O Med.Over.Net

Stičišče uporabnikov in ustvarjalcev portala. Središče mnenj, predlogov, pritožb in pohval.
darija II

Otroška klepetalnica

13.05.07 18:21

Nova podoba foruma mi je zelo všeč. Me je pa zelo presenetilo, da se iz strani otroško zdravje, otroška klepetalnica poveže na forum mladi. Mislim, da tam vsebine niso ravno otrokom primerne.

lp
JA lahko bi dali se en cisto otroski forum. Samo ne vem, koliko bi bilo uporabnikov?

primoz

Srečnga pa zdravga!!!

090 30 41 Številka za vse vrste težav.

http://galerija.over.net/mon/main.php/v/javnagalerija/Primo__
http://pino.blog.siol.net/ Poglej kaj pišem
darija II

Re: Otroška klepetalnica

16.05.07 15:18

To je tudi dobra ideja. Zmotilo me je pa to, da forum mladi ni ravno posrečen za povezavo na otroški klepetalnici.
loll 

16.06.08 17:05

ja 18 + 25 je pač 43
ANNI 

16.06.08 17:11

JA NA OTROŠKI KLEPETALNICI JE FUL STAREJŠIH PA SE IZDAJAJO ZA 13-14 LET STARE IN JE TO FUL MUTAVO!!!!!!!!!!
PA ŠE VEČ NOVIH NADSTROPJI BI LAHK BLO!
men je ta klepetalnica ful kulska
o kako ste kej.
mijch 

02.07.08 18:51

poletje je prišlo in vroče je zelo!!!!
maich 

02.07.08 18:53

kako kaj je keri ali kera stara 11 let in je iz mb??????

ludeki...nwm

11.07.08 11:36

hmmm...je keri star tu 13 ale 14 let ..pa se rad ukvarja s športom...in je ..am...iz opkolice apače..če je naj mi kaj ..piše....sploh je gdo tu ludekii****
Schranz ZvEzDiCa

14.07.08 23:16

Zdravo mene sam zanima ker mam en probroblem če mi lahka kera svetuje kam se nai ubrnem ali pa kai nai naredim. Danes sem šla od prijatljice in začitila da me boli jajčnik na levi strani. Ta dan sem imela tudi spolni odnos. Totipala sem levi jajčnik in začutila manšo bulo. Mi lahko katerra svetuje kai je narobe? Prosim In Hvala Že V Naprei.!

LP.
Navedeno
Schranz ZvEzDiCa
Zdravo mene sam zanima ker mam en probroblem če mi lahka kera svetuje kam se nai ubrnem ali pa kai nai naredim. Danes sem šla od prijatljice in začitila da me boli jajčnik na levi strani. Ta dan sem imela tudi spolni odnos. Totipala sem levi jajčnik in začutila manšo bulo. Mi lahko katerra svetuje kai je narobe? Prosim In Hvala Že V Naprei.!
LP.

Postavi vprašanje ginekologu dr. Pušenjaku. Samo malo več mu napiši, točno kakšna je bolečina, če si kaj posebnega počela, je bil to morda prvi spolni odnos .... Glej forum ginekologija in porodništvo na spisku: http://med.over.net/forum/.
sem sara ali je katera iz mb stara pa 12 ali 13.Jaz sem stara 12 let pa pišite kaj
OBUPANAAAA NIA

OBUPANAAAAA

04.08.08 20:16

spoštovani

vem da ta tema ni primerna na tem mestu , toda nwm na koga se naj obrnem ker sem zelo sramežliva.moj problem je v tem da me mučijo vetrovi in to vsakdan,nwn kako se jih naj znebim do šole,ker jih doma nikakor ne morem zadržati v šoli pa ne želim zarad tega izstopati. prosim da mi pomagate kaj naj storim. a je za to kriva prehrana ?(če je mi pliss naštejte ktera hrana povzroča vetrove) , a obstaja kaj takega ktero sadje oz. prehrana da nimaš vetrov , v glavnem bom kar prešla k bistvu zanima me vse o vetrovih ker ME JE fulll sran zarad tegaaa. (kako se jih naj znebim , kako se naj prehranjujem da ne bom imela vetrovee,)))

