Delovno pravo in zaposlitev

Potrebujete informacije o zaposlitvi, službi, pogodbah, odpuščanjih, pravicah in dolžnostih? Na tem forumu boste našli vse potrebno o zaposlitvi.
Lepo pozdravljeni.

Po prenehanju pogodbe za določen čas, sem se prijavila na zavod za zaposlovanje in dobila odločbo o nadomestilu za brezposelnost. Zanima me, kdaj se izplačuje - za nazaj, npr. marec za februar (od začetka februarja imam status brezposelne osebe) ali za tekoči mesec in na kateri datum?

Hvala in lp
Približno 21. Če pa si vlogo oddala pozno ali pošto prevzela pozno, pa lahko šele okoli 10. drug mesec.
Ja dobila sem jo danes, torej, ta mesec ne bo, bo 10. potem za februar, če prav razumem ne?

Hvala.
Če si jo prevzela danes, to pomeni 21. marca za februar. vem, da je dolgo...
39,

ne mešat denarnega nadomestila za brezposelnost, ki ga izplačuje zavod za zaposlovanje in denarne socialne pomoči centra za socialno delo.

Za denarno socialno pomoč, vem, da se izplačuje 21. v mesecu, za denarno nadomestilo za čas brezposelnosti se mi pa zdi, da tam okrog 15. v mesecu.

Kofetarca,

če si odločbo dobila šele danes, bo izplačilo šele marca.

Lp.
Nadomestilo je res okoli 15., socialna pa 21.
pzdravleni dne3 . 3 2010 sem dobil odlocbo pa me zanima kdaj se bo izplacevalo.hvala
Pozdravljena.Ko sem jaz dobivala denarno nadomestilo(november,december2009 in januar 2010) je bilo nakazano 15. v mesecu za pretkli mesec, približno tako ,kot če bi dobivala plačo.L.p.
zanima me , na zavodu za delo sam iscem sluzbo.. pa su mi dali odlozbo za denarnu socialnu pomoc od 1.9 2011 pa me zanima kad bi bilo nakazilo ???
Na kateri datum se izplačuje denarno nadomestilo za brezposelnost?
Navedeno
gb
Na kateri datum se izplačuje denarno nadomestilo za brezposelnost?
Denarno nadomestilo se izplačuje 15. v mesecu za pretekli mesec (primer: priznano den.nadomestilo, ki se izplačuje od 1.11. - 31.1., tako je prvo nakazilo izvedeno 15.12., čeprav tega, da se nakazuje 15. v mesecu za pretekli mesec, na odločbi ni napisanega - vsaj na moji ne).

Bojda to piše v vseh zloženkah - no potem pa jaz najbrž da nisem pismena, ker tega nisem zasledila. In torej, če že pred prijavo nisi dobival plačila za opravljeno delo, kaj potem, saj si lahko še 1 mesec brez...si že tak navajen (tako nekako razumem jaz ta odnos, ko zaposlene na zavodu vprašaš o tem datumu).
Navedeno

Denarno nadomestilo se izplačuje 15. v mesecu za pretekli mesec (primer: priznano den.nadomestilo, ki se izplačuje od 1.11. - 31.1., tako je prvo nakazilo izvedeno 15.12., čeprav tega, da se nakazuje 15. v mesecu za pretekli mesec, na odločbi ni napisanega - vsaj na moji ne).

Točno tako sem jaz dobila na odločbi. 15.11. nisem dobila nič, se pravi bom 15.12. dobila dvojni znesek? Ker potem pride v poštev samo še 15.1., potem se mi pa že izteče.
Js sem od 1.11. brezposelna in u petek sem dobila odločbo da se bo denar izplačeval 1.11.11 do 31.1. 12 Na zavod sem se prijavila šele 23.11. in tud mene zanima če decembra dobim dvojni znesek? Hvala za odgovor in lp
Sem zvedla da se nakazuje denar za pretekli mesec tk da VPRAŠANJE ti dobiš nakazano decembra, januarja in februarja.
O super, hvala Anjuška. Sem že mislila klicat, pa vidim, da mi ne bo treba. :) Hvala!
pozdravljeni! jst sm dobil odločbo za denarno nadomestilo 26.1.2012 na odločbi mi piše,da sm upravičen od 11.12.2011 pa do 10.9.2012 pa me zanima kdaj bom dobil kaj nakazano in ali za en mesec ali dva meseca. hvala za odgovor. l.p. igor
[email protected]

Re: na kateri datum se izplačuje denarno nadomestilo za brezposelnost?

