Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
Je bilo kdaj ze kaj napisanega o kaksnem nategu v zvezi z nagrado te agencije? Sem se sicer prijavila, vendar vseeno malo tezk verjamem, ker navadno nimam take srece s tem?:))
Ne vem, a zdaj naj bi pa že vse nagradne igre bile nateg al kaj?
A res ne znate sami nič presodit, kako in kaj?
Kaj je pa bla pol tista ena agencija pred kratkim, ki je bila polna nategou in enih fint? Se ne spomnim imena, verjetno res ne Jupiter...
Daj povej kaj več, ker nisi edina, ki je zadela, pa tudi mene zanima.
Krf z "Veseli december" fejsbuk strani.. ti tudi? Brezplacen najem apartmaja, ne vem pa koliko potem znašajo poleti letalske za na krk.. a mogoče veš? Ne vem zakaj se mi vseeno čudno zdi..
mene tudi zanima če je tukaj vse ok, ker sem isto dobil po e-mailu. in se nas bi več šlo zato nas zanima da ni to kaki nateg ali kaj podobnega. ima kdo kakšne izkušnje s tem??
Tudi sama sem nekaj dni nazaj dobila sporočilo, da sem od agencije Jupiter prejela tolažilno nagrado - brezplačen apartma na otoku Krf! Sliši se zelo privlačno (še posebej, ker si kot brezposelna oseba dopusta ravno ne morem privoščit) in res sem bila že čisto navdušena, kakšna sreča me je doletela. Potem pa po nekaj pogovorih izvem, da bi morala plačat 240 eur agenciji za vse stroške prevoza, da bi nagrado sploh lahko koristila... To bi naj bila tolažilna nagrada, ampak me ni prav nič potolažilo, ko sem dojela, da si je ne morem privoščit.

Ironično ali čisti nateg?!? Če mene vprašate, gre za izkoriščanje nagradne igre v lastno korist...
tudi jaz sem dobla po elektronski pošti da sem dobla nagrado. zastonj najem apartmaja....ampak nwm al je to res vse tako kot pravijo ali je zraven kak nateg.....
će ima kdo kake izkušnje oz, ve kaj več o tem..
Mene so tudi izžrebali za Krf. Nateg v smislu, da nič ne dobiš, verjetno ni, se pa sigurno tudi agenciji splača. Res da plača apartma, ampak organizira prevoz, pri čemer pobere nekaj zase, pa še doplačila so, ki so že skoraj samoumevna, čeprav niso obvezna (prevoz iz pristanišča do apartmajev - ne vem, če bo kdo iskal svoj prevoz, ko pride z ladje...; skupaj s tem imaš še prost vstop v nek njihov klub, kjer boš veselo zapravljal itd.). Pri 8dnevnem potovanju znese to samo 5 nočitev, ostalo si itak na ladji, tako da apartma zanje najbrž ni prav velik strošek. Je pa zame še vedno ceneje kot če moram plačat vse... Če je že kdo šel, naj pove, kako se je obneslo
Jaz sem podobno zadevo dobil že lansko leto, meli so še nekaj prosti apartmajev, ker majo itak vse zakupljene čez sezono. Mislim da smo plačali tam okrog 150€ na osebo za prevoz in to pa zapestnica za prevoz pa njihov bar je bla 29€....meli smo se super :)) korektno vodenje, vodiči so sicer mladi ampak izkušeni, tko da se da z njimi dobro sodelovat....je pa zanimivo da sem letos tud to dobil....sem bil takoj skeptičen kje tu "fora"...sem klical na agencijo in so mi dali nekega G Izaka, ki mi je zadevo prijazno razložil in mi je bilo pol takoj jasno da zadeva ni nateg amapak, da izberejo določeno število ljudi ki dobijo to možnost "nagrade".....je pa res, ko sem malo preveril pri druga agencija, da se nobena niti malo ne približa po ceni in strokovnosti vodenja, tako da se sigurno splača....mi gremo letos spet :))
Tudi jaz sem ena izmet tistih, ki so dobili ponudbo koriščenja apartmajev na Krfu. Zanima me, kakšni so ti apartmaji, ali imajo vsi na razpolago bazen ? Kako so ločene sobe v apartmajih, kakšne so cene pijače in hrane, kako poteka potovanje...
tudi jaz sem dobila to nagrado, pa me zanima če je kdo že bil letos na Krfu s to agencijo Jupiter in kakšni so bili dejanski stroški? Vem da prevoz plačam sama, me pa zanima če je apartma res zastonj? prosim za odgovor, ker se moram prijaviti čimprej! lep pozdrav
ooo nas je pa veliko...
mal prej sm dobila klic da sm zadela drugo nagrado in morm sam prevoz plačat,bivanje mam pa za đabe...
usa vesela kličem tipa in kolegico ker od njih bi šel z mano,pa kdaj bi šli.
Mi kolegica reče da pozna to foro in naj si pogledam mal po netu k se ful folka pritožuje da je to kr neki...vedno je ena fora tle. Bla je ona lansk let,u benetkah so ugootovili da ni dost prostora za njo,potem čakala naslednjo ladjo. Ko je prišla na Krf,je mogla najet prevoz do nekega manjšega mesteca kjer je bil hotel..
preden je sploh prišla do hotela je že porabila 300e.
Jaz sem ravnokar prišla iz Krfa .Stara sem 51 let in ti povem da boljšega žura od te TA Jupiter še nisem doživela,čeprav so samo mladi .Komaj čakam da me spet žrebajo da grem z njimi .To ni noben nateg ampak res super žur
zdravo...
no ko tole berem se loh sam nasmehnem....js sm bla ista(nc vrjela):)
polet sm sla z Jupitrovci na Krf, so prjatlco izzrebali........blo je FENOMENALNO, NEPOZABNO IN SUPR....nimam niti ene pripombe....

