Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?
ne vem če

ali lahko tako zanosim

27.05.09 07:04
ALi lahko zanosim, ko sva s partnerjem po izlitju (v kondom) nadaljevala s spolnim odnosom?
gerberaa

Re: ali lahko tako zanosim

27.05.09 07:24
Ne, če je šel potem lulat, drugač pa lahko.
Seveda lahko, saj kar nekaj semenske tekočine še ostane v "cevovodu".
neverjetno

27.05.09 07:57
Ne morem verjet, s kakšnim neznanjem se nekateri lotevajo tako usodnega početja, kot je seks.
Ja, seveda lahko zanosiš, saj sta imela spolni odnos brez zaščite z ostanki semenske tekočine na penisu. Poleg tega se med samim odnosom iz penisa izloča predsemenska tekočina, in tu je poudarek na semenska, ne na pred, in tudi v tej so semenčice, sposobne oploditve.

Potem bo pa kriv počen/poškodovan kondom, ne luknja v znanju.
ne vem če

27.05.09 08:08
Čist tako bom povedala- nadaljevala sva ker jaz še nisem doživela orgazma in to je bilo tik pred doživetjem, penis je obrisal in pol je bilo še kakšni 2 minuti do orgazma.
ne vem če

27.05.09 08:08
In ne- ni šel lulat.
No, povej kaj bo, punčka ali fantek. ;)
ne vem če

27.05.09 08:25
Kaj pa tabletka Norlevo? Bi mi "pomagala"?
neverjetno

27.05.09 08:32
Vseeno, če penisa tudi ne bi obrisal. S tem niti približno ne odstranih ali onemogočiš vseh semenčic.
Norlevo moraš vzeti čim prej po spolnem odnosu. Poguglaj, pa boš videla, ali ti še lahko pomaga.
Kaj vse si pripravljena narediti za en orgazem. Zamisli se, govorim dobronamerno.
ne vem če

27.05.09 08:40
Ne vem kolikokrat eni seksate in kako, midva tega nikoli še nisva naredila, zato pa zdaj sprašujem. In ne vem kako se ti počutiš, če ti partner tik pred tvojim orgazmom da ud iz nožnice, jaz sem mislila, da se mi spipa? In kaj je zdaj to takega, če sprašujem, ali lahko zanosim in kako preprečiti neželeno nosečnost? Lahko bi tudi rekla, da mi je počil kondom, pa nisem. Vem, da je bila napaka, ampak na vrhuncu strasti človek dela marsikaj .
ne vem če

27.05.09 08:40
Ne vem kolikokrat eni seksate in kako, midva tega nikoli še nisva naredila, zato pa zdaj sprašujem. In ne vem kako se ti počutiš, če ti partner tik pred tvojim orgazmom da ud iz nožnice, jaz sem mislila, da se mi spipa. In kaj je zdaj to takega, če sprašujem, ali lahko zanosim in kako preprečiti neželeno nosečnost? Lahko bi tudi rekla, da mi je počil kondom, pa nisem. Vem, da je bila napaka, ampak na vrhuncu strasti človek dela marsikaj .
neverjetno

27.05.09 08:44
Oprosti, tvoje vprašanje ni bilo, kako preprečiti neželeno nosečnost. O preprečevanju ni bilo niti govora.

In ne vidim neke pametne povezave med tem, kolikokrat in kako jaz seksam, in med tvojo nepremišljenostjo. Namesto da si užaljena, raje razmisli, kakšne posledice lahko prinese takšno "odpipanje" na vrhuncu strasti; mislim, da boš ugotovila, da orgazem ni bil tega vreden.
Pri tem načinu res obstaja verjetnost zanositve.
Tvoj moški bi moral počakati z orgazmom, če pa tega ne zna, pa bi lahko uporabil prst, jezik, vibrator. Pri teh pripomočkih je nevarnost zanositve precej manjša.
Navsezadnje...

27.05.09 08:59
...pa lahko partner da gor nov kondom in veselo naprej (če je čas za obrisat, je čas tudi za vržt gor novega).

Drugače pa ja, elaine, jeziček, prsti, pripomočki ... So pa res nekreativni tile junci :)
ne vem če

27.05.09 09:02
Imate prav. Vsi. Vem, kaj sva naredila, in glede na to,da možnost zanositve obstaja, je moje naslednje vprašanje- KAKO SIGURNE SO TABLETKE NORLEVO, ker si grem zdaj ponje?
neverjetno

27.05.09 09:13
Mislim, da je okoli 95-odstotna, če seveda že ni prišlo do oploditve. Tableta namreč prepreči ovulacijo in vgnezdenje jajčeca, če se je pa to že zgodilo, pa na nosečnost ne vpliva (torej s to tabletko ne moreš splaviti).