13.04.12 16:16

ojla jaz pa sem brezposelen do 29.2 2012 in sem dobil pogodbo in me zanima gdaj bom dobil nadomesilo prijavil pa sem se 23.3 2012 in me sedaj zanima gdaj bom dobil denar kajti pogodbo sem dobil v ponedeljek 9.3 2012 in me zanima prosim za čim hitrejši odogor hvala
Pozdrav
Zanima me kolk časa traja da ti pošljejo odločbo koliko in kdaj boš dobival nadomestilo?

hvala
Pozdravljeni,

skladno z Zakonom o splošnem upravnem postopku so odločbo dolžni izdati v roku 30 dni. Nakazilo pa izvršijo 15. v mesecu, upoštevajoč pravila, ki se nanašajo na to, če 15. v mesecu ni delovni dan.
Kolikor spremljam prakso odločbo izdajo cca v roku 20 dni. Naj bo tudi v Vašem primeru tako ali pa še bolje.

Pozdrave, Daša Modic Gorjup
Torej če odločbe ne dobim ta mesec tudi nadomestila nebom dobil naslednji mesec? Prijavil sem se 23.5.

hvala za odgovor.
Če boste dobili odločbo pred 15., boste dobili tudi nadomestilo 15.

Pozdrave, Daša Modic Gorjup
pozdravljeni...

očitno imam smolo - vloga za den. nadom. je bila oddana 14.3. ob prijavi na zavod; odločba je prispela 22.5. in danes 31.5. naj bi bilo prvo nakazilo - tudi za nazaj ker je zaostanek...
(obd. priznanja pravic je 11.3. - 10.6.)

in nakazila danes ni :(((

ali ni tole vse skupaj že nezakonito ?
jaz sem dobila odločbo 15.5. in sem tudi upala da bo danes pa ga še ni .......sam mi je kolegica rekla da se nakazilo nakazuje 5 in 15 v mesecu ....zdaj mi pa ni nič več jasno na zavodu so mi rekli konec meseca da naj bi dobila nakazano ....zdaj pa ne vem kdo ma prav kdo ne :(((
evo nakazilo je bilo ne-srečna !!!!!
Pozdravljeni,

svetujem Vam, da vprašate na Zavod, kaj se dogaja. Morda ste dali napačno št. TRR ali je prišlo do česa podobnega.

Vse bo v redu,

Daša Modic Gorjup
Navedeno
gogajaz
jaz sem dobila odločbo 15.5. in sem tudi upala da bo danes pa ga še ni .......sam mi je kolegica rekla da se nakazilo nakazuje 5 in 15 v mesecu ....zdaj mi pa ni nič več jasno na zavodu so mi rekli konec meseca da naj bi dobila nakazano ....zdaj pa ne vem kdo ma prav kdo ne :(((

Uuh ja, ob 4h ga še ni bilo, ob 6h je prišlo.... čeprav sem izgubila vse upanje, da bi tako pozno popoldan take transakcije še bile ... sem imela misli že v jutrišnjem dnevu, kako bom šla na zavod in kako se mi sesipa vse ... no pa je rešeno - hvala bogu ;-))
mene pa zanima če bo novi supervarčevalni zakon, ki je prišel v veljavo udaril tudi po nas, ki prejemamo nadomestila?
Pozdravljeni,

takoj ko bo na spletni strani od Uradnega lista objavljen današnji Uradni list, bom pogledala, ali ima "super truper" zakon vpliv tudi na tiste, ki so odločbo že prejeli.