LEPOOO PROSIMM ZA ODGOVOR V ČIM KRAJŠEMMM ČASU KER SEMMM FUL FULLL OBUPANA

LP
Uporabi malo iskalnik: http://med.over.net/search/ poleg tega lahko poiščeš še po temah, ki so objavljene na forumu Družinska medicina in Urgenca. Link: http://med.over.net/forum/index.php?action=kategorija&kat=2
nickaxx1

05.08.08 17:22

TO JE ČIST NORMALN, NENA SE SEKIRAJ
a kdo hoče moj msnnnn??????hehe
PATY 

02.03.09 18:28

otroška klepetalnca je fulll dobra še posebi kviz lepo je biti pameten
sam klub je samo za registrirane to je full beda nej bo tut za ne registrirane pa da bi se poleti lahk kopaall v jezeru
PATY 

02.03.09 18:28

otroška klepetalnca je fulll dobra še posebi kviz lepo je biti pameten
sam klub je samo za registrirane to je full beda nej bo tut za ne registrirane pa da bi se poleti lahk kopaall v jezeru
nistika

16.04.09 17:46

ogotovila sem
Oi.No pozdravljeni.Ja,ko smo že pri tem tam je cool.Ful doro je tam. no jaz sem stara 9 pa četrt.no če je kdo za klepet me naj doda na MSN nikolet1999@hotmail.com.Pa goodbye!!!
a ma kera fanta jst ga mam ime mu je rok viderghar. a ma kera nasvet kako nej ga kušnem mene je preveč sram pa nega tud !! če ma kera kk dobr nasvet nej pošle tuki na moj email. spelakle@email.si
ja se strinjam s tem klepetalnica je ful kulska stara sem 10 let.ampak lahko bi pa imeli kotiček za odrasleko govorijo o erotiki in tako naprej.
Sindij

29.06.09 21:11

Klepetalnice so totalno bedne.
VEČ NADSTROPIJ BI LAHKO BLO
ta klepetalnica pa je fajn
če bi lahko šol v tisti ful cool prostor brez da se registriraš bi blo tut fajn
ohzhzhzzzzrf
malo preveč šteka
malo preveč šteka
malo preveč šteka
Meni je pa všeč klepetalnica na www.klepetulja.si, a vi kj hodte tja?
Js ful smsov pošiljam od tm k jih lahk zastonj :))
-misel-

08.10.09 13:54

dejan tu sem az misel kako si kaj .
mayčika

24.10.09 19:08

kok si pa stara
smotana baba

26.10.09 21:30

men se zdi da je te klepetalnica full bedne ker nekateri sploh ne odpišejo če jim ti kj napišš
Lenchy_XD

28.10.09 18:06

Navedeno
ANNI

JA NA OTROŠKI KLEPETALNICI JE FUL STAREJŠIH PA SE IZDAJAJO ZA 13-14 LET STARE IN JE TO FUL MUTAVO!!!!!!!!!!
PA ŠE VEČ NOVIH NADSTROPJI BI LAHK BLO!

nova nadstropja bi že blo lepo, tepa je polovico bloka prazno
Breskvica...4ever!!!

29.10.09 17:51

tej odrasli so FULLLLLLLLLLLLLL smotani zakej nimajo svoje klepetalnice pa tm nej se pogovarjajo o resnih stvarehh!
LEP POZDRAV VSEM!!!
Breskvica...4ever!!!
Breskvica..4ever!!!

29.10.09 18:29

kako ste vsi ??!!*
Breskvica..4ever!!!

29.10.09 18:32

MICHAEL JACKSON JE UMRL ŠKODA KR JE JS SM BLA NJEGOVA NAJVEČJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA IN ŠE TAKO NAJVEČJA FENICA IN VEDNO BOM NJEGOVA ČE NJEG ZDEJ NI KR JE SEVEDA UMRL POTEM SM TUT FENICA OD BEYONCE KNOWLES IN NJEGA ŠE VEDNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!
GaGa

29.10.09 18:48

jssssss tutttttt samooooooo daaaaaaaaaa smmmmmmmm samoooooo fenicaaaaaaaa
Breskvica...4ever!!!

