Čustvena inteligenca

Medsebojni odnosi in komunikacija. Kako ravnate s čustvi in kakšen odnos imate do sebe? Pogovorite se med seboj in z malo bolj izkušenimi.
Oprani možgani. Ko nekaj časa mine, jim je škoda vloženega časa in mislijo, še malo počakam, še malo, še malo. Ljudje ne znamo odnehati. Ko si zafurajo pol lajfa, potem jim potegne. Enim seveda veliko prej. Enim nikoli.

Zaljubljenost je norost.
>Samo en preizkus je, da ljubico resnično ljubi: ločitev na papirju, z ženinim podpisom!
Tako, da ga potem še ljubica zapusti. :) Moški smo morda takšni in drugačni, ma čisto navadni cepci pa tudi nismo. Ženske bi se nas lahko tudi malo bale, lepo prosim.
Navedeno

>Samo en preizkus je, da ljubico resnično ljubi: ločitev na papirju, z ženinim podpisom!

Koliko jih dejansko vidi takšen papir?
Torej, bomo počasi našli razliko med LJUBITI in BITI ZALJUBLJEN;)
Zato pa se jim reče ljubice, če bi imele več v glavi bi bile žene!
Pa saj ne, da mi ljubice niso všeč, saj blonde so mi tudi!
Navedeno

Zato pa se jim reče ljubice, če bi imele več v glavi bi bile žene!
Pa saj ne, da mi ljubice niso všeč, saj blonde so mi tudi!

odvisno ali imaš pametno ali butasto ljubico,vsaka ljubica bebca tud nebi oženila ne,je kdo na to pomislil:)
Tudi žene so ljubice....drugemu......ker imajo več v glavi?

Obe sta ženskega spola.....od glave do pete.....
Navedeno

Tudi žene so ljubice....drugemu......ker imajo več v glavi?

Obe sta ženskega spola.....od glave do pete.....

A veš da imaš prav,na to sploh pomislijo ne,jaz jih kar nekaj poznam,možem se tudi sanja ne:)
ja obsojat druge je najlažje. Kapo dol pred vami!! še dobr, da ste tako popolni.
Navedeno
vrtnicat
ja obsojat druge je najlažje. Kapo dol pred vami!! še dobr, da ste tako popolni.

Kdo pa koga obsoja?
ker sta oba sebične riti

Re: Zakaj ljubice verjamejo, da se bo moški ločil?

22.05.08 12:24
Ljubice imejte poročene moške, le, da to ni moj mož. Kaj pa če je?
Ker so dobre duše in srca.
Navedeno
ker sta oba sebične riti
Ljubice imejte poročene moške, le, da to ni moj mož. Kaj pa če je?

Če je tako primitiven, potem bi ga z veseljem prepustila ljubici, ker si ga ona zasluži:)
Ponavadi se žene krčevito borijo, da ga ne bi prepustile ljubicam.

Razvije se pravi boj za prevaranta.
Navedeno
ponavadi ne
Ponavadi se žene krčevito borijo, da ga ne bi prepustile ljubicam.

Razvije se pravi boj za prevaranta.

Moja prijateljica je izvedela, da jo mož vara in ga je nagnala. Zdaj tip hodi k njej (neuspešno) moledovat, naj ga vzame nazaj. Menda je spregledal, kakšno napako je naredil in kako jo neskončno ljubi in ne more živeti brez nje. Ko je ljubica izvedela za to, ga je tudi pustila. Pametni ženski.
Bogu hvala za takšne.

Po moje so najbolj patetični deci, ki sedijo na obeh stolih, padejo z obeh in potem moledujejo na obe strani. Mogoče tudi ljubicii hodi govorit, da jo neskončno ljubi.

Blazno so pogumni, ko iimajo doma že eno. To jim da samozavest, da z lahkoto pecajo. Ko nimajo nobene varnosti, takrat si tudi pecat ne upajo.
bogu hvala, točno tako. Ko ma doma eno, po možnosti tako, ki mu je že večkrat pogledala skoz prste, na veliko lovi naokrog. Ko ga pa una en dan načevlja, pa sam še moleduje in to pri obeh.
Takole gre. Ko veš, da te doma v vsakem primeru čaka ena, ki te ima rada in te sprejema takšnega, kakršen si, ti to resnično daje samozavest za vse mogoče podvige. Takšni moški so kajpak veliko samozavestnejši od tistih, ki vedo, da se bodo v primeru "poraza" vrnili v povsem prazno stanovanje ali pa k mamici. Iz lastnih izkušenj lahko povem, da so poročeni veliko drznejši, zelo neposredni in daleč najbolj samozavestni pri zapeljevanju. Ponujajo pa vse po spisku, od počitnic, do romantičnih večerij, o darilih sploh ne bi. Vendar jaz nekako ne vidim smisla v romantičnih večerjah z nekom, ki mu gre samo za eno - za seks. Že tako ali tako ne maram romantike, raje imam kebab in kokakolo kot francosko kuhinjo in šampanjec ... Da pa bi se šla celo zlagano romantiko, hvala, ampak ne hvala. Poročenemu nikoli ne bi mogla verjeti na besedo. Skozi eno uho noter in skozi drugo ven. Ne razumem, kako jih ženske lahko jemljejo resno. Vsej svoji samovšečnosti navkljub ne bi mogla verjeti, da je resnično zaljubljen vame. Če že kaj, potem bi bolj cenila prevaranta, ki bi mi iskreno povedal, da mu gre zgolj in izključno za seks in ne bi žalil moje inteligence s pocukranimi in lažnimi zgodbami. Ni hujšega od tega, da te imajo za popolnega bebca.

http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …
ljudje itak verjamemo tisto, kar želimo verjeti. jaz preprosto ne bi mogla oz. ne morem verjeti, da me lahko nekdo ljubi, brez, da bi me okusil, živel z mano. vse prepogosto se menja željo, privlačnost, zaljubljenost in ljubezen.
platonska ljubezen pa nima ničesar z ljubeznijo, ki jo lahko čutiš, doživiš in okusiš. pa tu ni važno ali je ljubezen dovoljena, prepovedana izživeta ali v pričakovanju.

