Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?
koliko časa da zrastejo

kdaj se mi splača po jurčke spet na isto mesto?

20.09.10 15:44

ravno sem prišla iz gozda in nabrala celo košaro jurčkov:-) prvi jurčki letos:-)

zdaj pa, zanima me, kako hitro jurčki rastejo? kdaj se mi spet splača it pogledat na te štrihe? bo jutri prezgodaj, kaj ne?:-)

naj počakam kaka dva dni?
Jurčki rabijo 5 dni, da zrastejo.
koliko časa, da zrastejo

Re: kdaj se mi splača po jurčke spet na isto mesto?

20.09.10 15:55

kaj? pet dni? to pa skoraj ne verjamem. ni to malo veliko?:-S
Bodo prej zrastli, če boš teren pognojila. Tud, če greš kakat tja, bo OK!
Letos je jurčkov ogromno, in ni nujno da bodo zrasli na istem mestu kot si zadnjič dobila...
koliko časa, da zrastejo

Re: kdaj se mi splača po jurčke spet na isto mesto?

20.09.10 16:40

mislm, eni mate pa res tako glupeodgovore...res lepo pokažete svojo inteligenco s tem...
Počakaj en dan, potem pa spet pojdi. Mislim, da bodo že zrasli - čeprav ni 100%, da bodo, je pa verjetnost velika.
Mene pa zanima kje rastejo. Včeraj sem bila na Pohorju pa nič nisem nabrala.
Navedeno
"koliko časa, da zrastejo"

mislm, eni mate pa res tako glupeodgovore...res lepo pokažete svojo inteligenco s tem...

Ti kar misli, samo, kot zgleda, nimaš s čim, glupo vprašanje, glupi odgovor, no odgovor ravno ne.
Gob še pa nekaj časa ne bo, ker si rastišče potacala. Si špricala v OŠ, ko smo se učili o
rasti gob.
Navedeno
blagva

Navedeno
"koliko časa, da zrastejo"

Ti kar misli, samo, kot zgleda, nimaš s čim, glupo vprašanje, glupi odgovor, no odgovor ravno ne.
Gob še pa nekaj časa ne bo, ker si rastišče potacala. Si špricala v OŠ, ko smo se učili o
rasti gob.
ti si pa teorijo prespala :)
jaz nabiram na svojem terenu brez problema 2 krat na dan ....če pod tisto grmado ,kjer je bil dopoldan ni nič ,pojdi okoli nje ;)
Moj oče je gobar že dooolgo in ko je sezona jurčkov, se na isti teren vrača vsak drugi dan.

Jaz bi na tvojem mestu šla jutri pogledat tja.
Žiujo!

Imamo seminarsko na temo kje rastejo jurčki pa me zanimajo malo vaše izkušnje. Odgovorite prosim! :D
Na MON-u jih najdeš kar nekaj. Le beri kerfuliii :)
Verjetno si potacala in potrgala micelij, tako, da ne upaj preveč!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
čez 28 dni,če bo dovolj vlage pa že prej
Gobe rastejo kot gobe po dežju :)

Seveda pa ni rečeno, da jih ima na tvojem rajonu namen še kaj zrasti.
gobe na istem mestu zrastejo cez 2 dni največ jaz hodim vsak drug dan na isto mesto in zmiraj jih najdm točn tm kud sm jih pred enim dnevom nabrala odvisno pa je od vlage koliko je mokra zemlja pumoje
Če je še kaj zametkov, jih boš našla. Sedaj rastejo vsepovsod. V trzinski gmajni jih je veliko. Ne vem, ali na Pokljuki še kaj rastejo. Nisem na tekočem.

Sicer pa je veliko odvisno od vremena. Če je suho, bo težko kaj prišlo ven iz zemlje. Po dežju jih je veliko. Rastejo pa v intervalih. Tudi od velikosti lune je odvisna rast .

Trenutno rastejo vse vrste jurčki, šampijoni so letos zelo lepi, borova gljiva, lisičke, turki, kostanjevke.
Veliko veselja pri nabiranju ti želim.

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, doc, pdf, xls,
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 21 minus 10?