Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?
Sončica***

Nerezine - Bučanje

06.06.08 09:25

Prebrala sem, da je naselje Bučanje končno odprto. A gre kdo tja na dopust?
Mi še nismo bili, si pa želimo enkrat poskusit kako je, ker skoraj vsi pohvalijo.

Pa me zanima kje se da rezervirat apartma? Vsak napiše - prek kakšne firme.
Mogoče kakšen namig, katere firme imajo? Ker ne morem zdej kar vse po vrsti klicat in spraševat...?
Sem mal vprašala, ampak nihče mi ni znal kaj dosti povedati.

Pa zanima me še koliko je približno cena najema app na dan!

Prosim za kakšen nasvet oz. vsake informacija od tistih, ki ste tam že bili, bo zelo dobrodošla!

Najlepša hvala!
AnaM

Re: Nerezine - Bučanje

06.06.08 09:47

Ministrstvo za finance počitniške delavnosti je objavilo včeraj razpis, Telekom Slovenije ima tudi apartma...
Tole mislim, da so podatki od PSK Krško, najbolje da pokličeš tja in se pozanimaš

CESTA KRŠKIH ŽRTEV 65, 8270 KRŠKO Tel: 07 4905450

Mi smo hodili tja 5 let zapored in smo 2 x tudi direktno rezervirali hišico v recepciji v Bučanjih, 2 x preko privat lastinov hišic ( teh je v bistvu največ) in 1 x pri neki agenciji, ki je dol imela 2 hišici in nekaj stanovanj v večstanovanskih objektih. Na žalost je tega že 4 leta nazaj in nimam nobenih kontaktov več. Vem pa da je zadnji najem bil takratnih 90 DEM na dan, kar je bilo takrat zelo drago.

Je pa zelo lepo, veliko družin z majhnimi otroci, veliko sence in dokaj čista voda, vsak večer zabava na terasi s slovenskimi bendi. Edino kar sem jaz pogrešala takrat, so bili tuši na plaži, ki pa lahko da so jih v tem času že postavili.
Se mi zdi

06.06.08 09:57

Letos bo bolj žalostno. Če se ne motim, gostinski objekti nimajo dovoljenja za obratovanje.
MajaBo 

06.06.08 10:05

Ojla,

jaz sem bila v Nerezinah 2 x, sicer nisem neka fenica morja, ampak tam je res lepo.

Včasih je tudi Perutnina Ptuj oddajala - pokliči, mogoče imajo tudi letos tako tel. 02 7490108.

Marjana
Sončica***

06.06.08 10:12

Hvala vsem za informacije!!!

Telekom Slovenije žal nima nič prosto - samo za njih sem vedela, da imajo apartmaje, sem vprašala, ampak ni nič fraj.

Bom poklicala še na ostale številke - hvala!

Našla sem celo, da sindikat KC oddaja, sem zdej poslala povpraševanje, bomo vidli kaj bo.

Res full hvala, zlate ste!
petica 

06.06.08 12:05

Pokliči direktno na Počitniško skupnost Krško (imajo cca. 40 apartmajev) - preko firm boš težko dobila v sezoni, ker oddajo svojim zaposlenim.

LP
Topsy 

06.06.08 14:36

NAselje je odprto, prepoved ima gostinski lokal, ki je bil tik pred vhodom v naselje.

Zna bit, da so letos cene malo visje, ker bodo koncno zaceli naprej placevati vse davke, ki jih morajo (pa najbrz tudi kaj za nazaj).

Tusi na plazi so ze vsaj dve leti.

Na izbiro imas tri tipe nastanitve: vecje samostojne hisice, ki imjao dve loceni sobi plus dnevni prostor, malo manjse appartmeje, ki so v manjsih blokcih, kjer je tudi prostora za 4, pa zelo majhne garsonjere, ki so za maksimalno tri ljudi.

Ce bos lahko izbirala, potem daj prednost nastanitvi v hisnih stevilkah 100, 200 ali 400, ki so najblizje vodi, 800 pa je ze tik pod cesto, do vode pa imate kar nekaj hoje.

Nekateri objekti so super prenovljeni, z velikimi pokriti terasami, nekateri pa so se v prvotnem stanju, z zelo malo osnovne opreme, brez klime ..... Cena pove lahko tudi to.

Pocitniska skupnost ima svoje objekte, hkrati pa oddaja tudi objekte tistih privatnikov, ki si zelijo, da to naredijo v njihovem imenu.
Pozdravljeni!