Zj 24.11. grem pa v Prago(zadela 2. nagrado), ma sploh mi na pamet ne pride, da se ne bom mela supr:)

veliko soncka in Jupiter je zakon!:)
Zdravo vsem ....

Tudi mi smo dobili letos to nagrado preko Facebook-a, zastonj apartma na Krfu , mesto Ipsos..
Imeli smo seveda tako kot vsi nekaj pomislekov, saj je bila cena kr premajhna da bi bilo res...pa smo se vseeno odločili in šli vendar s svojim avtom. Res je , da je prevoz z ladjo dolg in cene na ladji niso ravno nizke , vendar se splača....definitivno se splača.....tako kot je nekdo že povedal pred mano , večina mladina , malo starejših, vendar supeeer.
Mi smo bili v apartmajih Aristidis kjer je bila večina mladina vendar smo se imeli res super. Še naš vodič nas je takoj drugi dan malo s strahom spraševal kako je in verjetno pričakoval kakšen slab vtis , da ne moremo spati zaradi mladine ali ne vem kaj. Vendar povem vam odlična družba , morje 30 m, trgovine, bari , hrana in vse na dotiku roke...res super..
Definitivno gremo drugo leto spet......Jupite je zakon
Zdravo vsem ....

Tudi mi smo dobili letos to nagrado preko Facebook-a, zastonj apartma na Krfu , mesto Ipsos..
Imeli smo seveda tako kot vsi nekaj pomislekov, saj je bila cena kr premajhna da bi bilo res...pa smo se vseeno odločili in šli vendar s svojim avtom. Res je , da je prevoz z ladjo dolg in cene na ladji niso ravno nizke , vendar se splača....definitivno se splača.....tako kot je nekdo že povedal pred mano , večina mladina , malo starejših, vendar supeeer.
Mi smo bili v apartmajih Aristidis kjer je bila večina mladina vendar smo se imeli res super. Še naš vodič nas je takoj drugi dan malo s strahom spraševal kako je in verjetno pričakoval kakšen slab vtis , da ne moremo spati zaradi mladine ali ne vem kaj. Vendar povem vam odlična družba , morje 30 m, trgovine, bari , hrana in vse na dotiku roke...res super..
Definitivno gremo drugo leto spet......Jupiter je zakon
Hello,

