Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?
zdravo!

zdravnica mi je predpisala tablete Lanzul za zelodec. Zadnjo popijem v sredo, potem pa moram po nove, a zdravnice ta teden ni, jaz pa umrem brez njih.
Zanima me, ce so kateri od vas ostale od kaknega zdravljenja in ce ima vsaj eno, dve, tri, doker ne dobim zdravnice?

sem iz LJ.

Hvala!
masa4 

Re: tablete ultop/lanzul

26.05.08 17:32
Tole dajanje zdravil eden drugemu, nikakor ni priporočljivo.
Če tako zelo nujno rabiš tablete, jih lahko dobiš tudi pri dežurnem zdravniku ali na urgenci.
ne vem, ce mi jih lahko predpise tista zdravnica, ki ni moja...ce grem recimo ta teden, ki je ni, k kateri drugi.

so pa tablete itak iste, tako da se nic ne bojim...zato ostaja tole vprasanje odprto.

lp!
cutty 

26.05.08 18:23
Ja mali gepard mislm, da ti je to v navado pršlo.... tega res ne smeš brez vednosti zdravnice narediti in zdravnica, ki nadomešča tvojo ti lahko predpiše te tablete, zato pa je nadomestna zdravnica!! Nikakor pa tega sama ne jemlji brez vednosti!!
saj jih ne jemljem brez cednosti, so na recept! dobila sem jih za dva tedna, zadnjo spijem v sredo, ampak ker zdravnice ni, zato.

magda: ne pijem ne kave, ne gaziranega, ne jem mesa, cvrtja in prazenja..in sicer od nikdar. torej to ni to...hvala vseeno.
cutty 

26.05.08 21:06
Jst ti pravim, da zdaj ne smeš brez vednosti, ko ni tvoje zdravnice, kr jemat tablete naprej...če si jih za 14 dni dobila pač spij zadnjo in to je to....
vem, kaj delam. mi jih bi dala se naprej 100%, ker imam en pregled cez 3 tedne in jih bom do takrat pila ves.

lp
pokliči v lekarno ali ZD in vprašaj, če so paralela teh, ki jih jemlješ sedaj
torej ce so kaksne podobne brez recepta?

dobra ideja, hvala. je pa res, da bi rada jemala, kaj mi je predpisano, saj ves, kako je pol z raznimi cira carami :P

lep pozdrav!
masa4 

27.05.08 20:00
Če ti je bila predpisana ustrezna terapija in če težave še niso minile, le pojdi do nadomestne zdravnice ali v dežurno ambulanto, kjer boš v kolikor jih boš še rabila sigurno dobila novo škatlico tablet. Kar brez strahu.
urš 

12.08.08 14:05
mene pa ful trebuh boli pa nevem če kaj pojem...mi gre vse na bruhanje...=S
Ali ne bi poskusila v lekarni prositi za izdajo tablet (kot bi jih kupila) ali pa se dogovoriti, da jim naknadno dosaviš recept. V njihovem PC-ju so zapisani recepti in zdravila, ki so ti predpisani? Poikusi, morda ti uspe.

====================================================
Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.)
====================================================
seha 

07.05.09 05:53
imaju li ove tablete kaksnog upliva med konzumiranje alkohola.mozeli se uzimati pivo

Avtor:

Naslov teme:

• Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, doc, pdf, xls,
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 10 plus 6?