkoli, razen v najhujši sezoni ne bi šla, zaradi vročine.
Če je kje kakšna gospa, ki bi se mi pridružila bom vesela, saj je v dvoje ceneje.
Le spoznati bi se morali in imeti približno iste interese.
Hvala za vsak nasvet.
Posezona ali predsezona

04.06.11 09:43

V posezoni ali predsezoni so karte cenejše. Drugače imajo upokojenci hotel v Izoli (Delfin, se mi zdi), ki je namenjen prav za njihovo dopustovanje - ampak je precej zasedeno in kmalu razprodano. Obstaja tudi možnost obročnega odplačevanja. Na Hrvašekm je znano mesto Rabac, tam se najdejo ugodne variante za upokojence. Gospa, malo pobrskajte po netu, pa boste kaj našli. Še lažje in cenejše bo, če greste s kakšno znanko.
ugoden dopust

04.06.11 10:34

Če mi pustite tu vaš mail, vam bom povedala, kje lahko dobite polni penzion za 24€ na dan. Slovenska obala.
Berna berna

05.06.11 08:52

Navedeno
ugoden dopust
Če mi pustite tu vaš mail, vam bom povedala, kje lahko dobite polni penzion za 24€ na dan. Slovenska obala.

adanka49@gmail.com

Hvala vam za vsako informacijo.
tudi mene zanima

07.06.11 18:49

Navedeno
ugoden dopust
to pa tudi mene zanima, prosim za informacijo na timtomlibi@gmail.com
Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 20 minus 10?