Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
peekaboo

fb - aplikacija badoo

27.03.11 17:05

danes grem na fb in nenadoma skoraj vsi uporabljajo aplikacijo badoo - kaj je to, nočem se prijaviti, če je brez veze..piše pa takole:
oseba x je odgovorila na vprašanja o osebi y (o meni)
odgovarja tudi na vprašanja o ostalih njenih prijateljih.Ugotovi, kaj je povedala o tebi!..

kdo ve? thx
Ne vem

Re: fb - aplikacija badoo

27.03.11 18:47

Ne vem, za kaj točno gre, se ga pa na fb izogibam. Nateg s tem, da targetira na firbec a la, nekdo je o meni nekaj rekel ali odgovoril, me kvečjemu še bolj odbija.

Se pa zdi, da gre za nek dolgčas a la tole: http://badoo.com/dating/slovenia/
samo proč....

27.03.11 18:59

mah po moje je nekaj takega, da takoj, ko potrdiš pravice tej aplikaciji na FBju - gre in avtomatsko napiše sporočilo vsem tvojim prijateljem. ni šans, da kaj takega odobrim
hehehe

27.03.11 19:14

Uf, meni se pa ta aplikacija sploh noče zagnati preko fb. Če gor kliknem se computeru čisto sfuzla... pomaga edino, da prekinem internetno povezavo. Verjetno je antivirusni toliko "pameten" da uporablja možgane takrat, ko jih imam jaz na off.
Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 4 plus 6?