in odgovor tebi andrejček ... od kje takšna slepota? velika večina žensk meni, da lahko spremenijo moškega, da so oh in sploh ... da lahko s 'svojo' manipulirajo z moškim. hkrati pa zelo pozabljajo, da niso edine, ki jo imajo in da veliki večini moških ni dovolj samo užitek z 'njo'. te ženske živijo v zmoti. veliki zmoti.
Saj tega nočejo, da bi se ločil, ker so nekatere tudi same poročene. Samo malo adrenalina bi okusila še z drugim, najbolje poročenim. To pa so največje packe in packi. Zjutraj iz postelje od moža, direktno v naročje drugemu, ki je tudi vstal od žene, po možnosti je še seksal zjutraj z njo.
Da se ti zmeša, obrne se ti želodec in življenje na glavo.
Brala sem o časopisu o primeru Ali H. Žerdina ali kako že gre, novinar Mladine. In direktorja diskografske hiše, ime sem pozabila. Bili so družinski prijatelji. Nekega dne direktor najde v ženinih mejlih mejle, v katerih jasno vidi, da ga žena vara z Žerdinom. Pokliče Žerdinovo ženo, vse pove. Žerdin je zapustil ženo, tista druga direktorja. Zdaj skupaj živita. Ona je pustil otroke ženi, ljubica je svoja otroka vzela s seboj. Zanimivo je, da sta fantka sošolca. Grozljive zgodbe, prebrala v časopisu en mesec nazaj.
Navedeno
for me
Saj tega nočejo, da bi se ločil, ker so nekatere tudi same poročene. Samo malo adrenalina bi okusila še z drugim, najbolje poročenim. To pa so največje packe in packi. Zjutraj iz postelje od moža, direktno v naročje drugemu, ki je tudi vstal od žene, po možnosti je še seksal zjutraj z njo.

Enako je naredil tudi tvoj.Pacek.Si še z njim?
Navedeno
for me
Zjutraj iz postelje od moža, direktno v naročje drugemu, ki je tudi vstal od žene, po možnosti je še seksal zjutraj z njo.

O, ne. Če se vmes ne bi stuširala, jo pošljem nazaj domov.
Ne, se ločujeva. Ona pa ne.
nemogoče je mogoče

27.05.08 13:48
Mogoče bi si pa samo zamenjali partnerja. Prevaranta skupaj in vidva prevarana skupaj. KOt je opisan primer zgoraj. Vrednote so skupne, tako njima kot vama.
O večnih lovačah nima smisla niti govoriti, so pa tiste, ki vpeljejo čustva, na veliko slabšem. Ženska, razočarana v partnerskih odnosih, nesposobna nadaljevati po normalni poti, ranljiva, naivna, osamljena... Tako se da hitro zavesti, taka se tudi pusti zavesti, kar je prepovedano je pa še ekstra sladko, seks je razburljiv, bližina prija, lepe besede kar dežujejo, pa smo tam. Da se še zacopa zraven, presežek vsega. Zdaj se pa odljubi, če se da. Moški, ki varajo svoje partnerke, navadno niso kaj prida dedci, s svojo ne znajo, tuja se jim sveti, če bi lahko imel dve, brez problema bi. Taki ala Don Juani navadno nočejo izgubiti ljubic, nimajo odgovornosti do njih, no vsaj ne na začetku, poleg vsega je pa prvinski nagon osvajanja teritorija njim pisan na kožo. Ne pravim, da je to edini način, da edino taka naveza obstoji, je pa taka naveza najbolj boleča... Za partnerko (bog ne daj tudi otroke) in ljubico. Ob tem bi dodala še to, tudi če je stalna partnerka kot zmaj, tako da ti je jasno, da z njo nimaš več kaj početi, nikoli ni tako grozna, da si bi zaslužila prevaro (seveda v primeru, da ti je zvesta, če drug drugega varata, si pač en drugega tudi zaslužita). Že za lastno mirno vest je bolje, da se v to ne spustiš. Vsem ljubicam, ki morebiti prebirate to, vsaka si zasluži partnerja, ki bo le z njo, taki moški, ki ste mu ljubica, vas niso vredni.... Če sedaj vara svojo z vami, bo v primeru, da postaneta par, nekoč varal vas z drugimi.... Tiste, ki pa uživajo v 'kraji' moških, ja kaj vam pa morem, patetika pač:) Srečno
Navedeno
nemogoče je mogoče
Mogoče bi si pa samo zamenjali partnerja. Prevaranta skupaj in vidva prevarana skupaj. KOt je opisan primer zgoraj. Vrednote so skupne, tako njima kot vama.

Prevaranta idealno zaslužita drug drugega. Ampak kot lopov najbolje pozna lopova, tako prevarant zavoha prevaranta. Pa saj ni nor, da si ga bo nakopal/a na glavo. Saj noče biti prevaran/a. Raje si izbere kakšno pošteno dušico. Ki njega ne bo varala. In jo vara.
Tudi to je res, kdor je varal, se potem najbolj boji, da bi bil prevaran. In bo, če je kaj pravice. Lepa prispodoba, daj grenkega bonbona lizat tistemu, ki jih je tudi sam drugim dal.
Samo nočejo se vsi spustiti tako nizko, da bi varali zato, da nekoga naučijo pameti.
Same od sebe ne začnejo mislit to, verjetno jim moški to govorijo. Da se bodo ločili.
Na dveh koncih pojejo kot slavčki.

Princip je isti, ostalo so nianse,
poje Balašević v pesmi Imao sam strašnog petla,
pa je skakao i na guske i na patke,
princip je isti, sve su ostalo nianse.
Preveč sem živčna, da bi brala, kaj ste že napisali. Me zanima, kakšen je to profil žensk, ki se odloči biti ljubica? Vas je moški varal in se zdaj maščujete ženskam, ki jih še ne vara in poskrbite, da njih tudi bo?
Zamenjuješ. Ljubica je samska - on se mora zavedati,da ima družino. Če njega ne skrbi - zakaj bi njo?
Torej si ena tistih,ki pravijo - da ženske zapecajo - dedci pa so zapeljani?:-)))
Ajaj - še sanja se ti ne kako nekateri poročeni znajo dobro stokat in jokat ljubicam.:-))
Jaz sem ga pa enostavno vprašala: Kdaj se ima namen ločit. In je rekel, da ni razmišljal o novem življenju.

No srce, če pa nisi razmišljal. Bom pa jaz malo razmišljala o svojem življenju. Ni bilo lahko...ma iz lastne izkušnje priporočam, da pridete do ključne informacije. DA ali NE? In pravi moški se bo odločil jasno, brez izgovorov....

