Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
rora

smrdljivci

15.10.13 20:57
So se še kje nastanili hrošči, smrdljivci? Kako se jih znebite? Pri nas se kar zabubijo v lesene stropove noter. Sem razmišljala, da bo potrebno dati knauf na stropove.Danes popoldne jih je bila cela fasada, ko je bilo zunaj toplo. Zanimivo poleti jih pa ni.
kokomo 

Re: smrdljivci

15.10.13 20:59
Pri nas imamo tudi probleme s tem.. pridejo po navadi v takšnem času. Znebit se jih ravno ne moremo, jih pa sproti mečemo ven. Res so nadležni.

15.10.13 21:00
Poleti jih ni, ker se v jeseni rodijo.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
26.aprila grem na dopust do konc septembra.
takrat nadaljujemo z oddajo Kluže ob 20.00.

15.10.13 21:01
Brez heca, glih zdaj eden letu mimo glave. Sesalec smrdi kot kuga, druge rešitve ni, kot jih posesalit.

rora

15.10.13 21:14
Navedeno
vilid
Brez heca, glih zdaj eden letu mimo glave. Sesalec smrdi kot kuga, druge rešitve ni, kot jih posesalit.

A žive sesaš? Pol so živi v vreči? Bodo pregrizli vrečo in šli na plano.

15.10.13 21:17
Navedeno
rora
Navedeno
vilid

Žive sesam, samo ni vreče na sesalcu, pa itak mislim, da jih tisti luft ubije ko priletijo v posodo za sesalec. Pa tud če živijo v sesalcu ni nič narobe, le dotaknit se jih ne smeš. V glavnem, vsi so v sesalcu.

rora

15.10.13 21:23
Navedeno
vilid
Navedeno
rora
Navedeno
vilid

Žive sesam, samo ni vreče na sesalcu, pa itak mislim, da jih tisti luft ubije ko priletijo v posodo za sesalec. Pa tud če živijo v sesalcu ni nič narobe, le dotaknit se jih ne smeš. V glavnem, vsi so v sesalcu.

Ja koliko jih pa je pol že noter? A ven ne morejo več? Jaz imam Boschev sesalec in me je strah, če jih bom posesala, da bodo zlezli ven iz vreče iz blaga.
Typo

15.10.13 21:37
Jaz ga primem s skret paperjem pol ga pa v wc vržem pa vodo potegnem.pa tut čez skret papir zasmrdi smrdljivc. Moram ga pa v papir dat, ker ga skret drgač ne potegne pa pr vrh pol plava. Lp

15.10.13 21:38
Matr ko smrdi. Sem enega zdaj z toaletnim papirjem primu in v školko zabrisal. Taca mi kljub papirju smrdi ko kuga. Pa tudi žajfa ne pomaga.

nimam pojma

15.10.13 21:44
Mogoce bo cudn...ampak kaksni so ti hrosci? Prvic namrec slisim, da bi hrosci smrdel.
Prosim za razsvetljitev, ker res ne vem.
rora

15.10.13 21:46
Pri nas so potem še celo zimo. Zabubijo se v kakšne špranje, pol pa vsak dan kakšen ven prileze. Še kje?
Povsod jih ni, ponekod na Gorenjskem.

15.10.13 21:51
Navedeno
rora
Pri nas so potem še celo zimo. Zabubijo se v kakšne špranje, pol pa vsak dan kakšen ven prileze. Še kje?
Povsod jih ni, ponekod na Gorenjskem.
Isto na štajerskem. Mansarda v lesu, raj za smrdlivce. Samo ne vem, kako v nižja nadstropja pridejo, ker mansarda je diht zaprta.

kakšni so

15.10.13 22:02
A lahko kakšno sliko od teh smrdljivcev prilimate, prosim. Si ne predstavljam kakšni hrošči so to. Mogoče so tudi pri nas, le da ne vem, da se jim tako reče...;) Kdaj pa to smrdijo, jih zavohaš, ko greš mimo njih ali ob dotiku?

15.10.13 22:11
Navedeno
kakšni so
A lahko kakšno sliko od teh smrdljivcev prilimate, prosim. Si ne predstavljam kakšni hrošči so to. Mogoče so tudi pri nas, le da ne vem, da se jim tako reče...;) Kdaj pa to smrdijo, jih zavohaš, ko greš mimo njih ali ob dotiku?

okakoka

15.10.13 22:22
Uf ogabno!

Zdaj mi pa monitor smrdi....
natalija,

15.10.13 22:23
O, Vilid, kje si našel to lepo hroščico z imenom Natalija?

Drugače pa: ta hrošček se imenuje Smrdljivi Martin. So različni, tudi zeleni. Smrdi pa samo, če se ustraši. Takrat brizgne smrad. Jaz jih počasi in nežno primem z papirjem ali krpo, ter odnesem iz hiše. Še nikoli ni noben spustil smradu. Treba je biti previden in nežen.

15.10.13 22:33
Navedeno
natalija,
O, Vilid, kje si našel to lepo hroščico z imenom Natalija?

Drugače pa: ta hrošček se imenuje Smrdljivi Martin. So različni, tudi zeleni. Smrdi pa samo, če se ustraši. Takrat brizgne smrad. Jaz jih počasi in nežno primem z papirjem ali krpo, ter odnesem iz hiše. Še nikoli ni noben spustil smradu. Treba je biti previden in nežen.
Odtipkaj smrdljivec žuželka na guglu, tam jih imaš več vrst.

Avtor:

Naslov teme:

• Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 7 plus 2?