Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
Je bilo kdaj ze kaj napisanega o kaksnem nategu v zvezi z nagrado te agencije? Sem se sicer prijavila, vendar vseeno malo tezk verjamem, ker navadno nimam take srece s tem?:))
Ne vem, a zdaj naj bi pa že vse nagradne igre bile nateg al kaj?
A res ne znate sami nič presodit, kako in kaj?
Kaj je pa bla pol tista ena agencija pred kratkim, ki je bila polna nategou in enih fint? Se ne spomnim imena, verjetno res ne Jupiter...
Daj povej kaj več, ker nisi edina, ki je zadela, pa tudi mene zanima.
Krf z "Veseli december" fejsbuk strani.. ti tudi? Brezplacen najem apartmaja, ne vem pa koliko potem znašajo poleti letalske za na krk.. a mogoče veš? Ne vem zakaj se mi vseeno čudno zdi..
mene tudi zanima če je tukaj vse ok, ker sem isto dobil po e-mailu. in se nas bi več šlo zato nas zanima da ni to kaki nateg ali kaj podobnega. ima kdo kakšne izkušnje s tem??
Tudi sama sem nekaj dni nazaj dobila sporočilo, da sem od agencije Jupiter prejela tolažilno nagrado - brezplačen apartma na otoku Krf! Sliši se zelo privlačno (še posebej, ker si kot brezposelna oseba dopusta ravno ne morem privoščit) in res sem bila že čisto navdušena, kakšna sreča me je doletela. Potem pa po nekaj pogovorih izvem, da bi morala plačat 240 eur agenciji za vse stroške prevoza, da bi nagrado sploh lahko koristila... To bi naj bila tolažilna nagrada, ampak me ni prav nič potolažilo, ko sem dojela, da si je ne morem privoščit.

Ironično ali čisti nateg?!? Če mene vprašate, gre za izkoriščanje nagradne igre v lastno korist...
tudi jaz sem dobla po elektronski pošti da sem dobla nagrado. zastonj najem apartmaja....ampak nwm al je to res vse tako kot pravijo ali je zraven kak nateg.....
će ima kdo kake izkušnje oz, ve kaj več o tem..
Mene so tudi izžrebali za Krf. Nateg v smislu, da nič ne dobiš, verjetno ni, se pa sigurno tudi agenciji splača. Res da plača apartma, ampak organizira prevoz, pri čemer pobere nekaj zase, pa še doplačila so, ki so že skoraj samoumevna, čeprav niso obvezna (prevoz iz pristanišča do apartmajev - ne vem, če bo kdo iskal svoj prevoz, ko pride z ladje...; skupaj s tem imaš še prost vstop v nek njihov klub, kjer boš veselo zapravljal itd.). Pri 8dnevnem potovanju znese to samo 5 nočitev, ostalo si itak na ladji, tako da apartma zanje najbrž ni prav velik strošek. Je pa zame še vedno ceneje kot če moram plačat vse... Če je že kdo šel, naj pove, kako se je obneslo
Jaz sem podobno zadevo dobil že lansko leto, meli so še nekaj prosti apartmajev, ker majo itak vse zakupljene čez sezono. Mislim da smo plačali tam okrog 150€ na osebo za prevoz in to pa zapestnica za prevoz pa njihov bar je bla 29€....meli smo se super :)) korektno vodenje, vodiči so sicer mladi ampak izkušeni, tko da se da z njimi dobro sodelovat....je pa zanimivo da sem letos tud to dobil....sem bil takoj skeptičen kje tu "fora"...sem klical na agencijo in so mi dali nekega G Izaka, ki mi je zadevo prijazno razložil in mi je bilo pol takoj jasno da zadeva ni nateg amapak, da izberejo določeno število ljudi ki dobijo to možnost "nagrade".....je pa res, ko sem malo preveril pri druga agencija, da se nobena niti malo ne približa po ceni in strokovnosti vodenja, tako da se sigurno splača....mi gremo letos spet :))
Tudi jaz sem ena izmet tistih, ki so dobili ponudbo koriščenja apartmajev na Krfu. Zanima me, kakšni so ti apartmaji, ali imajo vsi na razpolago bazen ? Kako so ločene sobe v apartmajih, kakšne so cene pijače in hrane, kako poteka potovanje...
tudi jaz sem dobila to nagrado, pa me zanima če je kdo že bil letos na Krfu s to agencijo Jupiter in kakšni so bili dejanski stroški? Vem da prevoz plačam sama, me pa zanima če je apartma res zastonj? prosim za odgovor, ker se moram prijaviti čimprej! lep pozdrav
ooo nas je pa veliko...
mal prej sm dobila klic da sm zadela drugo nagrado in morm sam prevoz plačat,bivanje mam pa za đabe...
usa vesela kličem tipa in kolegico ker od njih bi šel z mano,pa kdaj bi šli.
Mi kolegica reče da pozna to foro in naj si pogledam mal po netu k se ful folka pritožuje da je to kr neki...vedno je ena fora tle. Bla je ona lansk let,u benetkah so ugootovili da ni dost prostora za njo,potem čakala naslednjo ladjo. Ko je prišla na Krf,je mogla najet prevoz do nekega manjšega mesteca kjer je bil hotel..
preden je sploh prišla do hotela je že porabila 300e.
Jaz sem ravnokar prišla iz Krfa .Stara sem 51 let in ti povem da boljšega žura od te TA Jupiter še nisem doživela,čeprav so samo mladi .Komaj čakam da me spet žrebajo da grem z njimi .To ni noben nateg ampak res super žur
zdravo...
no ko tole berem se loh sam nasmehnem....js sm bla ista(nc vrjela):)
polet sm sla z Jupitrovci na Krf, so prjatlco izzrebali........blo je FENOMENALNO, NEPOZABNO IN SUPR....nimam niti ene pripombe....

Zj 24.11. grem pa v Prago(zadela 2. nagrado), ma sploh mi na pamet ne pride, da se ne bom mela supr:)

veliko soncka in Jupiter je zakon!:)
Zdravo vsem ....

Tudi mi smo dobili letos to nagrado preko Facebook-a, zastonj apartma na Krfu , mesto Ipsos..
Imeli smo seveda tako kot vsi nekaj pomislekov, saj je bila cena kr premajhna da bi bilo res...pa smo se vseeno odločili in šli vendar s svojim avtom. Res je , da je prevoz z ladjo dolg in cene na ladji niso ravno nizke , vendar se splača....definitivno se splača.....tako kot je nekdo že povedal pred mano , večina mladina , malo starejših, vendar supeeer.
Mi smo bili v apartmajih Aristidis kjer je bila večina mladina vendar smo se imeli res super. Še naš vodič nas je takoj drugi dan malo s strahom spraševal kako je in verjetno pričakoval kakšen slab vtis , da ne moremo spati zaradi mladine ali ne vem kaj. Vendar povem vam odlična družba , morje 30 m, trgovine, bari , hrana in vse na dotiku roke...res super..
Definitivno gremo drugo leto spet......Jupite je zakon
Zdravo vsem ....

