Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
pa ravno danes

kaj naj vzamem - vsa se tresem

12.04.12 10:28

Z možem sva se skregala. Vsa se tresem. Kaj naj vzamem, da bi se malo pomirila. Persen je blažen žegen, ne pomaga nič. Nimam pa nič močnejšega.
fsdaf

Re: kaj naj vzamem - vsa se tresem

12.04.12 10:33

Dva NEOPERSENA, POPLAKNEŠ S PIVOM.
razgledanost

12.04.12 10:34

Ne blažen, temveč Blažev, po žegnu sv. Blaža (4. februarja al kdaj že) ...
Pojdi na sprehod v naravo...
pa ravno danes

12.04.12 10:36

Navedeno
fsdaf

A se hecaš?
en zvitek vilidovih rožic, baje pomaga za pomiritev :)

"Stari Kres nekdaj očovam Našim svet, al nam sinovam Skor iz spomina vzet."
Dvakrat globoko udihni, poglej se v ogledalo in ponovi "Ni vreden, da sem zaradi njega takšna!" "Rada se imam!" in popolnoma odmisli njega in vse kar je povezano z njim.
pa ravno...

12.04.12 10:36

Navedeno
frekvenca
Pojdi na sprehod v naravo...

to meni ni nikoli pomagalo. Takrat sem rada doma, da me nihče ne vidi, nihče ne slišli, da ne obstajam.
Sitik

12.04.12 10:37

Šentjanževka.

A lahko namigneš, zakaj sta se skregala?
fsdaf

Navedeno
pa ravno danes
Navedeno
fsdaf

A se hecaš?

Zakaj? Saj se tudi jaz skregam z možem...
jaztudi.....

js bom tud po tleh padla :D midva sva se tudi skregala, ampak tako hudo da mislim končat z vsem tem in se tud vsa tresem pa še v službi sem ;(
pa ravno...

12.04.12 10:40

Navedeno
Sitik
Šentjanževka.

Brez veze. Pravi, da ga ne maram. Da se ne potrudim za odnos. Da se trudi samo on. Da je meni vseeno. Da bi rad, da dam v odnos srce, da sem bolj iskrega in podobno sranje.
pa ravno danes

12.04.12 10:41

Navedeno
fsdaf
Navedeno
pa ravno danes
Navedeno
fsdaf

A se hecaš?

Vem, da se skregaš :-)). Mislila sem samo, če to res prime. Ker to pa lahko naredim.
fsdaf

12.04.12 10:44

Navedeno
pa ravno danes
Navedeno
fsdaf
Navedeno
pa ravno danes
Navedeno
fsdaf

A se hecaš?

Vem, da se skregaš :-)). Mislila sem samo, če to res prime. Ker to pa lahko naredim.

Naredi.
tečna tašča

12.04.12 10:47

Blagor vam ker ste zdravi in imate še čas za prepir. Potem tega ni več Kregate se zato, da vam je živčljenje bolj pestro.
brez tablet

12.04.12 10:50

Najprej se zjokaj, če ti je do tega. Zjokaj do konca. Nato pa se umiri z dihanjem. Govori si: vse bo dobro.

Premisli tudi, ali te je prizadelo to, da ima prav, ali da vidi samo sebe, ne pa tvojega truda.
Saj se vsi kdaj skregamo, pač tako je....pride pa mine, pojdi na pivce ali dve.
wiskey

12.04.12 10:51

Popij enega ta-kratkega!
Navedeno
pa ravno...
Navedeno
Sitik
Šentjanževka.

Brez veze. Pravi, da ga ne maram. Da se ne potrudim za odnos. Da se trudi samo on. Da je meni vseeno. Da bi rad, da dam v odnos srce, da sem bolj iskrega in podobno sranje.

