Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
Prosim za info kje se "skrivajo" trgovine s tem nakitom? :)

Hvala za pomoč.

Sem že "googlala" pa nisem nič našla :(
Frey Wille
Mestni trg 8
1000 Ljubljana
Telefon:
01 421 03 15
Faks:
01 421 03 16
e-mail:
frey.wille@siol.net
www.frey-wille.com

Mogoče ni bilo zadetkov , ker nisi prav vpisala v google :)

Lep dan
Mirko, ki kupuje radirko

Re: kje lahko kupim Free Willy nakit?

15.08.09 10:02

andrejaqueen: Koliko sem jaz videl ga imajo na štantih ob morju, seveda v bolj eksotičnih državah, kjer so kiti. Se pa najde tudi kakšna prodajalna bolj v osrčju kontinenta, kot je recimo ta, ki jo je napisala/a mamm
hvala 1000x za odgovor :) že ko sem tipkala v google mi je podalo predlog free willy nakit ampak sem nekako imela filing, da to ne bo to... sem pa nekako nisem mogla spomnit kako se pravilno napiše :)

hvala še enkrat za odgovor
opozorilo!!!

Re: kje lahko kupim Free Willy nakit?

15.08.09 12:11

samo v opozorilo, ta nakit je drag ko žafran in pazi, ne smeš ga močit, pot tudi ni oekj, torej je le za občasno in ne vsak dan...
Navedeno
opozorilo!!!
samo v opozorilo, ta nakit je drag ko žafran in pazi, ne smeš ga močit, pot tudi ni oekj, torej je le za občasno in ne vsak dan...

Najlepša hvala za opozorilo. Na MON-u ste pa res super- vsem vam želim en lep in sončen vikend.
Jaz imam prstan in verižico pa sem zelo zadovoljna z njima. Nakit je zelo lep.

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 8 krat 5?