Drugače je pa za vse, ki za kontracepcijo uporabljajo kondom, pametno, da imajo zavojček Norleva za vsak slučaj doma.
kalka

27.05.09 10:06
Ja, možno je, da zanosiš na tak način, ampak verjetnost je zelo majhna.
Kar hitro po tabletki - mislim, da moraš dve pojesti. S časovnim oddaljevanjem se učinkovitost manjša - do 12 ur je najboljša učinkovitost. Ne vem, zakaj morate nekateri tako hitro obsojat? Kot da niste naredili še nobene neumnosti, nepremišljenosti. Tako kot je že nekdo rekel, verjetno ni panike, ampak vseen, da te ne skrbi po nepotrebnem.
rebeka 42

27.05.09 11:53
Jaz ne bi šla po tabletke Norlevo, ker imajo zelo veliko količino hormonov, in to ni kar tako jesti. Po mojem to pride v poštev, če poči kondom, ali se sname, ali je bil izliv direktno v nožnico, ne pa ker je penis samo obrisal in nadaljeval z akcijo.
Nekatere te tablete jemljete na preveč lahek način, kot da bi vzele aspirin.
Jaz ne jemljem tako na easy tega. Ampak, če je nekdo zaskrbljen in noče tvegati, je to ena rešitev. Verjetnost, da zanosi, je sigurno majhna. Možnost pa je. Če noče tvegat, je to to. Vendar ne sme ratat vsakodnevna praksa - to pa ne.
Navedeno
rebeka 42
J Po mojem to pride v poštev, če poči kondom, ali se sname, ali je bil izliv direktno v nožnico, ne pa ker je penis samo obrisal in nadaljeval z akcijo.

Oprosti, to pa je kurja logika. Za zanositev je dovolj en sam spermij, v konkretnem primeru govorimo o tisočih, tisti "grozljivi hormoni" so pa pljunek v moje v primerjavi s hormoni med nosečnostjo.
neverjetno

27.05.09 12:43
Navedeno
Janis
Navedeno
rebeka 42
J Po mojem to pride v poštev, če poči kondom, ali se sname, ali je bil izliv direktno v nožnico, ne pa ker je penis samo obrisal in nadaljeval z akcijo.

Oprosti, to pa je kurja logika. Za zanositev je dovolj en sam spermij, v konkretnem primeru govorimo o tisočih, tisti "grozljivi hormoni" so pa pljunek v moje v primerjavi s hormoni med nosečnostjo.

Sploh med NEŽELENO nosečnostjo.

Me pa po vsem tem ne čudi, da je še vedno toliko neželenih nosečnosti.
rebeka 42

27.05.09 15:12
Navedeno
Janis
Navedeno
rebeka 42

2 tabletki niso nič v primerjavi s hormoni med nosečnostjo, ampak prepričana sem, da ne bo ostalo pri dveh tabletkah, ampak 2 sedaj, 2 čez 3 tedne, še 2 naslednji mesec, itd.
ne vem če

27.05.09 15:25
Pa res vse mislite, da sem neka šmrklja, ki se brezglavo spušča v spolne odnose, po možnosti menjavam partnerje ko spodnje gate.
Ne, imam družino, ampak glede na trenutno situacijo- vprašljiva služba ipd. si pač ne moremo privoščiti še enega otroka.
In da sem se spozabila in ga ponovno začutiti v sebi, da pridem do vrhunca je pa ves halo.
Tabletke sem danes vzela prvič. In to ni opravičilo, še manj pa največja rešilna bilka v prihodnje.
Navedeno
rebeka 42

2 tabletki niso nič v primerjavi s hormoni med nosečnostjo, ampak prepričana sem, da ne bo ostalo pri dveh tabletkah, ampak 2 sedaj, 2 čez 3 tedne, še 2 naslednji mesec, itd.

Dobro, no, imaš brezupne primere žensk, ampak večinoma se ženske učimo iz lastnih neumnosti, sploh če za las uidemo nezaželeni nosečnosti, recimo. Če je pa ena tako brezbrižna, da ji PKK pride v navado in vse skupaj jemlje na easy in ji je čisto vseeno, da ima ciklus nonstop okoli obrnjen, ji pa itak ni pomoči. Saj imaš navsezadnje tudi ženske, ki splav jemljejo na easy, pa so to vseeno hude izjeme. Večinoma se ljudje naučimo nekaj iz slabih izkušenj.
Navedeno
ne vem če

In da sem se spozabila in ga ponovno začutiti v sebi, da pridem do vrhunca je pa ves halo.