Hmm, to ni sranje! Če tko gledaš na odnos, potem res ni čudno, kam sta zaplula. Zadnje čase vidim, kako moški ugotavljajo, da so ženske res brez srca, nobene tiste ženstvenosti, topline. Razmisli, kaj lahko izboljšaš.
Drugače pa...spij čaj, musko na ful, čokolada, sprehod, najdi boksarsko vrečo (za sprostitev), pojdi na kraj, kjer se dobro počutiš...
Spij ga 2 deci,
drugič pa ne izzivaj.
Popay

12.04.12 11:02

Treseš se pač zato, ker ti je povedal resnico... Resnica pa boli,..... torej...... tresi se dalje.. Drugač pa.... malo šnopsa pa pol zalij s pivom .... se boš hitr nehala trest....
Moški vsi po vrsti svetujete alco:))) Kaj naj se vsakič nažge?:) Mislmmmm...kr neki:).
Navedeno
tralala...
Moški vsi po vrsti svetujete alco:))) Kaj naj se vsakič nažge?:) Mislmmmm...kr neki:).

Ženski nasvet pa je sprehod v naravo, haha.
pa ravno danes

12.04.12 12:31

Navedeno
fsdaf
Navedeno
pa ravno danes
Navedeno
fsdaf
Navedeno
pa ravno danes
Navedeno
fsdaf

A se hecaš?

Naredi.

Sem šla v lekarno in v trgovino po pivo. Priznam, da je bolje. Hvala za nasvet.
fsdaf

12.04.12 13:09

Navedeno
pa ravno danes
Navedeno
fsdaf
Navedeno
pa ravno danes
Navedeno
fsdaf
Navedeno
pa ravno danes
Navedeno
fsdaf

A se hecaš?

Naredi.

Sem šla v lekarno in v trgovino po pivo. Priznam, da je bolje. Hvala za nasvet.

Samo, da je pomagalo!
:)))))))))))))))))))))))))))))
zjasni se

12.04.12 15:00

Navedeno
pa ravno danes
Z možem sva se skregala. Vsa se tresem. Kaj naj vzamem, da bi se malo pomirila. Persen je blažen žegen, ne pomaga nič. Nimam pa nič močnejšega.

ja ne vem no, če se vsa treseš, kadar se skregaš, potem to ni bil kreg, ampak že kaj bolj globokega. in če zraven še razmišljaš, kaj vzeti, stopi do zdravnika, vsaj osebnega, ker to niso znaki tistega, ko se skregaš in greš v skrajni sili kuhat mulo. takšni znaki niso ravno tako vsakdanji, ker že sprašuješ po pomirjevalih.

pojdi do osebnega zdravnika, kjer ti bo svetoval naprej. če imaš večkrat tovrstne situacije, razmisli spoloh o obstoju česarkoli, razen, če želiš vsakič živeti ob "kregu" po vprašanjih, kaj naj vzamem, ker se tresem. pa začni se spoštovati. ker tresenje ob kregu, da razmišljaš o pomirjevalih pač ni gesta, ki se zgodi s "kregom" enkrat na leto. po dveh stavkih menim, da je stvar globlja, kot pa da bi govorili samo o "kregu". pa niti ni nujno, da gre za fizično nasilje. ker zna biti psihično nasilje še hujše. samo, pri vsem tem je potrebno vedeti, da se vsaka stran zaveda svoje krivde, tako ti na svoji strani, kot on, da sta se znašla v globokem vrtincu "krega". pa čeprav na psihični ravni.
če dam primer, se opravičujem že v naprej, če bom užalila s primerom, sta kot dve nadležni muhi, ki enega drugega motita do te mere, da tisti, ki mu muha skoz opleta okrog glave, se mu useda na roke, pa zamah roke, ko načeloma muho odženeš ne zaleže, pa ne zaleže niti, ko jo počiš z loparjem, pa še kar leti, da pač takemu poje nekaj živcev, ko mu nekdo takšen skoz nekaj najeda in najeda, pa ne pomaga nič, kot pri muhi ne. zakaj tako mislim. ker potrebuješ pomirjevala, ker se cela treseš, kot praviš.če sem se zmotila, se oproščam tudi za primer muhe. v vsakem primeru je priporočen osebni zdravnik, ki bo podal nadaljna navodila, v drugem primeru pa razmislek in odločitev kot nadaljni (ne vem kot kateri po vrsti), da se odločita, kako bosta furala.

napisala si to sredi dopoldneva. si doma, si zaposlena, imata otroke? povej, kaj je sploh vir težav. da se nekdo skrega, ker se vsak skrega kdaj pa kdaj, posledica ni tresenje, še manj iskanje pomirjeval zaradi krega, kot brezveznega krega.