Vedno obstaja boljše in vedno obstaja slabše. In pač je stvar izbire, kaj ti je pomembno. On čuti odgovornost do svoje družine, ki je ni pripravljen menjati za zgolj lastno srečo. To razumem. A odgovornost je tudi na "ljubici". Ta je odgovorna za svoje življenje. Jaz verjamem v to, da imam kvalitete, ki so zavidanja vredne in da NE BOM Z NEKOM, KI NE ŽELI BITI Z MENOJ.
Navedeno
Snezi
NE BOM Z NEKOM, KI NE ŽELI BITI Z MENOJ.

Saj želi biti s teboj! Samo ne na tak način, kot bi ti rada bila z njim. Sicer pa vsak nosi svoj križ, hvala bogu, da ženske spregledate in se odločite za res lastno srečo in potrditev lastno vrednost.
Navedeno
andrejček
Prijateljica ima poročenega. Očitno je, da jo ima samo za seks. Ona fantazira, da se bo ločil. Ji vsi dopovedujemo, ampak brez učinka. Od kje takšna slepota prihaja?

Iz organa.
Bom jaz povedal, če bi bil tip normalen, potem ti ne bi bila njegova ljubica. To je to, nehajte fantazirat, ljubice pač ne morete dobiti normalnih tipov. Če se pač to greste, potem sprejmite vse v kompletu in ne jamrajte.
Kdo pa pravi, da to verjamemo? Jaz sem bila v razmerju z vezanim pa nisem pričakovala, da se bo ločil (bi želela imet partnerja za katerega vem, da je že varal, ne bo naslednjič tudi?). Imela sem ga preprosto zato, ker nisem dobila drugega. Par let sem bila samska, brez seksa, on pa prijeten, privlačen moški v katerega sem se zagledala in se je zgodilo, kar se je. Jasno pa sem mu dala vedet, da vseeno iščem resnega moškega, za resno vezo. Je bil toliko pošten, da se ni bunil, ker je vedel, da mu on ne bo nikoli nudil tega, kar bi si jaz želela.
In ne, nisem se želela komu maščevati, še najmanj njegovi ženi, le zakaj? Z njim sem se preprosto zapletla zaradi tega, ker je bil simpatičen, ker sva bila že prej en čas kolega in so preskočile iskrice. Jaz njemu nisem težila, da se mora ločit, on meni ni smel težit, če sem mu povedala, da iščem resnega moškega.
Navedeno
ljubica7777
on meni ni smel težit, če sem mu povedala, da iščem resnega moškega.

In si ga našla pol?

Ti ni bilo premalo tisto malokrat kar sta se vidla? Sta se vedno dol dala ko sta se dobila? Verjetno sta se dobivala samo pri tebi se nista pojavljala skupaj v javnosti? Kako dolgo je trajalo vse skup? Si vmes imela koga drugega in on katero drugo?
Ne, nisem ga še našla.
Ja mi je bilo premalo. Vseeno pa bolje malo kot nič (prej več kot 5 let nobenega). Seveda nisva vedno seksala, ko sva bila skupaj. No tudi v javnosti sva se srečevala samo tam se nisva poljubljala, držala za roke. Nekaj let. Ne, nisem imela nikogar drugega vmes in pred njim tudi 5 let nobenega, zanj pa ne vem. Verjetno ne. In zdaj tudi leto in pol nisem imela nobenega.
ološ od babe, kaj češ...
reva uboga, nesposobna da dobi samskega, mora se zadovoljit z prešvicanim od žene poseksanim poročenim :-)))
ni res? ok pol pa ni.
Bolje tak kot samski pijanček ali pa samska zguba. Nismo vse tako popolne, da bi ok tipi letali za nami pa si vzamemo tisto, kar je.
Tvoj nick je pa zelo zanimiv, vse pove o tebi :). Se res tako slabo ceniš, da si daš tak nick?

Navedeno
ološ
ološ od babe, kaj češ...
reva uboga, nesposobna da dobi samskega, mora se zadovoljit z prešvicanim od žene poseksanim poročenim :-)))
ni res? ok pol pa ni.
Če bi dobila boljšega, bi seveda imela raje boljšega. Pač nisem mis popolnosti, da bi se tepli zame.
Navedeno
ljubica7777
Kdo pa pravi, da to verjamemo? Jaz sem bila v razmerju z vezanim pa nisem pričakovala, da se bo ločil (bi želela imet partnerja za katerega vem, da je že varal, ne bo naslednjič tudi?). Imela sem ga preprosto zato, ker nisem dobila drugega. Par let sem bila samska, brez seksa, on pa prijeten, privlačen moški v katerega sem se zagledala in se je zgodilo, kar se je. Jasno pa sem mu dala vedet, da vseeno iščem resnega moškega, za resno vezo. Je bil toliko pošten, da se ni bunil, ker je vedel, da mu on ne bo nikoli nudil tega, kar bi si jaz želela.
In ne, nisem se želela komu maščevati, še najmanj njegovi ženi, le zakaj? Z njim sem se preprosto zapletla zaradi tega, ker je bil simpatičen, ker sva bila že prej en čas kolega in so preskočile iskrice. Jaz njemu nisem težila, da se mora ločit, on meni ni smel težit, če sem mu povedala, da iščem resnega moškega.

kaj komplicirat z odvezo, ce je vse ok?
- nisi miss popolnosti
- nisi mogla bit brez seksa
- nisi mogla dobit drugega
- vzames, kar je

kaj bi sploh tip tezil, ce mu poves, da isces resnega moskega?!
Odvezo, kakšno odvezo?
Saj mi ni težil. Če bi mi težil, bi mu rekla adijo.