jaz pa sem ta mesec dobila to nagrado. Midva sva računala in računala pa sva se odločila d agreva. Mnenja so različna kolikor vidim, vendar mi odtehtajo dobri komentarji. Me pa zanima kateri termin priporočate? ali junijski ali septemberski? Midva sva se sicer prijavila za junija.
jaz sem tudi ravno danes zadel to nagrado, vendar se še nisem odločil, če bi šel...
Evo še en, ki je prejel to nagrado ta mesec. Tudi mi smo se odločili, da gremo junija. Zanima me, kako je tam? Če je že kdo bil z Jupiterom, ki je izkoristil to nagrado. Kako so urejeni apartmaji, mogoče lahko kdo posreduje kakšno fotografijo apartmaja, so bazeni? Smo tam prepuščeni sami sebi ali imamo kakšne vodiče ... ipd. ? :)
mene pa zanima če je že kdu letos bil ižreban za drugo leto konec februarja oz. prvega marca za prago ??
za dobrih 100 € na osebo + 30 € zapestnica...
bo šu kdu iz tle?? :)
če bo naj mi piše kr na mail
dejan.mohar@hotmail.com
no tudi moja sorodnica je zadela tole letovanje na krfu. mene pa zanima kako je pa na ladji? kak približn zgledajo tele kabine? a je treba pol na ladji še kaj doplačat? imam 2 majhna otroka pa malo oklevam glede vsega skup..
tudi jaz sem zadel. ma kakšna sreča, to je marketnški trik.
Tudi jaz sem med srečneži, pa me zanima, koliko je približno še ˝obveznih˝ doplačil, pa zanima me, če je ta zadeti apartma brezplačen le za mene ali pa lahko apartma brezplačno koristi tudi druga oseba.
Hvala
Jaz sem tudi "zadela" hotel**** v Pragi. Sicer sem komaj danes opazila mail, ubistvu so mi ga poslali že 31. januarja.. a to velja samo za 1 osebo zastonj bivanje v hotelu?
nekdo z iskušnjami naj se mal razpiše glede prage:)
Tudi jaz sem ravno danes prejel mail da sem zadel nagrado.
Zanimajo me izkušnje za KRF. Kako je na ladji in kakšni so apartmaji. Imam namreč dva majhna otroka.

Hvala in LP
Tudi jaz sem zadela apartma na Krfu in sem fifty fifty glede resnosti ponudbe. G. po telefonu mi je rekel da jih lahko 7 pripeljem s seboj in vsi bivamo zastonj. Res pa me je malo strah, da ne bom prišla v Grčijo s tri letnim otrokom in potem ugotovila da so me naf...Skoraj prelepo da bi bilo res...
zdravo! Naj vam povem, da ni nateg.... Res je tako kot so v agenciji obljubili, sem preverila lansko leto. Super smo se imeli. Vendar pa naj vam povem, da je v apartmajih zelo hitro zmanjkalo tople vode in da ladja ni primerna za majhne otroke. Na ladiji te smatrajo kot višek in bivaš 24ur na palubi kjer te čakajo različni vremenski pojavi ( vročina ali dež ). Seveda je možnost najema kabine na ladji, ki pa je draga. Tk, da pejte uživat sami, otroke pa pustite pri babicah :))
catch je v prevozu....tko da se splača it če greste v lastni režiji...
Agencija vam resnično podari sedemdnevno bivanje v apartamju....cena prevozov je pa je navita tako da sigurno zaslužijo s tega vidika... splača se it s svojim avtom saj smo zračunal da bi 4 osebe in avto prišli skoz s 350 do 400 evri kar je 100 e po osebi za povratne vozovnice... tko da ja....mi gremo v lastni režiji...novim dogodivščinam naproti...
Po mojem mnenju ne gre za popolno natego, ampak bolj za učinkovit marketinški trik, da pofilajo zakupljene kapacitete v terminih izven sezone, namesto za apartmaje pa te "odrapnejo" pri prevozih, partyjih, zapestnicah in še kje. Glede na to, da v juliju brez kakih srečolovov 7-dnevni paket ponujajo za cca. 240 eur, smo "tu negdje".

Zastonj danes ni nič, samo @#$%& in batine!
Sicer pa, gremo v GRČIJOOO!!!!!!!!!!!!!!
Pozdravljeni,... bolj kot berem forum manj mi je jasno,...zdi se mi da gre res za zakupljene parcele in da morajo pofilati, kot pa da jim vse skupaj stoji,... nimam pojma kaj in kako, enkrat u življenju bi si rada privoščila, sedaj pa sem skeptična, moj fant je itak bolj preračunljiv kot pa se jaz tako da on bolj premisli,... mene pa samo zanima če je vse tako kot pravijo,... nekdo mi je povedu da hrana sicer ni draga, samo da je pa v lastni režiji,... Vse skupaj naju bi prišlo na osebo cca 160€.