Vsi, ki si želite dopustovati v Nerezinah-Bučanje, se lahko obrnete na nerezine@kompas-mts.si, kjer lahko rezervirate eno izmed naših hišic.

Pohitite, ker je povpraševanja veliko!

Lep dopust,

Andrej
fgdf

23.06.08 13:27

krško zasedeno
lep pozdrav vsem,

vidim da vas kar nekaj sprašuje po hišicah in apartmajih v naselju bučanje!
naj vam v imenu mojega strica ponudim oddajo apartmaja, in sicer komfortno prenovljenega 2 leti nazaj in klimatiziranega.

Apartma ima 3 sobe, kuhinjo, kopalnico in dnevni prostor, pa tudi razkošno zunanjo teraso z zunanjo kuhijo in zunanjim tušem.
Sprejme dve 4-članske družine, skratka do 8 oseb.

Kdor se vsaj malo spozna na naselje, št.apartmaja je 525/5,
nahaja se v neposredni bližini trgovine pa tudi od morja je oddaljen le slabih 5 minut hoje. Lokacija je res super.

cena apartmaja = 90eur/dan,
termin - po dogovoru!

za več informacij pokličite: Janez Šerjak, tel.00385-91-8936990; če veza ne bo mogoča, pa pokličite na 041-760-199!

za ogled sličič si poglejte kliknite na:
http://www.bolha.com/oglas3427768/bucanje-(nerezine)-oddaja-apartmaja
Sany 

14.07.08 17:56

Od 30.7 - 9.8 Gremo v nerezine v naselje bučanje. Tam smo bili že 5-7 krat zelo je lepo hiše so lepo opremljene zato

NEREZINE PRIHAJAMO
lindina

14.07.08 19:14

Pozdravljene,

tudi mi gremo 9.8. prvič v Nerezine (upam, da bo vreme lepo).
Verjetno greste čez Krk, kajne?
Zanima me, koliko časa se vozite do Nerezin? (iz Postojne)

Hvala in lepe počitnice.

lp
Topsy 

14.07.08 19:35

Mi gremo iz LJ skozi Postojno in na Brestovo. Lani smo na zacetku sezone rabili do tja 4 ure, vkljucno s trajektom. Res pa je, da smo zapeljali direkt na njega. Je bil moz vmes doma, pa je prisel spet, pa je hitreje tezko.

Cena trajekta iz Valbiske in Brestove je enaka, na Krku placate se most, ki se placuje samo v smeri na Krk, ne pa nazajgrede.

V zadnjih letih so popravili in precej razsirili cesto, ki gre cez cel Krk, pa tudi ze precej na Losinju.
lindina

14.07.08 21:00

Hvala Topsy, lp
Mene pa zanima če so plažo kaj počistili ali še vedno lezejo kače po plaži in okoli hišic in tudi zeleni maxi kuščarji so nam delali družbo pri pomolu. Uah!
MAČKO 

15.07.08 12:49

jaz hodim v Nerezine že pet let,pa ni bilo nikoli nobenih kač,ali pa da bi bilo umazano.Prav super je.
Topsy 

15.07.08 13:53

Tam smo z izjemo 2 let ze od leta 1981, pa nikoli ni bilo kac, se manj pa kuscarjev (martincki te ja ne motijo, ali pac?)

In vedno je zelo urejeno. Lani so imeli celo fante z javnih del, ki so konstantno pobirali nesnago, ki so jo drugi puscali vsepovsod. Ce pa ljudje ne spostujejo pravil in puscajo vrece za smeti na cesti cez cel dan, galebi pac naredijo svoje.

Prijeten dopust vsem, Bucanje, kmalu nasvidenje
borči 

08.08.08 19:08

ma kdo kake sobe v bučanju fraj od 15. 8. 2008 pa do 22.8.2008

09.08.08 14:42

Pozdravljeni. Ali mogoče ve kdo za garsonjero (samo za 2 osebi) v nerezinah-bučanje. Ali ce jo morda kdo celo oddaja?

