Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
a se da podaljšati limit preko nlb klika? če se da, kako pridem do strani, kjer to izpolnem? hvala
Mislim, da je izredni limit zdaj možno podaljševati samo osebno na banki. A ni pošiljali pošte pred ene pol leta? ne vem, ker ne uporabljam tega...

Tukaj piše kot da lahko preko klika http://www.nlb.si/or-splosni-pogoji
sem na hitropreletel preko klika in mislim da se neda , sem 99 % :)
Vlogo oddaš preko klika, na to traja kar nekaj dni, pripravijo ti dokumentacije kot za en kredit (Dimičevi verjetno tega ni bilo treba), potem greš na banko podpisat in imaš povečan limit za eno leto. Potem pa isto še enkrat. Preverjeno.
točno tko

Re: podaljšanje limita- prek nlb klik?

02.09.11 15:00

Navedeno
tanjag*
Vlogo oddaš preko klika, na to traja kar nekaj dni, pripravijo ti dokumentacije kot za en kredit (Dimičevi verjetno tega ni bilo treba), potem greš na banko podpisat in imaš povečan limit za eno leto. Potem pa isto še enkrat. Preverjeno.

Ja, včasih si samo na kliku vse zrihtal, zdaj te pa pokličejo na banko in ti dajo za podpisat kup papirja ...
tanjag* in pod katero rubriko to oddaš , sem malo gledal pa nič našel ... grr..

Moder je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.
medo, tudi jaz iščem, iščem in ne najdem :(
tanjag* kje na njihovi strani pa najdem obrazec?
Korošica 22

02.09.11 15:30

Moj NLB klik - naročila - Vloga za ....

Malo počekirajte, pa se enostavno najde.
""""""""

02.09.11 16:15

Pa še to je novo, da mora biti po enem letu limit pokrit in ne smeš biti nič dolžan, sicer ti ne podaljšajo ali odobrijo novega. Včasih tega ni bilo treba.
kokica123

02.09.11 17:29

Navedeno
""""""""
Pa še to je novo, da mora biti po enem letu limit pokrit in ne smeš biti nič dolžan, sicer ti ne podaljšajo ali odobrijo novega. Včasih tega ni bilo treba.

Ne vem, če to drži, prejšni mesec podaljševala , no konec julija, je šlo z minus v limitu komot čez. Prek klika pa samo naročiš podaljšanje, da pripravijo in potem lahko še spremljaš, ko je v obdelavi, potem te pa itak pokličejo, da podpišeš.
vedno uredim vse prek klika ! rešeno naslednji dan !

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 15 plus 4?