Navedeno
again
Navedeno
ljubica7777

kaj komplicirat z odvezo, ce je vse ok?
- nisi miss popolnosti
- nisi mogla bit brez seksa
- nisi mogla dobit drugega
- vzames, kar je

kaj bi sploh tip tezil, ce mu poves, da isces resnega moskega?!
Večina ljubic si želi resnično dobiti svojega ljubčka zase.Jaz jih ne obsojam.Krivda je na tistemu,ki ima družino doma.Samo ranjene žene raje krivijo ljubice kot svojega prevaranta...Največ se dogaja v službi.Začne se z nedolžnim humorjem,bežnimi dotiki,sproščena atmosfera,daleč stran od svojih tečnih in zamorjenih partnerjev in potem se zgodi,kar se zgodi.Kaj češ,kemija dela svoje...oba se čustveno zapleteta,ne verjamem,da gre samo za sex!Kar se tika razhoda s stalnimi partnerji je pa druga zgodba.Preveč je vsega na poti,da bi se moški kar tako odločili in šli k ljubici.Vsak se še dobro zaveda problemov,ki nastanejo,ko se cela zadeva razve.Tako,da tudi razumem moško stran.Včasih ti še velika jajca ne pomagajo,ko pomisliš,kakšno sranje boš naredil,če doma poveš kako in kaj zadeve stojijo,da si se doma že zdavnaj ohladil in da ljubiš svojo ljubico pa nimaš muda iti stran.V glavnem,ko pogledam vse tri strani,noben ne uživa kaj preveč,razen možek in ljubica tisto ukradeno urico,ki jo izkoristita,kot da je zadnja :-)
Navedeno
ljubica7777
Jaz njemu nisem težila, da se mora ločit, on meni ni smel težit, če sem mu povedala, da iščem resnega moškega.

To si sedaj prikazala kot nekakšen pravičen status quo, češ, kjer se oba ne moreta premakniti z mesta in kjer oba dobivata ali izgubljata v enaki meri, pa ni ravno tako. Leta (ti) tečejo, starata se oba, ampak za razliko od svojega ljubčeka, bo on vedno ostal pri ženi, vsak dan se vrača v "topel" dom, ima družinsko življenje, da bo vedno za njega poskrbljeno - ti si pa nedvomno na slabšem položaju, če na zadevo pogledamo dolgoročno. Prvič, ker mu služiš zgolj za seks, dokler mu pač boš, tvoj pa ne bo nikoli. In še druga slaba stran, ker pogojno imaš moškega, ki je sicer zaseden, ptoem nobene iniciative ne vlagaš v to, da bi izboljšala svojo situacijo, da bi si dejansko našla nevezanega moškega, ki bi ti lahko postal življenjski sopotnik brez polovičarstva, kot recimo sedaj, si moškega deliš še z drugo žensko in živiš dvojno življenje, ki te na nek način ponižuje.
matjazko, vse to kar si napisal že vem. In verjameš ali ne: jaz iščem resno vezo, ampak kot vsaka ženska imam tudi jaz telesne potrebe. Preprosto ne morem biti leta in leta brez seksa. Si bil kdaj recimo 5 let brez seksa in potem se ti je ponudila priložnost za seks s prijetno, privlačno, prijazno žensko?
Navedeno
ljubica7777
jaz iščem resno vezo, ampak kot vsaka ženska imam tudi jaz telesne potrebe. Preprosto ne morem biti leta in leta brez seksa. Si bil kdaj recimo 5 let brez seksa in potem se ti je ponudila priložnost za seks s prijetno, privlačno, prijazno žensko?

Meni se je zgodilo, ampak se potem ni razvilo v avanturo, mogoče še 1x seks, potem pa ne več. Sploh pa ne bi drugič, tretjič ... z nekom, ki je vezan. Tud pod razno ne. Čeprav teh enonočnih zadev res ni bilo veliko, seks mi pomeni veliko, ampak če vmes ni strasti in živalske privlačnosti med obema, je vse skup brezveze, Doma imam vibrator, ki več kot odlično opravi svoj posel.

Morda pa, ljubca7777, v seksu iščeš ljubezen. Dvomim nekako, da bi bila ena samska ženska tako zelo potrebna seksa, da ga ima par let 2x tedensko. Ti si iskala ljubezen, čustva, povezanost, bližino in si pač kompenzirala s seksom saj sta se z ljubimcem počutila "eno".

Če bi iskala resno zvezo, se ne bi (več let!) zadovoljila z drobtinicami. Lahko pa se še naprej slepiš.
Kdo pa je rekel, da 2x na teden par let? Tega nisem nikjer napisala. BIlo je parkrat na leto, ne 2x na teden.
Ne nisem zadovoljna z drobtinicami, ampak, če celega kruha ni pač vzamem kar je.
Navedeno
ljubica7777
Kdo pa je rekel, da 2x na teden par let? Tega nisem nikjer napisala. BIlo je parkrat na leto, ne 2x na teden.
Ne nisem zadovoljna z drobtinicami, ampak, če celega kruha ni pač vzamem kar je.

je bilo že stokrat napisano. vsako naše dejanje in misel ima posledice, dobra dobre, slaba slabe. To ne pomeni, da jih za neumnosti takoj dobiš po buči, ampak se ta krog širi in obrne ravno takrat ko ne pričakuješ.
včasih se moraš drobtinici odpovedat, zato da dobiš cel hlebec.
še boljše vprašanje pa je, če gre za zadovoljitev telesnih potreb, zakaj ga potem ne kupiš ali pač vzameš zastonj na internetu enega samskega.
Navedeno
stokrat napisano
še boljše vprašanje pa je, če gre za zadovoljitev telesnih potreb, zakaj ga potem ne kupiš ali pač vzameš zastonj na internetu enega samskega.
Joj, kako ste pametni. Prvič: seksa ne kupujem. Drugič: če bi našla na netu kakega samskega, bi ga imela, a ne?

Navedeno
stokrat napisano
Navedeno
ljubica7777

je bilo že stokrat napisano. vsako naše dejanje in misel ima posledice, dobra dobre, slaba slabe. To ne pomeni, da jih za neumnosti takoj dobiš po buči, ampak se ta krog širi in obrne ravno takrat ko ne pričakuješ.
Takole je: sem grda, neprivlačna in nesposobna dobiti samskega moškega, ki bi me ljubil. TOrej sem vzela tisto, kar sem lahko dobila.
Lej, če veš, kaj hočeš, ne sestopiš dol s svoje začrtane poti in pobereš ničvreden kamenček samo zaradi kratkotrajnega veselja. 5 let je dolga doba, nisi pa edina in sčasoma se na neseksanje navadiš, nekako zakrniš .- dokler ti nekdo nepričakovano ne spodnese tal.

