Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
klikovka

varnostna kopija KLIK

14.06.09 18:50

Rada bi naredila varnostno kopijo za KLIK NLB, pa ne znam... :((
Za vsak primer, če gre disk, je fino to imeti.
Lahko kdo pomaga?
Hvala.
Barca

Re: varnostna kopija KLIK

14.06.09 18:54

Verjetno misliš varnostno kopijo certifikata?

V Explorerju -> Orodja -> Internetne možnosti -> Vsebina -> potrdila -> izbereš potrdilo -> izvozi -> in sledi čarovnikovim navodilom.
klikovka

14.06.09 18:58

Ja, ja, to mislim, samo uporabljam Mozillo...
ALI misliš to na ie orodjih in kaj piše, če imam v angleščini
hvala

srečno
Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!
Ally* 

14.06.09 21:29

Navedeno
klikovka

Saj je podobno: ORODJA (tools), MOŽNOSTI, NAPREDNO, nato izbereš jeziček ŠIFRIRANJE (zadnji) in nato PREGLEJ CERTIFIKATE, poiščeš pravi certifikat in nato izbereš IZVOZI.

Če bo šlo, je pa odvisno od tega, kako si ga namestila (jaz sem enkrat naredila napako ter pri nameščanju nisem označila možnosti, ki omogoča, da ga kasneje tudi izvoziš).
klikovka

14.06.09 23:27

Navedeno
Ally*
Navedeno
klikovka

Saj je podobno: ORODJA (tools), MOŽNOSTI, NAPREDNO, nato izbereš jeziček ŠIFRIRANJE (zadnji) in nato PREGLEJ CERTIFIKATE, poiščeš pravi certifikat in nato izbereš IZVOZI.

Če bo šlo, je pa odvisno od tega, kako si ga namestila (jaz sem enkrat naredila napako ter pri nameščanju nisem označila možnosti, ki omogoča, da ga kasneje tudi izvoziš).

Hvala, zlata si!
nezaa

16.05.11 19:37

Jaz imam pa vprašanje glede aktivacije te varnostne kopije ? pač računalnik je blo treba popucat in sedaj me čaka ponovno postavljanje nlb klika.... mi zna kdo pomagat ?

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 15 plus 1?