Tudi mi smo dobili letos to nagrado preko Facebook-a, zastonj apartma na Krfu , mesto Ipsos..
Imeli smo seveda tako kot vsi nekaj pomislekov, saj je bila cena kr premajhna da bi bilo res...pa smo se vseeno odločili in šli vendar s svojim avtom. Res je , da je prevoz z ladjo dolg in cene na ladji niso ravno nizke , vendar se splača....definitivno se splača.....tako kot je nekdo že povedal pred mano , večina mladina , malo starejših, vendar supeeer.
Mi smo bili v apartmajih Aristidis kjer je bila večina mladina vendar smo se imeli res super. Še naš vodič nas je takoj drugi dan malo s strahom spraševal kako je in verjetno pričakoval kakšen slab vtis , da ne moremo spati zaradi mladine ali ne vem kaj. Vendar povem vam odlična družba , morje 30 m, trgovine, bari , hrana in vse na dotiku roke...res super..
Definitivno gremo drugo leto spet......Jupiter je zakon
Hello,

jaz pa sem ta mesec dobila to nagrado. Midva sva računala in računala pa sva se odločila d agreva. Mnenja so različna kolikor vidim, vendar mi odtehtajo dobri komentarji. Me pa zanima kateri termin priporočate? ali junijski ali septemberski? Midva sva se sicer prijavila za junija.
jaz sem tudi ravno danes zadel to nagrado, vendar se še nisem odločil, če bi šel...
Evo še en, ki je prejel to nagrado ta mesec. Tudi mi smo se odločili, da gremo junija. Zanima me, kako je tam? Če je že kdo bil z Jupiterom, ki je izkoristil to nagrado. Kako so urejeni apartmaji, mogoče lahko kdo posreduje kakšno fotografijo apartmaja, so bazeni? Smo tam prepuščeni sami sebi ali imamo kakšne vodiče ... ipd. ? :)
mene pa zanima če je že kdu letos bil ižreban za drugo leto konec februarja oz. prvega marca za prago ??
za dobrih 100 € na osebo + 30 € zapestnica...
bo šu kdu iz tle?? :)
če bo naj mi piše kr na mail
dejan.mohar@hotmail.com
no tudi moja sorodnica je zadela tole letovanje na krfu. mene pa zanima kako je pa na ladji? kak približn zgledajo tele kabine? a je treba pol na ladji še kaj doplačat? imam 2 majhna otroka pa malo oklevam glede vsega skup..
tudi jaz sem zadel. ma kakšna sreča, to je marketnški trik.
Tudi jaz sem med srečneži, pa me zanima, koliko je približno še ˝obveznih˝ doplačil, pa zanima me, če je ta zadeti apartma brezplačen le za mene ali pa lahko apartma brezplačno koristi tudi druga oseba.
Hvala
Jaz sem tudi "zadela" hotel**** v Pragi. Sicer sem komaj danes opazila mail, ubistvu so mi ga poslali že 31. januarja.. a to velja samo za 1 osebo zastonj bivanje v hotelu?
nekdo z iskušnjami naj se mal razpiše glede prage:)
Tudi jaz sem ravno danes prejel mail da sem zadel nagrado.
Zanimajo me izkušnje za KRF. Kako je na ladji in kakšni so apartmaji. Imam namreč dva majhna otroka.

Hvala in LP
Tudi jaz sem zadela apartma na Krfu in sem fifty fifty glede resnosti ponudbe. G. po telefonu mi je rekel da jih lahko 7 pripeljem s seboj in vsi bivamo zastonj. Res pa me je malo strah, da ne bom prišla v Grčijo s tri letnim otrokom in potem ugotovila da so me naf...Skoraj prelepo da bi bilo res...
zdravo! Naj vam povem, da ni nateg.... Res je tako kot so v agenciji obljubili, sem preverila lansko leto. Super smo se imeli. Vendar pa naj vam povem, da je v apartmajih zelo hitro zmanjkalo tople vode in da ladja ni primerna za majhne otroke. Na ladiji te smatrajo kot višek in bivaš 24ur na palubi kjer te čakajo različni vremenski pojavi ( vročina ali dež ). Seveda je možnost najema kabine na ladji, ki pa je draga. Tk, da pejte uživat sami, otroke pa pustite pri babicah :))
catch je v prevozu....tko da se splača it če greste v lastni režiji...
Agencija vam resnično podari sedemdnevno bivanje v apartamju....cena prevozov je pa je navita tako da sigurno zaslužijo s tega vidika... splača se it s svojim avtom saj smo zračunal da bi 4 osebe in avto prišli skoz s 350 do 400 evri kar je 100 e po osebi za povratne vozovnice... tko da ja....mi gremo v lastni režiji...novim dogodivščinam naproti...
Po mojem mnenju ne gre za popolno natego, ampak bolj za učinkovit marketinški trik, da pofilajo zakupljene kapacitete v terminih izven sezone, namesto za apartmaje pa te "odrapnejo" pri prevozih, partyjih, zapestnicah in še kje. Glede na to, da v juliju brez kakih srečolovov 7-dnevni paket ponujajo za cca. 240 eur, smo "tu negdje".

Zastonj danes ni nič, samo @#$%& in batine!
Sicer pa, gremo v GRČIJOOO!!!!!!!!!!!!!!
Pozdravljeni,... bolj kot berem forum manj mi je jasno,...zdi se mi da gre res za zakupljene parcele in da morajo pofilati, kot pa da jim vse skupaj stoji,... nimam pojma kaj in kako, enkrat u življenju bi si rada privoščila, sedaj pa sem skeptična, moj fant je itak bolj preračunljiv kot pa se jaz tako da on bolj premisli,... mene pa samo zanima če je vse tako kot pravijo,... nekdo mi je povedu da hrana sicer ni draga, samo da je pa v lastni režiji,... Vse skupaj naju bi prišlo na osebo cca 160€.