Halo je bil verjetno bolj zato, ker je bilo vprašanje bolj takšno, kot bi ga postavila ena najstnica, ki se šele spoznava s spolnostjo. PA saj ni bil tak halo. :)
lubona

12.03.10 16:36
kaj to pomeni ce jemljem kontracepcijske tablete in sem menstruacijo dobila med jemanjem druge tablice tabletk ali sm mogoce noseca? prosim pomagajte in kaj cem nardit
A ti zafrkavaš? :)
nadine

15.03.10 12:28
Navedeno
lubona

kaj to pomeni ce jemljem kontracepcijske tablete in sem menstruacijo dobila med jemanjem druge tablice tabletk ali sm mogoce noseca? prosim pomagajte in kaj cem nardit

to pomeni, da ti tablete ne ustrezajo glede količine hormonov in da jih moraš zamenjat, noseča pa nisi.

pojdi h ginekologu
bla bla

02.06.11 19:58
Jst sm pred 3 mescm nehala jemt kontracepcijske in sva s fantm mela nezaščiten spolni odnos .. in zdaj mi menstruacija zamuja 2 mesca, je mozno da sem noseca?

pa fant me ni nikol nafilou ..skos sva merkala.
gungzu

04.06.11 01:15
Če bi bilo štiri minute do orgazma bi zagotovo zanosila,ker pa je bilo samo dve minuti,mislim da so možnosti zelo majhne.
urška

29.11.11 13:36
Zdravo vem da govorite prav samo slava bolše da ne ker je zelo navaren če zdravnik je je vredi stori splava potem boste imeli težave z nosečnostjo bolše da obdržite otroka pa še zastonj ni ker se že plača ker vem tudi jaz sem mislila it na splav pa nisem ker je predragi splav da bi šla hočem samo pomagat upam da se boste držale tega hvala
able

15.10.12 20:36
zdravo jaz sem imela nezaščiteni spolni odnos vendar je partner pazil, problem je bil da ko ga je dal vn iz nožnice je začutu da ima gor kapljico, sedaj pa ne veva če je dobro da spijem to tabletko norbedo ker sem slišala da je kr močna tableta ali ne. kajti otroka še ne želiva imeti. hvala že vnaprej za kako pomoč
Laos

24.12.12 15:11
Živjo. S partnerjem sva imela zaščiten spolni odnos s kondomom, ker sem dva dni pred tem pozabila vzeti tabletko. Izliv je bil v kondom. Ja šel je lulat, in potem sva še enkrat. Ampak sva na začetku brez kondoma. A je kakšna možnost da zanosim?
Navedeno
Laos
Živjo. S partnerjem sva imela zaščiten spolni odnos s kondomom, ker sem dva dni pred tem pozabila vzeti tabletko. Izliv je bil v kondom. Ja šel je lulat, in potem sva še enkrat. Ampak sva na začetku brez kondoma. A je kakšna možnost da zanosim?
Je, čist mala, čist čist mala. A veš kako malo je potrebno, da zanosiš? Še manj kot "čist malo", milijoninka tega.
nemorem vrjet kako to ljudje cist v izi pisejo o nosecnosti in ali sem noseca. Kaj sploh seksate ce potem pisete take nabuloze na ravni 13letnic...
Navedeno
exotic
nemorem vrjet kako to ljudje cist v izi pisejo o nosecnosti in ali sem noseca. Kaj sploh seksate ce potem pisete take nabuloze na ravni 13letnic...
Mogoče pa niti ni veliko starejša. :)
potem pa te milimeter je manjkalo, ali sta se polulala po seksu.. take sm jz slisala ko sem bila v srednji soli, ko je sosolka razlagala da enkrat pa njena sestricna ni sla lulat, pa se v dogiju sta bl, in ne zanosila..in to z dvojcki!:D
sej ni smesn ane :D bolj zalostno kot drugo pa vseen, to niso heci, nakonc nastradajo se zivci, nerojena bitja.. in ta metoda umika, dokler ne bi bila 100% da zelim s tem clovekom prezivet preostanek zivljenja, se kej tazha ne bi sla sploh!
On_ 

27.12.12 12:48
Navedeno
exotic
potem pa te milimeter je manjkalo, ali sta se polulala po seksu.. take sm jz slisala ko sem bila v srednji soli, ko je sosolka razlagala da enkrat pa njena sestricna ni sla lulat, pa se v dogiju sta bl, in ne zanosila..in to z dvojcki!:D
sej ni smesn ane :D bolj zalostno kot drugo pa vseen, to niso heci, nakonc nastradajo se zivci, nerojena bitja.. in ta metoda umika, dokler ne bi bila 100% da zelim s tem clovekom prezivet preostanek zivljenja, se kej tazha ne bi sla sploh!
No, dobro je vedet/poznat tudi kako poteka ciklus pri ženski, ne samo kako se primakne/umakne... :/

Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Navedeno
On_
Navedeno
exotic
No, dobro je vedet/poznat tudi kako poteka ciklus pri ženski, ne samo kako se primakne/umakne... :/

Exotic, daj naredi si uslugo in se nauči vsaj pravopisa, no :D Vsekakor odsvetujem uporabo kontracepcijskih tablet, niso vredne da so na trgu. Priporočam pa vzdržnost :D Navsezadnje seks ni vse oz za marsikoga ni nič.

Avtor:

Naslov teme:

• Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, doc, pdf, xls,
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 10 krat 6?