In na kupidu je ogromno tipov, tudi samskih, ki iščejo samo @#$%&. Težko naš tlele farbaš, da v vseh letih nobenega ni prineslo mimo, ti pač ne iščeš fuka ampak ljubezen.
Je kdo rekel, da iščem f***?
In, če smo že ravno pri slabem branju, tudi to nisem nikjer napisala, da jaz nisem bila 5 let v nobenem razmerju. TO sem napisala kot primer. To pa še ne pomeni, da velja zame.

Navedeno
tako je
Lej, če veš, kaj hočeš, ne sestopiš dol s svoje začrtane poti in pobereš ničvreden kamenček samo zaradi kratkotrajnega veselja. 5 let je dolga doba, nisi pa edina in sčasoma se na neseksanje navadiš, nekako zakrniš .- dokler ti nekdo nepričakovano ne spodnese tal.

In na kupidu je ogromno tipov, tudi samskih, ki iščejo samo @#$%&. Težko naš tlele farbaš, da v vseh letih nobenega ni prineslo mimo, ti pač ne iščeš fuka ampak ljubezen.
Navedeno
ljubica7777
Preprosto ne morem biti leta in leta brez seksa.

Torej? Seks ti očitno ogromno pomeni, si raziskala, čemu? Ali si se zgolj sprijaznila s tem, da "tako pač je" in šla v zadovoljitev svojih "potreb"?
ahha, naj te vprašam: si bil kdaj 10 let povsem brez seksa, brez poljuba, brez objema s strani nasprotnega spola (šteto recimo od starosti 20 naprej).
Vsekakor pa bolje tako kot sem naredila kot pa to, da bi bila 31letna devica, kar bi bila, če ne bi imela tega razmerja. Zato bi še enkrat isto naredila.
rezime ljubice 7777

16.04.12 13:14
Navedeno
ljubica7777
Vsekakor pa bolje tako kot sem naredila kot pa to, da bi bila 31letna devica, kar bi bila, če ne bi imela tega razmerja. Zato bi še enkrat isto naredila.

mislim, da so bila vsa naša razmišljanja povsem zaman in v napačno smer.
Tale poročeni moški je v bistvu naredil velik dobrodelnež, ki je rešil ljubico 777 bele truge. Žrtvoval se je v imenu vseh moških, zato mu poročenega statusa res ne gre zameriti.
Za tako dejanje še jaz posodim svojega.
Raje imam, dame popljuvate kot cipo kot pa staro devico.
Navedeno
ljubica7777

ah dej no, samo trapa si. raje se umakni s foruma, ker samo poslabšuje tvoje zdravstveno stanje.
Ja, neumna sem, grda sem, trapasta, še kaj?
MOje zdravstveno stanje je pa čisto ok. Vsaj zaenkrat.
Ženske,ki se spravljate na ljubice: dejte malce razmislit zakaj vas možek vara z žensko, ki je grda, neumna, trapasta? Ve se pa spravljate nanjo. Spravite se na moža on vara, ne ljubica. Ljubica je pogosto ženska, ki ne zmore najti ok moškega, zato ima poročenega. Če bi bila pametna, lepa, prijetna, bi našla samskega. Zato ne bodite fovšljive ljubici, ker verjetno ona dosti bolje trpi kot ve prevarane.
Res te več ne razumem, kaj pišeš. Najprej napišeš, kako bi bilo bit 5 let samski, nakar poveš, da to ne gre za tvoj primerm, potem pa navedeš 10 let brez seksa in ostalega - spet navajaš kar tako za brezveze?

Torej si s tem poročenim izgubila nedolžnost? Moje osebno mnenje je, da žal nisi sposobna zrelega enakovrednega partnerstva z moškim, po vsem tem pa se nisi kaj dosti naučila iz tega in bi tako zadevo še ponovila.
Navedeno
ljubica7777
Je čisto vseeno, kot kaj te drugi popljuvajo, če si zvesta sama sebi. Pa si si ti bila? Si ga imela rada? Si ga spoštovala? Kaj sta to imela? To niso drobtinice. Drobtinice so avtentične. So nekaj, čeprav premalo, iz česar rasteš, zaradi česar se zjutraj prehitro zbujaš, zvečer pa ne moreš zaspati. Mogoče je to imel on, ker mu je bilo pač malo kul, ne glede na to, kako zgledaš, mu je bilo kul. Tebi pa ne, v kolikor to ni provokacija(?) Ti si imela isto, kot če ješ pokvarjene kekse iz trgovine, ki imajo polno konzervansov, jim je potekel rok trajanja, ti pa ne veš točno, misliš, da si lačna in jih ješ, potem ti je pa slabo. Manj kot nič--
In prevarana žena, v kolikor ima moža rada, lahko trpi pač dosti bolj kot ljubica, ker se je znašla v situaciji, ki je ni inscenirala sama.

"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."
france balantič
Navedeno
katenjka
In prevarana žena, v kolikor ima moža rada, lahko trpi pač dosti bolj kot ljubica, ker se je znašla v situaciji, ki je ni inscenirala sama.

Mislim, da še zdaleč ni nujno, da nekdo, ki je bil prevaran, trpi (včasih bolje: "trpi") zaradi tega. Velikokrat je tudi v teh primerih ranjen samo ego.
Ni potrebe po užaljenosti. Zdaj boš trdila, da nisi, ampak tako izpade. Morda drugim daješ napačne signale, ki jih ti interpretiraš drugače kot jih oni, nakar je opozoril že On_.
ahha, zakaj bi bila užaljena? Nikakor nisem užaljena. Jaz sem napisala svojo zgodbo, vedela sem, da me boste napadli, zakaj bi torej bila užaljena? Lepo se imejte, jaz sem svojo zgodbo tule zaključila.
Saj je jasno, ljubica7777 in osamljena 34letnica sta ena in ista oseba.

Skušal smo ti mal oči odpret pa te pognat v drugačno razmišljanje pa je precej izgovorov s tvoje strani, zakaj ti ne gre... naj ti povem nekaj...

Tisti ki misli, da mu bo uspelo, ima prav. Tisti, ki misli, da mu ne bo uspelo, ima tudi prav.

