Sex v mestu

Tisoč informacij o spolnosti, zaščiti ter tehnikah za izboljšanje spolnega življenja. Kultura pa je vsekakor na prvem mestu!
Žan  

Javne hiše

28.10.04 14:55

Sedaj ko se je oblast zamenjala bodo najbrž legalizirali javne hiše.Jih boste kdaj obiskali?Kvaliteta žensk bo različna in cena temu primerna.Kaj pravite?
-mm  

Re: Javne hiše

28.10.04 15:05

hm... menda ne bo potrebe; kot kaže je čist dovolj boljših babnc okoli, ki rade seksajo, pa ne za denar

28.10.04 15:13

ja Žan, prvo k bojo naredl bodo odprl javno hišo v vsakem zakotnem selu.........
dej no......

28.10.04 17:47

odkod ti pa ta ideja.... že proti dekriminalizaciji prostitucije so bili zelo naperjeni

28.10.04 17:48

aja....pa veš da, če že bo javna hiša, notri verjetno ne bodo delale slovenke.....prej bosanke, boš lahk to prenesel?

28.10.04 18:39

Ukrajinke. Jaz bom urejeval delovna dovoljenja. zakaj pa misliš, da se učim rusko?
mali2  

28.10.04 19:35

Ja seveda. In če bodo LDSovci zminiral zakon, bo Bajuk začel demonstrirat za odprtje.
1313  

29.10.04 00:39

jest sm za saj bom tam za svoj denar,...
mihaa  

Re:PA AIDS??

30.10.04 00:42

Javne hiše .. kaj pa vem. Jst sm biv pr kaki iz salamonca že ene 8x. Neki jih je blo tut sexi, ampak.. Se z njimi ne upam niti poljubljat, kaj šele, da bi jim polizu muco. Sexu sm itaq vedno z kondomom. Saj veste AIDS!! Se imam (vsaj zaenkrat) preveč rad!
Uživam v sexu z tisto, ki ji vsaj malo zaupam, se z njo zaližem .. spustim v mednožje .. in sexam brez kondoma.

30.10.04 09:23

Pa daj mi še to povej: "Dobiš kaj provizije?"

metek  

30.10.04 12:07

ha ha a pol boš ti tud notri:)))
pa zmotila si se bosank ne bo bodo rusinje pa ukrajinke skratka super babe.
Žan  

02.11.04 11:08

Po moje bodo prvo javno hišo odprli prav v tvoji soseski in boš ti prva zvezda,ki vse zmoreš in obvladaš maximalno.
Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 24 plus 3?