bo lažje tudi svetovati, kot pa reči, vzami to in ono, kar ni v naši presoji, saj nismo zdravniki, ne farmacevti, da bi ti na pamet kar svetovali, da se z nečim zadrogiraj v obliki tablet. to je v domeni zdravnikov ali kako drugače usposobljenih oseb.

kaj te je tako vrglo ven, ziritiralo? morda ne boš potrebovala ob pogovorih niti persena. ker boš v sebi držala in bo najbolje, da nihče ne ve, se boš nafilala 10 škatlami persena, ki ti bo dalo stranske učinke, potem te bodo pa morali še oskrbovati, ker boš pograbila vse, kar ti pride pod roke, zato da bo zadostilo tvojemu miru samo za hip, niti pa ne za trenutek. to niso heci, če imaš takšno stanje, da se po nekem kregu tako obnašaš ali bolje rečeno, ti organizem sporoča, da ne zmore več takšnih pritiskov. na kar te opozarja tudi telo.
kaj je bilo tisto, kar te meče verjetno že dalj časa ven ali iritira ali kako drugače zaznamuje ali mogoče sama počneš kaj takšnega, da je tudi v nasprotnem reakcija takšna, da ga morda sama izoveš in se potem razplete kot se. pri neki situaciji je vedno tako, da samo eden ne more biti tisti, ki nekaj izove. in če sta vidva dva, potem sta oba udeležena v igri, ki je izvala reakcije in posledice, še prej pa so bile akcije.

sprašujem zato, da se lahko cela zgodba nekako kompletira. če želiš odgovarjati, bodi poštena, če si sama k čem pripomogla pri tem "kregu". spomnim se osebe, ki je tu pisala, ko je govorila o tem, kako je samo navedla, da ker je šla k otroku v sobu, z nekaj malimi dodatki in jo je dec mahnil. po nekaj vprašanjih in pač mišljenju, ki je nevtralno, je nadalje povedala, da mu je sama toliko časa težila, ker ... pa sem tudi takrat povedala, da nima nihče pravice koga udariti.
primer je samo zato, da ne more biti situacija takšna, da se nekdo kar tako trese ob nekem kregu, kjer želi pomirjevala, če gre za navaden kreg med možem in ženo ali v odnosih nasploh.
zato je prav, da poveš, kaj se dogaja, ker vsaj jaz, ti v nasprotnem ne bom predlagala nič za pomiritev, dokler sploh ne boš povedala, zakaj se gre.

in tudi noben zdravnik ti ne bo nič dal, če boš prišla tja in boš rekla, skregala sem se, dajte mi nekaj. in boš odšla ven, kot da nič ni bilo. ker bo vsak zdravnik moral tudi opravičiti svoje postopanje. če misliš pa kupiti celo zalogo persenov, pa prej obvesti lekarno, čeprav, če boš hodila v isto lekarno kupovati persene in bodo to večje količine, se je že zgodilo, da je farmacevt svetoval osebi, naj preneha in naj gre raje k zdravniku. in tudi farmacevti so zavezani k temu, ker eden človek ne hodi kupovati zdravila za celo slovenijo.

če sta se pa skregala zaradi čevljev, ki si jih kupila, ker si zapravila 10 evrov več, kot je on
pričakoval, potem pa ne vem,kaj naj ti rečem. pojdi pod mrzli tuš.

in kaj bo naslednjič, ko se boš spet skregala, kupila celo lekarno in celo pivovarno? jao. ker si morda razvajena duša. ker po vsem tem zaključku že ni moglo biti tako hudo, kot si se odločila, pa še vedno ne rešila problema z možem, ki bo vedno hujši, tvoj pa tudi s kupovanjem lekarne in pivovarne. škoda, ker niso to storila, ko je bil še šrot na vrhu, bi dobila še kaj plusa, ker v svojem primeru boš le na zgubi.
Navedeno
zjasni se
Navedeno
pa ravno danes

ja ne vem no, če se vsa treseš, kadar se skregaš, potem to ni bil kreg, ampak že kaj bolj globokega. in če zraven še razmišljaš, kaj vzeti, stopi do zdravnika, vsaj osebnega, ker to niso znaki tistega, ko se skregaš in greš v skrajni sili kuhat mulo. takšni znaki niso ravno tako vsakdanji, ker že sprašuješ po pomirjevalih.