Prosim pomagajte mi pri odločitvi,...
DANES ZA NIČ PLAČATI NI NIČ DREZPLAČNO!!!!!!!! TO SI ZAPOVNITE ZA VSE VEČNE ČASE !!!!!! Lep dan še naprej
Pozdrav!
Jupiter je startao i u Hrvatskoj, od ove godine. Ista je šema, ide se na Krf - Ipsos, daju besplatni smještaj, plaća se samo put, nekih 180 eura. E sad, pošto slabo kužim slovenski, kolko sam mogao shvatiti od ovih gore da se baš nitko nije žalio. Ako ima tu, tko je bio prošle godine, da podjeli iskustva. Ako se uzme brod bez kabine jel se da preživiti put, jesu li apartmani kolko tolko dobri i kolko para otprilike treba za biti tamo tih 6 dana. Na čemu ti još ovi iz agencije izvuku lovu? Unaprijed hvala.
Lp,

Evo ja sam ih Hrvatske,danas sam dobio nagradu Jupitera,razgovarao sa curom iz agencije.Sve je to lijepo na papiru,i fakat me zanima da li se stvarno isplati ici ili ne? Kolko su mi objasnili put bi me kostao dobrih 150 E.
drevje in grmovje

Re: Agencija Jupiter, nagradne igre, nateg ali ne?

20.06.12 10:34
No, se oglašam, ena, ki sem včeraj prišla s Krfa. Po tej nagradni destinaciji - imeli srečo z nastanitvijo, pa ne vsi, cena prevoza je res taka kot prvijo, so pa zelo nejevoljni, ko nočeš kupiti zapestnice >ugodnosti>, kjer nudijo prevoz do apartmaja in nazaj do ladje, nekaj pijačk-šele po eni uri ponoči!!!, en izlet v mesto, kjer pa vodička ne ve povedat drugega kot kje je Mc Donalds in zašeli veselo šopingiranje. Mi smo bili skupinica osmih, ki si je sama plačala prevoz z ladje do nastanitve, nismo vzeli zapestnice, sami smo si organizirali najem skuterja . . .itd., skratka vodiči so zelooooo neaktivni, ničesar ne vedo povedat ne o krajih, ne navadnih informacij, skratka, le sam se moraš znajti!!! Dol je zelo lepo, ljudje so prijazni, voda je topla, za hrano malo poiščeš cenejšo različico. Mi smo le prvi dan plačali za kosilo dobrih 100€ (8 oseb), kasneje pa za enak menu s pijačo seveda le še po 70€, kar je kar vredu. Prevoz je pa poglavje zase!!! pa ne kvaliteta ladje, ampak organizacija!!! Nas so iz Ljubljane odpeljali ob 4h zjutraj, da smo potem 5ur!!!! ČAKALI V Benetkah na ladjo, ki potem ni plula 24 ur, ampak 28. Tale organizacija je res šlampasta do konca!!!! Če ne bi potem imeli take sreče z apartmajem- VALENTINOS-- bi rekli NIKOLI VEČ. Kar bodo mnogi od nesrečnikov,ki niso imeli te sreče, zagotovo, zagotovo izrazili na ta način... nikoli več z njimi!!! Prepričana sem, da se kdo od njih sigurno oglasi s svojo manj srečno različico!!! MICI
Tudi sam sem bil 'izžreban' in kot razumem je pot z ladjo zastonj-tisto kar me zanima je kje je potem njihov zaslužek in kakšna je nastanitev v apartmajih,ter česa se moraš paziti?Se zahvaljujem za kak odgovor ki bi mi razsvetlil stvar.
to je NATEG, verjemte mi!!!
to je NATEG, verjemte mi!!!
Jaz sem se ravno včeraj vrnil z izleta na Krf z Jupitrom in moram reči da je zadeva potekala kar zadovoljivo. Sam bi ocenil zadevo od 1-10, z osmico. Malo smo imeli logističnih težav, pa tudi spremljevalka od Jupitra bi bila lahkomalo bolj iznajdljiva... ampak kakorkoli že, pripeljala nas je dol, kjer se da žurat do nezavesti, ali pa iti zgolj na kopalni izlet za tiste malo starejše. Fantje in dekleta so res v redu, ztrihtajo vse od zdravnika do renta carja ali skuterja itd.... Edina stvar ki jo pazite je da se na kilometer izognete Grškemu večeru. Nas so peljali v neko taverno katere lastnica je debela Angležinja ki o tovrstnih stvareh očitno nima pojma. Za jesti je bila tona pomfrija, mala klobasica in mini mesna kroglica. Edina Grška stvar pa je bilo malo tzatzikija na začetku.Vino so zalili z vodo, vrteli pa Michaela Jacksona in Tino Turner. Glupi Ameri, so bili seveda navdušeni, za tiste bolj izobražene pa je to prvovrstni kretenizem.28 eur kolikor to stane raje zapijte ali pojdite na Grški večer ki ga organizirajo lokalci. Kakorkoli že, razen tega potovanje ni nateg in je vredno vsakega centa ki ga plačate.
Pozdravljeni!
Sem ena tistih,ki so se vrnili 24.junina.Igra ni nateg ,treba je samo 2000% preveriti kaj ti reče agentka,ki te išče,da sprejmeš ponudbo.Mislim ,da je imela skupina,ki je odšla 16.6. največ probleemov tako z razlago ,da gremo na trajekt,tako z kabinami na ladiji in eni z nastanitvijo.Mi smo resda z 5.urnim prigovarjanjem tem Grkom uspeli dobiti kabino,saj smo imeli zraven otroka,imeli pa mislim da najboljšo vodičko Olivero in Rožleta,ki stase z zadnjimi močmi borila,da se je uredilo.Resda smo imeli zamude vendar pa vam povem,da potovanje kot palubni potnik je fenomenalno doživetje.
Navkljub vsemu pa smo imeli nato srečo ,da smo dobili apartma ,ki je bil fenomenalen,apartma Valentino-Pirgi.Raj na Ipsosu,bote zadovoljni vsi,ki boste šli tja.
Najbolj pa otroci,bazeni,da pozabiš da bi šel na plažo,sonca in sence kolikor hočeš.
Šli smo prvič in ne zadnjič ,šli bomo po vrjetnosti tudi naslednje leto vendar v lastni režiji in v Valentinota.
Še enkrat ,kljub težavam,ki jih je imela ta skupina,pa samo zaradi Jupiterovcev iz agencije v Ljubljani,ne pa zaradi super vodičov,ki smo jih imeli(HVALA OLI,HVALA ROŽLE) in seveda v samem Ipsosu hvala tudi KLEMNU,je bilo v Grčiji zelo lepo.
Agenciji Jupiter pa v razmislek kaj so ga srali ,v razmislek,da s tem zgubljajo predobre vodiče.
Vse Pohvale agenciji Jupiter za enkratno doživezje na Krfu.
(dobil nagrado , dobil več kot sem pričakoval)
Ampak agencija je samo firma, tako da vodiči zaslužijo več kot POHVALO !
KO DELAŠ Z SRCEM JE PAČ TEMU TAKO

LP
Djj ANDY
mene pa zanima potovanje na krf saj grem sedaj 22.09.2012, ali je resnično tako kot govorijo.
posebno me zanima koliko stane retacar na dan v evrih.
in tudi kabina na ladji za prespat in tako naprej.
ali so na krfu prostitutke saj veste kako je z moškimi.

lp
Vsi tisti, ki pravijo, da je Jupiter fajn... so zaposleni na agenciji in odgovarjajo na forumih. Ta nagradna igra je nateg!!!!!!!!!
cinizem as a lajf stajl

Re: Agencija Jupiter, nagradne igre, nateg ali ne?

