Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
anon

poceni apartmaji - kje ??

16.03.09 11:13

Že dva tedna iščem poceni apartma za dopust v avgustu, na hrvaškem. Za neko normalno ceno, seveda. Mnogi mi zatrjujejo (pa tudi na forumih večkrat preberem), kako se na hrvaškem dobi apartmaje za 30-40 €/dan, ob obali. Glede na ta dva tedna telefoniranja pa vidim, da je to misija nemogoče. Pod 60€/dan ne uspem dobiti ničesar (zadnja dva tedna avgusta), še tisto kar je, je bolj kriza (ni zraven obale in podobno). Je potrebno kar blizu 90€/dan za kaj normalnega. Gledala sem tudi najem prikolic ali mobilnih hišk v kampih, pa so tudi tam cene nad 80€ (na primer http://www.camp-cikat.com/hrv/index.php?k=cikat&s=najam).

Torej, vesela bi bila, če mi kdo da kakšen namig, kje dobiti kaj ugodnega. Tudi preko agencij, ki na veselo oglašujejo 40€/dan za apartma (kjer na koncu ugotoviš, da je to cena za maj), nisem našla nič od niča.
na pašmanu

Re: poceni apartmaji - kje ??

16.03.09 11:22

Mi gremo v apartma na Pašman, neposredno ob vodi, na plaži nič gneče, tudi senca, za 50€.Je za 4-6 oseb, dve klimi, posteljnina, prijazen lastnik, možnost pečenja na plinskem žaru ali v kaminu, zunaj tuš,zelenjava, parkirni prostor,..., je pa bolj skromno urejen. Plaža z mivko oddaljena 200-300m.
anon

16.03.09 11:26

Imaš mogoče link do spletne strani apartmaja (ali email ali telefonsko) ?
naty80

16.03.09 12:18

se da dobiti, tudi jaz gledam....kam bi pa šli?

jaz edino še kolebam med otokom, kjer je bolj mir in med celino kjer je dogajanje
anon

16.03.09 12:38

Navedeno
na pašmanu
++38591 984 0143 Škrokov Ivo, kraj Nevidžane na Pašmanu. Ima 4 apartmaje, morda so že zasedeni. Mi smo rezervirali v januarju in je bilo že takrat precej zasedeno.

Hvala, bom preverila.
pagus

16.03.09 12:47

mi smo bli lani na Pagu v apartmajih Vila Marija, letos smo tud že rezerviral (40 €). Poskusi poklicat, če majo še kaj fraj http://www.vilamarija-pag.com/
poglej na tem linku, so direktni stiki z lastniki apartmajev:http://www.apartmani-hrvatska.com/
Petra-

07.03.11 19:02

Na Hvaru v kraju Vrboska www.apartments-dora.com oddajajo 4 apartmaje.
AnaMarija Koletnik

03.04.11 12:18

Apartmaji na Korčuli, za 6 oseb, v starem delu mesta, v sezoni apartma za 4 osebe 30 evrov, za 6 oseb 45 evrov, soba za 2 osebi 25 evrov: Apartmaji Korčula. Poleg tega je zgoraj obrazec, lahko vpišeš želje, pa ti pošljejo ponudbe od lastnikov. Da se potem z njimi tudi zbijat ceno. Če pa malo pobrskaš, recimo na Pašmanu, ali pa Omiš, sem gledala, je precej poceni.
anny06

29.06.11 09:42

Apartma DORA Vrboska Hvar PIRPOROČAM !!!!
vampire

lepe plaže in apartmaji v istri??

03.07.12 22:02

tudi jaz iščem letos destinacijo nekje bližje sloveniji in sicer zanima se glede istre.(vedno smo letovali v dalmaciji).... ima kdo kakšne izkušnje s kakšnim apartmajem in lepo plažo.....se toplo priporočam za kakšne linke.....
Počitnikujem doma

06.07.12 09:42

Slovenska obala se res ne more primerjati s Hrvaško ampak, če ni druge je tudi v Izoli lahko zelo lepo. Otrokom prijazno, cene normalne čist bomba za mlade družine.

Mi smo si apartma v Izoli zrihtali tukaj www.pocitnicevizoli.si in smo bili prav zadovoljni.
Javi mi mail če želiš, pa ti posredujem tel. od kraja Gornji Karin. Ni sicer ob vodi (cca 250 m stran-pripaše vsakodnevni sprehod na plažo). App cena je pa 30 v eni bajti in sosednji 35 na dan za 4 osebe.

Mi smo se ravno vrnili in smo bili zelo zadovoljni.
BorisMandi

19.12.13 12:45

Iščem poceni apartma ta vikend 21.,22. december (2 noči, mogoče 3 odvisno od cene) nekje v toplicah kjer imajo res toplo vodo, da se malo pregrejem, tole kotlinsko vreme me ubija.

Lahko kdo na podlagi lastnih izkušenj kaj priporoča?
Hvala
MiranP

14.04.14 16:09

Ponudbe je kar nekaj. Jaz sem letos iskal na strani apartmajihrvaška.com, drugače pa sem bil par kra pri enem domačinu v Rovinju, kjer je bilo super. Če bo kdo rabil kontakt mi naj sporoči.
pil

13.05.14 18:07

miranp a bi se dalo kakšen kontakt dobit o apartmaju v rovinju?
Otva

08.06.14 20:20

Če je kdo še v stiski za letošnje morje, nudimo stanovanje za 3 v okolici Šibenika, 35€ na dan. Več info na 031254761
mateja9876

30.06.14 09:20

V centru Pirana oddamo starejša dvosobno stanovanje, potrebno obnove sicer, je pa ugodno in ima vse notri. Gradnja je tipično primorska, vsaka soba v svojem nadstropju z notranjimi stopnicami, skupaj stanovanje zaobsega 3 nadstropja (kopalnica, kuhinja, 2x soba). Ogreavnje je na elektriko, kabelska in stroški so izredno nizki. Primerno za dva študenta za šolsko leto 2014/2015. Med poletjem se oddaja za 400€ za cel mesec (skupaj s stroški).
O najemu za šolso leto se plača 1 najemnina in 1 varščina in potem mesečno naprej...za poletje pa ob najemu za kolikor pač vzamete, prosto julij, avgust....

Oddaja stanovanja za šolsko leto (od oktobra do julija) znaša 320€/maesec + stroški. Po dogovoru lahko najem brez prekinitve za poletje, torej za daljše obdobje in ne le za šolsko leto....

Kontakt: mateja2zore@gmail.com
070343622( če ne dobite nikogar prosim za sms in pokličem nazaj)

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 3 krat 8?