pojdi do osebnega zdravnika, kjer ti bo svetoval naprej. če imaš večkrat tovrstne situacije, razmisli spoloh o obstoju česarkoli, razen, če želiš vsakič živeti ob "kregu" po vprašanjih, kaj naj vzamem, ker se tresem. pa začni se spoštovati. ker tresenje ob kregu, da razmišljaš o pomirjevalih pač ni gesta, ki se zgodi s "kregom" enkrat na leto. po dveh stavkih menim, da je stvar globlja, kot pa da bi govorili samo o "kregu". pa niti ni nujno, da gre za fizično nasilje. ker zna biti psihično nasilje še hujše. samo, pri vsem tem je potrebno vedeti, da se vsaka stran zaveda svoje krivde, tako ti na svoji strani, kot on, da sta se znašla v globokem vrtincu "krega". pa čeprav na psihični ravni.
če dam primer, se opravičujem že v naprej, če bom užalila s primerom, sta kot dve nadležni muhi, ki enega drugega motita do te mere, da tisti, ki mu muha skoz opleta okrog glave, se mu useda na roke, pa zamah roke, ko načeloma muho odženeš ne zaleže, pa ne zaleže niti, ko jo počiš z loparjem, pa še kar leti, da pač takemu poje nekaj živcev, ko mu nekdo takšen skoz nekaj najeda in najeda, pa ne pomaga nič, kot pri muhi ne. zakaj tako mislim. ker potrebuješ pomirjevala, ker se cela treseš, kot praviš.če sem se zmotila, se oproščam tudi za primer muhe. v vsakem primeru je priporočen osebni zdravnik, ki bo podal nadaljna navodila, v drugem primeru pa razmislek in odločitev kot nadaljni (ne vem kot kateri po vrsti), da se odločita, kako bosta furala.

napisala si to sredi dopoldneva. si doma, si zaposlena, imata otroke? povej, kaj je sploh vir težav. da se nekdo skrega, ker se vsak skrega kdaj pa kdaj, posledica ni tresenje, še manj iskanje pomirjeval zaradi krega, kot brezveznega krega.

bo lažje tudi svetovati, kot pa reči, vzami to in ono, kar ni v naši presoji, saj nismo zdravniki, ne farmacevti, da bi ti na pamet kar svetovali, da se z nečim zadrogiraj v obliki tablet. to je v domeni zdravnikov ali kako drugače usposobljenih oseb.

kaj te je tako vrglo ven, ziritiralo? morda ne boš potrebovala ob pogovorih niti persena. ker boš v sebi držala in bo najbolje, da nihče ne ve, se boš nafilala 10 škatlami persena, ki ti bo dalo stranske učinke, potem te bodo pa morali še oskrbovati, ker boš pograbila vse, kar ti pride pod roke, zato da bo zadostilo tvojemu miru samo za hip, niti pa ne za trenutek. to niso heci, če imaš takšno stanje, da se po nekem kregu tako obnašaš ali bolje rečeno, ti organizem sporoča, da ne zmore več takšnih pritiskov. na kar te opozarja tudi telo.
kaj je bilo tisto, kar te meče verjetno že dalj časa ven ali iritira ali kako drugače zaznamuje ali mogoče sama počneš kaj takšnega, da je tudi v nasprotnem reakcija takšna, da ga morda sama izoveš in se potem razplete kot se. pri neki situaciji je vedno tako, da samo eden ne more biti tisti, ki nekaj izove. in če sta vidva dva, potem sta oba udeležena v igri, ki je izvala reakcije in posledice, še prej pa so bile akcije.