02.01.13 20:24
No, pred kratkim preslišim pogovor med (sklepam da) dvema Jupitrovcema in da povzamem : tržijo tenerife tako kot uni nateguni iz Monsa, s tem da je tokrat zastonj namestitev. Pozor IRONIJA! Jupiter trži timesharing. Sistem nej bi bil tak kot pri prejšnjih nategunih, pod pretvezo ankete o dopustovanju. Vprašanje je samo, ali so sistem prekopirali ali pa so se mogoče povezali s temi istimi nateguni angleškimi, ki veselo cepajo slovenčke še naprej!
Mja, sem "srecni" dobitnik nagrade najema apartmaja na tenerifih "cinizem as a lajf stajl", kaj naj bi bil to timesharing, in o katerih nategunih iz Monsa je govora. Sam nisem o tej tematiki še ničesar slišal ali pa prebral, ampak očitno ni tukaj pri tem vse čisto.

Hvala za info in lp, TomazO!!
Tudi jaz dobil brezplacen najem apartmaja na Tenerifih, jutri izvem vec in vam morda porocam. ;) Ce pa ima kdo kaj vec informacij za kaj pravzaprav gre, se pa priporocam. Nic tudi ne vem o tistih "nategunih iz Monsa" in se zato priporocam za razsvetlitev.
Lep pozdrav,
Robi
Ooo, mene so pa danes poklicali da sem zaradi sodelovanja v anketi zadela počitnice na Krfu.Očitno so tenerife že zafilali ;). V ponedeljek mi sporočijo kako pa kaj sem pa zelo skeptična glede takih nagradnih iger. Bomo videli, malo sončka vsekakor ne bi škodilo.
Tudi jaz sem med tistimi "srečnicami". Ali je že kdo obveščen karkoli okoli Tenerifov.
Evo Tenerife:
PLAČAN APARTMA NA SANJSKIH TENERIFIH:
(koriščenje nagrade možno v 24 mesecih od prijave)

Posredujem vam informacije glede koriščenja nagrade »Plačan apartma« na sanjskih TENERIFIH v prihodnjih 24 mesecih.

Paket »Plačan apartma« vsebuje:
· 7x nočitev v 6-posteljnem apartmaju Club Marina Resort 3*+ na Tenerifih
· posteljnina in končno čiščenje v apartmaju
· 2 do 3 urna prezentacija RCI v objektu
· Slovenski predstavnik na Tenerifih
· celotna organizacija na Tenerifih

Poleg sebe lahko tako povabite 5 ljudi. Na osebo se plača 10€ (prijavnina in stroški rezervacije) + 14€ TT(turistična taksa).

Prevoz do Tenerifov za 297 eur vam seveda organiziramo mi in vključuje:
· LETALSKA VOZOVNICA Milano/Bologna – Tenerife – Milano/Bologna
· Prevoz s kombijem iz Ljubljane/Postojne/Fernetičev - letališče Milano/Bologna – Fernetiči/Postojna Ljubljana

Za vas, ki ste prejeli nagrado in za vse ostale, ki gredo z vami znaša tako plačilo prevoza samo:

3x 99€ (PLAČILO NA 3 OBROKE) + prijavnina in taxa

LETOS NOVO: za prijavo in plačilo v enkratnem znesku vam dodatni teden podarimo
LETOS NOVO: za prijavo in plačilo v enkratnem znesku vam transfer od letališča na Tenerifih do apartmajskega naselja in nazaj podarimo
LETOS NOVO: akcija od doma do doma (v ceno prevoza že vključen tudi prevoz iz vseh večjih krajev v Sloveniji do letališča in nazaj)

POMEMBNO: Možnost nastanitve tudi v 1/2, 1/3, 1/4 ali 1/5 posteljnem apartmaju. Doplačilo za 1/4 ali 1/5 posteljni apartma je 13 eur na obrok na osebo, za 1/2 ali 1/3 posteljni apartma je 23 eur na obrok na osebo.

V nagradi „Plačan apartma na Tenerifih“ je tako vključeno:
· prevoz s kombijem Ljubljana, Postojna, Fernetiči – letališče Milano/Bologna in nazaj (za prevoz iz Maribora ali Celja 20 eur doplačila)
· povratna letalska vozovnica na relaciji Milano/Bologna – Tenerife – Milano/Bologna
· 7x nočitev v Apartmajskem naselju Club Marina Resort 3*+
· posteljnina in končno čiščenje v apartmaju
· 2 do 3 urna prezentacija RCI v objektu
· Slovenski predstavnik na Tenerifih
· celotna organizacija na Tenerifih

Opis apartmajskega naselja Club Marina Resort 3*+ na Tenerifih:

Club Marina Resort je lociran v sončnem južnem delu Tenerifov. Od južnega letališča je oddaljen 11 km v priviligirani mirni okolici, od koder imaš odličen dostop do vseh večjih znamenitosti otoka.
Club Marina Resort vsebuje:
- 180 2 do 6 posteljnih apartmajev
- veliki zunanji ogrevan bazen
- otroški ogrevan bazen
- jaccuzi za 6 oseb
- zunanji prostor za otroško animacijo
- telovadnico / fitness
- restavracijo z internacionalno hrano
- supermarket
- lepotilni in frizerski salon
- nočni klub
- wi-fi internet zono
- čistilna služba

Nastanjeni ste v stilsko opremljenih apartmajih s prostornim dnevnim prostorom, polno opremljeno kuhinjo, ki vključuje tudi mikrovalovno pečico, stiskalec za sok, toaster, pomivalni in pralni stroj. V dnevni sobi imate tudi TV s satelitskim sprejemnikom in kavč, ki se uporablja tudi kot ležišče. Polno opremljena kopalnica vključuje tudi sušilec za lase in obleke. Spalnica vsebuje tudi budno uro. Vsi apartmaji imajo balkone z mizo in stoli. Vsi apartmaji imajo tudi likalnik in likalno desko ter zasilne čistilne pripomočke.

