Zavarovanja

Pridobite splošne informacije o zavarovanjih premičnin in nepremičnin ter se posvetujte s strokovnjaki zavarovalne pisarne.
Moderator: Bruno Šneberger, zavarovalniški zastopnik
Pozdravljeni,

zanimam se za odkup police nal.življ.zav. pri ZT. Sklenjenega imam 8. leto za dobo 25-ih let. Ker ne izpolnjujem pogojev za odkup, sem se odločila za predujem. Ampak jaz vseeno ne bi plačevala teh premij in me zanima, kaj se zgodi , če na banki ukinem trajnik za plačilo zavarovalne premije oz. če pač premij ne plačujem. Verjetno dobim kakšen opomin, pa potem še enega. Kakšne so lahko sankcije oz.posledice?

hvala za odgovor in lep pozdrav
V primeru,da niso plačane tri zaporedne mesečne premije,zavarovalnica polico žz prenese na premije prosto zavarovanje.To pa pomeni,da ostanete še naprej življensko zavarovani.ampak le za znesek dosedanjih vplačil.Zavarovalnica vam pošlje novo zavarovalno polico,vendar z spremenjeno-zmanjšano zavarovalno vsoto.Premij pa ni potrebno več vplačevati.
Po izteku zavarovanja pa dobite izplačana sredstva in dobiček.
Edina slaba stran je,da do svojih sredstev ne morete priti pred iztekom dogovorjene zavarovalne dobe.
Lepo pozdravljeni,Bruno

**************************************
B&M Zavarovalna pisarna
Bruno Šneberger s.p.
Kermaunerjeva 17,1000 LJ
tel. 051/625-611
e-mail:[email protected]
Avtor:


Naslov teme:


  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, doc, pdf
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 10 minus 7?
To je moderiran forum. Vaše sporočilo bo ostalo skrito, dokler ga ne odobri moderator ali administrator.