sprašujem zato, da se lahko cela zgodba nekako kompletira. če želiš odgovarjati, bodi poštena, če si sama k čem pripomogla pri tem "kregu". spomnim se osebe, ki je tu pisala, ko je govorila o tem, kako je samo navedla, da ker je šla k otroku v sobu, z nekaj malimi dodatki in jo je dec mahnil. po nekaj vprašanjih in pač mišljenju, ki je nevtralno, je nadalje povedala, da mu je sama toliko časa težila, ker ... pa sem tudi takrat povedala, da nima nihče pravice koga udariti.
primer je samo zato, da ne more biti situacija takšna, da se nekdo kar tako trese ob nekem kregu, kjer želi pomirjevala, če gre za navaden kreg med možem in ženo ali v odnosih nasploh.
zato je prav, da poveš, kaj se dogaja, ker vsaj jaz, ti v nasprotnem ne bom predlagala nič za pomiritev, dokler sploh ne boš povedala, zakaj se gre.

in tudi noben zdravnik ti ne bo nič dal, če boš prišla tja in boš rekla, skregala sem se, dajte mi nekaj. in boš odšla ven, kot da nič ni bilo. ker bo vsak zdravnik moral tudi opravičiti svoje postopanje. če misliš pa kupiti celo zalogo persenov, pa prej obvesti lekarno, čeprav, če boš hodila v isto lekarno kupovati persene in bodo to večje količine, se je že zgodilo, da je farmacevt svetoval osebi, naj preneha in naj gre raje k zdravniku. in tudi farmacevti so zavezani k temu, ker eden človek ne hodi kupovati zdravila za celo slovenijo.

če sta se pa skregala zaradi čevljev, ki si jih kupila, ker si zapravila 10 evrov več, kot je on

in kaj bo naslednjič, ko se boš spet skregala, kupila celo lekarno in celo pivovarno? jao. ker si morda razvajena duša. ker po vsem tem zaključku že ni moglo biti tako hudo, kot si se odločila, pa še vedno ne rešila problema z možem, ki bo vedno hujši, tvoj pa tudi s kupovanjem lekarne in pivovarne. škoda, ker niso to storila, ko je bil še šrot na vrhu, bi dobila še kaj plusa, ker v svojem primeru boš le na zgubi.

marija sveta, kakšno predavanje! Povedala nam je toliko, kot je sama hotela in dobila odgovor, ki ga je želela, a ne? Kaj pa tebe teži??? Bi bila rada pametna???
Petra333

12.04.12 19:42

Navedeno
pa ravno...
Navedeno
Sitik
Šentjanževka.

Če je odnos pravi,se sploh ni treba truditi,ampak teče lepo gladko kar samo.Če se boš namerno trudila,to potem ni iskreno ,iz srca.Mislim,da med vama nekaj ni v redu.Če boš bolj in bolj nezadovoljna,razmišljaj o razhodu.Boš še naprej prenašala,da te spravlja v slabo voljo?Rabiš takega ob sebi ali ne?Premisli.
odgovarja ista, kateri je podan odgovor, ouje

12.04.12 20:06

Navedeno
ert
Navedeno
zjasni se
Navedeno
pa ravno danes

marija sveta, kakšno predavanje! Povedala nam je toliko, kot je sama hotela in dobila odgovor, ki ga je želela, a ne? Kaj pa tebe teži??? Bi bila rada pametna???

kvotirano, ne vem kdaj, celo ista oseba, ki se trese in želi pomirjevalo, ker pravi:
"Brez veze. Pravi, da ga ne maram. Da se ne potrudim za odnos. Da se trudi samo on. Da je meni vseeno. Da bi rad, da dam v odnos srce, da sem bolj iskrega in podobno sranje",

zato sem s časoma pameti prešla na del, kjer bi bila lahko celo ona kriva in ne bi izpadla boga reva, kjer bi padli vsi na to, da je uboga zato, ker se trese in ji persen nič ne pomaga.

pa ti razdelaj dve strani zgodbe ene osebe in zaobjemi še nato drugo stran in potem pizdakaj, ker si samo razgledana.

v pričakovanju pred znanim dejstvom pač ne boš mogla to početi, ker je sedaj znano, kako stvar stoji. zato res ne razumem, zakaj si postala našpičena in ti je pamet v trnu? saj pamet, kot ti imenuješ življenje, kjer se prepleta celo življenje tako teoretično kot praktično z nekaj ostalimi niansami ni znanost.niti me ne jezi ozkoglednost, ker sem vesela, da smo različni. čeprav smo različni, te zaradi tega nisem nikdar žalila. se pa uprem tistim, ki menijo, da to lahko počne, predno imajo na dlani vsa dejstva in predno mi lahko postrežejo z argumenti.