Hvala in lep pozdrav,

Daša Modic Gorjup
ali je res, da bojo ukinili denarno nadomestilo?
Pozdrav
danes sem dobil odločbo, da bom prejemal nadomestilo od 21.5. do 20.11 to pomeni da bojo nakazila 21. v meseco ali bom prejem nakazilo že 15. ?
Pozdravljeni,

skladno z odgovori v tej temi bo nakazilo izvedeno 31. ali 15. v mesecu.

Lep pozdrav,

Daša Modic Gorjup
nic vec mi ni jasno. Meni je izteklo den.nadomestilo 31.5 in sem prejel samo eno nakazilo in sicer 30.4.,do danes se ni bilo nakazila. Kaj je dogaja? Pravijo do 15.6. Bo nakazano ....mislim,da je to ze vse skupaj za en k....
Poln kufer vsega ...hodis na razgovore za sluzbo,gres na preizkusnjo in te nikoli vec ne poklicejo pa delas npr. Dva dni po 10 ur. V kateri smeri gre ta drzava?
Pozdravljeni,

za vse, ki vas zanima, pripenjam link do Zakona za uravnoteženje javnih financ, ki je začel veljati 1. 6. 2012.

http://www.uradni-list.si/1/content?id=108751

Pozdrave,

Daša Modic Gorjup
Zdravo, sem pregledala zgornjo povezavo, ki ste jo pripeli. In po pravici, se ne znajdem najbolje. Ne najdem nikjer kako je s plačili denarnega nadomestila. Trenutno čakam še zadnji del nadomestila in me seveda zanima ali bo ali ne bo? Kako potekajo prilivi itd. Prvi in drugi priliv je prišel na datum, kot določeno, torej... 15. oz. 13. v mesecu, saj je aprila prišel 15. na nedeljo. Torej, kdaj lahko pričakujem še zadnji del?

Hvala za odgovore!
Pozdravljeni,

glede na to, da je 15., današnji dan, v mesecu delovni dan bi morali nadomestilo prejeti danes.

Hvala in lep pozdrav,

Daša Modic Gorjup
mene tudi zanima....prijavljena od 16.5.2012..v odločbi ki sem jo prejela piše da se pravica prizna od 1.5. dalje ..in me zanima ali bo nakazilo danes??15.?odločbo sem prejela 12.6.12.
Pozdravljeni,

mislim, da bi moralo biti nadomestilo danes. Glede na izkušnje nekaterih je to lahko tudi popoldan.

Hvala in lep pozdrav,

Daša Modic Gorjup
hvala za hiter odgovor lep dan še naprej
Z največjim veseljem.

Hvala in enako želim tudi Vam,

Daša Modic Gorjup
Najlepša hvala za zgornje odgovore.
Imam pa še eno vprašanje, upam, da je smiselno... ali na izplačilo nadomestila vpliva vračilo dohodnine, ki je bilo izplačano maja?

Hvala lepa še enkrat in lep dan še naprej!
Pozdravljeni,

glede na to, da na višino nadomestila vpliva višina povprečne prejete plače, ki ste jo prejemali v zadnjih 8 mesecih pred nastankom brezposelnosti, je odgovor negativen.

Hvala in lep pozdrav,

Daša Modic Gorjup
Pozdrav
6.6. sem dobil odločbo, da bo dobival nadomestilo v višini 580eur, danes 15.6. pa sem dobil nakazano le 244eur. Zakaj?

Hvala za odgovor!
Pozdravljeni,

predlagam, da vprašate na Zavod RS za zaposlovavnje, ki Vam je izdal odločbo.

Hvala in lep pozdrav,

Daša Modic Gorjup
lp
mene pa zanima naslednje:

odločbo sem dobil 29.5.2012, da sem od 1.5.2012 brezposelna oseba ter da mi pripada določen znesek določeno število mesecev, vse lepo in prav. Po tem ko sem dobil odločbo bi moral včeraj dobiti prvo nadomestilo?(PA GA NISEM) ima mogoče kdo podoben primer ali primer iz prakse, je možno da dobim nadomestilo v ponedeljek 18.6.2012? Če ne, kaj storiti? Imajo na zavodu sploh kakšne kompetence glede tega?
Pozdravljeni,

vsekakor vprašajte na Zavod za zaposlovanje, ki je izdal odločbo, če je bilo izvedeno nakazilo na Vaš račun.

