Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
prvomajske počitnice

kje je tist kamp pri Gardalandu za prespat

28.01.12 21:15
no stvar je taka,da bi tja šli za kakšne tri dni in me zanima kje se da tam blizu prespat ?
Nekaj časa nazaj je bila tu gor debata o tem pa bi prosila vse tiste,ki veste kaj več o tem,da opišete kje in kako .Prosim ali pa samo naslov teh kampov ali app..
Hvala !
prvomajske počitnice

Re: kje je tist kamp pri Gardalandu za prespat

28.01.12 21:16
sem pravkar našla ta kamp na internetu! Hvala
prvomajske počitnice

28.01.12 21:20
še vedno ne vem .
ej ti neznanka-ec ,prosim res iz srca daj ne piši pod mojim nickom !
veliko jih je

28.01.12 21:42
okrog gardalanda je res veliko kampov, okrog prvega maja ne bodo ravno polno zasedeni
prvomajske počitnice

28.01.12 21:45
a je potrebno še prej rezervirat ali naj kar uletimo ?!
A ni 1. maja malo premraz za spanje v šotoru?
veliko jih je

28.01.12 21:54
če boste v kampu ne rabiš rezervirat, za mobilne hiške pa mogoče že
prvomajske počitnice

28.01.12 22:04
ja mobilne hiške sem mislila .Ej,super .A niso te hiške v kampih ?
Mobilna hiška Acacia Mimosa

28.01.12 22:16
Bellaitalia.
Od lani so šle cene gor x2 : (
bili lani konec aprila v Garda village...super zadovoljni...rezervirali in plačali pa smo prek booking.com... vse štimalo...celo so nas brez doplačila (bilo bi 10eur dnevno) prestavili v boljšo hiško ker smo imeli dojenčka, v tistem predelu kjer pa smo jo rezervirali je bilo tačas veliko mladih in posledično več rajanja :)
Najdeš jih na netu. več ali manj vsi kampi imajo vse, se pravi od bungalovou do prikolic in možnosti šotoriranja. Torej ti samo glej, da bo kamp v relaciji Peschiera del garda, Lazise ali Bardolino. To je najbližje kar je možno, pa da je seveda še ob jezeru. Drugače pa je Gardaland v Castelnuovo del garda. To pa ni čisto ob jezeru. (če vam je vseeno). Sta pa lazise in bardolino prekrasna.
Mi smo bili v kampu Bella Italia, konec junija, veljal je še camping cheque, zato je bilo cenovno ugodno, ampak to ne pride v poštev pri mobilnih hiškah. Je pa mobilnih hišk v tem kampu zelo veliko.
Bili smo v Camping del Garda v Pescieri. Če se prav spomnim, je do Gardalanda potem še 15 minut . Prej manj.

http://www.gardalake.it/campingdelgarda/
prvomajske počitnice

29.01.12 10:12
Najlepša hvala za vse informacije ,mi bodo prav prišle !
Hvala !

Avtor:

Naslov teme:

• Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 25 plus 3?