Prosim pomagajte mi pri odločitvi,...
DANES ZA NIČ PLAČATI NI NIČ DREZPLAČNO!!!!!!!! TO SI ZAPOVNITE ZA VSE VEČNE ČASE !!!!!! Lep dan še naprej
Pozdrav!
Jupiter je startao i u Hrvatskoj, od ove godine. Ista je šema, ide se na Krf - Ipsos, daju besplatni smještaj, plaća se samo put, nekih 180 eura. E sad, pošto slabo kužim slovenski, kolko sam mogao shvatiti od ovih gore da se baš nitko nije žalio. Ako ima tu, tko je bio prošle godine, da podjeli iskustva. Ako se uzme brod bez kabine jel se da preživiti put, jesu li apartmani kolko tolko dobri i kolko para otprilike treba za biti tamo tih 6 dana. Na čemu ti još ovi iz agencije izvuku lovu? Unaprijed hvala.
Lp,

Evo ja sam ih Hrvatske,danas sam dobio nagradu Jupitera,razgovarao sa curom iz agencije.Sve je to lijepo na papiru,i fakat me zanima da li se stvarno isplati ici ili ne? Kolko su mi objasnili put bi me kostao dobrih 150 E.
drevje in grmovje

Re: Agencija Jupiter, nagradne igre, nateg ali ne?

20.06.12 10:34

No, se oglašam, ena, ki sem včeraj prišla s Krfa. Po tej nagradni destinaciji - imeli srečo z nastanitvijo, pa ne vsi, cena prevoza je res taka kot prvijo, so pa zelo nejevoljni, ko nočeš kupiti zapestnice >ugodnosti>, kjer nudijo prevoz do apartmaja in nazaj do ladje, nekaj pijačk-šele po eni uri ponoči!!!, en izlet v mesto, kjer pa vodička ne ve povedat drugega kot kje je Mc Donalds in zašeli veselo šopingiranje. Mi smo bili skupinica osmih, ki si je sama plačala prevoz z ladje do nastanitve, nismo vzeli zapestnice, sami smo si organizirali najem skuterja . . .itd., skratka vodiči so zelooooo neaktivni, ničesar ne vedo povedat ne o krajih, ne navadnih informacij, skratka, le sam se moraš znajti!!! Dol je zelo lepo, ljudje so prijazni, voda je topla, za hrano malo poiščeš cenejšo različico. Mi smo le prvi dan plačali za kosilo dobrih 100€ (8 oseb), kasneje pa za enak menu s pijačo seveda le še po 70€, kar je kar vredu. Prevoz je pa poglavje zase!!! pa ne kvaliteta ladje, ampak organizacija!!! Nas so iz Ljubljane odpeljali ob 4h zjutraj, da smo potem 5ur!!!! ČAKALI V Benetkah na ladjo, ki potem ni plula 24 ur, ampak 28. Tale organizacija je res šlampasta do konca!!!! Če ne bi potem imeli take sreče z apartmajem- VALENTINOS-- bi rekli NIKOLI VEČ. Kar bodo mnogi od nesrečnikov,ki niso imeli te sreče, zagotovo, zagotovo izrazili na ta način... nikoli več z njimi!!! Prepričana sem, da se kdo od njih sigurno oglasi s svojo manj srečno različico!!! MICI
Tudi sam sem bil 'izžreban' in kot razumem je pot z ladjo zastonj-tisto kar me zanima je kje je potem njihov zaslužek in kakšna je nastanitev v apartmajih,ter česa se moraš paziti?Se zahvaljujem za kak odgovor ki bi mi razsvetlil stvar.
to je NATEG, verjemte mi!!!
to je NATEG, verjemte mi!!!
Jaz sem se ravno včeraj vrnil z izleta na Krf z Jupitrom in moram reči da je zadeva potekala kar zadovoljivo. Sam bi ocenil zadevo od 1-10, z osmico. Malo smo imeli logističnih težav, pa tudi spremljevalka od Jupitra bi bila lahkomalo bolj iznajdljiva... ampak kakorkoli že, pripeljala nas je dol, kjer se da žurat do nezavesti, ali pa iti zgolj na kopalni izlet za tiste malo starejše. Fantje in dekleta so res v redu, ztrihtajo vse od zdravnika do renta carja ali skuterja itd.... Edina stvar ki jo pazite je da se na kilometer izognete Grškemu večeru. Nas so peljali v neko taverno katere lastnica je debela Angležinja ki o tovrstnih stvareh očitno nima pojma. Za jesti je bila tona pomfrija, mala klobasica in mini mesna kroglica. Edina Grška stvar pa je bilo malo tzatzikija na začetku.Vino so zalili z vodo, vrteli pa Michaela Jacksona in Tino Turner. Glupi Ameri, so bili seveda navdušeni, za tiste bolj izobražene pa je to prvovrstni kretenizem.28 eur kolikor to stane raje zapijte ali pojdite na Grški večer ki ga organizirajo lokalci. Kakorkoli že, razen tega potovanje ni nateg in je vredno vsakega centa ki ga plačate.
Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 8 krat 7?