29.10.09 18:51

ja ja ja ja ja!!!!!!
Breskvica*

30.10.09 14:03

jst sm bla ress fullllllll velika fenica michaela jacksona dans sm kupla tut torbo od njega in zdej mam 10 CD-jev od njega 5 posterjov in eno torbo!!!!to je vse!!!
jst sm breskvica...4ever!!!
Lep pozdrav sem!!!
Breskvica*

30.10.09 14:04

dobro sej sm še njegova fenica samo kr je umru sm fenica od (michaela jacksona ) njega in Beyonce Knowles!!!
VaMpIrKa ßLuE ßaßY

31.10.09 17:24

JsT Sm FeNiCa Od MiChAeLa jAcKsOnA,BeYoNcE KnOwLeS,PuSsYcAt DoLlS,BaCkStReEt BoYs In šE SoMrAkA!!!!!!!
JsT Sm nJihOvA FeNiCA 4eVeR!!!!
ßLuE ßaßY
zannne

31.10.09 19:03

Navedeno
"spelchy 11"

a ma kera fanta jst ga mam ime mu je rok viderghar. a ma kera nasvet kako nej ga kušnem mene je preveč sram pa nega tud !! če ma kera kk dobr nasvet nej pošle tuki na moj email. [email protected]

ej jaz mam isti problem! sam da bi se bolj zbljižala
odg. zanski18vgmail.com

pa če kera išće fanta tudi na moj meil
pa opis dobiš tud na mail sam pošlji svoj mail!
zannne

31.10.09 19:05

Navedeno
zannne

Navedeno
"spelchy 11"

a ma kera fanta jst ga mam ime mu je rok viderghar. a ma kera nasvet kako nej ga kušnem mene je preveč sram pa nega tud !! če ma kera kk dobr nasvet nej pošle tuki na moj email. [email protected]

ej jaz mam isti problem! sam da bi se bolj zbljižala
odg. zanski18vgmail.com

pa če kera išće fanta tudi na moj meil
pa opis dobiš tud na mail sam pošlji svoj mail!

[email protected]**
Meli97

01.11.09 10:18

Meni je otroška klepetalnica vredi
samo me mote ker so tudi od 20 let ali več toje otroška klepetalnica a ne klepetulja da so lahko do 50 leta.
martyyy

03.11.09 17:51

jajajaja to pa res
urška dolamič lol

06.11.09 19:02

tuki gr je zakooooooooooooooooonnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
salome

14.11.09 21:17

dobr večer sm salome in sm srečna da ne vidm več artura in la toye
Svetovalka Barbara

04.12.09 19:33

No to pa Meli to pa je res,da hodijo tudi s taliko leti na otroško klepetalnico! No če potrbujete mojo pomoč potem me kar lahko tukaj vprašate! Hvala
Lep pozdravček vsem od Svetovalke Barbare
Thinčika

25.12.09 18:50

ja to je res, kaj se pa grejo!!!! kaj si mislijo kdo so pa kaj ne razumejo da je to otroška klepetalnica! lp pozz vsem.by
teya ki se rada zaljubi

03.01.10 16:39

ja to se mi zdi ok ker ja res en pišejo take stvari newem če je tu ok
c.ronaldo

04.01.10 13:52

na otroški klepetalnici eni pravijo da so stari 14 pa še sploh noso
HOT_playboy_JANETTA

17.02.10 20:24

ja no pač otroška klepetalnica je zanimiva no samo prosiim da bi mi to kdo odgovoriu koliko je starejših od 20-let eni hodijo ki so stari 30-let in jih to ne zanima na saj si te že naslov poveOTROŠKAklepetalnica no z
mala malica

19.02.10 15:30

živjo zakaj jih je toliko na otroški klepetalnici in usi so stari od 19 pa do 7 let tisit ki pa smo stari 11 bomo 12 pa ni nobenih take starosti. ukrepite kej hvala za razumevanje to je za use vas ki ste gor cmok cmok cmok cmok cmok mokc cmok cmokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kisssssssssssssssssssssssssssssssscmok cmok
Euphy