anjštajn je bil pameten kot so rekli. na vseh področjih? zgrešen je pojem pameti. ker gre za pojem dojemanja, zato, ker si nekaj napisala, še nisem rekla, da si butasta, če prevedem tvoje vprašanje? ali pač pogojuješ vse to s pametjo, brez, da bi karkoli razbrala in ti je cilj, da si bodo zapomnili to, v čemer se labilni odvrnejo pri tvojem vprašanju in se s teboj vred ne poglobijo v dejstvo in osnovo tistega, kar je povedano, kot je bilo v nadalje povedao, kot tudi citirano.

če se ob tem tresete, naj se trese, ker je brezpomensko razpravljati

in ja, naj se vam trese, tudi avtorici, fuj

http://www.youtube.com/watch?v=D0HW0lImLpo
Petra333

12.04.12 20:19

Joj,kaj si pa tole zadnje napisala?Sem hotela prebrat,pa za hudiča čisto nič ne razumem.Tako slabo je napisano.Žal.
zjasni se

12.04.12 20:21

res je pa, da se v nadalje pekel in srce razlikujeta, po vseh dejanjih, zato ni pomembno, kdo je pameten in kdo ni, če je že to iztočnica, ki jo kdo očita, izjasni se ali ojue, whatever

Petra333

12.04.12 20:32

Spet ne razumem čisto nič.Je pisanje tvoje šibko področje?Ja,madona,no...Napiši tako,da te bomo razumeli.
ou my ... ye, let it be, ... oje ... klinika ...

12.04.12 21:13

Navedeno
Petra333
Spet ne razumem čisto nič.Je pisanje tvoje šibko področje?Ja,madona,no...Napiši tako,da te bomo razumeli.

a s svingerstvom, kjer vsi odtavate, za voljo svojih tresenj.

si dala misliti, zakaj se tresete, ko natepavate še ostalih pet, le tistih ne, ki se ne j' z vami.

zato nič hudega, če to že dolgo počneš, pa čeprav nimam nič zraven in nihče iz moje strani okrnjen iz tvoje strani, pa vendar se oglašaš poovsodk, kot da si največja tista, poročena, ki ima največ vseh na lagerju.

kaj je za razumeti pri tebi? zato vseh ostalih, ki nimamo nič s teboj ali tvojim prartnerjm ne mešaj zraven. ne mešaj pa tudi tega, da se mešaš med vse, poročena ali neporočena, ker nimaš sama razdelano med seboj. je minilo že nekaj let, pa se še nisi odvadila. verjetno je zgolj slučaj, ko luknjo nastaviš in je nekdo povsod prevzel tvoj nadimek, da bi razumela. branim samo tiste, katerim se ponujaš za ceno, da uničiš vse, za zadovoljitev lepega.

meni nisi uničila nič. razumi. ker smo očitno redki, ki so te spregledali, da težiš. in imaš na spletnih straneh ponujdbe hot variant. kot poročena. kjer je spletni prijatelj rekel ne in se ni spustil v tvojo avanturo, ker si bila ti hot, ker si poročena. on je bil pa tudi.
zato odjebi. ker težiš z nekim driblanjem podiranja, ker si za podret na veliko. pa daj dopusti
že ljudem, da se odločijo, ali si hot toliko, da skočijo ali si želiš samo ti skočiti na vse kar gre. zato te preziram. pa čeprav je oseba samo tista, ki ji ne boš uničila virtualnega početja na drugem portalu in se lahko spelješ.
ker nisi tako hot, da boš uničila vse. ker nisi niti hot. čerpav se šopiriš in boš storila nekaj zato, ker te boli ego.

in vse kar misliš, me veseli, če boš mislila v svojem imenu. zato tako deluj. ker si samozavestna in jakostna v svojem zagovarjanju svoje celovitosti.

nadaljuj, prosim.
Pompa

12.04.12 21:43

..as na tabletah, as na pomirjevalih.Kr neki no...
Kaj sta se prvič? Skregala mislim.

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 5 plus 18?