Ti si pač v drugi skupini, večjo jamrajoča, negativistična, sebe obsojajoča, težka kot cent. Bolj ti skuša nekdo dopovedat, da le ti sama lahko kaj spremeniš, bolj se pogrezaš v svoje blato. Ker nočeš. Nočeš spoznat novih ljudi, nočeš spoznat tipa za resno vezo, upiraš se temu z vsemi štrimi. Tudi če greš na konec sveta, gredo tvoji problemi s teboj.
Sicer sem rekla, da ne bom več pisala, ampak moram komentirat: nisem osamljena 34letnica. Nisem te prosila za pomoč. No pa lepo bodi, zdaj pa res ne komentiram več te teme.
tudi jaz sem bila ljubica

17.04.12 14:22
Jaz sem se zaljubila v poročenega. Ni mi nič obljubljal, jasno je povedal, da kaj resnega ne bo med nama, ampak sva vseeno kar nekajkrat seksala. NIsem si lagala, da bo zdaj pa moj, bila sem zaljubljena in se potem tudi odljubila. Preteklo je že nekaj let, sva še vedno prijatelja, njegova žena k sreči ni zvedela. Lepo je bilo z njim, imam lepe spomine. Zdaj sem pa v sedanjega partnerja zaljubljena in on vame in ve za mojega prejšnjega pa ne dela nobenega cirkusa iz tega.
Ljubil sem poročeno, bil v razmerju z njo. Ko se je ločila od moža, si je našlega čisto nekoga drugega. Jaz sem ji bil očitno le igrača.
jaz tudi imam prijateljico ki vara svojega moža......vsi ji govorimo da na dveh stolih ne bo mogla sedet dolgo,ampak nič ne zaleže.....do tega bo morala pridit sama......da tako ne gre več naprej..ker on je tudi poročen in on itak ne bo zapustil žene.
Mene pa zelo motijo trditve nekaterih, češ, da poročen ali poročena se pa že ne bo ločil/a. Malo sledite statistiki, saj je razvez že skoraj več kot porok, točno v procentih se ne spomnim, vem pa, da sem o tem brala.In nikoli ne obsojajte nikogar, ker glede na statistiko bo večina med vami slej ko prej imela podobno izkušnjo, katero tukaj tako zelo obsojate.
Če zares nimate drugega dela, vsaj ne izživljajte se nad drugimi, s tem sebe osmešite in pokažete svojo nezrelost.
Navedeno
Patrici
Mene pa zelo motijo trditve nekaterih, češ, da poročen ali poročena se pa že ne bo ločil/a. Malo sledite statistiki, saj je razvez že skoraj več kot porok, točno v procentih se ne spomnim, vem pa, da sem o tem brala.In nikoli ne obsojajte nikogar, ker glede na statistiko bo večina med vami slej ko prej imela podobno izkušnjo, katero tukaj tako zelo obsojate.
Če zares nimate drugega dela, vsaj ne izživljajte se nad drugimi, s tem sebe osmešite in pokažete svojo nezrelost.

loči se približno tretjina zakonskih zvez, procent pa počasi narašča proti polovici. je pa en bistven podatek, 80% vlog za razvezo dajo ženske iz naslednjih razlogov po vrstnem redu: alkohol, nasilje, varanje, drugi razlogi. pri moških je vrstni red povsem drug: našli so drugo partnerko, varanje žene, drugi razlogi. zato imajo tisti, ki trdijo, da se moški zaradi ljubice ne bo ločil v večini primerov prav, seveda pa ne v vseh. če ljubica že hoče svojo perlo, potem je najbolje, da po tretji osebi ali poti o tem obvesti ženo. če je tip še malo alkoholika in nasiljneža, ga bo prej ko slej dobila :))
Zato ker moški znajo obljubljati nebesa tem ženskam. So pozorni in morda ko jim jokajo kako so nesrečni z ženami bolj "poženščeni" in ženskam "izlijejo čustva" in se one stopijo. Končno so najdle čustvenega partnerja, ki ga lahko "rešijo", saj one to znajo bolje kot "žene" ki tega ubogega revčka ne spoštuje in ga ne razume. Vsekakor pa te ženske pozabljajo, da ko si ljubica te moški gleda kot seks objekt in je to drugače kot če si še gospodinja, mama in vse ostalo kar postaneš čez čas in si na istem kot žena (imaš tipa na grbi 24/7, kuhaš, pospravljaš za njim in umivaš umazano perilo). One ližejo med in uživajo v pozornosti in mislijo da bo tako vedno..... uboge reve :)
Navedeno
Maja1234
So pozorni in morda ko jim jokajo kako so nesrečni z ženami bolj "poženščeni" in ženskam "izlijejo čustva" in se one stopijo

Vsekakor pa te ženske pozabljajo, da ko si ljubica te moški gleda kot seks objekt

Seveda želja moških je, da bi svojim seks objektom jokali in izlivali čustva. Pri ženskah je najbrž to malo drugače. One bi svojim seks objektom najbrž rade kuhale, prale in rojevale otroke.

Seveda je marsikaj drugače, ko imaš družino. Kaj in koliko bo drugače pa je precej odvisno tudi od vsakega posameznika. Kuhanje, pranje pospravljanje in "biti za vse sam", je lahko tudi prece dober izgovor.
Stereotipno razmišljate

12.05.12 11:59
Zanimivo, kako stereotipno razmišljate. Imeti ljubico/ljubčka kot v starih časih. Ni vse tako enolično, črno belo itd.

Dejstvo je, da take zveze so! Razlogov je lahko ogromno kot tudi kombinacij. Oba poročena, on pročen, ona poročena, tudi oba ledik, a zveza nikoli ne preraste. Ni nujno, da je v teh zvezah vedno nezadovoljstvo. Očitno se lahko zadovoljijo in se imajo fajn. Ni res, da vse ljubice hrepenijo po tem, da bo mož zapustil ženo.

Status ženske se je precej spremenil v zadnjem stoletju, postala je samostojna socialno in ekonomsko in na moškega ni več tako vezana kot včasih.

Sama menim, da gre tukaj res zgolj še za to, kako bo odreagriala okolica. Ker okolica moralizira, obsoja in je enoznačna. Vedno kaže s prstom. Ve se pa zakaj. Zato, ker je nekdo prestopil prag utečenega vedenja. Če bi se resno povprašali po vzroku, bi imeli doma še pa še opravka. Zato je lažje pokazati na ljubico kot na moža (in obratno, če je veza drugana.) O zgražanju, če sta oba poročena pa sploh ne bom govorila ... takrat je pa res ona packa!