Prosim za odgovore. hvala že v naprej
Tudi mi smo letos imeli nekaj jurskega parka - pri teniškem igrišču je bil en krut safari na kače. Proti pomolu - v tistem grmovju pa smo tudi mi vsak dan srečali kakšnega kuščarja res tudi zelenega. Sodelavka mi je razlagala kako se je sončila na plaži - betonski v zalivu in tam je en pomol kjer je ležala s familijo, ko se je začela proti njinžm plaziti ena črna kača. Baje da je bilo res neprijetno. Ko smo šli na kopanje na plažo pod naseljem - hišice v severnem delu - od številke 700... smo mislili da so po grmovju rožiči, kol pa so le ti migali smo se odločili da naj imajo živalice svoj mir, mi pa svojega - kje drugje. Bubabaji verjamem, če pa je nnekomu tam všeč je prav, ko imaš slabo izkušnjo ti zagotovo ni več všeč in vsi, ki uživamo tam moramo razumet da vsaka negativna izkušnja ne pomeni graje.
polly

20.08.08 09:43

pač so bile te žvavce tam prej kot vsi mi turisti, in prav je tako-naj imajo one svoj mir in mi tudi, brez nepotrebne panike. lp

20.08.08 14:03

Jaz ne grem v Bučanje če mi šenkajo. Še edini bufet v naselju so zaprli. Povrhu vsega pa še z sabo naj bi vlekla en kup hrane in krame. Hvala lepa za tak dopust, sem raje doma.To je moje mnenje.

20.08.08 19:36

Navedeno
Jaz ne grem v Bučanje če mi šenkajo. Še edini bufet v naselju so zaprli. Povrhu vsega pa še z sabo naj bi vlekla en kup hrane in krame. Hvala lepa za tak dopust, sem raje doma.To je moje mnenje.

hmmm, še nekdo uporablja isti nick kot jaz !?

24.08.08 21:47

Prav prijetno v Bučanju. Ravnokar prišli iz Nerezin-kamp.Plaže v Bučanju lepe in urejene, sploh FKK.

LP
baby3 

04.10.08 19:10

Sej vem, da je sezona mimo, me pa vseeno zanima, če kdo ve za koga, ki bi mi oddal hišico za 4-5 oseb v Bučanju za 7 ali 10 dni okoli 10. avgusta 2009?

Ful bi radi šli tja, pa bi rada kakšno bolj konkretno informacijo.

Hvala!!!!

25.03.09 14:18

To pa tudi mene zanima...????
ali kdo oddaja...?
l.p.
bambini
Topsy 

25.03.09 20:44

Pokličita na Počitniško skupnost Krško
PSK d.o.o. Krško

CESTA KRŠKIH ŽRTEV 65, 8270 KRŠKO Tel: 07 4905450

Oni vse skupaj vodijo in oddajajo njihove in privatne hišice.
helpy 

08.04.09 19:12

Zdravo!Že več let se trudimo,da bi dobili kakšno hišico v Bučanju v najem za poletni dopust,pa nam nikoli ne uspe.
Mogoče kdo pozna koga,ki bi jo oddajal in ima še kaj prosto v juliju?
Hvala in lep pozdrav,Judita
Lep pozdrav,

sam imam apartma v naselju Bučanje, na žalost pa imam v glavni sezoni že vse zasedeno. Izvedel sem, da bo Labod oddajal 6 enot, vendar pa nimam njihove kontaktne številke.
Če si hočete ogledati naselje imam na svoji strani poleg slik od apartmaja tudi veliko slik naselja pa tudi otoka Lošinja. Naslov je:

[www.bucanje.com]
NeNi :)

Nerezine - Bučanje

28.04.09 16:57

Pozdravljeni!

Moram rečt, da sem bila na zadnje v Nerezinah v OŠ s šolo v naravi. Za tole naselje pa slišim prvič in ker vsi tako zelo hvalite, me zanima ali imajo tu tudi kamp za kampiranje?

Hvala!

LP
Topsy 

29.04.09 15:46

V šoli v naravi si bila točno v tem naselju, razen če si bila v hiši od Lipe Ajdovščina, ki je v centru Nerezin. Kamp je pa Rapoča v Nerezinah.
Nina G 

03.05.09 10:49

Tudi mi iščemo hišico v Bučanjih za 10 dni zadnji teden julija in prvi v avgustu. Vzeli bi tudi za 14 dni, če je treba, samo da smo tam...

Če kdo ve še za kak kontakt, bi bila zelo vesela.

Tonikoss... že več dni se trudim pogledat vašo stran, pa ne dela. Vi pa nimate fraj v našem terminu ne?
Pozdravljena Nina,

na žalost ne morem ugotoviti zakaj moja stran ne dela (verietno bo popravljena v dveh dneh), je pa vaš željeni termin že zaseden. junij, julij in avgust so v celoti zasedeni.

Lp
Živjo!