Club Marina Resort ima tudi ekipo animatorjev, ki bodo poskrbeli za odlično vzdušje na vašem počitnikovanju. Ob večerih vam resort ponuja različne tematske programe, kot je BBQ s Flamenko predstavo, prvovrstno hrano in obilico nočne zabave v Ko-ko Bongo klubu. Lahko pa si boste zaželeli tudi kaj bolj drznega za vaše razvedrilo in se z ladjico podali na Pirate Attack pustolovščino z all inclusive večerom, ki je bil predvajan tudi na več nacionalnih televizijah po svetu.

Pogoji prijave: Potovanje je možno koristiti v roku 24 mesecev od datuma plačila prvega obroka, s čimer je prijava potrjena. Prvi razpoložljivi termin je 180 dni od datuma prijave. Željen termin je nujno potrebno naznaniti minimalno 90 dni pred odhodom in sicer na mail: tenerifi@jupiter.si ali telefon 030 360 310. Vedno predlagajte 3 termine in eden od terminov bo potrjen v skladu z vašo prioritetno listo. Če se odločite za odhod v visoki sezoni, je doplačilo ob potrjenem odhodu termina 99 eur/osebo. Takrat se plača tudi transfer letališče na Tenerifih – apartmaji – letališče na Tenerifih. Cena je 25 eur na osebo (ob plačilu prevoza v enkratnem znesku, vam ta transfer plačamo mi). Visoka sezona je od 1.4. do 31.10, 20.12. do 5.1.

Dodatni pogoj: Na Tenerifih v apartmajskem naselju Club Marina Resort 3*+ se je nujno potrebno udeležiti 2 do 3 urne prezentacije RCI. Prezentacija poteka v slovenskem jeziku.

DODATNA PONUDBA: Uredimo vam lahko tudi dodatno zavarovanje z asistenco v tujini (ELVIA) za celoten termin. Znesek zavarovanja znaša 15€/osebo.

Ker nimam pojma o takšnih potovanjih tudi ne morem oceniti, ali je to ugodna ponudba ali ne.

Tomiboy!!
Torej... Jaz sem tudi bila delezna nagrade, pa sm jo zavrnila! Torej nagrada je bila apartma za 8 oseb na Krfu! Kadarkoli do januarja 2015, prvi trik je da mores pr njih, pr agenciji koristit prevoz ( lj- krf = 160 eur izven sezone in 240 znotraj sezone... Kar po mojem mnenju ni tako slabo. ampak ok)! Drugi trik je, da mores zadevo bukirat vsaj 3 mesece pred odhodom! Tam si bolj kot ne prepuscen sam sebi, razen ce podlezes paketom in akcijam, ki jih tam ponujajo potovalni agenti... Tretji in glavni trik pa je, da se mores ob klicu, ko ti sporocijo, da je nagrada tvoja, TAKOJ ZDAJ odlociti in potrditi rezervacijo, kar pomeni, da dobis na dom pogodbo za podpisat in poloznico za 2x39 eur( kar je predplacilo za dve osebi, ostali se prijavijo in placajo kasneje)... Tega denarja v nobenem primeru ne dobis nazaj, ce se odjavis! Ne vem ce gre tu za nateg, vsekakor nagrada tudi ni, je pa zacetek igranja igre na sreco! Kdor bo imel sreco in bo sel.... Naj uziva se namesto mene! Lepi pozdravcki!
Tudi jaz sem zavrnila Tenerife. Resnično ne maram NAČINA, ko ti nekdo takole "podtakne" počitnice in vmes, ko ti razlaga po telefonu podrobnosti nagrade, stalno sprašuje: "Kaj ni to enkratno, gospa _____ ?" En sam pomp! Tudi če se finančno izplača, mi ni všeč masovni turizem, ki je v ponudbi Tenerifov, ker mi bolj ustreza pustolovski turizem, svoboden, tak, ki si ga sama krojim. Tudi tista anketa, ki so jo z mano pred podelitvijo nagrade opravili, je bila očitno samo pretveza za vzpostavitev kontakta z mano; sem prepričana, da jih tisti rezultati ankete sploh ne zanimajo.
Zato iz principa zavračam take "nagrade".
Tudi jaz dobila KRF, čakam da me pokličejo in povedo podrobnosti! Še nikoli nismo bili tako daleč in sem skeptična, ker imava 2.5let staro punčko.....pa nebi kje vedrila 15 ur

lp
š
No bomo videli, kaj bo rekel naslednji klicatelj.

lp
š
Živjo,

ravnokar prejela klic od Jupitra, apartma zastonj, 10€ turistična taksa na osebo, 147€ ladijski prevoz na osebo, 19€ na osebo organiziran prevoz od ladje od apartmaja. Pošljejo pogodbo in se odločiš v treh dneh ali greš ali ne. je pa treba plačati takoj 39€ po osebi, s tem da moraš poleg sebe prijaviti še najmanj eno osebo, kar potem znese 2 krat po 39€. če bi še kako osebo prijavil, lahko to narediš tri mesece pred odhodom, in tudi plačati zanje tri mesece pred odhodom.

Na počitnice greš lahko letos ali drugo leto. Jaz še ne vem, moramo doma premleti vse skupaj, pa bomo videli. Tisto s Tenerifi pa je čisto druga zgodba, druga agencija, ki pobere le denar in izgine, potem pa se znajdi. Ampak smo skeptični tudi glede Jupitra, tako da ne vem, bomo sporočili, kako smo se odločili, a najbrž je res to kar pravijo nekateri, da služijo s prevozom, in če pogledaš neke ponudbe brez žrebanja, smo res tu nekje.

LP
Pozdravljeni,

tudi sama bi rada komentirala delo Turistične agencije Jupiter. Pred kratkim so imeli objavljeno prosto delovno mesto za delo v novi poslovalnici. Delo naj bi potekalo tako, da ljudje, ki so zaposleni v klicnem centru ponujajo zastonj apartmaje v Grčiji in ostalih destinacijah, ti pa mu potem v poslovalnici prodaš prevoze.
Ko prideš v ožji izbor se stvar nadaljuje tako, da ti dajo list na katerem piše kako bi se naj pogovarjal z ljudmi, ki dobijo zastonj apartma ter kako jim prodat različne prevoze.
Ker še verjetno niso slišali za poslovni bonton te imenujejo s »stari« in podobnimi frazami, poleg tega te pa že tako ali tako tikajo. Če imaš nekaj izkušenj v turizmu in se vsaj malo spoznaš na stvari je vse skupaj prav smešno. Ker je njihov novi cilj privabiti tudi starejše goste, se sprašuješ kako v Grčijo na ladjo kot palubni potnik poslati nekoga starejšega? Če si pošten in če si že kdaj potoval kot palubni potnik, veš, da je to skoraj nemogoče.
Kdo ti bo dan danes dal nekaj zastonj? Kakšno je ozadje tega? Postajaš skeptičen in ker na sestanku ne izveš nič pomembnega in ker te zanima še ogromno stvari povezanih s potovanjem, ki bi zanimale tudi ostale ljudi, ki prejmejo zastonj apartma, se veseliš naslednjega sestanka, ki bi naj bil čez en teden. Dan pred ponovnim sestankom se ti noben ne javlja na telefon. Na dan sestanka se ti končno po parih klicih oglasi moški in pravi, da zakaj kličeš in ko poveš, da si se dogovoril prav z njim in da te zanimajo samo povratne informacije glede sestanka, ti reče: »Kaj naj jaz zdaj, če ti kličeš!? Najdi si drugo službo!« In ti tudi odloži telefon. Kje je tukaj človeški odnos v prvi vrsti, kaj šele ostale stvari…Res nesramno, predvsem pa neprofesionalno.
Premislite, če želite s takimi ljudmi imeti bilokakšen stik, kaj šele z njimi odpotovat!