Veliko uspeha,

Daša Modic Gorjup
ce bi bili na zavodu brez plac bi sigurno delali bolj pametneje.za njih smo vsi sam stevilka pole pa strajkajo...
Pozdravljeni,

zanima me ali je do denarnega nadomestila opravičena tudi oseba, ki ni bila še zaposlena in je prijavljena na zavodu za zaposlovanje in ki ne prejema socialne denarne pomoči?
Pozdravljeni,

ne.

Pogoji so razvidni na naslednji povezavi: http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitve/prijava_brezposelne_osebe/denarno_nadomestilo

Hvala in lep pozdrav,

Daša Modic Gorjup
Mene pa zanima kdaj je nakazilo če je 15. v nedeljo?
Pozdravljeni,

v petek, 13.

Hvala in lep pozdrav,

Daša Modic Gorjup
mene pa zinima ... odločbo za izplačilo sem dobil vrnjeno 13.6.2012... Izplačila piše od 1.6.2012.. se torej pravi, da dobim izplačilo ta mesec 15.7.2012?? Pa če pride izplačilo na vikend, kar toti mesec pride v nedeljo, bo v petek denar nakazan al v ponedeljek ???
Mene pa zanima kdaj trgovcem nakazujo placo v Tusu??
Pozdravljeni,
drži. Če je 15. nedelovni dan, se izplačilo prenese na prvi delovni dan pred 15.

Hvala in lep pozdrav,

Daša Modic Gorjup
pozdravlejni!
zanima me kdaj dobim nakazilo. na zavod sem se prijavila 11.6., odločbo pa sem dobila 9.7.2012.

hvala, Lp!
Kolikor je meni znano mi je na zavodu rekla,da so nakazila v dveh delih 15 v mesecu in zadnji delovni dan v mesecu,tako sem jo razumel. Danes sem dobil 80% po odločbi in pričakujem izplačilo tudi 31.8.2012 upam da je to res čene kličem na zavod. lp
zanima me ali je danes nakazilo nadomestila plače
Pozdravljeni!

INFO glede izplačila denarnega nadomestila, ki sem ga danes dobila na zavodu.

1. denar se izplačuje za mesec nazaj (kar je seveda že navedeno zgoraj)

2. Datum prvega izplačila je odvisen od datuma odločbe. Če ima odločba datum do 27. v mesecu (takrat je obračun izplačil), dobite prvo izplačilo 15. naslednji mesec. Če je datum kasnejši (med 27. in 15.), dobite izplačano 31. v mesecu, vsako naslednje nakazilo pa 15. v mesecu. Tudi če dobite prvo izplačilo 31., bo naslednje že čez 14 dni, torej 15. v mesecu.

3. Če na zavodu niste prijavljeni od 1. v mesecu in vloge za denarno nadomestilo niste oddali takoj, je velika verjetnost, da dobite izplačilo čez več kot mesec in ob prvem izplačilu dobite za ves pretekli PLUS razliko za prvi mesec prijave.

4. Odločbo lahko dobite tudi mesec kasneje ali celo teden več, ni nujno da v dveh tednih.

PRIMER:
- Na zavodu sem prijavljena od 15.8.
- vlogo za denarno nadomestilo sem oddala 12.9. (dokaj pozno)
- datum odločbe je 10.10. (skoraj cel mesec od oddaje)
- prvo izplačilo dobim 31.10. in sicer za celoten mesec september, PLUS za obdobje od 15.8. do 31.8. skupaj na isti dan
- naslednje izplačilo dobim 15.11. za mesec oktober
- zadnje pa 15.12. za obdobje od 1.11. do 14.11.

