Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?
sanja78

Turčija - denar

29.06.10 11:49

Pozdravljeni,
naslednji teden gremo v Turčijo pa me zanima kako je z denarjem. Ali se splača plačevati z euri ali je bolje menjat denar in kje je najbolje menjat denar hotel, letališče,......

Hvala za kakršno koli informacijo.

Sanja

Re: Turčija - denar

29.06.10 13:50

Zdravo!

Mi lani nismo nič menjali v turške lire. V trgovinah so nam za 1 € menjali 2 turški liri, medtem ko je bil uradni tečaj par centov več (ampak ne več kot 10). Itak lir ne smeš nesti preko meje, zato ni dobro delati zalog z njimi, ker jih moraš potem menjati nazaj.

Povsod, so brez problemov vzeli €, edino včasih so drobiž vrnili v lirah, ker centov pač niso imeli (ali pa jih niso hoteli imeti).

Tako da kar brez skrbi - € s seboj, pa še te lahko dvigneš na "bankomatu", ki ni ravno bankomat, ampak menjalnica in to z navadno Maestro bančno kartico.

Upam, da sem pomagala.

Uživajte maksimalno!!!

Alenka
steram

29.06.10 14:37

Kar z evri pojdite.Mi smo lani imeli samo evre.
sanja78

29.06.10 19:19

Pozdravljeni,

hvala vsem za nasvet in informacijo.

Lep pozdrav
letoss

29.06.10 19:47

jaz sem bila v turčiji letos in se niso branili evrov (side). pa tudi cene imajo evropske.
steram

30.06.10 09:51

Ja letoss imaš prav,cene imajo kar visoke -evropske tako da je treba barantat in barantat ...Danes letimo za Djerbo in da vidimo kako bo pa tam.

Avtor:
Naslov teme:

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 6 krat 9?