Starševski čvek

Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!
vaneszsa

bolečine v peti

18.02.09 18:51
Saj se odpravljam k zdravniku, že dolgo časa, pa vedno znova potrpim.
Pa me zanima, če je imela kakšna podobno težavo. Boli me peta na desni nogi, sploh ne morem prenesti popolne teže nanjo. Tudi v mirovanju me včasih boli in skeli, v sredinskem delu. Nekaj mesecev nazaj sem res nerodno stopila nanjo, vendar me sedaj ne boli gleženj, kot bi si človek mislil.
Hec pa je v tem, da ko nogo razhodim, je bolje. Ne vem, no, sem premalo pametna.

Re: bolečine v peti

18.02.09 19:19
Plantarni fasciitis mogoče? Malo pogluglaj na to temo.

18.02.09 19:22
bo kar treba k dohtarju pa rtg

srečno
Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!
2x mama

18.02.09 19:26
Navedeno
poticka

Jp, to imam tudi jaz, po domače kalcinacija. Najhuje je zjutraj , ko vstanem, čez dan bolečina izzveni. Malo je pomagal fizioterapija- ultrazvok in magnetna. Baje pa to samo po sebi mine. Jaz še kar čakam....:))
vaneszsa

18.02.09 19:34
Sem našla ja... nič prijetnega.
due

18.02.09 19:52
Moji mami je to trajalo kar kako leto, sedaj je pa vredu. Samo po sebi
ju3

18.02.09 20:01
poskusi z gel vložki za pete ali celo stopalo v čevlju, morda pomaga. dobiš v vsaki trgovini z obutvijo.

kalcinacije pa ne minejo same od sebe, je treba tud na razbijanje z UZ in je zelo boleče
GRETKA*

18.02.09 20:02
Mene tudi boli peta. Boli me kost, tudi na pritisk. Zanimivo je, da najlažje hodim v visokih petah, ker je večji pritisk na prste. Tudi jaz kar čakam, da mine a traja že 14 dni in bo verjetno treba k zdravniku :-(.
only me

18.02.09 23:31
Navedeno
2x mama
Navedeno
poticka

Jp, to imam tudi jaz, po domače kalcinacija. Najhuje je zjutraj , ko vstanem, čez dan bolečina izzveni. Malo je pomagal fizioterapija- ultrazvok in magnetna. Baje pa to samo po sebi mine. Jaz še kar čakam....:))

Mine, če delaš vaje, npr. raztezanje na način, da sprednji del stopala potisneš navzgor (lahko si pomagaš z rokami).

Vanesza, ni pa nujno, da gre za to diagnozo. Lahko je tudi kaj zlomljeno.
enako,.,

19.02.09 09:57
Tako je bilo pri meni...ampak niso mogli ugotoviti kaj bi bilo, ne trn v peti, ne kaj drugega, dala sem skozi vse živo, celo k mazačem sem šla, enostavno po enem letu je vse minilo kot je prišlo! Nimam pojma kaj je bilo takrat, zdaj je mir.
2711

19.02.09 12:57
Tudi mene je pred enim letom hudo bolela leva peta. Šla sem tudi k zdravniku in po njegovem in po nasvetu tule na Monu sem zamenjala copate. Nič več tistih ravnih ampak z malo petke. Nič več me ne boli! Sedaj pazim, da kupim čevlje, ki imajo izrazitejšo peto, salonarjev pa vseeno sploh ne nosim. Nikoli več balerink ali copat (zlasti tistih cunjastih) z ravnim podplatom.
Poskusi!

03.03.09 10:19
Če imate takšne bolečine mene je bolela noga peta skoraj pol leta in sem od kolega dobila kremo alpski balzam z sviščevo mastjo in mi je pomagalo.Če ga kdo želi ga lahko dobim na moj email pošljite podatke in tel.številko pa vam jozrihtam ta krema stane 10 evrov.moj email.DAMJANA.KOVAC@EMAIL.SI

Avtor:

Naslov teme:

• Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt, docx, pptx, xlsx, png
  • Datoteka ne sme biti večja od 2,93 MB
  • Dodate lahko še 3 datotek

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 9 minus 4?