Upam, da bodo te informacije komu v pomoč

LP,

Tadeja
Hvala za Vašo koristno informacijo.

Daša Modic Gorjup
TadejaM hvala za izčrpen odgovor.

Jaz tudi pričakujem nadomestilo, ki bi potemtakem moralo biti nakazano danes...vsaj upam... (razlika 10 dni prejšnjega meseca). Na zavodu so mi rekli da naj bi bilo konec meseca.... bomo videli....
Tudi jaz ga pričakujem danes, glede na to, da je jutri in 1.11. praznik. Bomo videli...
Pozdravljeni,

ali ste dobili nakazilo ?

Daša Modic Gorjup
No pa naj še jaz povem svojo zgodbo.

3.10.2012 sem se prijavila na ZRSZ, upravičena sem bila do denarnega nadomestila in sicer za 22 dni in naknadno še za 3 mesece.Za prvi mesec mi je pripadalo 80% od dohodka se pravo okrog 517,00 eur, za ostale 3 mesece pa okrog 380,00 eur.
9.10.2012 sem bila dogovorjena za zaposlitveni načrt pri svetovalki, ker pa sem imela razgovor v Mariboru ob isti uri, sem poklicala na zavod in povedala da verjetno ne bom utegnila, in prosim če obvestijo o tem mojo svetovalko.
Seveda so rekli da ni problema, nakar dobim čez 14 dni domov 3 odločbe.: 1. odločba da sem upravičena do denarnega nadomestila, 2. odločba , da me brišejo iz zavoda, ker se 9.10.2012 nisem udeležila sestanka pri svoji svetovalki in 3. odločba o prenehanju denarnega nadomestila.
Potem sem morala it k svoji svetovalki da sva napisali pritožbo, ki je bila rešena v moj prid, AMPAK ZA PRVIH 22 DNI SEM NAMESTO 517,00 EUR DOBILA NAKAZILA SAMO 166,52 EUR.
Zanimivo a ne?

Grem jutri na zavod z vsemi temi odločbami, pa bomo videli kaj bodo imeli pametnega za povedat.
Lep pozdrav vsem skupaj...

16.10.2012, sem se prijavil na zavod, pogodba mi je potekla dan prej, se pravi 15.10.2012.
Vloga za den. nadom. je bila vložena dne 6.11.2012, pozitivna odločba pa izdana dne 7.11.2012. Denarno nadomestilo se izpalčuje od 16.10.2012 do 15.1. 2013.
Kdaj lahko pričakujem denar na svojem TRR?

Hvala vsem za pojasnilo...
pozdravljeni jaz sem dobil odločbo z datumom 12.11.2012 vendar 15. nisem prejel nakazila! kaj mi zna mogoče kdo povedat kdaj bom kej dobiL??
Mene zanima samo nekaj.
Jas sem vložila vlogo za denarno nadomestilo 29.10.2012. Odločbo sem dobila prejšni teden , mogoče 2 dni prej . Kdaj bom dobila nakazilo. Klicala sem na socialno in so mi rekli da če bo šlo skozi bo 21. torej včeraj ampak ni bilo, torej naj bi bilo nakazilo 4. Ali je to možno? Kdaj so nakazila bi prosim rada izvedela.
Lep pozdrav , v naprej se zahvaljujem za odgovor
Ej moderator, a tale tema sploh še obstaja, drugače jo zaklente, da folk ne čaka na odgovor, ki ga ne bo...
1'7. 12. vložil zahtevo za denarno nadomestilo. 7. 1.dobil pozitivno odločbo.kdaj bo nakazilo'
v kolikem času dobiš odločbo za denarno nadomestilo za brezposelnost prijavil sem se 16.11.2012 pa do danesše nisem dobil nič Lp
Rok za izdajo odločbe je 30 dni šteto od dneva, ko je bila vložena popolna vloga.
Morda bi poklicali in vprašali.

Hvala, Daša
Ali bo nadomestilo nakazano danes in po kateri uri je praksa, da je na TRR?