Ko po tem dogodku poizvedujem dalje glede agencije, slišim različne zgodbe od prijateljev, da so jih klicali. Zdaj ponujajo Tenerife. Ena izmed zgodb, ki se mi je zdela najhujša je ta, da so poslali na Tenerife družino z malima otrokoma in ko so po par urnem čakanju na letališču kjer so pristali dočakali vodiča, jim ta pove, da se mu že zdaj smilijo, ker sploh ne vejo kam so prišli. Ko so zagledali apartma, ki so ga dobili zastonj, so se obrnili in odleteli nazaj v Ljubljano.
Mislim, da to pove vse.
Pozdravljeni,

tudi sama bi rada komentirala delo Turistične agencije Jupiter. Pred kratkim so imeli objavljeno prosto delovno mesto za delo v novi poslovalnici. Delo naj bi potekalo tako, da ljudje, ki so zaposleni v klicnem centru ponujajo zastonj apartmaje v Grčiji in ostalih destinacijah, ti pa mu potem v poslovalnici prodaš prevoze.
Ko prideš v ožji izbor se stvar nadaljuje tako, da ti dajo list na katerem piše kako bi se naj pogovarjal z ljudmi, ki dobijo zastonj apartma ter kako jim prodat različne prevoze.
Ker še verjetno niso slišali za poslovni bonton te imenujejo s »stari« in podobnimi frazami, poleg tega te pa že tako ali tako tikajo. Če imaš nekaj izkušenj v turizmu in se vsaj malo spoznaš na stvari je vse skupaj prav smešno. Ker je njihov novi cilj privabiti tudi starejše goste, se sprašuješ kako v Grčijo na ladjo kot palubni potnik poslati nekoga starejšega? Če si pošten in če si že kdaj potoval kot palubni potnik, veš, da je to skoraj nemogoče.
Kdo ti bo dan danes dal nekaj zastonj? Kakšno je ozadje tega? Postajaš skeptičen in ker na sestanku ne izveš nič pomembnega in ker te zanima še ogromno stvari povezanih s potovanjem, ki bi zanimale tudi ostale ljudi, ki prejmejo zastonj apartma, se veseliš naslednjega sestanka, ki bi naj bil čez en teden. Dan pred ponovnim sestankom se ti noben ne javlja na telefon. Na dan sestanka se ti končno po parih klicih oglasi moški in pravi, da zakaj kličeš in ko poveš, da si se dogovoril prav z njim in da te zanimajo samo povratne informacije glede sestanka, ti reče: »Kaj naj jaz zdaj, če ti kličeš!? Najdi si drugo službo!« In ti tudi odloži telefon. Kje je tukaj človeški odnos v prvi vrsti, kaj šele ostale stvari…Res nesramno, predvsem pa neprofesionalno.
Premislite, če želite s takimi ljudmi imeti bilokakšen stik, kaj šele z njimi odpotovat!

Ko po tem dogodku poizvedujem dalje glede agencije, slišim različne zgodbe od prijateljev, da so jih klicali. Zdaj ponujajo Tenerife. Ena izmed zgodb, ki se mi je zdela najhujša je ta, da so poslali na Tenerife družino z malima otrokoma in ko so po par urnem čakanju na letališču kjer so pristali dočakali vodiča, jim ta pove, da se mu že zdaj smilijo, ker sploh ne vejo kam so prišli. Ko so zagledali apartma, ki so ga dobili zastonj, so se obrnili in odleteli nazaj v Ljubljano.
Mislim, da to pove vse.
Je pa ni nateg..če se mogoče kdo spomni podjetij Promocija Sončnega Zahoda, Unikatne Sanjske Destinacije in pa Lhbc Marketing 2010-2011 (delala na PSZ in LHBC)..vsi trije so v sloveniji ponujali Tenerife in tudi Malto..so klicali in ponujali darilo če se udeležite predstavitve, samo pri njih si moral plačati nočitve, ki naj bi bile luksuzne na koncu je bilo bolj pofl od apartmajev, ampak vsa podjetja ki ponujajo Time Share dobijo pakete zastonj..zato pri Jupitru je malo boljše ker je vsaj nočitev zastonj, ni predavanja 2 uri..pri prevozu vas pa lahko oderejo..v vsakem primeru vas pa potem dol na destinaciji poskušajo prepičat v časovni zakup apartmaja, to je cela poanta..pač Time Share..nič novega v slo
Pozdravljeni,
tudi mene so danes klicali in mi povedali,da sem na Krfu zadela apartma za osem oseb.Me pa zanima,če je to vse res ter,če mi lahko kdo pove v katerih apartmajih je bil in,če je šel mogoče kdo z letalom.Imam majhno punčko pa me malo skrbi.
Tudi jaz sem dobila ponudbo in smo se odločili z kolegi da bomo probali.. Tud če gre kaj narobe ni važno samo da prideš dol in nazaj in dobenega nerabiš iz agencije da se imaš lepo in fajn.. glede hrane so mi povedali da so cene enake kot pri nas samo najt je treba dobro restavracijo... na ladji verjamem da bo hudo tisti cel dan se vozit ampak kaj češ.. za tak denar se pomoje splača sploh če si v dobri družbi.. :)) Tako da smo v upanju najboljšega ! :D
ali imajo destinacije tudi v bivši jugoslaviji
Tudi jaz dobila danes klic, da sem zadela dopust na Krf-u. V nedeljo imam predstavitev z agentom vam javim, kako je potekalo.
Meni so ponujali zastonj dopust za celo družino za katerokoli destinacijo z njihovega kataloga Turčija, Grčija, Egipt... 7 nočitev za celo družino zastonj, hrano in let si plačaš sam. Glede na to, da veliko potujemo, je povsem jasno, da to ne pije vode. Ne bi rekla, da je to direkt natega, ampak probajo... kakšnega reveža pa vseeno dobijo. Najbolj me je motilo, da bi se z možem kar v nedeljo oglasila pri agentu. Ko sem jih prosila, če mi prej pošljejo katalog, da bi sploh videla, kaj to je, so mi rekli, naj se oglasim pri agentu, pa bom vse izvedela. No, mene s tem niso pridobili. Raje dam 200 eur več in imam dopust tak, kot si ga želim.
Navedeno
zooya
Tudi jaz sem zavrnila Tenerife. Resnično ne maram NAČINA, ko ti nekdo takole "podtakne" počitnice in vmes, ko ti razlaga po telefonu podrobnosti nagrade, stalno sprašuje: "Kaj ni to enkratno, gospa _____ ?" En sam pomp! Tudi če se finančno izplača, mi ni všeč masovni turizem, ki je v ponudbi Tenerifov, ker mi bolj ustreza pustolovski turizem, svoboden, tak, ki si ga sama krojim. Tudi tista anketa, ki so jo z mano pred podelitvijo nagrade opravili, je bila očitno samo pretveza za vzpostavitev kontakta z mano; sem prepričana, da jih tisti rezultati ankete sploh ne zanimajo.
Zato iz principa zavračam take "nagrade".

