Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
§§§

koliko ljudi poznate, ki so letos

23.05.12 09:56

šli s trebuhom za kruhom v tujino, ali vsaj zelo resno razmišljali o tem, da bi to storili?

2 družini - resno razmišljali
marakeech

Re: koliko ljudi poznate, ki so letos

23.05.12 10:01

Letos nikogar ne poznam. Je pa šel kolega pred približno petimi leti na Irsko. Še danes je tam.
sošolec iz OŠ - šel v Avstralijo in ostal tam, že pred tem so šli tja njegovi starši
kolega - šel z družino v Avstralijo in se vrnil
sošolka iz SŠ - šla začasno v Anglijo in se vrnila
sošolka iz SŠ - šla v Anglijo, potem v Nemčijo, potem v Avstrijo, končala na Norveškem in si tam ustvarila družino
Navedeno
Barca
sošolec iz OŠ - šel v Avstralijo in ostal tam, že pred tem so šli tja njegovi starši
kolega - šel z družino v Avstralijo in se vrnil
sošolka iz SŠ - šla začasno v Anglijo in se vrnila
sošolka iz SŠ - šla v Anglijo, potem v Nemčijo, potem v Avstrijo, končala na Norveškem in si tam ustvarila družino

Površno brala ... letos nobenega, vse to se je dogajalo že pred časom.
Dve znanki sta letos šli. Obe z možem in otroki. Sta pa obe v Evropi.
Prijateljica je šla letos. Evropa.
s trebuhom za kruhom

23.05.12 10:42

Poznam dva.

Možev bratranec je šel v ANglijo.

Moja frizerka je šla z možem v Avstralijo.
dva primera poznam

23.05.12 10:45

Možev bratranec se odpravlja, ampak si stvari šele ureja, najbrž da bo šel šele drugo leto. Po izobrazbi je gradbenik, sicer ima kar v redu službo, a ne v svoji stroki.

Šla sva gledat eno hišo, ki je naprodaj zaradi tega, ker se bodo ta mladi selili v Avstralijo (oba sta visoko izobražena v gradbenih firmah, delata zelo veliko za zelo malo denarja), mama pa ne bo sama držala in vzdrževala velike dvostanovanjske hiše.
jaz grem

23.05.12 10:49

Najverjetneje v NZ.
ne mislit

23.05.12 10:54

Je Avstralija zelo popularna, vendar ne mislit, da se tam cedita med in mleko. Cene nepremičnin visoke, prav tako najemnine, vrtcev takih kot jih poznamo mi ni.
Flumaster

23.05.12 10:56

Iz Gorenjske v Ljubljano. Evropa.
za ne mislit

23.05.12 11:24

Nihče, ki se seli ne misli, da se tam cedita med in mleko. Gredo za boljšo službo! In vsakdo,ki gre v tujino, ve da bo moral fajn delat, ker na letalušču te noben ne pričaka z bmw-jam in haciendo.
V Sloveniji ni možnosti za delo, možnosti za nekaj več, zato gredo ljudje drugam DELAT.
Sebe. Z druzino smo se preselili v Nemcijo.
kolikor sem videl

23.05.12 13:24

Navedeno
ne mislit
Je Avstralija zelo popularna, vendar ne mislit, da se tam cedita med in mleko. Cene nepremičnin visoke, prav tako najemnine, vrtcev takih kot jih poznamo mi ni.

Kolikor sem jaz videl, je stala povprečna (nova) 200m2 hiša v Avstraliji približno toliko kot garsonjera v Lj. Seveda, če se nekdo želi naseliti v prestižni četrti ali v strogem centru, bo za to tudi plačal.
ena v majhnem stanovanju

23.05.12 13:41

Svak z ženo pravkar išče hišo v Kaliforniji, v okolici San Francisca. Cene za hiše z za naše razmere veliko parcelo so primerljive s ceno mojega dvosobnega stanovanja v Ljubljani.
Moja sestra gre letos v Francijo z namenom da tam tudi ostane. Če ji bo pa uspelo.... bomo videli.
Letos
Sestrična z otrokom in novim fantom šla v Avstralijo. Našla službo in stanovanje.
Od partnerja sestrična šla v Anglijo pred 6 meseci, dela cel dan, od 8-17, vmes ena ura neplačana za prehrano in 1 ura vožnje do stanovanja v najemu. Tako da je od 6.45 do 18.15 od doma.

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 11 minus 9?