Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
če kdo ima povezavo do obrazca najlepša hvala
Meni je zadostovala najemna pogodba in na podlagi tega sem prijavila stalni naslov
V kakšnem smislu podpisat? Kdo?
Podnajemnik ker s pogodbo na ue in si sam prijavi stalno ali začasno prebivališče. Najemodajalca za prijavo ne potrebuje kot mu tudi ni potrebno ničesar podpisati.
Kakšen naslov?
Najemniku ali podnajemniku?
če zadeva nimata uradno, pač napišeš soglasje ali pa greš z njim na UE in ga stalno prijaviš
ima kdo povezavo na obrazec podnajemne pogodbe ?

Re: kaj se mora podpisati da se prijavi podnajemniku naslov v stanovanju

27.02.13 13:55

ima kdo povezavo na obrazec podnajemne pogodbe ?
Tule gre za en problem - najprej razčisti ali gre za najem ali PODnajem stanovanja?

Ker najemnik lahko to sam uredi (z veljavno pogodbo), podnajemnik pa zelo dvomim (ker verjetno nima pogodbe z podpisom lastnika).
Hočem da se stalno prijavi v stanovanju

Re: kaj se mora podpisati da se prijavi podnajemniku naslov v stanovanju

27.02.13 14:13

ČE IMAM PODNAJEMNIKA V STANOVANJU IN ČE SE HOČE STALNO PRIJAVIT V STANOVANJU

KAJ SE PODPIŠE !??! KAJ NI JASNO V VPRAŠANJU ?
A ti jaz povem, kaj ni jasno? Ne ločiš med najemnikom in podnajemnikom
lp
podnajemnik mora najemno pogodbo, ki jo sklene z lastnikom stanovanja, odnesti na upravno enoto in tako prijavi bivanje na naslovu, kjer ima najeto stanovanje.
Navedeno
Hočem da se stalno prijavi v stanovanju
ČE IMAM PODNAJEMNIKA V STANOVANJU IN ČE SE HOČE STALNO PRIJAVIT V STANOVANJU

KAJ SE PODPIŠE !??! KAJ NI JASNO V VPRAŠANJU ?

KAJ SE PODPIŠE?? NIČ !!! MENDA NISI TAKO NEUMNA !!!!!!!!!!

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 18 minus 14?