SE 100% STRINJAM!
Kdor želi naj proba, lahko bo vse ok, a jaz na to ne padam. Rajši malo več plačam in grem kamor želim. Tisti "Kaj ni to enkratno, gospod _____ ?" pa tako nagnusen, da že zaradi tega nebi šel.
evo ravnokar iz Krfa, sli smo preko Jupitra preko kao nagradne igre...
Sploh mi ni jasno kako lahko ponujajo kaj takega saj po moji racunici nimajo nobenega zasluzka, razen ce sam apartmaje pokrijejo...
dobili smo apartmaje kao nagradno ceprav smo morali zanje placati 39eur (to me niti ne moti, saj vem da cist zastonj ne more biti) po osebi za 7 dni, ostalo smo si uredili cisto sami. lahko greste z avtom (pride stroskovno 400 eur, tankajte v HR (1,25) in v Makedoniji kjer je 1 l goriva 1 euro), lahko pa uredite prevoz z ladjo iz trsta v lastni reziji (najava 14 dni vnaprej 62eur povratna ali kak dan pred odhodom 106eur povratna po osebi). mi smo sli raje s svojim avtom kjer smo potem lahko v lastni reziji potovali po otoku in obiskali res mnogo zadev in zanimivosti. vglavnem nas je v lastni reziji prislo vse, apartmaji, prevoz in hrana (kuhali in nabavljali smo v lastni reziji) 210 eur. tko da od mene dobi jupiter vse mozne zvezdice.. ce pa koga kaj zanima pa mi lahko pise na ervin1975@gmail.com pa mu razlozim
Navedeno
Zadela
Je bilo kdaj ze kaj napisanega o kaksnem nategu v zvezi z nagrado te agencije? Sem se sicer prijavila, vendar vseeno malo tezk verjamem, ker navadno nimam take srece s tem?:))

Lp vidim ,da te zanima kako je to z glede nagrad na agenciji jupiter in ti lahko z prve roke povem ,da sem pravkar prišel z krf-a in enako sem že bil z njimi na krf-u že leta 2011. Nagrade niso nateg le ,da skupna cena ni kaj cenejša kot first minute kje drugje. Jaz sem 2011 dobil brezplačen apartma na krf-u in sem vse ostalo (TT+transfer avtobus do benetk+transfer ladja do krf-a+avtobus do apartmaja+zapestnica ugodnosti+ustalo) plačal 599e za dve osebi ,osem dni od tega dvakrat po 30ur na ladji imaš prav slabih 5 dni dopusta. Letos sem spet dobil (saj boš ti tudi taka srečnica in boš dobila vsako leto) letos sem bil 10 dni na enaki destinaciji sedaj že poznam kar nekaj domačinov in spodaj pridem cenovno bolje do popustov (rent za avto za skuter popust v pub-ih in restavracijah).Agencija je enaka pač le dva dni več sem bil spodaj in plačal sem kot njihov stari potnik le 520 za dva s tem da sem letos imel na ladji še kabino ker brez nje je potovanje zgrešeno zato je najbolje potovat kot skupina 4-ih ker imate kabino za sebe in plačate le 69e na osebo za kabino če pa sta dva in hočeta bit v kabini za dva je cena 133e na osebo.Skratka veliko je za povedat glede teh nagrad.Pravkar sem že dobil ponudbo (15 dni po dopustu) za leto 2014 ker sedaj imajo ponudbo za stare stranke kjer plačaš letos 4x90e skupaj 360e za dva in drugo leto doplačaš od 15-50e na osebo za vse destinacije kaj jih imajo ne glede na čas kdaj hočeš na dopust ali kam hočeš.Če pa te zanima še kaj bol podrobno pa mi lahko pišeš na mail. dejcy88@gmail.com Lp Dejan
Mene kličejo na vsake 2 meseca, da sem zadel in če sem kaj vesel in nevem kaj še. Potem sem se končno uspel dobit z njihovim "agentom", ki mi bo samo predstavil, kaj imajo v ponudbi... in nič od tega ni obvezujoče. In ko sem mu rekel, da sem na Krfu že bil, je rekel, da ima še nekaj drugih grških otokov za katere tudi nisem pokazal velikega zanimanja. Ker pač Grčija ni moja top destinacija za katero bi ta hip rekel, da grem... enkrat. Potem me je začel spraševat, kam bi pa želel it pa sem rekel, da na Tenerife recimo. In seveda takoj potegne skritega aduta, da je tudi to možno. No, pa da vidimo, kje to je. Tip nekaj brska po računalniku ali pa se je delal, da išče in potem pokaže neke slike iz Google Earth in reče, da je to tu nekje ter me navdušeno pogleda. "Kako, tu nekje? Kaj ne veste, kateri hotel je?" In potem se spet zatopi v svoj ekran, medtem ko sem si jaz ogledoval res ličen interier njihove poslovalnice. Definitivno je drvarnica bolj obetavnega izgleda pa nočem biti žaljiv, ampak ne vliva nekega zaupanja. Čez kako minuto se malo bolj zaskrbljeno obrne k meni in reče, da se mu zdi, da je ta XY hotel. In moje vprašanje je: "Koliko pa je oddaljen od morja?" In tip spet nekaj grunta v svojem virtualnem svetu vsaj kakšno minuto, poleg momlja nekaj sam pri sebi in na koncu izjavi, da ne ve točno, je pa nekje med 2-5 kilometrov. No, po taki profesionalnosti sem rekel, da me zadeva ne zanima več. Nekaj se je še sicer trudil z "kakšna življenjska priložnost je to" in bla bla bla... pa sem rekel, da mu želim lep dan in šel. Ko sem zapustil prostor, se mi je zdelo, da sem bil za kakšnih 20 minut v ujetništvu. Tak pač zgleda njihova čustvena manipulacija z leporečenjem...