Zanima me, če ima kdo slučajno še prosto hišico v Bučanjih nekje od 10.do 20. julija. Vem da so ti termini večinoma že zasedeni, mogoče je pa kdo kje odpovedal... :)

Hvala!
Ojla,
mi smo bili lansko leto z družino v naselju Bučanje. Malo smo poklicali okoli firm, ki imajo tam hišice. Brez problema smo dobili termin, ki je nam odgovarjal. Je pa res, da so nekatere hiše v prvotnem stanju, spet druge so zelo lepo obnovljene.
Letos gremo ponovno tja!
TAJČI 

05.06.09 20:55

Živjo vsem skupaj,

tudi mi bi letovali v Bučanju, pa prosim za čimveč imen firm, ki imajo tam hiške ali pa če kdo privat oddaja. Zanima me koliko bi prišel najem za teden dni za 4 osebe v začetku avgusta.

Vsem vnaprej hvala za vaše odgovore in priporočila.
Manuela123

15.06.09 13:19

Mi pa gremo letos od 18.08.- 28.08. torej 10 dni , stane pa hišica 400 eur, smo pa dobili preko vez , preko Perutnine Ptuj, povprašajte tukaj;
02 7490181 Ga Mateja Grobelšek - nič ne stane če povprašate če je še kaj fraj.....

lp
NI PRAVA ŠTEVILKA

15.06.09 14:04

Ni prava št. kontaktna oseba pa je, prosim vas ne kličite te št. probajte dobit tel št. preko stacionarne št.
PRAVA TEL. ŠT.

15.06.09 14:08

Pokliči na Počitniško skupnost v Krško Tel: 07 4905450, oni oddajajo vse, kar ostane
Fredy 

15.06.09 23:36

A lahko posredujete kakšno "vezo" da poskusimo tud' mi dobiti kakšno hišico?
edvard 

26.06.09 09:56

Pozdravljeni;

iščem prost termin od 10.7.2009 do 20.7.2009 in sicer garsonjero v Nerezinah. Če ima kdo kakšno dobro informacijo, prosim bo dobrodošla, hvala.
l.p.
Lep pozdrav,

v sredo sem na radiu, mislim da je bil veseljak slišal, da je še nekaj prostih terminov v Bučanju. Na žalost pa nisem slišal kdo oddaja, vendar je to najbrž PSK (počitniška skupnost Krško).

Gospo Angelo iz Velenja, ki se zanima za posezono pa obveščam, da ji ne morem odgovoriti na mail, ne vem kaj je narobe. So pa vse informacije na moji strani bucanje.com

Upam, da vam bodo ti podatki kaj v pomoč!
pozdravljeni

iščem apartma ali počitniško hišico za 3 dopustnike v bučanju za termin 3-13.8 2009 če ima kdo kaj prosto me naj kontaktira
teja 5

09.07.09 09:48

Navedeno
zwerinica
pozdravljeni

iščem apartma ali počitniško hišico za 3 dopustnike v bučanju za termin 3-13.8 2009 če ima kdo kaj prosto me naj kontaktira

Probaj poklicat na Tekstino Adjovščina oni tudi oddajajo za zunanje goste. Tel št. 05 3692000 to je centrala vprašaj pa te bodo vezali.

lp
loryy 

11.07.09 16:18

letos letujemo prvič tam in me zanima koliko je od naselja bučanje pa do nerezin.se da tudi peš?ali je kaj muzike
Topsy 

11.07.09 20:24

Zelo malo, večernji sprehod ali pa shopping gre. Odvisno, kjer boste v naslelju. Od enega dela do drugega dela naselja je skoraj toliko kot potem do Nerezin.
Cat_ka

13.07.09 13:19

Pozdravljeni,

iščemo apartma ali hišico V Bučanju ali Nerezine v času od 8.8.09 do 22.8.09 za malo družinico (2 odrasla + 1 otrok). Če ima kdo kaj prosto, ali mogoče pozna koga ki bi oddal, naj me prosim kontaktira.

Hvala in lep pozdrav!
tedi 3 

13.07.09 14:57

Vsel sem se vrnil z dopusta v Bučanjah. Zelo prijazno osebje na recepciji, kot v bifeju v Šumici. Škoda je samo da je prevladal privatni kapital in da ni več muzike na terasi ob bazenu. Takega kraja kot so Bučanje ni na hrvaški obali, vse do Korčule.
mmamma

13.07.09 21:31

Tedi kje pa ste bili nastanjeni? Imaš kak kontakt?
Moj mail je ella30@hotmail.com

lp
Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 10 minus 5?