Vsak zakon ima svoje zaprte stene. Nikoli ne moremo pogledati v intimno razmerje partnerjev. Zakoni so dostikrat mrtvi in potem se sklicujemo na to, da je treba biti zvest, na moralo, na otroke itd.

Verjamem, da je možno imeti partnersko zvezo, kjer partnerja nimata potrebe, da iščeta uteho izven svoje zveze brez sklicevanja na moralo in zakonca in otroke in okolico in finance itd.
Dejstvo pa je, da nas tega ne učijo, kako biti v partnerstu sluga in vladar hkrati. Stiskajo nas v neke moralne okvire in če nekaj stiskaš, vsi vemo, da šprica naokoli.

Eni postanejo zagrenjeni, nasilni, alkoholiki, eni pa varajo. Vsak išče svojo uteho ... Mislim pa, da je v partnerstvu najhuje, če ni lepih čustev, občutka sprejetosti, veselja in ljubezni. Človek mora čutiti, da je unikaten, edinstven, cenjen in ljubljen. Če uspe dvema te vrednote vpeljati v partnerstvo, potem ni potrebe po skakanju čez plot.

Treba si je odpirati oči, se pogovarjati in lezti drug drugemu pod kožo. To pa ni enostavno in tudi ne more biti vedno spontano. Včasih je treba to tudi načrtno poriniti naprej. In gledati naprej, ne nazaj!

Če pa partnerstvo razpada, moramo vedeti, da razpada zaradi nas. Ni druge izbire kot da usmerimo svoje življenje vase in potem spet navzven. Če stalno iščemo krivca, ne pridemo prav nikamor. "Krivci" se premikajo, "žrtev" pa obtiči na mestu.

Tako je to ... pa če moraliziramo ali ne, če pametujemo ali ne ... spremenimo lahko samo in edino sebe.
Se strinjam z zgoraj napisanim. Veliko ljudi je tudi v razmišljanju že povozil čas.
Seveda obstajajo izjeme, a če je ljubica malce starejša, privlačna samska ženska, ki uživa v samskem življenju, ji niti na misel ne pride, da bi si želela, da bi se njen ljubimec ločil. Zakaj pa?
Prostovoljno bi prevzela vlogo gospodinje, smetano pa bi kmalu lizala nova mačka.
Tako je...žal.
Da moški ne bo zapustil svoje žene ni jasno in dojemljivo v tistih primerih, ko se ljubica ne zaveda, da je samo ljubica in svojo zvezo z nekom razume bolj kot odnos "fant-punca". Čeprav je jasno, da na drugi strani ni tako. Zakaj ta "ljubica" tega ne uvidi, je pa drug problem. Razlog je v tem, da je zaljubljena in zaljubljena ženska (ali moški) je lahko zelo slepa, naivna, lahkoverna in žrtev ne le tujih laži ampak predvsem svojih fantazij. Njena želja in fanataziranje o tem, da bo nekoč z nekom, je tako močna, da tudi če na nek način ve, da se to ne bo zgodilo, tega ne more prekinit. Ker tistih nekaj minut na dan ali teden je še najbližje temu o čemer ona sanja. Popolna prekinitev stikov, bi jo verjento zlomila, ji porušila sanje. Takšna ženska se tudi ne bo nikoli sprijaznila z vlogo zgolj ljubice. Ni rojena za to, da bi bila ljubica. Življenje jo je pač pripeljalo do tega. Kdaj bo zmogla to prekinit? Po mojem ne glede na to kdaj, vsekakor prepozno. To ni nekaj, kar bi človek lahko kar tako naredil brez vsakršnih psihičnih posledic. Mogoče lahko prijatelji pri tem kaj pripomorejo,a ne verjamem, da bo njihovo nagovarjanje kaj zaleglo. Lahko kvečjemu okrepi njena čustva do določene osebe. Vsekakor pa je dobro, da ji stojijo ob strani takrat ko/če se zgodi, da se vendarle odloči prekinit ta začaran krog. Ženska, ki verjame, da bo moški zapustil ženo, čeprav je vsem ostlaim jasno, da se to ne bo zgodilo, v resnici ni srečna ženska. Tudi če trdi drugače, živi v samozanikanju. Če je to oseba, za katero vam ni vseeno, ji povejte preprosto samo to koliko vam pomeni, kako čudovita se vam zdi in kako zelo si želite, da bi jo alhko nekega dne videli zares srečno.
Poznam kar nekaj takih primerov, ko so ljubice zapravile kar nekaj mesecev ali celo let svojega življenja, ker so čakale, da se bo moški ločil. Neverjetno je, kako ti moški vedno najdejo izgovor, da se še ne morejo ločiti. Ravno zadnjič me je neka znanka (ki je ljubica) prepričevala, da je samo še vprašanje dni, da bo vložil zahtevo za ločitev :). No in ti dnevi so že mimo, on pa ima neke druge obveznosti, da spet ne najde časa za ločitev. Ljubici zraven obljublja gradove v oblakih, poroko...Mi je pa jasno, zakaj ona tako vztraja. Tako se je bala biti samska, da je pristala na vlogo druge ženske. Sedaj pa je tako "globoko zabredla" oziroma se zaljubila, da ne more več oditi. Podpirati pri takem ravnanju oziroma tolažiti je ne mislim, saj je zadosti stara, da se sooči z realnostjo.
od moje kolegice se je ločil. Dve leti mu je bila ljubica in se je ločil, zdaj imata otroka...
Isto vprašanje si lahko zastavijo žene, ki vedo, da ima mož poleg nje še drugo simpatijo. Torej zakaj so nekatere žene tako prepričane, da bo ostal mož z njimi. Torej isti plat kovanca popolnoma enak pogled imate žene in "ljubice". Seveda tiste, ki ostajajo v takih medsebojnih odnosih. Konec koncev pa ni z nobeno ampak z obema dokler časa seveda vsi dopuščajo tak medsebojni odnos.
Imaš tudi primere moških, ki so pustili ženo z otrokom in se poročili z ljubico. Imeli z njo potem otroka. Čez nekaj let spoznali tretjo, se ločili in poskusili v tretje. Rezultat: dva otroka iz tretje zveze.
Verjetno četrtega poskusa ne bo, ker moški v določenih letih (običajno je to po 57. letu) se vendarle nekoliko umiri. Si pa vsak takšen zasluži, da ga tretja, seveda najmlajša izbranka nekega dne pusti zaradi nove ljubezni. Mlajšega, seveda. In poznam kar nekaj primerov, ko se je to dejansko zgodilo.

