Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?
Mija87

Glivice v nožnici in na penisu

04.12.10 11:57

Pozdravljeni, imam eno vprašanje, pred štirimi dnevi naju je s partnerjem po spolnem odnosu drugi dan začelo srbeti, on je dobil rdečico po vrhnjem delu penisa in srbečico, mene tudi srbi in imam bel izcedek. Zanima me če so to glivice? Edino skrbi me da sem si tri dni dajala vaginalne svečke Canesten ki sem kupila v lekarni in mazilo pa mi ni nič pomagalo, njemu je od kremice malo boljše. Kako dolgo to traja?
Naj še povem da sva si čisto zvesta in nisva imela spolnega stika z drugimi v kar sem prepričana. Ginekologa sploh nisem klicala ker me je že dvakrat ko sem imela glivice (oz. sploh ni pogledal da bi videl če je res to), samo odslovil s Canestem kremo in svečkami. Zdaj me skrbi ker imava oba s partnerjem ta problem, je to možno?

Hvala za odgovor!
Ja, je možno. Se nama je z možem isto zgodilo pred leti.
bičkar

Re: Glivice v nožnici in na penisu

05.12.10 13:33

mogoče so pa bičkarji? ali je to ista stvar?
sta uporabljala kake pripomočke..... ??

kr se sebe tiče, lepo, da si zvesta, za druge pa se boš sčasom odvadila dajanja roke v ogenj

vsekakor h ginekologu in le povprašaj kako je to prišlo do tebe, ampak navadno ženske tam ne sprašujejo veliko. vzamejo recept in grejo - al zarad svoje slabe vesti, al pa zaradi metanja peska v oči, ker enih stvari ne želijo vedet
meni so se glivice pojavile po antibiotiku, me to ginekologinja tudi najprej vprašala
MačkaTačka

Re: Glivice v nožnici in na penisu

15.12.10 11:43

Ponavadi se glivice pojavijo ko menjaš partnerja ali pa uporabljaš kako hudo kemično kontracepcijsko mažo, ker se spremeni ph.
Če še nista dolgo skupaj me ne bi skrbelo drugače bi pa tvojega tipa vzela pod drobnogled.

- vag. svečke z borovo kislino te pozdravijo, samo vztrajat moraš in seveda se morata oba znebiti glivic.
lahko pa vstaviš tudi tampon namočen v jogurt s pro-bio kulturami
Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, doc, pdf, xls,
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 14 minus 12?