Hvala za odgovor in lep dan
pozdravljeni.bila sem 1 leto zaposlena preko javnih del.pogodba se mi je iztekla konec leta 2012.prijavila sem se na zavod 11.1.2013. tam so mi rekli da mi 3 mesece pripada nadomestilo se 80% od plače.danes smo že 13.2 pa se nisem prejela odločbe.zanima me ali bo vseeno nakazilo ta mesec 15??
Pozdravljeni!

Pred dnevi sem govorila s svetovalko, ki je pojasnila, da bi nadomestilo moralo biti nakazano 28.2.2013, torej zadnji dan v mesecu, če prav razumem.
Mene pa zanima 10.1 prijavil na zavod,
28.1.2013 sem vložil zahtevo za nadomestilo,
04.3.2013 dobil odločbo,da se izplaćuje od 11.1.do 10.4.2013
Ali bo nakazilo 15.3 ali 30.3 .
Hvala za odgovor
ali lahko v času prejemanja nadomestila za brezposelnost sklenem podjemno pogodbo, po kateri bi prejel 100 €?
Hvala in lep dan!
Nejc
Pozdravljeni! Jaz sem od 1.aprila prijavljen na Zavodu....dal sem vlogo za nadomestilo in prejel odgovor da bom dobil nadomestilo za čas treh mesecev v višini 518 € neto...potem pa grem slučajno na bankomat,da preverim če mam kej gor in dobim nakazano le 343 € ma ne vem zakaj se to dogaja?
Kdaj ti je prenehalo delovno razmerje (datum)?
POZDRAVLJENI MOJA ZAPOSLITEV JE BILA 11LET NEDOLOČEN ČAS DO 15 09 2012 NATO DAM ODPOVED SE ZAPOSLIM V DRUGEM PODJETJU OD 1 10 2012 DO 31 05 2013 IN MI NE BODO VEČ PODALJŠALI POGODBE ALI SEM UPRAVIČENA DO DENARNEGA NADOMESTILA
Lep pozdrav...jaz sem dobil odločbo 6.5.2013 in danes smo 31.5.2013 pa še kar nisem dobil nadomestila...a mi lahko kdo pove kdaj lahko pričakujem izplačilo nadomestila ??
Navedeno
Martin89
Lep pozdrav...jaz sem dobil odločbo 6.5.2013 in danes smo 31.5.2013 pa še kar nisem dobil nadomestila...a mi lahko kdo pove kdaj lahko pričakujem izplačilo nadomestila ??
Imam vprašanje glede prejema denarnega nadomestila. brezposeln sem od 31.6 vloga je šla naprej 3.7, odločbo sem prejel 25.7. na odločbi piše da sem upravičen do nadomestila 3 mesece od 1.7 pa do 31.9 zanima me kdaj lahko pričakujem prvo izplačilo ? hvala in lep pozdrav !
prvi 2 nadomestili boš prejel avgusta,pol še eno septembra.
Aha, hvala;)

Sej, septembra ali najkasneje oktobra naj bi na novo začel delat, vendar spet samo za določen čas treh mescev... se moram še pozanimat na firmi.... hvala.
POZDRAVLJENI ODLOČBO SEM DOBILA 16 07 2013 NADOMESTILO MI PRIPADA OD 1 07 NAPREJ SEDAJ ME ZANIMA ALI BOM PRVO NAKAZILO DOBILA TA MESEC IN KATEREGA V MESECU PETNAJSTI JE PRAZNIK
Zdravo

Jaz sem potem dobil prvo nakazilo 14. ega ta mesec. zanima me kdaj bo drugo nakazilo, ker ni bilo nakazano skupaj ? dobil naj bi dva nakazila ta mesec, pa nisem dobil nakazano skupaj, kdaj ta mesec dobim še drugo nakazilo ?