Wow

12.03.10 20:33

Poglejte si najboljši forum do sedaj!
Forum je namenjen fanom Winx kluba, ampak na njem najdete še veliiiikoo drugih tem za najstnike!
tudi če vam Winx ni všeč, si vseeno poglejte forum in se po možnosti prijavite!

http://winx.slovenianforum.com/

hvala vsem, za ogled! pričakujemo vas!
^_^

10.06.10 10:45

men se tut ne zdi fer da hodjo tja gor starejši od 18 let pa tko ker jih zanima samo še spolne svari. sploh ne vejo kaj pomeni otroška klepetalnica. upam da bodo kej ukrepal glede tega.. =?
pozdraučk ^_^
METAL QUEEN

28.06.10 12:10

ČAO!!!
POZNA KDO ŠE KAKŠNO KLEPETALNICO?!PLIZZ SPOROČTE MI!!!
<3

27.08.10 13:07

na otroški klepetalnici so usi potrebni
kema 10

04.12.10 15:41

lahko bi blo več klepetalnic za otroke.
med tem ko je v prenovi OTROŠKA KLEPETALNICA na
OTROŠKI KOTIČEK strani.

KEMA 10
micyra

06.12.10 18:44

glup vprašane
nixee

16.12.10 18:08

Ja Glejte će ne bo ju3 zrihtana bom znoru mislem prou doucaiit je ko ni...:[
Hardstyle bitch

08.01.11 15:01

A gdo posluša hardstyle
poterka

19.01.11 18:22

Jes sem fanica od harrya Potterja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cicly

21.01.11 19:16

Kaki hudiči so da ne prenovijo otroškega kotička moja mala sitnari kdaj bojo prenovili otroški kotiček pip..
sarah jovicic

26.02.11 14:38

Oi, vem, da vsi cakate prenovljeno klepetalnico. Tudi jaz hocem to, ampak je treba počakati še malo. Mogoce me se ne poznate dobro, ampak sem tudi prijavljena v o. klepetalnico.
Carrie Bradshaw ŁoŁ

27.04.11 21:18

a gdo we kdaj se odpre otroška klepetalnca ??
pugrešam jo :(
xD lp,

Carrie
Lepotička

22.08.11 17:26

Ress škoda ker ni več te otroške klepetalnice!!

Imela sem jo ress fuuull rada pogrešam jo

ćaw
drek

04.10.11 14:19

Ej nija. Če sereš pač sereš. jaz mam isti problem. Vserem se med poukom pa vse zasmrdi pa se s tem zabavam. Lej. Maš srečo za vetrove. Če maš hinavce (tihe prdece) pol idi pa se vseri v skupino in pol se bojo svadli kdo se je vsro. hahahahaha Tepa mas sreco za vetrove. To je ful carsko. Tepa se skregajo tam kdo se je vsro ti pa oddalec opazuj :D
drek

04.10.11 14:34

glede klepetalnice. Res je blo fajn. Joj skoda da so tak fukjeni ke ne prenovijo
EVAA

07.10.11 20:06

na tti kelpetalnici je pa ful car
Andreja V.

21.10.11 18:43

Jov!Žio kste kej?Kmal bo NOČ ČAROVNIC!!!!!! :-D Zlo se že veselim,mam že bučo uštimano,pa vi? Eh,sel ni važn,ta klepetaunca je ful KKKKUUUUULLLLLSSSSSKKKKKAAAAA!!!!!!!!!!!! :-D XD,ok,BBN(bye bye now-na svidejne)! :-)
punčka12324

22.10.11 19:26

ej tisto klepetalnico otroški kotiček so zaprli! muuueeeeeeeeeeee!!!
ginga

10.02.12 22:15

čist res je.prav imaš punčka12324
punčka12324

10.02.12 22:29

jebite se vsi
DastaPourForTheBest$

03.03.12 15:16

Ste kej butasti

Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 23 minus 17?