Aja, omenil je še, da moraš na Tenerifih še na neko 3-urno predstavitev. Nekaj v zvezi z zakupom pravice do apartmaja, kjer se cene gibljejo okoli 20.000€. A ni bilo nekaj o tem že povedano na oddaji Preverjeno? Kako je folk nekaj vplačeval, apartmaja pa nikoli ni videl?
V soboto smo se ravno vrnili iz Krfa :).

Marca so me klicali Iz Jupitra in mi ponudili brezplačni apartma ob plačilu registracije (39€/osebo). Tudi jaz sem prvotno mislil, da je ta zadeva nateg. Vendar sem se po branju odgovorov na tem forumu odločil, da sem se prijavil. In ni mi žal.

Počitice na Krfu smo združili s potovanjem po Grčiji.
Če se odločite za potovanje z avtom, morate računati na visoke cene goriva v Grčiji. Na marsikateri črpalki ne jemljejo kreditnih kartic. Tudi cestnine na čelnih cestninskih postajah morate plačevati izključno z gotovino.
Cene trajekta Igoumenitse - Kerkira ali Lefkimmi se oblikujejo v odvisnosti od ure, zasedenosti trajekta in povpraševanja (7€ do 10€/osebo + 22€ do 40€/avto).
Enkrat na dan vozi tudi manjši trajekt iz Kerkire v Albanijo, Sarande. Vendar je zelo drag 25€/osebo + 45€/avto.

V Pirgi smo dobili dva majhna apartmaja za 3 osebe. Apartmajska hiša je imela tudi bazen in bar :).
Plaža v Ipsosu ni nekaj posebnega. Odlične plaže so v krajih Sidari in Palaiokastritsa. Tudi Aquapark je odličen. Vednar se ga bolj splača obiskati med tednom, ko ni vrst.

Če nimate lastnega prevoza, se da pri številnih ponudnikih najeti skuterje za 25€/dan ali 100€ /teden. Dobra varianta pa so tudi dodatni izleti, ki jih ponuja Jupiter po zmernih cenah.

Mladina je pri Jupitru naročila zapestnice za 19€ za obisk nočnih klubov. Starejši pa smo več zabave našli v mestu Krf in Sidari.
Midva sva se tud vrnila v soboto. Marjan je napisal kako je z avtom., jaz pa kako je če si odvisen od agencije.
Potovanje z ladjo traja nekje okoli 28 ur, zato je priporočjivo imet pijačo in nekaj za pojest zraven (vsaj za en dan), ker na ladji so cene skoraj dvojne ( kava in kapučino 7,5 €). Pa a tudi to smo preživeli. Prespiš pa na palubi, kako si sam postelješ spalka in ležalka. Če pa doplačaš 130 €pa je tudi postelja za dva, ker ne kontrolirajo v obe smeri.
Drugače je pa ne otoku, ker so cene nekako enake slovenskim ( ne na obali). Apartmani so za prespat posebno Teo, zjutraj kakšna kavica, ki si jo skuhaš na koharčku, ostalo v gostilnah ali " hambijih". Posebnosti Grčije so wcji, saj ne moreš papirja metat v školjko ampak v posebne škatlice. Tako je po vsej Grčiji.
Drugače pa smo se imeli kar lepo. Kako si narediš in kako se vživiš v skupino.
Pozdrav,je bil kdo na Tenerifif preko Jupitera v nagradni igri?Smo dobili vendar si moramo prevoz z letalom iskat sami.Ne vem pa še kako je potem iz letališča ,saj je do našega apartmaja 11 kilometrov,no to bom še preverila na agenciji.Bolj me muči kako najlažje in seveda zagotovo najti nakup karte za letalo ,koliko prej je možno to urediti.Šli bi,če se odločimo 4. oktobra 2014.Mi lahko kdo da kak nasvet ali iz svoje izkušnje kaj pove.Hvala vam.
Burgla, mi smo tudi dobili to nagrado. vi ste že klicali na agencijo in se kaj dogovarjali?

je še kje kdo drugi ki je dobil isto nagrado?
Pozdravljena, Jaz sem tudi dobil isto nagrado so pa podarili 20x Tenerifi.
Mal mi je čudno ker pišejo ''v apartmajskem naselju se je nujno udeležiti 2 do 3 urne prezentacije RCI''
Sta že kaj noveg izvedela?
Evo, še en "dobitnik" za Tenerife! Me prav zanima kolko 100 dobitnikov so tokrat "izžrebali" v okviru 20 nagrad. Sem bil z njimi že lani na Krfu in niti ni bilo slabo, saj smo imeli solidno srečo z apartmajem. Ne vem pa, ali bi še enkrat riskiral. Ali kdo ve, če je tam še kaka past, podobno kot z zapestnicami in ostalo datno doponudbo na Krfu?

lpJ
Tudi jaz sem dobila to isto nagrado...
tudi jst sem jo..a je kdo že klical na agencijo in povprašal o zadevi? :)
Tudi jaz sem dobil Tenerife. Ve kdo kako je s tem? Se splača ali ne? Je nateg ali ne?
Tud jst sem "zadel" Tenerife.
In sem začel računat:
goopti muenchen povratna: 130€
letalska povratna ca.: 300€
prevoz z letališča v hotel: ?
Najbrž bi samo za prevoz zmetal blizu 500€.
Po začetni evforiji mi je dalo mislit...
Tudi jaz sem dobila brezplačno 8 dnevno bivanje v eni izmed njihovih destinacijah. Koristim lahko do konca leta 2014. Katalog dobim, ko se sestanem z njihovim agentom. Bivanje je lahko v hotelu ali apartmajih. s seboj lahko popolnoma brezplačno (bivanje) vzamem do 8 oseb. Vsak pa mora plačati mislim da 49 EUR pristopnine. Malo sem bila presenečena, nič ne pričakujem, vsekakor pa se bom sestala oz z možem(želijo da prideva oba)z agentom. bom videla. Pa vamjavim kako in kaj. Mislim, da je to nekaj takega kot ena na dan.
pozdravčke vsem, morda pa se srečamo na kakšni luštni destinaciji:)
Pozdravljena shebi , tudi jaz sem imel " to srečo" kdaj imaš razgovor, ima kdo kaj izkušenj glede tega ?

Avtor:

Naslov teme:

• Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 20 minus 16?