Hvala

Lep pozdrav
Lahko sploh računam na 30-ega ta mesec ali ne?
pozdravljen naslednje nakazilo dobiš septembra
Pozdravljeni,
na zavod sem prijavljen od 19.7.21013, vloga za socialno pomoč je bila vložena 26.07. Odločba je prišla okrog 7.8. za avgust-september-oktober. Kdaj lahko pričakujem prvo nakazilo?
Če v tem času ne bom našel nove zaposlitve ali sem upravičen do naslednjih treh mesecev pomoči? Če, do kdaj oddati vlogo?
Hvala in srečno!!
na zavodu sam prijavljen od 02.08.2013g . A odlodžba je prišla 28.08.2013g me zanima kdaj pričekujem prvo nakazilo za avgust in septembar
Pozdravljeni.

- 1.10 sem se prijavla na zavod in podala prosnjo za denarno nadomestilo. (od 01.10.13-31.12.13)
- dne 7.10 je bila odlocba odobrena
- po posti je prispela po 15.10

Glede na forum, datum izplacila je lahko zadnji v mesecu ali pa 15 v naslednjem mesecu. Zanima me, ce bo izplacano konec meseca oktobra ali 15.11. ali konec meseca novembra. Zeni od brata so izplacevali 27 v mesecu.

Hvala za odgovor.
LP
Anja
Kajo placilo ?? para za vas nema vise pare bice samo za nas bosance

vi pa boste vsi pocrkali se prej

Slovenija to se zove Bosnija sada ajde seljaci co vi cete da placete

nema posla nema para za lenuhe .
Kajo placilo ?? para za vas nema vise pare bice samo za nas bosance

vi pa boste vsi pocrkali se prej

Slovenija to se zove Bosnija sada ajde seljaci co vi cete da placete

nema posla nema para za lenuhe .
Pozdravljeni,

kako je s fondom ur oziroma - ali se mi zmanjša denarno nadomestilo, glede na število dni v izplačilnem mesecu (npr februar 28 dni?) oz. praznike?

Hvala
Spoštovani,

mene pa zanima, če dobiš kakšno obvestilo o nakazilu ali ti enostavno nakažejo na TRR, ko je čas za to ? In seveda vestno, kot debil, vsake toliko časa preverjaš, ČE JE ŽE ?

Pa lep pozdrav vsem tisočim brezposelnim (lenuhom po navedbah enega iz Bosne) !
Pozdravljeni!

Smo podjetje Legas s.p., ki nudi ZAGOTOVLJENO NAJUGODNEJŠE PRAVNO SVETOVANJE.
Pravne nasvete želimo približati vsem, ne glede na njihov socialni položaj!!!

Poglejte si našo spletno stran: http://www.legas-kranj.si/
FB stran: https://www.facebook.com/legaskranj

Lahko nam pišete na: info@legas-kranj.si
Lep pozdrav,mene pa zanima kdaj bom dobiv nakazano nadomestilo.odločbo sem dobil danes 22.1 za 6 mesecev!piše pa da se izplačuje od 1.1 do 30.6.2014
a bom dobil še ta mesec nakazano za ta mesec alo bo naslednji mesec tudi za ta mesec nakazano?
spoštovani,
zanima me kdaj bom praviloma dobila drugo nakazilo nadomestila za brezposelnost, če sem prvega prejela 28ga v mesecu, konkretno 28. februarja 2014. Torej ali lahko pričakujem naslednje nakazilo 15. marca 2014 ali šele konec marca.

za odgovor se vam najlepše zahvaljujem
mene pa zanima ob kateri uri se približno nakazuje denarno nadomestilo? danes bi naj dobila, ampak sem gledala na nlb kliku da še ni nakazano. mogoče kdo ve vsaj pribl. kdaj nakazujejo? kr za soco vem da okol enajste ure..

hvala za odg. in lp

MLW
pozdravljeni zanima me če mi kdo zdej zna kej pojasnit do 31,3 sem bil prijavljen na zvodu in s 1,4 sem se zaposliv denarno nadomestilo naj bi dobival do 15,6 in ko sem že bil zaposlen dem dobival tudi denarno nadomestilo zdej pa so me poklicali da moram vračat denarno nadomestilo za čas ki sem se že zaposliv. Ama mogoče kdo kake izkušnje s tem

Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 15 minus 2?