Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
Dornroeschen2

Re: povišani metilketoni v urinu

06.09.12 14:13

Lahko sladkorna, recimo gestacijski diabetes
dehidracija

06.09.12 14:19

lahko pa samo premalo tekočin
izvid

06.09.12 14:26

Navedeno
Dornroeschen2
Lahko sladkorna, recimo gestacijski diabetes

nisem noseča, glukozo v krvi pa imam 4,7.
gibfit

06.09.12 14:35

Morda si shujšala! Ali pa npr. samo dan ali 2 premalo jedla in se več gibala?
izvid

06.09.12 14:43

Navedeno
gibfit

to bi lahko bil razlog. me je pa zaskrbelo, ker na internetu piše, da so lahko okvarjena jetra. Ampak, če bi bilo resno, bi mi najbrž kaj povedali. Hvala
gibfit

06.09.12 14:58

Navedeno
izvid
Navedeno
gibfit

to bi lahko bil razlog. me je pa zaskrbelo, ker na internetu piše, da so lahko okvarjena jetra. Ampak, če bi bilo resno, bi mi najbrž kaj povedali. Hvala
Ob hujšanju so prisotni ketoni! Večina misli, da le takrat, ko to traja dlje časa, vendar za + metilketone v urinu je dovolj 1 dan! Celice potrebujejo hrano OH iz hrane in če hrane ni dovolj, se sproščajo rezerve. Npr. iz jeter, tudi potem izgorevanje maščob. To ni nič nevarnega, če seveda nimaš sladkorne in/ali nisi noseča!

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 3 krat 3?