Ampak vseeno ne gre posploševat. Ljudje se spreminjamo, ljudje delamo napake in enako je lahko tudi v zvezah. Vse pač niso večne in to je dejstvo. Začeti z nekom na novo ni avtomatično obsojanja vredno. Obstajajo primeri, ko se dva, ki sta se znašla v takšni situaciji, resno in odgovorno pogovarjata o tem kako naprej in temu primerno ukrepata. To pomeni, da sta fer tudi do morebitnih partnerjev s katerimi sta takrat v zakonski zvezi. Njihova odločitev za skupno prihodnost je tako tudi racionalna, premišljena. Žena ali mož za obstoj ljubice ali ljubimca izvesta na kar se da človeški način. Če je vest o tem, da te mož/žena vara sploh lahko človeška.
So pa tudi primeri, ko recimo žena po ovinkih izve, da jo mož vara, ali pa ga pri tem celo sama zaloti. Bog ne daj, da to zve prek kakšnega filmčka na netu. Potem moža lepo postavi na cesto, on pa skesano takoj k ljubici. Jaz bi takšni zvezi dala samo 10% možnosti za preživetje na daljši rok.

Trpinčiti pa nekoga leta in leta in mu prodajat meglo, pa nima smisla. Niso vse zveze s poročenimi moškimi takšne. A običajno se tej "ljubici" malce prej kot v nekaj letih posveti kakšna je v resnici njena prihodnost s poročenim moškim. Seveda pa vprašanje ali si je ta ljubica sposbna to tudi priznati.
Navedeno
andrejček
Prijateljica ima poročenega. Očitno je, da jo ima samo za seks. Ona fantazira, da se bo ločil. Ji vsi dopovedujemo, ampak brez učinka. Od kje takšna slepota prihaja?
Ares'??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Kk more!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaz pa dam prav ljubicam. Naj kar imajo ljubčke če in dokler lahko. Boli me k**** za njihove dame doma.
Sama sem bila prevarana žena. Ko sem izvedela, sem pobrala otroke in šla k prijateljici. Dve leti sem prebila v njihovi sicer lični kleti. Sedaj sem si uredila življenje. Vsi so bili proti. Od mojih domačih naprej. Češ saj vsi varajo, ne bodi tako zaletava, premisli. On pa da kao mu nič ne pomeni ljubica. Pozneje sem pa izvedela da ni bila samo ta in da so vsi vedeli. Logično.
Sedaj živim umirjeno. Ko bom prebolela, si bom morda poiskala kaj pametnega.
Tako kot so butaste ljubice ki jim verjamejo, tako so butaste tudi žene doma. Oboje verjamejo, ker hočejo. Oboje živijo v svojih svetovih.
Moj me je varal, ker je ljubezen ugasnila. In ker ni imel jajc, da bi mi to rekel, je ubral strahopetno pot. Jaz pa ob sebi rabim pravega dedca ne pa loleka.

Bi pa bilo zanimivo vprašanje:
Zakaj žene verjamejo takim možem?
Navedeno
bivša žena
Jaz pa dam prav ljubicam. Naj kar imajo ljubčke če in dokler lahko. Boli me k**** za njihove dame doma.
Sama sem bila prevarana žena. Ko sem izvedela, sem pobrala otroke in šla k prijateljici. Dve leti sem prebila v njihovi sicer lični kleti. Sedaj sem si uredila življenje. Vsi so bili proti. Od mojih domačih naprej. Češ saj vsi varajo, ne bodi tako zaletava, premisli. On pa da kao mu nič ne pomeni ljubica. Pozneje sem pa izvedela da ni bila samo ta in da so vsi vedeli. Logično.
Sedaj živim umirjeno. Ko bom prebolela, si bom morda poiskala kaj pametnega.
Tako kot so butaste ljubice ki jim verjamejo, tako so butaste tudi žene doma. Oboje verjamejo, ker hočejo. Oboje živijo v svojih svetovih.
Moj me je varal, ker je ljubezen ugasnila. In ker ni imel jajc, da bi mi to rekel, je ubral strahopetno pot. Jaz pa ob sebi rabim pravega dedca ne pa loleka.

Bi pa bilo zanimivo vprašanje:
Zakaj žene verjamejo takim možem?

Se popolnoma strinjam. Taki moški se tudi v poslovnem svetu ne držijo dogovorov in pogodb. Moški, ki da kaj nase, je načelen tako v službi, med prijatelji in doma.
Jaz bom rekla takole: vsi ljudje smo iz mesa in krvi, torej vsi smo pod svojo kožo s čustvi.. zelo radi obsojamo vsepovprek, pa ne vemo ozadja, kaj kmalu pa se nam lahko zgodi podobno. Če moški vara, potem je razlog samo en čeprav se marsikdo slepi. Razlog je, da nima več rad svoje žene na pravi način, oziroma bom popravila, rad jo ima, le ljubi je ne več.Kajti ko ljubimo z vsem bitjem našega telesa, kot duševno, tako telesno, takrat j naš m napeljan tako, da nas druga ne privlači.. Moški, ki j doma z svojo boljšo polovico srečen in zadovoljen, zadovoljen tako v čustvenem, kot sexualnem smislu, ne bo iskal drugje. Preprosta logika. Pri ženskam je sicer malo drugače, ker ženske mogoče ne potrebujemo toliko na sexualnem področju kot moški in nam je že čustvena bližina nekaj časa v redu.. Ko pa se med partnerjema poruši, še tako velika intima in vse kar sodi zraven, ko ni zaupanja, ko vse postane dolgočasno.. takrat pride lahko do varanja.. Zato pa jaz pravim, vstopi v vezo takrat ko si miljonkrat prepričan da je to to, in ko nočeš niti pomisliti da bi s med vaju prikradla tretja oseba.
spet so bivše pametne, kako so svoje papke prepustile ljubicam. Človekova osebnost se ne spreminja tako hitro kot razpadajo zakoni. Kdaj so potem ti moški, ki so bili ob poroki vsi super, saj se te babe z manj kot super ne ukvarjajo, postali taki pošvedranci? Hmmm... pa menda jim niso žene kaj takšnega kuhale?
Za konverzacijo na tem forumu je potrebna vaša registracija.

Kliknite tu za prijavo