Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
helpp

Pomoč za računalnik !

03.10.13 16:00
Zdravo. Imam namizni računalnik na katerega sem nedolgo nazai naložil Windows 7 64bit , vse deluje brezhibno razen zvoka, kjer mi kaže desno spodaj zraven ure zvočnik ter križec. Ima kdo rešitev ? Je kaj z driverji ? Sepravi računalnik je PC,namizni, Ima ASRock N68C-GS FX matično ploščo.
lp. vsak nasvet zaželjen.
driverji ja

Re: Pomoč za računalnik !

03.10.13 16:02
daj dirverje za zvok gor, to bo
Tlele

03.10.13 16:03
Imaš driverje: poglej pod audio in download.

Link
Navedeno
helpp
Zdravo. Imam namizni računalnik na katerega sem nedolgo nazai naložil Windows 7 64bit , vse deluje brezhibno razen zvoka, kjer mi kaže desno spodaj zraven ure zvočnik ter križec. Ima kdo rešitev ? Je kaj z driverji ? Sepravi računalnik je PC,namizni, Ima ASRock N68C-GS FX matično ploščo.
lp. vsak nasvet zaželjen.
Križec ponavadi pomeni, da ni priklopljenih zvočnikov. Preveri, če imaš priključene na pravi izhod.
Če ni pravih gonilnikov, pa preveri na nadzorni plošči - sistem - upravitelj naprav, če je kakšen vprašaj.
HVALAA

03.10.13 16:38
Tlele NAJLEPŠAA HVALA !!! DELAA :DD, zvočniki so bili priklopljeni problem je bil le v tem da nisem imel naloženega kar je predlagal "tlele" HVALA RES :D
help me

03.10.13 17:32
a mi lahko kdo pove, kje se vključi notranji mikrofon na samusng računalniku? kajti ne morem nič snematu, tudi skayp mi ne dela. Hvala za pomoč!
Tlele

03.10.13 18:17
Navedeno
help me
a mi lahko kdo pove, kje se vključi notranji mikrofon na samusng računalniku? kajti ne morem nič snematu, tudi skayp mi ne dela. Hvala za pomoč!

Hm, a lahko malce podrobneje napišeš kakšen je tip računalnik ter za kakšen tip mikrofona gre? A je integriran?
Navedeno
help me

Premalo podtakov si napisal/a...

Predvidevam, da gre za prenosnik? Pri vsaki seriji je malce drugače. Zapiši vsaj tip in ostalo kar veš.
help me

03.10.13 19:11
ja je integriran...model NP355E5C-A01HR..drugega pa nebi vedla.. ne dela mi od takrat, ko sem nekaj sprobavala vključiti mikrofon za karaoke, in mislm da sem nekaj izključila, saj mi sedaj mikrofon ne dela..še v snemalniku zvokov ne..
Lahko pa odpreš nadzorrrrrrno ploščo in odpreš nastavitve - upravitelj zvočne kartice in boš našla tudi mikrofon.
help me

03.10.13 20:41
ko odprem mešalnik zvoka se mi prikažeta 2 ikoni (speakers in system sounds). ko pa kliknem speakers pa pogledam naprave za snemanje, pa mi piše, da ni nameščene nobene zvočne naprave.
Tlele

03.10.13 22:56
Mislim, da nimaš installiranih driverjev za dotični mikrofon. Bi morala imeti CD z vsemi potrebnimi driverji. Poglej.

Drugače, pa še poglej v navodila, kjer ti kaže kako priklopiti mikrofon: ne vem če je to ta pravi prenosnik; http://www.samsung.com/hk_en/business/business-products/notebook-pc/series-3/NP355E5C-A02HK-download
help me

05.10.13 09:00
imam use potrebne driverje,sam pravi da mi je mikrofon že delal..nehal je takrat ko sem vklučila mikrofon za karaoke in sem najbrž nekaj izključila. ima še kdo kakšno zamisel?

Avtor:

Naslov teme:

• Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 21 minus 20?